Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-10-2007, 22:49   #181
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Siedzę tutaj zeby walczyc z indoktrynacja. Jesli nie wiesz co to znaczy zajrzyj do slownika jezyka polskiego. Nie obchodzi mnie co o mnie mysli. Mam swoje przeslanie i sie go trzymam.

Oczywiscie ze jestem prawdziwym rookstayerem. Prawdziwy rookstayer to osoba ktora gra na rooku dla przyjemnosci a sposob expienia (reczne/automatyczne) nie ma tu nic do rzeczy.

Co inteligentniejsi ludzie czytajac moje wypowiedzi byc moze zadadzą sobie pytanie: a moze pojsc droga piotrka? Profesjonalne strony boterskie nie sa dostepne do przecietnych zjadaczy chleba, a "konkurencyjna" tibia.org.pl to po prostu smiech na sali, tam mozna sie tylko zniechecic do botow - takie nooby siedza. Wielu ludzi nie wie ze mozna grac inaczej, ze mozna czerpac wiecej przyjemnosci z gry, ze mozna przejsc na ciemna strone mocy, porzucic indoktrynacje cipsoftu i grac po swojemu, ja tu jestem po to zeby wam to uswiadomic, ja wam daje wskazowki jak mozna grac a wy sami zdecydujcie czy interesuje was moja filozofia.
Hmm raczej nie ty sie mozesz tak nazywac, a twoj bott ... jestes inteligetny to zrozumiesz dla czego ...
Bott sprawdza sie tylko na rooku i na non pvp serwerach gdyz tutaj trudniej jest ich wytepic a na pvp to juz tylko zalerzy od checi graczy ktorych nie zawsze to interesuje ...
Przyznaj racje ze tibia nie byla napisana po to by w nia grac bottami ... tylko jako pewna forma rozrywki ... bo po to sie pisze gry dla ludzi ... dla ich zabawy, dla "FUNU" ... wiec skoro bawi cie to iz bott za ciebie to wbija to raczej mija sie to z celami jakie ta gra stawia przed toba ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-10-2007, 22:51   #182
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Co inteligentniejsi przy twoich postach zadają sobie pytanie:
"- Hmm... Spać dzisiaj w tej czerwonej pidżamie czy zielonej w paski?".
Nie jesteś prawdziwym Rookstayerem, nie grasz na Rooku dla przyjemności, bo gdyby tak było to byś nie używał bota. Przesłanie dajesz świetne (szczególnie, że nielegalne).
Jeszcze raz powtarzam ze roznym ludziom sprawiaja przyjemnosc rozne rzeczy. Mi akurat sprawia przyjemnosc botowanie i zachęcam reszte graczy do sprobowania tego. Nie spodoba sie? Trudno. Ale zawsze lepiej jest sprobowac i miec czyste sumienie ze sie niczego nie przegapiło niz kurczowo trzymac sie indoktrynacji cipsoftu.
Cytuj:
Przeciętni zjadacze chleba wiedzą, że to jest nielegalne (czyt. ZUE).
Ale to zaden argument. Sciaganie gier/muzyki/filmow przez P2P jest zabronione nie tylko wirtualnie jak w przypadku tibii lecz rowniez prawnie i co? Pokaz mi osobe ktora nie ma ani 1 kb sciagnietego przez p2p na dysku, niezly asceta musialby to być O_o Albo ktos kto nie wie ze w ogole istnieje cos takiego jak p2p...
Cytuj:
Hmm raczej nie ty sie mozesz tak nazywac, a twoj bott ... jestes inteligetny to zrozumiesz dla czego ...
Bott sprawdza sie tylko na rooku i na non pvp serwerach gdyz tutaj trudniej jest ich wytepic a na pvp to juz tylko zalerzy od checi graczy ktorych nie zawsze to interesuje ...
Przyznaj racje ze tibia nie byla napisana po to by w nia grac bottami ... tylko jako pewna forma rozrywki ... bo po to sie pisze gry dla ludzi ... dla ich zabawy, dla "FUNU" ... wiec skoro bawi cie to iz bott za ciebie to wbija to raczej mija sie to z celami jakie ta gra stawia przed toba ...
Ja pojmuje te gre po prostu troche inaczej niz wy. Wykladam swoja filozofie na forum a co wy z nia zrobicie to wasza sprawa. Tak jak ciebie dziwi ze mi przyjemnosc sprawia botowanie tak samo mnie dziwi ze ty lubisz zabijac tego samego potwora 99999 razy...
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 10-10-2007 o 22:54.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2007, 22:54   #183
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Jeszcze raz powtarzam ze roznym ludziom sprawiaja przyjemnosc rozne rzeczy. Mi akurat sprawia przyjemnosc botowanie i zachęcam reszte graczy do sprobowania tego.
To może inaczej, skoro grasz na Rooku dla przyjemności to czemu botujesz?
Cytuj:
Pokaz mi osobe ktora nie ma ani 1 kb sciagnietego przez p2p na dysku
Np. ja.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2007, 22:55   #184
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Ile razy mam powtarzac ze mi botowanie sprawia przyjemnosc!!!

