Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-12-2007, 01:47   #141
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

@edit'n'up:
Oblivion jest nudny, zajebiście liniowy. To coś ma replayability ? Toś dowalił, skończyłem raz i teraz stoi na półce nie używane od 2006 r. :|
@Up:
Oblivion ma klimat ? Gdzie ? Chyba tylko w paru misjach dla Dark Brotherhood, reszta ssie. Bo co to za przyjemność wykonywać questy, skoro czerwona znacznik pokazuje ci gdzie masz iść, co zrobić i z kim gadać ? Co z tego, że Oblivion ma realny świat, skoro ten jest PUSTY. Żadnych zwierząt, możesz przemierzyć go wzdłuż i wszerz, a znajdziesz raptem 2 sarny i impa, jak będziesz miał szczęście. Za to w G3 świat tętni życiem, a Nordmar nie jest porażką, chociaż ciężko się tam zorientować co i gdzie jest ;> A niestety prawda jest taka, że G3 też nie ma jakiegoś rewelacyjnego klimatu, czegoś, co kazałoby ci grać i grać. Poza tym główny wątek w Oblivionie ssie mocno i namiętnie, jest cholernie nudny i głupi, gdyby nie to, że wydał kupę kasy na kolekcjonerkę, to w życiu bym tego nie przeszedł ;f
A Oblivion Wiedźminowi (który ma świetny klimat, być może dlatego, że jest taki...swojski) może co najwyżej pudełko wyczyścić. Poza tym - jak cRPG to tylko Baldur's, w niego można grać i grać, a i tak nie ma się dosyć.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misza Pokaż post
A co, pirat ci nie ruszył?

Akurat do Obka wracałem częściej i chętniej niż do Gothica.
TES4>>>G3.
Widzę, że gustujesz w plastiku, który jest zupełnie pozbawiony klimatu. Ja jednak wole zabugowanego G3, który jest o niebo lepszy niż ten badziewiasty oblivion. Ale i tak Wiedźmin niszczy ich wszystkich.
@Down:
"Kupcie naszą grę, ma lepszy początek niż Gothic !!!!"
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 26-12-2007 o 11:08.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-12-2007, 11:03   #142
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Napewno poczatek ma lepszy oblivion od g3 i tu nie ma watpliwosci
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 12:42   #143
Irons
Użytkownik Forum
 
Irons's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2006
Lokacja: Płock

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh
Ja jednak wole zabugowanego G3
Popieram, Gothic I, II, jak i III, wiele wiecej razy przyciagnal mnie niz Oblivion, Morrowind czy coś jeszcze. Nie wiem czemu.
__________________
Tupac Amaru Shakur "Makaveli" 1971-1996
Rest in peace...


Nie zawsze żyję dobrze, bo żyję chwilą
W momencie upadku oddaję hołd swoim czynom
To się staje w sekundzie, nie jest godziną
Chłopak na rozdrożu obarczający się winą
Wszystko przesłonięte czarną kurtyną
Myśli giną, odeszło to, co było rutyną
Pośród ludzi, co dla mnie żyją
Znajdą słowo, opatrzą moje rany
Bo człowiek nigdy nie jest spisany na straty...
Irons jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 13:44   #144
Diegoverialanho
Użytkownik Forum
 
Diegoverialanho's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2007
Lokacja: Bermudy

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Holy Riders
Świat: Eternia
Poziom: 32
Poziom mag.: 26
Diegoverialanho ma numer GG 10152263
Domyślny

@ Yoh

Coz...ja sie bardzo zawiodlem na G3 z tego ze obiecywali "swietna gre RPG bez bugów" co wyszlo?..kicha kompletna...NPC gdzies sie gubia po drodze (przez to nie mozesz zrobic zadania ZAL), sa jakies dziury...wogole walka mieczami na jakimś pagórku przypomina błazenadę i "mission impossible"...dawno w niego nie grałem, więc nie wiem jaki jest teraz aktualny patch...ale bardzo się przejechałem po G3...naprawdę i chyba nie tylko nie ja bo 3/4 graczy tak samo, G3 został zrobiony dla nowego pokolenia "dzieci klik klik" (beznadziejny system atakowania...no po prostu kur*a z zamknietymi oczami zabijasz orków klikajac na myszce)..pozatym ta gra miała klimat tu się zgodzę . Bardzo mi się podobała Myrtana a także Nordmar, ostatnia pustynna kraina była nudna, ale też na swój sposb ładna . No i powiem na koncu,że w G3 Beziemu obcieli włosy co mnie bardzo poirytowało...

