Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-01-2008, 10:12   #21
Krychek
Użytkownik Forum
 
Krychek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2007
Lokacja: Bieruń

Posty: 14
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Saphira
Poziom: big
Poziom mag.: xD
Krychek ma numer GG 10706336
Szczęśliwy

Elo
Powiem wam jedno:jesli polacy sie zjednocza mozemy pokonac szwedow io chociaz czesciow przejac wladze na servie.Pozatematem nasi rodacy sa jednymi z najlepszych graczy na saphirze:Vilshion,Raid Avatar,Sir adameczek,Klantu,Herdil,Guanjin z nimi możemy wszystko.Jesli sie bedziecie pytac skad wiem ze raid i vilshion sa polakami??
poprostu przechodzilem kolo venore i zobaczylem rozmowe vilshiona z raid avatarem.obydwoje rozmawiali po polsku.Pamietam tez jak jakis koles chyba nemphty little walil vishliona do red hp vishlion byl afk a potem ryknal spale ci hate ku***.
I stych wydarzen wiem wszystko.
Mamy sznase pokonac szwedów.
Hail One Hail Sir Adameczek
__________________
  • Hail SaPhIra
Krychek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-01-2008, 12:34   #22
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krychek Pokaż post
Elo
Powiem wam jedno:jesli polacy sie zjednocza mozemy pokonac szwedow io chociaz czesciow przejac wladze na servie.Pozatematem nasi rodacy sa jednymi z najlepszych graczy na saphirze:Vilshion,Raid Avatar,Sir adameczek,Klantu,Herdil,Guanjin z nimi możemy wszystko.Jesli sie bedziecie pytac skad wiem ze raid i vilshion sa polakami??
poprostu przechodzilem kolo venore i zobaczylem rozmowe vilshiona z raid avatarem.obydwoje rozmawiali po polsku.Pamietam tez jak jakis koles chyba nemphty little walil vishliona do red hp vishlion byl afk a potem ryknal spale ci hate ku***.
I stych wydarzen wiem wszystko.
Mamy sznase pokonac szwedów.
Hail One Hail Sir Adameczek
o men ownujesz plz nie zabijaj nas ;/
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2008, 14:00   #23
Rafix17
Użytkownik Forum
 
Rafix17's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2007
Lokacja: Tomaszów Maz.

Posty: 322
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@ Krychek
OMG! To nie sa Polacy, sam widzialem jak Vilshion cos tam pisze po polsku... ale czy Polacy nieraz nie pisza po brazylijsku czy szwedzku...? A tak poza tym to nie ma sensu ratowac Saphiry... tez kiedys wierzylem w to, ze sie da cos zrobic tu ;; Poprostu moim zdaniem to zebysmy zrobili wojne ze swe to po pierwsze - nie wygramy bo mamy za malo ludzi z wysokimi lvlami, po druigie - nawet jesli wygramy to co z tego? Wyobraza sobie ktos, ze swe ktorzy grali tu od poczatku odejda sobie tak poprostu? Wiadomo, ze bede pkowac dalej , bedzie wtedy gorzej niz teraz ;;
Rafix17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2008, 16:14   #24
Axe123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 12 2007

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphira
Poziom: 37
Skille: --
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cóż że jest pełno graczy 50+ lvle jak są noobami i w Commentach mają napisane: Pro by Nobztrakt. Taka osoba nic nie zrobi będzie pierdzieć w stołek i się bać że będzie miała hanta, co do tej Saphiry to poroniony pomysł z gildią chyba że powołacie do wojny "OOoB", chociaz nie sądzę że Zos Family będą chcieć walczyć.
Axe123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2008, 19:26   #25
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

a umia?;
juz raz dostawali w dupe od nubcharow
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2008, 22:05   #26
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny Do Mieczy Polska

Jestem Yoshi'san mam 80 lv sorca , morze to nie jest jakis mega lefel ale mysle rze jak polacy sie zjednoczom to morze z tego coś wyniknonć. (Bije po 240 z czarnej kropki suden ded a z tych czarnych hmór to nie wiem bo nie ma paka mama nie kupiła pod hoinke Ale urodzinki sie zblizajom wiec morze bendzie )

Tak wiec chce wzniesc goracy apel do polakuf

RATUJCIE SAFIRE!!

Wiem, rze morze być cienszko , wiem ale pszez kref i łzy dojdziemy fkoncu do WOLNOSCI I POKOJU A PSZEDEWSZYSTKIM SPRAWIEDLIWOSCI

BUK CHONOR OJCZYZNA!

