Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Pokaż wyniki sondy: Kto jest wg. Ciebie Legendą Furory ?
Zazuhe 0 0%
Rahim Caspari 0 0%
Taifun Devilry 2 40.00%
Spoxster 0 0%
Muhhi/Caltus 0 0%
Pasterz the Axemaster 2 40.00%
Magrami 0 0%
Katrila 0 0%
Mestor Rhu 0 0%
Draverik 0 0%
Fenix'Gru 0 0%
Czipsu 0 0%
Charonsi 0 0%
Inny [w postcie] 0 0%
Nie uważam, że kogoś ww. można nazwać legendą Furory - mój typ to... [w postcie] 1 20.00%
Głosujących: 5. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-08-2010, 10:35   #1
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Król Legendy Furory...

Witam wszystkich,

chciał bym przeprowadzić kolejną sondę dla ludzi grających kiedyś/nadal na Furorze.

Temat dzisiejszej sondy to Legendy Furory - ma ona na celu przypomnienie mniej znanym graczom, kto tak na prawdę przyłożył rękę do tego servera.

Sonda jest krótko terminowa i potrwa jedynie 14 dni!!!

***
Może was zastanawiać dlaczego dodałem jakąś postać która gra nadal... ponieważ daną postacią nie gra już stary owner.

Oczywiście zostawię opcję wyboru ''Inny'' i prosił bym aby wybierając ta opcję, napisać posta z nickiem gracza i jakimś niewielkim przypomnieniem; kim on był.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-08-2010, 13:46   #2
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

załóż jeszcze głupszą sonde, to może ludzie będą odpowiadać. Np: twoje ulubione danie, albo ulubiony latynoski tasiemiec ;x
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2010, 14:22   #3
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

@up
Głupia sonda? No, spoko... ale zauważ dlaczego ten server jest taki jaki jest, czy aby tylko dlatego że 90% botuje? niee.... dużą rolę odgrywa też to, że ''Żydami'' i największymi przeciwnikami Dusk/Vis ludzie (nawet mający VT ''ekipy'' ) uważają Adi Shalexa, Azora, Kussanta itd... a o Spoxtserze, Vicku Minosie, Van Rebelionie mało kto słyszał, nie wspominając o Harceshu, Nackersie a tym bardziej o Conradzie Ma'Fer, Rahimie czy Zazuhe...

Dla wielu założycielem Sunblade będzie James Caros - a to ogromny błąd... tak samo jak to, że Wojna między Dusk a Vis zaczęła się od wywalenia Imy z Dusk... a o podłożu Aberatio vs Vision to już nikt nawet nie słyszał... aww... wydaje mi się, że ty też o tych ludziach nie słyszałeś... a ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że bywałem na akcjach (ank, of, thais-veno...) a mniejsza...

Dlatego rozumiem, że możesz nie znać 50% postaci z ankiety, ale to nie nadaje ci prawa oceniania tematu jako głupi...

@co do ankiet... będą kolejne nie bój się... ale jak nie wiesz czy było Red Rosse, kim był Roger Sunrise, albo ocb. z hackiem Caltusa/Magramiego/Tryka - to każda kolejna sonda (nawiązująca do historii) będzie dla ciebie głupia gdyż jej nie zrozumiesz.

Ostatnio edytowany przez Game_Over - 12-08-2010 o 14:27. Powód: litEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRÓwki
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2012, 13:28   #4
Soex'ev
Użytkownik Forum
 
Soex'ev's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2008
Lokacja: Rypin

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ve'xeoss
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wings
Świat: FURORA
Poziom: 87
Skille: 88/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Moja ostatnia wizyta na tym forum: 04-09-2009 o 22:49

Sporo czasu minęło.. nie gram na furorze od 3 lat, grałem prawie od początku istnienia tego świata.

Miałem kontakt prawie z każdą postacią wymienioną w tej ankiecie.
Dla mnie każdy z nich jest legendą..
Soex'ev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:44.


Powered by vBulletin 3