Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-01-2010, 23:45   #4801
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Okazja do zrobienia wielo-cytatowego posta.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznaniak
Dla części Sunrise to bóstwo które ma odrazu full seta na rooku, bo wbił pierwszy 100 lvl.
Lubię cie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznaniak
Beholder stał się panem tematu, bo jest na swój sposób wyjątkowy- i dobrze.
Tu miejsce na żal wytrwale spamujących innych forumowych lanserów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznaniak
bo sami go zabiliście, a zapewne 90% z was. Zabiliście go boceniem.
Nie przesadzaj jakieś 50% max.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznaniak
Pozdrawiam a teraz mnie zbesztajcie, bo tak fajnie i wyskokowo jest zrobić to w internecie.
A tu straciłeś w moich oczach. To tak jak z pewnym demotywatorem na demotywatory.pl, w którym gościu powyzywał dzieci neo i kazał się przez nich zminusować, wbrew pozorom dostał 99% plusów. Bardziej rozgarnięci zrozumieją czemu mnie to zirytowało.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-01-2010, 17:46   #4802
Scross'Rooker
Użytkownik Forum
 
Scross'Rooker's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2007
Lokacja: Grudziądz

Posty: 134
Stan: Na Emeryturze
Imię: Macabras
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 100
Skille: 24/30
Scross'Rooker ma numer GG 6440661
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Błagam...

Z tego co widzę to nic się nie zmieniło.
Demon Oak Quest, jest milion innych Questów, z którymi SoF mógłby mieć związek, więc czemu akurat ten?
Czy ja powiedziałem, że to ma związek z DOQ?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznaniak Pokaż post
Boże, pamiętam jak jeszcze troszkę się tu udzielałem i była mowa, że dajemy odejść temu tematowi. Widzę, że na forum nic się nie zmieniło, ludzie ciągle tworzą nowe teorie w których przebijają głupotę autorów poprzedniej. Dla części Sunrise to bóstwo które ma odrazu full seta na rooku, bo wbił pierwszy 100 lvl. Beholder stał się panem tematu, bo jest na swój sposób wyjątkowy- i dobrze. Życzę Ci powodzenia w walce z nudą( bo innego powodu nie widzę dlaczego chce Ci się tu jeszcze pisać) i z tym tabunem bajkopisarzy i twórców coraz to głupszych teorii.

@topic(żeby nie było do czego się przyczepić)

Spike sword jest nie do zdobycia. Leży na tej wyspie i tyle. Nie gadajcie mi teraz, że to dla klimatu, że szukacie tego, bo chcecie tak tego klimatu rpg, bo sami go zabiliście, a zapewne 90% z was. Zabiliście go boceniem.

Pozdrawiam a teraz mnie zbesztajcie, bo tak fajnie i wyskokowo jest zrobić to w internecie.
Powiedziałem koleżko co mówił, a to że bita obsłużyć 10% nie umie to nie sprawa cziterów.

Btw. Jeżeli człowiek umie chodzić po wodzie i po skałach zdobędzie SoF.
Scross'Rooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2010, 22:07   #4803
Poznaniak
Użytkownik Forum
 
Poznaniak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2009
Lokacja: Poznan

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 19/23
Domyślny

@Blader

Napisałem tak, ponieważ nie miałem zamiaru już tu pisać, ale dla wyprostowania... napisałem tak, bo znam mentalność tego forum( jak chcesz mnie uznać za hmm.. nie wiem jak to określić, może pozera albo prowokatora- śmiało, mi to wisi). Polega ona na besztaniu jak się ktoś nie zgadza z kimś/ktoś nie umiem udowodnić racji/ poczuje się urażony. Mało osób stać tutaj na spokojną, kulturalną i mądrą dyskusje.

