Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-02-2010, 08:40   #12081
Parafeks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 01 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Srsly to czasem jest frustrujące, trudne. Ale jakoś można żyć ciągłą nadzieją, że "we will come back stronger next year".


Myślisz, że mnie to nie boli? Z aktualnego składu szanuję tylko Van Persiego, Arshavina, Vermaelena, Gallasa, Szczęsnego, Gibbsa, Ramseya, Rosicky'ego i Clichy'ego. No i jeszcze Sagna niech dojdzie. Reszta to pipki. Nasri czasem komuś zapyskuje, podstawi nogę - ale gdzie to się ma do Vieiry? Cholernie mi brakuje takiego Pata: http://i.cr3ation.co.uk/dl/s1/gif/a0..._vierakick.gif
Ale te czasy już pewnie nigdy nie wrócą. Futbol się zmienił i nie ma już miejsca dla takich chamów boiskowych. A szkoda, bo to były piękne czasy.

Zresztą, to samo może iść w drugą stronę - zamienić Zidane'a na pedała C. Ronaldo? To też musi być przykre
A niedawno mowiles, ze Clichy to debil/idiota. Wiec jak to jest ? ; )
Parafeks jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-02-2010, 08:58   #12082
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pix888 Pokaż post
Jedno wiem na pewno, kiedy będę sobie wyobrażał "kibica" Arsenalu to przed oczami będę miał twoje posty, twoje pierdolenie o szopenie i to może być przeszkodą, w odzyskiwaniu sympatii przez Arsenal.
Dokładnie, Yoh wpływa zdecydowanie niekorzystnie na opinię swojego ukochanego klubu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Nie pisałem do ciebie, synek, więc nie wtrącaj się do rozmowy dwóch forumowych weteranów.
Zostaw mojego pix-art mastera alone!

@Topic

No i Pav strzelił 2x A wszyscy już go tak wyrzucali, wyganiali, obgadywali, a tu proszę, niespodzianka.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2010, 10:19   #12083
nemelza3
Użytkownik Forum
 
nemelza3's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2009
Lokacja: Piekary Śląskie
Wiek: 42

Posty: 135
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Gildia: Vision
Świat: Tenebra
Poziom: 104
Skille: 84/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post

Zresztą, to samo może iść w drugą stronę - zamienić Zidane'a na pedała C. Ronaldo? To też musi być przykre
C.Ronaldo odbył jakiś stosunek z innym mężczyzną? A może był w związki z jakimś? Czy może po prostu uważasz, że jest pedałem bo usłyszałeś tak od kolegów z piaskownicy?

Teraz coś z innej beczki. Jak myślicie czy Fiorentina ma jeszcze szanse na awans do ligi europy na next sezon? Ta drużyna ma dopiero dziesiąte miejsce i sporo traci do siódmej Sampdorii 6 punktów. Ostatnio drużyna, w której gra Gilardino wygrała 2:1 wyjazd z Bolonią. Dla mnie największe rozczarowanie Serie A w tym sezonie.
nemelza3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2010, 12:14   #12084
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parafeks Pokaż post
A niedawno mowiles, ze Clichy to debil/idiota. Wiec jak to jest ? ; )
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=afekt
Jeżeli nigdy w nerwach nie zdarzyło ci się nikogo obrazić, to gratuluję stoickiego spokoju. Ja takowego nie posiadam i Clichy już nie raz i nie dwa został przeze mnie obrażony, gdy coś spieprzył, ale zawsze doceniam jego trud. Poza tym, to jeden z tych, którzy płuca za Arsenal na boisku wypluwają i gryzie murawe, byleby tylko dać z siebie 150%.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 14:32   #12085
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Odpuszczam sobie dzisiejszą kolejkę CL na rzecz spotkania Manchesteru z West Hamem. Berba coś ustrzeli dzisiaj. Mam dobre przeczucia. A dzisiejsza kolejka Ligi Mistrzów? Nuda. Bo mimo, że Stuttgart złapał ostatnio wiatr w żagle i nieźle prezentuje się w Bundeslidze, to w dalszym ciągu w pamięci mam mecz pomiędzy Barceloną i Schalke. Wtedy chociaż kilka parad Neuera można było zobaczyć. Po Lehmannie już się niczego ciekawego nie spodziewam i nigdy się w sumie nie spodziewałem, bo od zawsze ceniłem bardziej Kahna. Wynik zależy tylko od tego, jak bardzo Barcy się będzie dzisiaj chciało.
A drugie spotkanie? Bordeaux utarło nosa Bayernowi i Juventusowi, to i z Olympiakosem powinno sobie poradzić. Nie da się ukryć, że Grecy w tej fazie są tylko dlatego, że ich grupa prezentowała słabiutki poziom (Przypomnę: Arsenal, Standard, Alkmaar i wspomniany Olympiakos). Arsenal w ubiegłą środę zrobił pierwszy, poważny krok ku pożegnaniu się z pucharami. Dzisiaj czas na Olympiakos. Podopieczni Laurenta Blanca (były zawodnik Manchesteru United!) najzwyczajniej w świecie są drużyną lepszą. Nie tylko od Olympiakosu, bo w mojej opinii to murowany kandydat do tytułu czarnego konia turnieju.