I do tego ze na pvp nie mozna botowac: czy mozesz sie przestac odzywac na tematy na ktore nie masz zielonego pojecia? Ja nawet na enfo spox moge zabotowac i nikt mnie nie dednie.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 10-10-2007 o 22:57.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2007, 22:58   #185
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Jeszcze raz powtarzam ze roznym ludziom sprawiaja przyjemnosc rozne rzeczy. Mi akurat sprawia przyjemnosc botowanie i zachęcam reszte graczy do sprobowania tego. Nie spodoba sie? Trudno. Ale zawsze lepiej jest sprobowac i miec czyste sumienie ze sie niczego nie przegapiło niz kurczowo trzymac sie indoktrynacji cipsoftu.

Ale to zaden argument. Sciaganie gier/muzyki/filmow przez P2P jest zabronione nie tylko wirtualnie jak w przypadku tibii lecz rowniez prawnie i co? Pokaz mi osobe ktora nie ma ani 1 kb sciagnietego przez p2p na dysku, niezly asceta musialby to być O_o Albo ktos kto nie wie ze w ogole istnieje cos takiego jak p2p...

Ja pojmuje te gre po prostu troche inaczej niz wy. Wykladam swoja filozofie na forum a co wy z nia zrobicie to wasza sprawa. Tak jak ciebie dziwi ze mi przyjemnosc sprawia botowanie tak samo mnie dziwi ze ty lubisz zabijac tego samego potwora 99999 razy...
Od ponad 5 lat nie mam nic nielegalnego na kompie od systemu konczac na grach i mp3 ... kiedys mialem ale to bylo i raczej nie wroci ... chodz to chyba zalerzne od tego gdzie sie mieszka i czy sie pracuje ...


Ale TY tylko wlanczasz Botta ... ON bottuje za ciebie ... wiec jaka ci to moze sprawiac przyjemnosci ?? Piszesz tutaj o tym ze piszesz sam programy do bottowania - tak wywnioskowalem ... mozesz za tem nakrecic filmik hyper camem i na YT walnac zeby nam pokazac tego swego botta ?? Przecie nie prosze bys mi go slal tylko bys mi pokazal go - moze wogole go nie ma ?? Tak samo co do filmow 30 lev i 4 profesje dlugo mamy czekac ?? A i jeszcze film o 1 lev i AS ubiciu ... Nie chodzi o to ze nie daje temu wiary ale poprosze o dowody ktore sam mowiles ze sa banalne do zrobienia i pokazania ...
Mozesz na to powiedziec cos ?? Czy znow wyprzesz sie innymi, i ich dokonaniami ?? Ale pamietaj ty nie jestes INNYMi tylko SOBA wiec wypowiadaj sie od poczatku do konca w swym imieniu i w oparciu o swe umiejetnosci.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2007, 23:00   #186
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Ile razy mam powtarzac ze mi botowanie sprawia przyjemnosc!!!
Cytuj:
Prawdziwy rookstayer to osoba ktora gra na rooku dla przyjemnosci
A więc? znaki
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2007, 23:06   #187
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Od ponad 5 lat nie mam nic nielegalnego na kompie od systemu konczac na grach i mp3 ... kiedys mialem ale to bylo i raczej nie wroci ... chodz to chyba zalerzne od tego gdzie sie mieszka i czy sie pracuje ...