@ Macabras

Bardzo chętnie z Tobą o tym pogadam, możemy się ustawić na Twoim serwie albo na Galanie. Pokażesz mi jakieś dowody, może mnie przekonasz

Rowabisek
Poznaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2010, 23:00   #4804
Cezzy
Użytkownik Forum
 
Cezzy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2009
Lokacja: Saron
Wiek: 29

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphira
Poziom: 20+
Skille: 22 Dist
Cezzy ma numer GG 1080695
Domyślny

Napisaliście 240 stron tematu, (czy tam więcej), pokłóciliście się każdy z ok. 25 osobami, zepsuliście psychikę ponad setce dziecii neo, i dalej stoicie w miejscu? Gdyby wam zależało, to te 10 osób podemną nie pisało by teraz o byle gównie, tylko postarało się czegoś poszukać. Może być nawet nie sprawdzone, byle żeby kurwa ruszyć z miejsca, zamiast wszczynać te pierdolone awantury.
__________________
www.youtube.com/watch?v=CLArRijg_vw
Endriu Welc 80lv Rookstayer Trapped by Cezzy n Zumaru
Cezzy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2010, 00:24   #4805
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scross'Rooker
Czy ja powiedziałem, że to ma związek z DOQ?
Zauważ, że między "Błagam...", a wzmianką o DOQ jest odstęp. Pierwsze tyczyło się twojej wypowiedzi o Sunrise'ie <patrz podpis Old Game'a>, a drugie było podsumowaniem ostatnich 2 stron.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cezzy
setce dziecii neo
"Dzieci Neo" wciskacie ich wszędzie gdzie się da, a sytuacja tak naprawdę wygląda tak jak z "pokemońskim pismem", ludzie próbują pisać tym, pismem by pośmiać się z ludzi, którzy go używają, lecz wystarczy troszkę poserfować by się przekonać, że jedynymi użytkownikami tego języka są właśnie ci obśmiewa-cze co by znaczyło, że rdzennych pokemonów niema. Ci bystrzejsi zauważą nawiązanie do dzieci neo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cezzy
10 osób podemną nie pisało by teraz o byle gównie
Myślisz, że to zatrzyma SPAM na jakiś czas?
NIE!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cezzy
ruszyć z miejsca
Chcecie ruszyć z miejsca? Proszę http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=219974 miłej lektury.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

By zakończyć zażalenia o SPAM.

Widzę, że wielu z was narzeka i nierozumie podstawowej rzeczy. SPAMU nie zatrzymamy, wielu już próbowało i wielu jeszcze spróbuje. Lecz jest to niemożliwe. Dlatego skończcie zażalenia i odejdźcie z forum myśląc "niech sami siedzą w tym gównie ja będę mądrzejszy" lub stańcie się jego częścią. Proste jasne i logiczne
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2010, 01:00   #4806
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cezzy Pokaż post
Może być nawet nie sprawdzone, byle żeby kurwa ruszyć z miejsca, zamiast wszczynać te pierdolone awantury.
Ok, super.
Jak wiadomo ognie przygasają też na goblin hellu , jeśli w ogóle ktoś coś zamierza robić warto wziąć to pod uwagę bo mam wrażenie , że wszyscy mają to kompletnie w dupie i wolą wymyślać setki teorii jak się stać "pokornym" noobem i zdobyć spike'a a omijają jedną z poszlak ( w sumie z dwóch , ale i tak wszyscy jesteśmy w martwym punkcie).
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2010, 01:15   #4807
Jer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2009

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Jak wiadomo ognie przygasają też na goblin hellu
Nieee.. serio? Kiedy to wprowadzili? 10min temu w tajnym update?
Czytaj dalej brednie na tym forum..

Dyskusja z wami - wulgarnymi prostaczkami - jest taką przyjemościa, że napewno ktoś zechce z wami bawić się w RPG. Marzcie dalej.
Jer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2010, 00:24   #4808
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kompendium Bladera
Fakty

Aktualnie Sword of Fury znajduje się w północno-wschodniej części, zachodniej części Rookgaardu. Na małej wysepce położonej parę kratek od samego kontynentu, na parterze i pierwszym piętrze (tibian earth). Spike Sword jest dookoła otoczony płomieniami, a jedyne co go określa to umieszczona obok tabliczka z napisem Only the humble may touch the sword of fury. Co w dosłownym tłumaczeniu znaczy : Tylko pokorny może dotknąć miecz furii.