Imho nie grałem w Obka bo uważam że ta gra jest do dupy..pełno plastiku mało jakiś zróżnicowanych terenów i co najważniejsze (a zawsze to stawiam w RPG) brak potworów i zwierząt...

W Wiedźminie jestem już pod koniec Aktu III (nie moge się rozprawić ze strażnikami w Nowym Nakarocie po ataku na bank Vivaldich), imho powiem że wkurzył mnie "The Witcher"...Akt III jest bardzo nudny mało jest fajnych zadań i ogólnie nie powinni dzielić akty na Wyzimy Klasztorną i Wyzimę Handlową (chyba, że tak jest w książce to przepraszam).
__________________

Interesują Cię rzeczy paranormalne? Zobacz Trójkąt Bermudzki http://forum.tibia.pl/showthread.php...20#post1741520
Diegoverialanho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 20:05   #145
pelicus
Użytkownik Forum
 
pelicus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: z Tibi
Wiek: 43
Wpisy bloga: 9

Posty: 44
Stan: Niegrający
Imię: pelicus
Profesja: Elder Druid
Świat: pythera
pelicus ma numer GG 5887301
Domyślny

wiedźmin ... bardzo grafika gierka.
Grafika porównywalna z Gotikiem 3.
Fabuła: +
Bohater i jego rozwój:
bardzo rozbudowana w tym kierunku ++
Długość:
taka sobie, mogła by być dłuższa +/-
Ogólnie:
++++/-

bardzo fajna
__________________
ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA MOJEGO BLOGA TIBIJSKIEGO <>>>klik tu<<<>

Pomogłem?? Jeśli tak to zamieść notkę

Zapraszam do czytania mojego najnowszego materiału:
Spam, co to jest???
pelicus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 20:16   #146
ohtar
Użytkownik Forum
 
ohtar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2007
Lokacja: Giżycko

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dawniej Azura
ohtar ma numer GG 4239650
Domyślny

Dla wiedźmina dałbym 6,5/10 otóż:
+fabuła
+made in Poland
+trzyma klimat
+dialogi
+możliwość bliskiego kontaktu fizycznego
+minigry

-mimika twarzy (popatrzcie na kalkstaina, i nie skojarzcie go z pawianem)
-bugi
-oschła grafika
-szczerze mówiąc mała mapa

a do tego nic innego
ohtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 20:20   #147
JokeY
Użytkownik Forum
 
JokeY's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2007

Posty: 147
Stan: Aktywny Gracz
JokeY ma numer GG 4756663
Domyślny

Nie zakładam nowego tematu więc spytam się tutaj .. Mam zamiar kupić sobie wiedźmina ale nie wiem czy się opłaca.. Mam dwa pytanka : Warto kupić i dać za orginał 80,00 pln? - Ta gierka jest online?
__________________
Nie wiem co napisać ^^.
JokeY jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 20:37   #148
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Gra jest single, dla klimatu, fajnej grafiki, fabuly, walk i dialogow - polecam Troche denerwuje dlugie wczytywanie sie leveli, ale gra jest warta swieczki.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 10:47   #149
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Witcher w wielu miejscach grafiką dorównuje Crysisowi, bądź UT3, a i dialogi - ostatnio takie czytałem przy BG2 oraz P:T, wulgarne dowcipy, język biedoty w wszystkich ostatnich RPG tego nie było. Błędy dla mnie to jedynie powtarzające się modele postaci (cholernie wnerwia w późniejszych rozdziałach). Nie jestem fanem Sapkowskiego, do gry podchodziłem sceptycznie, nawet usunąłem po 2h gry, jednak po paru dniach ponownie zagościła na moim HDD i siedzi tam do dziś.

@Yoh Asakura
Oblivion posiada to co niewiele RPG dotychczas, ogromną ilość zdolnych fanów oraz potężny edytor: Zapewniam cię że gra w Qarl3 + OOO + MMM + mody na gildie, vv staje się jakieś 500% lepsza aniżeli oryginalna część. Mówisz że klimatyczne były misje DB, widocznie zapomniałeś o SI - według mnie genialnym dodatku. Jestem fanem TES od 1996 roku a zarazem kolekcjonerem różnorakich dóbr związanych z 'Pradawnymi Zwojami'.

Gothic 3 - owszem był fajny, jednak po przegraniu ok. 50h gra nudzi się niemiłosiernie, nawet ze względu na nowy PC nie znalazłem dość siły by przejść ją ponownie. Mam nadzieje ze Genesis przywróci dawny blask Gothic'om, ponieważ po 3 straciłem w nie wiarę.