MU - WHU kończy się wcześniej. Obejrzę sobie jeszcze drugą połowę meczu w Pireusie!
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 15:25   #12086
MichalOlkuszanin
Użytkownik Forum
 
MichalOlkuszanin's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Olkusz
Wiek: 31

Posty: 82
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
wolisz jak łamią sobie nogi i skaczą po klacie? - współczuje.

Dzięki tej podmianie wygrywają i zastąpili to co wydawało się niezastąpione, wiec co w tym przykrego? I dlaczego pedał? Przeleciał więcej panienek w rok niż tobie dane będzie w całym życiu, skoro w tej sytuacji nazywasz go pedałem to jak nazwiesz siebie?

@dałn
stało się i nic na to nie poradzisz ojcze weteranie...
ojej, a tak chciałem sam to napisać
A żeby nie spamować, to mam nadzieję, że Żyrondyści sobie poradzą bez trudu bo w drugim spotkaniu prawdopodobnie wygra Barca, czy mi się to podoba to inna sprawa..
MichalOlkuszanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 17:12   #12087
Pix888
Użytkownik Forum
 
Pix888's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2008

Posty: 146
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post

Zresztą, to samo może iść w drugą stronę - zamienić Zidane'a na pedała C. Ronaldo? To też musi być przykre
Nigy ZZ nie lubiłem ,szanowałem ale nigdy wielkim jego fanem nie byłem.
C.Ronaldo pedałem? Jak już słusznie mnóstwo osób zauważyło to raczej znane są jego podboje kobiet. Chyba, że piszesz o tym, że czasami pedalsko wygląda-to akurat prawda.
Cristiano Ronaldo jest na najlepszej drodze do tego, aby ludzie kiedyś wymieniali go obok najlepszych piłkarzy w historii, z resztą już jest wymieniany jako jeden z takich.
Na twoim miejscu uczepiłbym się wymiany ZZ na Kakę bo to jest akurat porażka.
Pix888 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 17:49   #12088
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Mam nadzieje, że Xavi po tym 1 meczu odpoczynku będzie grał jak Xavi a nie spał przez cały mecz jak ostatnio. Wraca Dani Alves i to cieszy, bo brakowało go na tej prawej stronie, która nie jest nominalną pozycją "Tarzana". To, że Dani nie ma zmiennika na prawej stronie to już inna sprawa. Wraca także Ibra, który ostatnio odczuwał dyskomfort w kostce. Mam nadzieje, że Henry i Iniesta którzy przełamali się w ostatnim meczu z Racingiem dzisiaj też zagrają na miarę swoich możliwości. Byłbym zadowolony nawet z 1-0, jednak po dobrej grze.
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 18:30   #12089
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pix888 Pokaż post
C.Ronaldo pedałem? Jak już słusznie mnóstwo osób zauważyło to raczej znane są jego podboje kobiet. Chyba, że piszesz o tym, że czasami pedalsko wygląda-to akurat prawda.
Chodzi o zbiór cech przypiswany pedałom, a metrosaksualizm jest jedną z tych cech, i owszem. Ronaldo to laluś, płaczek i pierwsza lepsza konfrontacja z takim Materazzim skończyłaby się na wizycie u psychologa i załamaniu nerwowym.