Ale TY tylko wlanczasz Botta ... ON bottuje za ciebie ... wiec jaka ci to moze sprawiac przyjemnosci ?? Piszesz tutaj o tym ze piszesz sam programy do bottowania - tak wywnioskowalem ... mozesz za tem nakrecic filmik hyper camem i na YT walnac zeby nam pokazac tego swego botta ?? Przecie nie prosze bys mi go slal tylko bys mi pokazal go - moze wogole go nie ma ?? Tak samo co do filmow 30 lev i 4 profesje dlugo mamy czekac ?? A i jeszcze film o 1 lev i AS ubiciu ... Nie chodzi o to ze nie daje temu wiary ale poprosze o dowody ktore sam mowiles ze sa banalne do zrobienia i pokazania ...
Mozesz na to powiedziec cos ?? Czy znow wyprzesz sie innymi, i ich dokonaniami ?? Ale pamietaj ty nie jestes INNYMi tylko SOBA wiec wypowiadaj sie od poczatku do konca w swym imieniu i w oparciu o swe umiejetnosci.
Tak jasne, pracuje nad botem rok a teraz mam ci go za darmo oddac zebys sie nacieszyl... Co do dl i as to opisalem jak to trzeba zrobic teraz tylko pojsc i wykonac, daj mi postac to spox zrobie...
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2007, 23:37   #188
Leirdek
Użytkownik Forum
 
Leirdek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 201
Stan: Niegrający
Leirdek ma numer GG 6758409
Domyślny

Tu się wypowiem niecenzuralnie i nie chce ponieść konsekwencji!

Zamknijcie mordy bo tu się zrobił spam że nawet na torgu jest lepiej!Radzę zaamknąć topic!
Leirdek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2007, 23:46   #189
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 32

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Ja pojmuje te gre po prostu troche inaczej niz wy. Wykladam swoja filozofie na forum a co wy z nia zrobicie to wasza sprawa. Tak jak ciebie dziwi ze mi przyjemnosc sprawia botowanie tak samo mnie dziwi ze ty lubisz zabijac tego samego potwora 99999 razy...
No niby tak... aczkolwiek robisz to tak niechlubnie, ze przy tym obrażasz naszą godność... tym ze jestesmy gorsi od Ciebie, bo Ty botujesz a my nie... Traktujesz nas jak gówniarzy... a sam sie zachowujesz jak oni. W taki sposob nie zyskasz u mnie szacunku... Ja moge zrozumiec i uszanowac to ze botujesz, ale zmien swoja postawe na forum... Bo to ze botujesz, wcale nie sprawia ze jestes lepszy chocby odemnie...
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 10-10-2007 o 23:52.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2007, 23:47   #190
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Tak jasne, pracuje nad botem rok a teraz mam ci go za darmo oddac zebys sie nacieszyl... Co do dl i as to opisalem jak to trzeba zrobic teraz tylko pojsc i wykonac, daj mi postac to spox zrobie...
Filmikiem mi go nie przeslesz jak bys nie zrozumial co czytasz ... wiesz ze ja w domu mam slonia w rozowych trampkach, tylko nie pokazuje go nikomu bo go juz 2 lata trzymam illegal ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2007, 08:53   #191
Ares de'Buchanan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Wiek: 40

Posty: 46
Imię: Carlin~
Profesja: Elite Knight
Świat: C~~
Poziom: 14x
Skille: 96/94
Poziom mag.: 8
Domyślny

@Scobel
A wez czlowieku przestan expic recznie na chwilke i poszukaj slownika, bo az zal za poslady sciska jak ktos sie tak madrzy z hardcorowymi bledami ort.