Ekhm, ktoś przytoczył: Gothic 3 ma podobną grafikę do Wiedźmina - w Gothic'u niemożliwe jest właczenie AA, bądź HDR - dla mnie śmieszne ponieważ gra bez tego wygląda jak kilkuletni badziew oparty na UT 2.5.
Zgodzę się w stu procentach z Diegoverialanho system walki został stworzony dla niewidomych, tudzież dzieci z mało rozwiniętym stadium ruchowym. Boże, grając 30 minut w Gothic 3 przycisk myszy stękał jakieś 5x więcej niż podczas godzinnego meczu w Call'a 4.

Btw, mam zainstalowanego Community Patcha 1.5, polepsza coś w wydajności? - Nie
polepsza coś w systemie walki? - Nie
Żeby roczna gra cielą się na sprzęcie gdzie w UT3 gram na high z 55fps, bądź Crysisem który na medium/high wyciąga 30fps. Nie wspominając o Wiedźminie gdzie na out postach mam 40fps, a w indoorach ponad 75.
Jedyne co ten patch poprawia to w skrócie, XX zadań których twórcy ze względu na swoje wszechogarniające próżniactwo nie zrobili, niedziałające skille (to, to już w ogóle szczyt! Kupuje grę w której 1/10 talentów nie działa, ha!), bądz kwestie dialogowe które przez grube błędy nie zostały zawarte w grze.

/Cheers

Ostatnio edytowany przez M4r3X - 27-12-2007 o 10:57.
M4r3X jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 12:14   #150
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M4r3X Pokaż post
@Yoh Asakura
Oblivion posiada to co niewiele RPG dotychczas, ogromną ilość zdolnych fanów oraz potężny edytor: Zapewniam cię że gra w Qarl3 + OOO + MMM + mody na gildie, vv staje się jakieś 500% lepsza aniżeli oryginalna część. Mówisz że klimatyczne były misje DB, widocznie zapomniałeś o SI - według mnie genialnym dodatku. Jestem fanem TES od 1996 roku a zarazem kolekcjonerem różnorakich dóbr związanych z 'Pradawnymi Zwojami'.
Nie rozmawiamy o modach, tylko o tym co zrobiła Bethesda. A Bethesda zrobiła gniota do potęgi, a to, że znalazła się grupa fanatyków, którzy dokonali niemożliwego i BYĆ MOŻE zamienili to w grę, w coś, w co da się grać, to już osobna kwestia.

Cytuj:
Ekhm, ktoś przytoczył: Gothic 3 ma podobną grafikę do Wiedźmina - w Gothic'u niemożliwe jest właczenie AA, bądź HDR - dla mnie śmieszne ponieważ gra bez tego wygląda jak kilkuletni badziew oparty na UT 2.5.
Zajrzenie do pliku .config albo .ini przekracza twoje możliwości ?
Cytuj:
Zgodzę się w stu procentach z Diegoverialanho system walki został stworzony dla niewidomych, tudzież dzieci z mało rozwiniętym stadium ruchowym. Boże, grając 30 minut w Gothic 3 przycisk myszy stękał jakieś 5x więcej niż podczas godzinnego meczu w Call'a 4.
Tu się zgodzę, system walki do porażka. IMO ten z dwójeczki jest najlepszy ;>
Cytuj:
Btw, mam zainstalowanego Community Patcha 1.5, polepsza coś w wydajności? - Nie
polepsza coś w systemie walki? - Nie
Żeby roczna gra cielą się na sprzęcie gdzie w UT3 gram na high z 55fps, bądź Crysisem który na medium/high wyciąga 30fps. Nie wspominając o Wiedźminie gdzie na out postach mam 40fps, a w indoorach ponad 75.
Jedyne co ten patch poprawia to w skrócie, XX zadań których twórcy ze względu na swoje wszechogarniające próżniactwo nie zrobili, niedziałające skille (to, to już w ogóle szczyt! Kupuje grę w której 1/10 talentów nie działa, ha!), bądz kwestie dialogowe które przez grube błędy nie zostały zawarte w grze.