Spike'a można zniknąć z wyspy stając na dwóch punktach (solucja), co to znaczy? Nie wiadomo, SoF znika, a ognie przygasają na Goblin Hellu i koło wcześniejszego położenia kolczastego miecza. Jakie ma to znaczenie fabularne - nie wiadomo.



Sposób ten odkrył 20 stycznia 2007 roku gracz z Anticy - Eclo on Rook przy małej pomocy swojej gildii, w tym Master Slayera. Chciałbym w tym miejscu zwrócić uwagę na to, że to nie Master Slayer tylko Eclo odkrył ten sposób, MS miał w tym taką samą zasługę jak reszta gildii Eclo on Rook, piszę to ponieważ często na forach spotykam się z błędnym zwrotem "Master Slayer i ekipa". Co ciekawe Spike Sword znikał od około 2004 roku. Dotychczas myślano, że to zabawa Game Masterów, Community Managerów, dopiero w 2007 roku odkryto sposób na jego znikanie. Ktoś kiedyś powiedział, że Rookgaard został prześwietlony i przekopany na wszystkie możliwe sposoby. To najlepszy dowód na to, że to gówno prawda, a Rookgaard kryje w sobie jeszcze wiele tajemnic.
Wypożyczone z Torga
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bismak
Goblin hell
Przechadzając się dziś po rynku dostrzegłem coś, co sprawiło, że naszła mnie pewna myśl. Niechcąc pisać o tym na forum, bez żadnych konkretnych materiałów, postanowiłem najpierw sprawdzić, czy coś z nowej teorii wyniknie. Jak pomyslałem, tak tez zrobiłem Ale... wciąż nie powiedziałem o jaką teorię chodzi. Otóż - jak Wam wiadomo, po stronie dla PACC gracze Premium mają okazje zrobić Goblin Hell Quest. Daruję sobie opis dojścia i nagród, bo nie o to chodzi... Przed wejściem do questu jest tabliczka z napisem: "Temple of the all consuming Cheese Only true believers may enter". "Tylko prawdziwie wierzący mogą wejść". Jak wiadomo - wszyscy leją z góry na dół, na ten napis i dopuszczają się świętokradztwa, profanując owo święte miejsce swoimi heretycznymi stopami . Lecz pomyślałem sobie, że choć wszyscy mogą tam wejść, to może tylko "Prawdziwie Wierzący", mogą dostąpić jakiegoś zaszczytu, bądź tylko im zostanie coś pokazane/podarowane. Tylko skąd wziąć prawdziwie wierzącego ? Zapewne chodzi o innego goblina, a ja niestety nie kumpluje się z żadnym z nich (ponoć na goblin hell rozwieszono już za mną list gończy). Więc pomyślałem, że może mój mosiężny znajomy coś zdziała

Dokładniej mówiąc, zacząłem się zastanawiać, czy postawiony w odpowiednim miejscu posążek goblina, nie sprawi czasem czegoś szczególnego (Np. pojawienie się klucza, bądź otwarcia drzwi/przestawienia dźwigni). A wiadomo, że kilka questów na mainlandzie, opiera się właśnie na umiejętnym ulokowaniu w danym miejscu itemu/skrzynki. Tak więc zatargałem ową statuetkę pod samiusieńkie Goblin Hell ! Po czym, po uprzednim wybiciu potworów maści wszelakiej, które nie chciały wykazać współpracy przy sprawdzaniu mojej teori zacząłem próbować, ulokować posążek w jakimś miejscu. Niestety - żadne kombinacje nie przynisły oczekiwanego rezultatu... ostatecznie 'figurka' spoczęła na jednym z trzech 'kwadracików', na których stoją gobliny strzegące wejścia do świątyni.
Ale! Podróż - jak się okazało - nie była całkiem daremna, bo po tym, jak jeden domysł został zatarty przez okrutną rzeczywistość () zaciekawiła mnie kolejna rzecz, związana nieco z moim wcześniejszym postem. Dawałem już to zdjęcie, ale pozwole je sobie zamieścić jeszcze raz -