Przypomnijcie sobie, jusz ras kiedyś mielismy taki potop szfecki w 1655.
Ale po dłógiej walce udało nam sie odeprzszeć naszego fspulnego wroga!!

A co do Vilshiona i Raid Avatara to dotarlem do zrudeł chistorycznych
kture muwiom wyraznie rze matki ich matek od strony stryja jednak SOM POLAKAMI i majom gdzies w serduszku napewno milosc do narodu !!

Goronco jedocze sie z Krychek bo widze rze ma odwage rzeby stawic czolo szfedom !!

POLACY DO BOJU W KUPIE SIŁA!!!!
WSPÓLNIE WROGA POKONAMY , POTOP SZFECKI ZATSZYMAMY!!!!

Ostatnio edytowany przez Kensai - 01-01-2008 o 22:06.
Kensai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 03:10   #27
Razzmi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Yoshi, dlaczego nie grasz? ;\
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 18:35   #28
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Razzmi Pokaż post
Yoshi, dlaczego nie grasz? ;\
Swe bijom ; ///
Kensai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 21:44   #29
Razzmi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

no kurfa przez tyle wojen byłeś z nimi a teraz bijom? załatw sobie kombeka u nobza
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2008, 21:42   #30
Axe123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 12 2007

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphira
Poziom: 37
Skille: --
Poziom mag.: 15
Domyślny

Obecnie dużo Masterplanowi nie zrobicie, pod nie tylko względem lvl'a, ale również doświadczenia. Większość polaków zaczęła grać od wakacji (mówię tu o newbie) dajmy na to przeglądam tibia.com i name: Wojti Palek (czy jakoś tak), big żal. Cóóż że wbił 60+ lvl?, jak tylko umie się podlizywać?.;. Byście mieli ogromne+++ szansę jeśli by się dołaczyła gildia Old Older of Banor?, to stawiam 70% że byście wygrali. Ale dalej nie poddawajmy się nie wszystko stracone?;. Zobaczcie na świat Lunarę jakoś się podniosła i odsząsneła z wojny Liche of Archi...,.
Axe123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2008, 00:43   #31
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

Wojti Palek, ubiłem go z kumplem bo kozaczył do niego ;d a OOoB nie dołączy sie do żadnej wojny ;;

Edit:
kumpel mnie prosił, żebym to dodał, ten Wojti palek uhał się na black hp ;d jak go gonił 90~ ek i 80 rp i skończcie kurwa gdybać bo juz nie mogę na to patrzeć (czytając wasze wypowiedzi, mam ubaw po pachy), gdy widzę z jakim przejęciem piszecie te posty, jakbyście mieli się zesrać za przeproszeniem, tak jak i ja większość moich znajomych nie chcemy polaków(gromady newbie i noobów).

Teraz chce powiedzieć, że z Tibii robi się coraz większe gówno, nie nie, nie myślcie sobie, że przez update'y, tylko przez was, przez wasze zachowanie, podejście do ludzi, zależy wam tylko na waszym lvlu, itemach, gdzie jest to przyjacielstwo? i skończcie beczeć dla mnie to tylko gra, dla was raczej nie i nie zaprzeczajcie.

Ostatnio edytowany przez Iks.de - 04-01-2008 o 00:57.
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2008, 07:38   #32
Razzmi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axe123 Pokaż post
Obecnie dużo Masterplanowi nie zrobicie, pod nie tylko względem lvl'a, ale również doświadczenia. Większość polaków zaczęła grać od wakacji (mówię tu o newbie) dajmy na to przeglądam tibia.com i name: Wojti Palek (czy jakoś tak), big żal. Cóóż że wbił 60+ lvl?, jak tylko umie się podlizywać?.;. Byście mieli ogromne+++ szansę jeśli by się dołaczyła gildia Old Older of Banor?, to stawiam 70% że byście wygrali. Ale dalej nie poddawajmy się nie wszystko stracone?;. Zobaczcie na świat Lunarę jakoś się podniosła i odsząsneła z wojny Liche of Archi...,.
ale z Ciebie kurfa filozof, daj spokój z Orderem bo po pierwsze nic o wojnie nie wiedzą, a po drugie to i tak nie dołączą, jak z Ciebie taki świetny strateg, 'miszcz' i w ogóle to zajmij się lepiej myśleniem nad swoimi postami, bo srasz żarem jak mało kto
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2008, 17:34   #33
Rafix17
Użytkownik Forum
 
Rafix17's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2007
Lokacja: Tomaszów Maz.