Cytuj:
Na twoim miejscu uczepiłbym się wymiany ZZ na Kakę bo to jest akurat porażka.
Kaka nie pasuje do aktualnego stylu gry Realu, to fakt. Ale jak wymienią już Pellegriniego, to kto wie, może rozwinie skrzydła.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 19:04   #12090
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Chodzi o zbiór cech przypiswany pedałom, a metrosaksualizm jest jedną z tych cech, i owszem. Ronaldo to laluś, płaczek i pierwsza lepsza konfrontacja z takim Materazzim skończyłaby się na wizycie u psychologa i załamaniu nerwowym.
Chociaż raz (pewnie podświadomie) napisałeś, że piłkarze Arsenalu (a konkretnie Gallas i inni środkowi obrońcy to słabe cipki : D

Tyle, że uraziłeś dodatkowo fanów Chelsea, a oni na takie nazywanie Terrego mogą się obrazić... No i Arfyda.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 20:13   #12091
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berbatov Pokaż post
MU - WHU kończy się wcześniej. Obejrzę sobie jeszcze drugą połowę meczu w Pireusie!
No i sobie obejrzałem... Zapomniałem, że w Anglii jest "godzina wcześniej" mecz. Obejrze 15 minut pierwszej połowy meczu w Pireusie! Dobra, bez wykrzyknika, bo to już nie jest takie dobre.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 20:43   #12092
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja obejrzę pierwsze 7 minut Barcy, potem następne 7 minut Bordo, a potem już Premiership.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 21:55   #12093
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Trzeba było Barcę oglądać. Od 20 minut jaja są.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 22:42   #12094
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Barca powinna przegrać ten mecz.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 22:58   #12095
ggostekxd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2009

Posty: 54
Domyślny

Co nam powiesz na temat meczu Arka?

Tak się spinali a przegrają z najsłabszą drużyną tej rundy.
ggostekxd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 07:13   #12096
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Nie no co ale Barca jest w dobrej sytuacji przed rewanżem : P

he a dziś to na co czekam od 2 miesięcy, będzie cholernie ciężko i mówiąc zwięźle liczę chociaż by na remis, ale bramkowy. Brak dwóch lewych obrońców Cole'a i Żhirkova do tego brak Essiena, Bosingwy i Deco może dać o siebie znać.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 08:16   #12097
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ggostekxd Pokaż post
Co nam powiesz na temat meczu Arka?

Tak się spinali a przegrają z najsłabszą drużyną tej rundy.
Tylko co z tego?
Od tego jest rewanż, żeby odrobić straty.
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 13:24   #12098
ggostekxd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2009

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Articuno Pokaż post
Tylko co z tego?
Od tego jest rewanż, żeby odrobić straty.
Od tego jest w lidze mistrzów klub który zajmuje aktualnie 9 miejsce w Bundeslidze żeby z nim spokojnie wygrać. Nawet na wyjeździe.
ggostekxd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 13:28   #12099
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ggostekxd Pokaż post
Od tego jest w lidze mistrzów klub który zajmuje aktualnie 9 miejsce w Bundeslidze żeby z nim spokojnie wygrać. Nawet na wyjeździe.
Skarbie, nie oceniaj klubu po miejscu w tabeli, bo w 04/05 Liverpool został wyrzucony z Top4, a i tak CL wygrał. Strasznie debilną filozofię wyznajesz i chwytasz się byle czego, by dopiec Porcelanie.

Cytuj:
he a dziś to na co czekam od 2 miesięcy, będzie cholernie ciężko i mówiąc zwięźle liczę chociaż by na remis, ale bramkowy. Brak dwóch lewych obrońców Cole'a i Żhirkova do tego brak Essiena, Bosingwy i Deco może dać o siebie znać.
Mam nadzieję, że Materazzi urwie Drogbie ryja
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 14:09   #12100
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Dzisiaj kolejny wieczór przy piwku i piłce nożnej się szykuje. Na pierwszy ogień pójdzie Fiorentina - Milan, mecz zaległej kolejki Serie A z grudnia bądź początku stycznia. Następnie: Inter z Chelsea lub Tottenham przeciwko Boltonowi w ramach replayu FA Cup. Jeszcze się zastanawiam...
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:01.


Powered by vBulletin 3