A tu coś, co mnie zainteresowało -





***





Podobne ? Otóż to ! Gdyby przyjąć, że na czas zniknięcia Spike Sworda, ogień zmniejsza się o "2 stopnie", zarówno wokół otaczających go kamieni, jak i przy tym miejscu, to biorąc pod uwagę, że ogień, który płonie na kamieniach w świątyni goblinów jest już najmniejszym z możliwych, to wypaliłby się on całkiem. Zupełnie tak, jak mogło by się stać z tym ciałem, o którym pisałem już dużo, dużo wcześniej.

Postanowiłem umieścić tu ową teorię, bo (w przeciwieństwie do kilku innych wysuwanych tu pomysłów...) da się ją ostatecznie sprawdzić. Potrzeba poprostu cierpliwości i wyczucia czasu. A dla tych pewnych Panów, którzy tak się zażarcie kłucili oznajmiam, iż:

- "Nie szukam za daleko" - cała ta teoria dzieje się tylko i wyłącznie na Rooku.
- Taka wersja wydarzeń, nie opierałaby się na schemacie "Idź, zabij, zgarnij nagrodę". Do tego przedsięwzięcia potrzebne są - jak już wpsominałem - cierpliwość i wyczucie czasu.
- Tak. Gdyby to kazało się prawdą, to przyznacie, że trzeba było wcześniej "pomyśleć" ?
- W Tibii istnieją questy, których pewne fragmenty polegają właśnie na przedostaniu się w określonym czasie z jednego miejsca w drugie, zanim zamkną się drzwi/przestawi się dźwignia/zdezaktywuje się teleport, czy nawet stopi się sopel lodu (Explorer Society Quest), więc taka zagrywka z biegiem przez cały Rook - od Spike Sworda, aż do Goblin Hell, nie jest tak całkiem bezsensowna...
I masz wszystko co się da o goblin hellu.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2010, 02:19   #4809
Jer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2009

Posty: 9
Domyślny

@up
Powiedz mi po co wstawiasz cytaty, których nawet nie czytasz lub nie rozumiesz??

W swoim "poradniku" piszesz:
Cytuj:
Spike'a można zniknąć z wyspy stając na dwóch punktach (solucja), co to znaczy? Nie wiadomo, SoF znika, a ognie przygasają na Goblin Hellu i koło wcześniejszego położenia kolczastego miecza. Jakie ma to znaczenie fabularne - nie wiadomo.
A w podanym cytacie Bismarka, wyraźnie jest napisane, że ognie na goblin hell nie gasną.
Cytuj:
Gdyby przyjąć, że na czas zniknięcia Spike Sworda, ogień zmniejsza się o "2 stopnie", zarówno wokół otaczających go kamieni, jak i przy tym miejscu,...
Co do dalszej teorii Bismarka to szkoda słów, bo ani nie ma wielkiego podobieństwa miedzy obiema lokacjami... a ogień na ciele był niejednokrotnie na TS "męczony".

Szkoda nawet wspominać wyjaśnienie do czego służy tzw "znikanie SoF". Bo padło ono tu przynajmniej 2 razy, a wy nadal meczycie swoje teorie.

Dezinformujecie siebie nawzajem, i piszecie o rzeczach których na oczy nie widzieliście.
Jer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2010, 12:24   #4810
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

@up:
Rzeczywiście przeoczyłem ten fakt.

Wniosek: Ognie na Goblin Hell nie mają związku ze znikanie SoF oprócz przypadkowego podobieństwa położenia ogni.