Najbardziej rozbawil mnie ten text o tym TV jak to ktos na niego pracuje a inny zakosi XD Naprawde trafne porownanie XD Gratulacje dla tworcy posta.
Dam lepsze To ze Ty liczysz wszystko na palcach przez pare miesiecy, nie znaczy ze ja nie moge odpalic kalkulatora / kompa i zrobic te same dzialania w pare sekund Czasem trzeba troche pomyslec - ale widze ze czym wiecej recznie expicie tym bardziej was boli myslenie
Nie wiem po co tyle krzyku. Nawet CIPSoft juz sie poddal i wprowadzil hotkeye, bo nie dal rady wygrac z boterami
I jak ktos juz wczesniej zauwazyl - najwiecej bluzgaja i denerwuja sie nie CI, ktorzy uzywaja bota tylko antyboterzy... czyzby naprawde z racji wieku?
Napisalem wczesniej ze juz mi sie nie chce tutaj pisac i od razu jakies glupawe komentarze - a nie pomysleliscie, ze stwierdzilem ze rozmowa z osobami o ograniczonych pogladach jest bez sensu?
Ares de'Buchanan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2007, 12:23   #192
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ares de'Buchanan Pokaż post
@Scobel
A wez czlowieku przestan expic recznie na chwilke i poszukaj slownika, bo az zal za poslady sciska jak ktos sie tak madrzy z hardcorowymi bledami ort.

Najbardziej rozbawil mnie ten text o tym TV jak to ktos na niego pracuje a inny zakosi XD Naprawde trafne porownanie XD Gratulacje dla tworcy posta.
Dam lepsze To ze Ty liczysz wszystko na palcach przez pare miesiecy, nie znaczy ze ja nie moge odpalic kalkulatora / kompa i zrobic te same dzialania w pare sekund Czasem trzeba troche pomyslec - ale widze ze czym wiecej recznie expicie tym bardziej was boli myslenie
Nie wiem po co tyle krzyku. Nawet CIPSoft juz sie poddal i wprowadzil hotkeye, bo nie dal rady wygrac z boterami
I jak ktos juz wczesniej zauwazyl - najwiecej bluzgaja i denerwuja sie nie CI, ktorzy uzywaja bota tylko antyboterzy... czyzby naprawde z racji wieku?
Napisalem wczesniej ze juz mi sie nie chce tutaj pisac i od razu jakies glupawe komentarze - a nie pomysleliscie, ze stwierdzilem ze rozmowa z osobami o ograniczonych pogladach jest bez sensu?
Tak ale czy twe uzycie kalkulatora do obliczen lamie jakies zasady ?? No raczej watpie i inni chyba tez. Tak czasem trzeba pomyslec a jakim przejawem myslenia jest uzywanie Bota ?? A czy twe poglady tez nie sa ograniczone tylko w jednym kierunku, kierunku botow ??

No wiesz jak sam piszesz miales juz sie nie udzielac a jednak wrociles ... bywa.

