Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > Domniemany WH - wrzuć fotki

Notki

Domniemany WH - wrzuć fotki W tym dziale należy zamieszczać fotki zrobione przez serwer jeśli dostałeś bana, a nie masz WH
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-06-2010, 00:31   #1
ttttttttttttttt
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2010

Posty: 5
Król charyzma

Tak to właśnie ja grałem pod nickiem charyzma.
Zostałem zbanowany za domniemane haxy , co niewątpliwie wzbudza we mnie ogromny uśmiech

Fakt jest taki że cheatow nigdy nie używałem i nie zamierzam ... co do screenow nie będę ich wrzucał , ponieważ nie mam ochoty się bawić w uplodowanie ich na lagujące imageshacki czy inne tego typu site'y...

Pewnie zaraz ktoś napiszę , że skoro nie chce wrzucić na pewno haxuje ... oczywiście nie , już od jakiś dwóch tygodni na tym serverze nikt praktycznie nie gra więc chciałem zmienić go na Puchatka i takteż zrobię co jak się domyślacie jest powodem braku chęci wrzucania fotek...

Dobra rada dla was Panowie , jeżeli chcecie utrzymać ten server przy życiu to nie banujcie każdego średniego gracza bo się poniżacie... to że raz zabiłem kolesia przez skrzynkę mogło być zwykłym zbiegiem okoliczności, chociaż tak naprawdę to i tak jestem pewien że admin zauważył po s_i że ja to ttttttttttttttt i standardowo poleciał banik jak poprzednie 100 ) Ale nie martwcie się już mnie na serverze nie zobaczycie ,

Pozdrawiam
tttttttttttttt
ttttttttttttttt jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-06-2010, 00:40   #2
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ttttttttttttttt Pokaż post

Fakt jest taki że cheatow nigdy nie używałem i nie zamierzam ... co do screenow nie będę ich wrzucał , ponieważ nie mam ochoty się bawić w uplodowanie ich na lagujące imageshacki czy inne tego typu site'y...
A my nie mamy ochoty Cie odbanować, bo jesteś leniwy.
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2010, 23:44   #3
Glooodzilla
CS Tibia.pl Team
 
Glooodzilla's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 34

Posty: 272
Domyślny

To mój ban i nie zrobiłem tego bo jesteś tttttt czy mmmmm czy jakiś inny h... nie obchodzi mnie to kim jesteś kim byłeś i kim będziesz... obserwowałem cię przez jakiś czas i to ze zabiłeś kilka razy przez ścianę to nie powód przez który cię zbanowałem... dostałeś bana za swój nadzwyczajny dar jasnowidzenia mimo że chodziłem bezszelestnie to ty jakoś zdołałeś mnie kilkakrotnie zlokalizować bez możliwości zobaczenia mnie. Co do tego że nie chce ci się skrinów wrzucać to już twoja sprawa nam to jest obojętne czy będziesz tu grał czy nie i twoich pouczeń na temat banowania też nie potrzebujemy bo robimy co uważamy za słuszne, a to że ssów nie wrzucasz to tylko świadczy niekorzystnie o tobie nie o mnie. Pozdro ;]
__________________
"...mówię prawdę szczerą bo nie lubię gdy ktoś kłamie, służę pomocą nie na każde zawołanie, mam własne zdanie i szereg racji niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji."
Glooodzilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:58.


Powered by vBulletin 3