/Cheers
A popatrz, mi najnowsze patche pozwalają m.in. na Radeonie 9600, Sempronie 2800+ i 1,5GB RAM grać na średnich detalach i to wcale nie ze słabym frame ratem. A na moim obecnym sprzęcie gram na maksymalnym i w żadnym miejscu mi się nie zacina.
A co do talentów - 1/10 to gruba przesada.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 27-12-2007 o 12:16.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 12:25   #151
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Cytuj:
Zajrzenie do pliku .config albo .ini przekracza twoje możliwośc
Zapewniam cię że AA ani HDR nie włączysz - z lenistwa twórców obsługa HDR nie została wprowadzona, a AA mimo włączaniu w sterownikach pod G3 nie działa.

Cytuj:
A popatrz, mi najnowsze patche pozwalają m.in. na Radeonie 9600, Sempronie 2800+ i 1,5GB RAM grać na średnich detalach i to wcale nie ze słabym frame ratem
Ale to w 800x600 czy słabszym? Rofl.

Ostatnio edytowany przez M4r3X - 27-12-2007 o 12:28.
M4r3X jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 12:27   #152
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M4r3X Pokaż post
Zapewniam cię że AA ani HDR nie włączysz - z lenistwa twórców obsługa HDR nie została wprowadzona, a AA mimo włączaniu w sterownikach pod G3 nie działa.
Skoro w G2 się dało, to w G3 tym bardziej.
Cytuj:
Ale to w 800x600 czy słabszym? Rofl.
Ze względu na stary monitor tylko 1024x768.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 12:43   #153
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Porównanie: Oblivion vs Gothic 3 vs Wiedzmin - wszystkie wymaxowane opcje, sorka za niską rozdziałke ale monitor nie doszedł na święta, a na tym granie w wyższej niż 1024x768 to samobójstwo (odswieżanie 60Hz i poniżej)

Oblivion:
http://screenshot.xfire.com/screensh...e65ae20760.png
Gothic 3:
http://screenshot.xfire.com/screensh...eeb36e9d6b.png
Wiedzmin:
http://img508.imageshack.us/img508/7...6244668kv1.jpg
http://img247.imageshack.us/img247/8...1401668uu8.jpg

Popatrzcie na kontury, efekty światła etc. W Oblivionie szczególnie są widoczne jako że HDR działa tam na najwyższym poziomie, w Wiedźminie mniej - ale również, udało mi się uchwycić uderzenie pioruna oraz zwykł deszcz, różnica w dynamice świateł - owszem. A Gothicu takiego czegoś nie ma, nie wspominam również o tym ze w Gothicu AAx0 (twórcy postanowili że wygładzanie tekstur jest zbędne rofl), a w Obku i Wiedźminie jest już włączone.
]>Foty wiedzmina to gorsza jakość jako że są w *.jpg, a Gothic i Obek w *.png

Cytuj:
Skoro w G2 się dało, to w G3 tym bardziej.
AHAHA! W G2 HDR? Nie no udało ci się, HDR wymaga Shaderów 2.0 i powyżej a w Gothicu 2 nie ma shaderów, wtopa.

Ostatnio edytowany przez M4r3X - 27-12-2007 o 12:46.
M4r3X jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 12:49   #154
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M4r3X Pokaż post
Porównanie: Oblivion vs Gothic 3 vs Wiedzmin - wszystkie wymaxowane opcje, sorka za niską rozdziałke ale monitor nie doszedł na święta, a na tym granie w wyższej niż 1024x768 to samobójstwo (odswieżanie 60Hz i poniżej)

Oblivion:
http://screenshot.xfire.com/screensh...e65ae20760.png
Gothic 3:
http://screenshot.xfire.com/screensh...eeb36e9d6b.png
Wiedzmin:
http://img508.imageshack.us/img508/7...6244668kv1.jpg
http://img247.imageshack.us/img247/8...1401668uu8.jpg

Popatrzcie na kontury, efekty światła etc. W Oblivionie szczególnie są widoczne jako że HDR działa tam na najwyższym poziomie, w Wiedźminie mniej - ale również, udało mi się uchwycić uderzenie pioruna oraz zwykł deszcz, różnica w dynamice świateł - owszem. A Gothicu takiego czegoś nie ma, nie wspominam również o tym ze w Gothicu AAx0 (twórcy postanowili że wygładzanie tekstur jest zbędne rofl), a w Obku i Wiedźminie jest już włączone.
]>Foty wiedzmina to gorsza jakość jako że są w *.jpg, a Gothic i Obek w *.png
Oblivion na tym screenie wygląda szpetnie. Czym tu się podniecać ? A Gothic i Wiedźmin prezentują się podobnie, ale to tylko screeny, w akcji wygląda to zupełnie inaczej.
Cytuj:
AHAHA! W G2 HDR? Nie no udało ci się, HDR wymaga Shaderów 2.0 i powyżej a w Gothicu 2 nie ma shaderów, wtopa.
Nie HDR, tylko antyaliasing, hahaha, ale wtopa.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 12:52   #155
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Nie HDR, tylko antyaliasing, hahaha, ale wtopa.
Owszem, AA się da zwiększyć na 2, ale nie HDR. Zacznijmy od tego że zacytowałeś całą wypowiedz nie fragment i nie domagaj się że odpowiedz na zadowalający cię fragment.