Posty: 322
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@iks.de
Ten temat jest po to zeby gdybac na temat ratowania Saphiry ;;, ty masz dobrze, nikt cie nie bije itp. a niektorzy juz tak dobrze nie maja wiec chociarz moga sie wyzalic na forum.
@axe123
Nie widze nic dziwnego w nicku Wojti Palek... zreszta to nie nick mowi o tym czy jestes noob czy nie ;;
@razzmi
Nie widze nic zlego w jego poscie. Jak juz moznaby przyczepic sie do twojego. Jak taki fajny jestes sam cos wymysl a jak nie to nie pisz w tym temacie.
Rafix17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2008, 17:33   #34
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iks.de Pokaż post
Wojti Palek, ubiłem go z kumplem bo kozaczył do niego ;d a OOoB nie dołączy sie do żadnej wojny ;;

Edit:
kumpel mnie prosił, żebym to dodał, ten Wojti palek uhał się na black hp ;d jak go gonił 90~ ek i 80 rp i skończcie kurwa gdybać bo juz nie mogę na to patrzeć (czytając wasze wypowiedzi, mam ubaw po pachy), gdy widzę z jakim przejęciem piszecie te posty, jakbyście mieli się zesrać za przeproszeniem, tak jak i ja większość moich znajomych nie chcemy polaków(gromady newbie i noobów).

Teraz chce powiedzieć, że z Tibii robi się coraz większe gówno, nie nie, nie myślcie sobie, że przez update'y, tylko przez was, przez wasze zachowanie, podejście do ludzi, zależy wam tylko na waszym lvlu, itemach, gdzie jest to przyjacielstwo? i skończcie beczeć dla mnie to tylko gra, dla was raczej nie i nie zaprzeczajcie.

Nic dodać , nic ująć ;;;
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafix17 Pokaż post
@axe123
Nie widze nic dziwnego w nicku Wojti Palek... zreszta to nie nick mowi o tym czy jestes noob czy nie ;;
Tez bym nie widział nic dziwnego w nicku Wojti Palek jak bym miał nejm Rycerz Arth ;;;;;
W 80% przypadków ludzie z nejmami typu WOJTEK PALEK, DUUIIID OF SAPHIRA , ZDZICHU KNIGHT albo MAREK CZARODZIEJ nalezą do szlachty noobstwa ;;;;;
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafix17 Pokaż post
@razzmi
Nie widze nic zlego w jego poscie. Jak juz moznaby przyczepic sie do twojego. Jak taki fajny jestes sam cos wymysl a jak nie to nie pisz w tym temacie.
On poprostu sprowadził chłopaka na ziemie ; p Pół roku temu OooB zostało zoownowane przez bande noobcharów chociaz mieli srednio 50 lv wiecej od nich a i tak kampili pz 24/7 ;;;;
Kensai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2008, 18:30   #35
Razzmi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

i po tym zownowaniu, jeszcze dziękowali Nobzowi na forum, za to, że przestał ich atakować teraz już wiesz, że nawet OOoB nic nie zrobi?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2008, 19:58   #36
Dagins
Użytkownik Forum
 
Dagins's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 182
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to Dagins
Domyślny

Saphiry, według mnie, nie da się już uratować , a szkoda. Gdyby takich nobzów nie było to może by się coś udało wychodować. Najlepszy swe jest Vilshion, bo zawsze przybiegnie do mnie z pomocą i protektuje mnie za darmo forever (a miałem mu 30k zapłacić, ale zapomniał).
Dagins jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 18:04   #37
Arc
Zbanowany
 
Arc's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006

Posty: 121
Świat: Saphira
Domyślny

ahaaha ; DDDDDDdddddddd
wielcy forum fajterzy ; d
smoki nie dali rady, dmzy tez nie, a wy chcecie jakas nub gildia stworzana z samych polaczkow zawojowac saphire, gl _/
Arc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 18:21   #38
edwinn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2008

Posty: 35
Skille: 49/43
Domyślny

przemawia przez ciebie zazdrosc kolego, imo maja spore szanse na wygrana

pokonamy fale
edwinn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2008, 19:00   #39
Arc
Zbanowany
 
Arc's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006

Posty: 121
Świat: Saphira
Domyślny

@up
nie masz prawa glosu bo jestes bez nUg
na forum na pewno wygraja >
Arc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2008, 17:44   #40
SzuyA
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 03 2007
Lokacja: Kozienice

Posty: 543
Stan: Zbanowany
Imię: Tritzum
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Masterplan
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to SzuyA
Domyślny

ei czesc ;//////////////////



@arc\
priv niepamietam kto ty ; <


@for all

kocham mame
SzuyA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:11.


Powered by vBulletin 3