Aha i nigdy oficjalnie nie powiedziano do czego służy znikanie SoF najprawdopodobniej jest to cześć questu na SoF, jeśli on w ogóle istnieje.

@New Topic:
Od dawna mnie zastanawiało jak Eclo on Rook odkrył sposób na znikanie SoF, przecież na Rookgaardzie są tysiące kratek, znalezienie jednej dobrej, przy pomocy jakiejś osoby, nie wydaję się trudne. Ale znalezienie 2 graniczy z cudem.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.

Ostatnio edytowany przez Blader19948 - 30-01-2010 o 12:27.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2010, 15:42   #4811
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
@New Topic:
Od dawna mnie zastanawiało jak Eclo on Rook odkrył sposób na znikanie SoF, przecież na Rookgaardzie są tysiące kratek, znalezienie jednej dobrej, przy pomocy jakiejś osoby, nie wydaję się trudne. Ale znalezienie 2 graniczy z cudem.
Wykradnięta mapa ^^.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2010, 18:25   #4812
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Albo inna rzecz.

Przecież Master Slayer pisał sposób na zniknięcie SoF, nie pamiętam już jak to było dokładnie, ale składało się z 5 wyrazów napisanych po myślnikach, któe z grubsza mówiły o miejscach, na których trza stanąć. Czyżby Eclo i MS wcześniej znali ten sposób?
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2010, 18:52   #4813
POLAKPIOTR
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009
Lokacja: Kraków

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Fidera
Poziom mag.: 00
Domyślny

aaa...
A gdyby tak rzucić Moldy Cheese na Spike Sworda? Próbował już ktoś?
W końcu te dwa sqm chyba mają ze sobą coś wspólnego, no nie?
POLAKPIOTR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2010, 21:20   #4814
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szpec Pokaż post
Hmm, slyszalem cos o jakis polach ze skryptem na polnoc od Al'dee, moglby ktos zobaczyc to? Mi otwieranie tej mapy wykradzionej powoduje nieokiełznaną awarię kompa ;]
Hmm nie sądze , żeby coś tam było.

Cytuj:
aaa...
A gdyby tak rzucić Moldy Cheese na Spike Sworda? Próbował już ktoś?
W końcu te dwa sqm chyba mają ze sobą coś wspólnego, no nie?
Tak spleśniały ser tak przestraszy SoFa ze ten wpadnie do naszego bp. Pomyśl trochę logicznie , co to k***a da?
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2010, 21:26   #4815
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Kij wie w końcu Tibia. Idźcie spróbować może się uda.
A jak nie to Spike Sworda na cheese wrzućta \o
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2010, 12:25   #4816
bamboszki
Użytkownik forum
 
bamboszki's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2010

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Old_Game Pokaż post
Kij wie w końcu Tibia. Idźcie spróbować może się uda.
A jak nie to Spike Sworda na cheese wrzućta \o

mam nadzieje ze to ironia
bamboszki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2010, 18:42   #4817
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

hmmm jak już sie mam w tym demotywującym temacie udzielać to krótko powiem...
spróbujta rzucić modly cheese na kamień po zniknięciu spajka (nich ktoś go zniknie a ktoś w tym czasie rzuci ser) może to coś da...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 23:40   #4818
Henox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Od długiego czasu śledzę przygody związane ze zdobywaniem spike sworda na rooku i tak nasunęła mi się pewna myśl:

Co Wy na to, żeby wynająć autokar, zebrać się w 40 osób i pojechać do siedziby cip-softu i wycisnąć od nich informacje na temat tego miecza. Czy quest na niego w ogóle istnieje. Co wy na to? Chyba najbardziej sensowne rozwiązanie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 00:27   #4819
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

@up

Ale masz adwokata?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2010, 19:01   #4820
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

adwokat nie potrzebny bo tibijczycy i tak są za psychicznych uważani więc co najwyżej w psychiatryku zamkną...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:53.


Powered by vBulletin 3