Nie zmienia to faktu że w G3 włączenie AA jest niemożliwe. Btw, nie mówimy tu o modyfikacji *.ini tylko o tym co dali nam twórcy, jest możliwość włączenia AA w grze? - nie. Nawiązuje do twojej wypowiedzi dot. modów z Obliviona.

edit: znalazłem to o czym mówiłem; na oficjalnym forum worldofgothic było takie coś mniej więcej: by włączyć AA przejdź do zakładki sterownika i przełącz AA i FSAA z pod kontrolą aplikacji na ręcznie i ustaw x4 - niestety nie wpływa to na bezpośredni AA w grze, widać że twórcy się opieprzali.

btw, jeżeli nadal jesteś za wymienianiem swoich bezsensownych argumentów zapraszam na PW, bądz email - nie róbmy offa tutaj.

Ostatnio edytowany przez M4r3X - 27-12-2007 o 13:08.
M4r3X jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 14:11   #156
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M4r3X Pokaż post
Owszem, AA się da zwiększyć na 2, ale nie HDR. Zacznijmy od tego że zacytowałeś całą wypowiedz nie fragment i nie domagaj się że odpowiedz na zadowalający cię fragment.

Nie zmienia to faktu że w G3 włączenie AA jest niemożliwe. Btw, nie mówimy tu o modyfikacji *.ini tylko o tym co dali nam twórcy, jest możliwość włączenia AA w grze? - nie. Nawiązuje do twojej wypowiedzi dot. modów z Obliviona.

edit: znalazłem to o czym mówiłem; na oficjalnym forum worldofgothic było takie coś mniej więcej: by włączyć AA przejdź do zakładki sterownika i przełącz AA i FSAA z pod kontrolą aplikacji na ręcznie i ustaw x4 - niestety nie wpływa to na bezpośredni AA w grze, widać że twórcy się opieprzali.

btw, jeżeli nadal jesteś za wymienianiem swoich bezsensownych argumentów zapraszam na PW, bądz email - nie róbmy offa tutaj.
1. Powinieneś się domyśleć, że chodzi o AA, ale nvm.
2. Tyle, że to twórcy przygotowali nam .ini bądź .config, w którym jest AA. A że nie działa to inna bajka, mi tam do szczęścia potrzebny nie jest. ale ty pewnie uważasz, że gra bez AAx666 jest do rzyci, cóż począć...
3. Znowu - dla mnie ten AA to badziew. Okropnie zaniża ilość klatek, a gdy grałem w np. Crysisa i z ciekawości włączyłem AAx16 to mówiąc szczerze jakiejś kolosalnej różnicy pomiędzy wyłączonym, a maksymalnym nie widziałem. No, a poza tym to miałem niezły pokaz slajdów, bez AA śmiga bez problemu na wysokich detalach.

btw: mam rozumieć, że dla ciebie gra jest dobra wtedy, gdy ma AAx16 i HDR, tak ?
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 27-12-2007 o 14:16.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 15:42   #157
Batman666
Użytkownik Forum
 
Batman666's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa
Wiek: 34

Posty: 307
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Unknown...
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 7x
Skille: 86
Poziom mag.: 17
Domyślny

Ludzie, zalozcie sobie temat osobny do G3 i Obliviona, a nie sie klucicie w temacie o Wiedzminie. Wiec wierni fani zawsze beda pochwalac G3 lub tez Obliviona i nik ich nie przekona ze WIedzmin jest lepszy. Ja nie naleze do fanow ani sagi Gothic ani Obliviona wg. mnie Wiedzmin jest jedna z najlepszych gier tego roku pod wzgledem graficznym ale i tez fabulą. I nikt mnie nie przekona ze G3 or oblivion jest lepszy. ELo!
__________________
Batman666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 21:51   #158
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
3. Znowu - dla mnie ten AA to badziew. Okropnie zaniża ilość klatek, a gdy grałem w np. Crysisa i z ciekawości włączyłem AAx16 to mówiąc szczerze jakiejś kolosalnej różnicy pomiędzy wyłączonym, a maksymalnym nie widziałem. No, a poza tym to miałem niezły pokaz slajdów, bez AA śmiga bez problemu na wysokich detalach.

btw: mam rozumieć, że dla ciebie gra jest dobra wtedy, gdy ma AAx16 i HDR, tak ?
http://www.openbsd.org/faq/images/xterm_diff.jpg
http://img225.imageshack.us/img225/8...iehdraa9cf.jpg
http://img225.imageshack.us/img225/3...iahdraa1xt.png

Tak 0 różnicy naprawdę, między wygładzaniem tekstur na 0 a na 4 wogóle nie ma różnicy a to tylko zamula mi gre!1
Btw, cóż to masz za kartę która obsługuje wygładzanie krawędzi - AAx16? Godness! U mnie x4 jest maks ;<
M4r3X jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 21:52   #159
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
3. Znowu - dla mnie ten AA to badziew. Okropnie zaniża ilość klatek, a gdy grałem w np. Crysisa i z ciekawości włączyłem AAx16 to mówiąc szczerze jakiejś kolosalnej różnicy pomiędzy wyłączonym, a maksymalnym nie widziałem. No, a poza tym to miałem niezły pokaz slajdów, bez AA śmiga bez problemu na wysokich detalach.

btw: mam rozumieć, że dla ciebie gra jest dobra wtedy, gdy ma AAx16 i HDR, tak ?
http://www.openbsd.org/faq/images/xterm_diff.jpg
http://img225.imageshack.us/img225/8...iehdraa9cf.jpg
http://img225.imageshack.us/img225/3...iahdraa1xt.png
http://img214.imageshack.us/img214/2...zyhdraa6oa.jpg


Tak 0 różnicy naprawdę, między wygładzaniem tekstur na 0 a na 4 wogóle nie ma różnicy a to tylko zamula mi gre!1
Btw, cóż to masz za kartę która obsługuje wygładzanie krawędzi - AAx16? Godness! U mnie x4 jest maks ;<

@down
O madafaka, i ty masz x16 w Crysise, laff. Znajomy na 3xCF 3870 ma tylko AAx6 mimo że jest to wydajniejsze jakieś 175%. A AA widać wszędzie i naprawde bardzo dużo to daje, jeżeli ktoś kupuje High-endowy sprzęt to liczy na AA. Jeżeli chcesz się sprzeczać że AA nie ma bo on 'gufno' daje zapraszam na forum poswięcone tematyce Hardware, a miejscu gdzie 95% nie zna się na tym zupełnie.

Cytuj:
2. Tyle, że to twórcy przygotowali nam .ini bądź .config, w którym jest AA. A że nie działa to inna bajka, mi tam do szczęścia potrzebny nie jest.
A tak btw, wracając do twojej wypowiedzi: Twórcy przygotowali nam CS'a byśmy mogli modyfikować Obliviona jak tylko chcemy - więc na moje oko zaprzeczasz sobie kiedy podważałeś moje zdanie na temat modów do TES'a. A i twój argument na poziomie, AA w G3 da się włączyć bo w G2 się dało jest naprawde genialny

Na mnie pora nie będę już z tobą dyskutował bo to większego sensu nie ma, tak odstąpiłem od dyskusji bo totalny syf się tu zrobił - chcesz dyskutować -> PM.

/Cheers

Ostatnio edytowany przez M4r3X - 27-12-2007 o 23:25.
M4r3X jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 23:04   #160
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M4r3X Pokaż post
Może w szpetnym Oblivionie (w którego nie gram, więc mi to zwisa) jest duża różnica, ale np. w Crysisie, gdzie nie ma czasu na "podziwianie" widoków, nie obchodzi mnie to, czy AA jest włączony, czy też wyłączony. Dla mnie w grze nie liczy się grafika (chociaż i owszem, jest ważna), ale multum innych czynników.
Cytuj:
Btw, cóż to masz za kartę która obsługuje wygładzanie krawędzi - AAx16? Godness! U mnie x4 jest maks ;<
GeForce 8800GTS, coś nie pasi ? Toż to nawet w starym KotORze AA był na poziome x16.
@edit:
Koniec offtopa. A ty, Misza, jak masz czas to 'zaklikaj' do mnie na gg, czy też aqq i tam możemy pogadać o wyższości G3 nad oblivionem ;>
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 28-12-2007 o 01:31.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:34.


Powered by vBulletin 3