Mozna to porownac do Dopingu w sporcie. Przecie bede dzieki temu lepszy, a czy bede fer w stosunku do innych sportowcow ?? Raczej nie. No ale moze mnie nie zlapia.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2007, 15:36   #193
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ares de'Buchanan Pokaż post
To ze Ty liczysz wszystko na palcach przez pare miesiecy [...]
Niektórzy też używają do tego mózgu
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ares de'Buchanan Pokaż post
I jak ktos juz wczesniej zauwazyl - najwiecej bluzgaja i denerwuja sie nie CI, ktorzy uzywaja bota tylko antyboterzy...
Co do bluzgania to faktycznie nie świadczy to najlepiej o autorach wypowiedzi. Ale czy fakt, że uczciwi gracze się denerwują jest aż tak dziwny? Czy nie wkurzałbyś się gdyby ktoś, na przykład, grając z tobą w szachy robił 2 ruchy na raz, kiedy tylko się na chwilę odwrócisz, albo zaglądał ci w karty przy grze w pokera?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ares de'Buchanan Pokaż post
czyzby naprawde z racji wieku?
A co ma wiek do czegokolwiek? Ja mam 4 lata. I co, czujesz się lepszy z tego powodu?

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 14-10-2007 o 15:47.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2007, 20:29   #194
World_of_naabz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 43
Domyślny

Temat bez sensu. Straciłem konto na tym forum przez niego a nic nie wnosi. Każdy kto kiedykolwiek używał bota nawet przez ~5min się już nie uwolni. To jak narkotyk...
World_of_naabz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2007, 00:07   #195
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 32

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez World_of_naabz Pokaż post
Każdy kto kiedykolwiek używał bota nawet przez ~5min się już nie uwolni. To jak narkotyk...
Jak widać nie każdy. Mi sie po 1h znudził.
Wszyscy naokoło szumili o botach, postanowiłem kilka miesięcy temu go sprawdzić...
Gra sie tak bez sensu... Jednak nie mogłem przebolec tych 1k expa ktore nim wbilem
Ale to stare dzieje
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 14-10-2007 o 00:12.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2007, 12:12   #196
sath_okh
Użytkownik Forum
 
sath_okh's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aphalon
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Undead Souls
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Od razu zaprzeczam jakobym kiedykolwiek zamierzal lamac prawo w realu.

Tak, stosuje hierarchie gdyz narezy odroznic pseudo-boterow tj. dzieci 12 lat ktorzy korzystaja tylko z g*wna takiego jak TBI tylko do robienia run itp bo nic w takim dupnym bocie wiecej nie zrobisz (bo nie wiedza jak scrackowac tibiabot ng albo boja sie hacka w tibiaauto i nie maja winhexa zeby sprawdzic pliki) oraz prawdziwych boterów ktorzy mają boty conajmniej tibiaauto i umieja sie nimi skutecznie poslugiwac.
Tak dla ścisłości: crakując te boty łamiesz prawo w RL(do 5 lat więzienia wg http://www.poradaprawna.pl/)
__________________
Wierzyłem w coś, bez tego ciężko żyć
Marzyłem też, wolno było marzyć ...
sath_okh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2007, 15:09   #197
World_of_naabz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
Jak widać nie każdy. Mi sie po 1h znudził.
Wszyscy naokoło szumili o botach, postanowiłem kilka miesięcy temu go sprawdzić...
Gra sie tak bez sensu... Jednak nie mogłem przebolec tych 1k expa ktore nim wbilem
Ale to stare dzieje
Przykro mi mistrzu, ty grasz na rooku, więc niestety nie znasz prawdziwych możliwości BlackD.
World_of_naabz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2007, 21:54   #198
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 32

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez World_of_naabz Pokaż post
Przykro mi mistrzu, ty grasz na rooku, więc niestety nie znasz prawdziwych możliwości BlackD.
A nie zauważyłeś, że ten temat istnieje w dziale 'tajemnice rookgaardu', a co za tym idzie wszystkie posty i tematy na nim zawarte powinny głównie dotyczyć Rooka?

O botach na mainie popiszemy sobie w innym dziale jesli chcesz.
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2007, 21:59   #199
World_of_naabz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 43
Domyślny

Być może, ale gdy widzę takie bzdury na temat botterów to automatycznie reaguję.
World_of_naabz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2007, 22:14   #200
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez World_of_naabz Pokaż post
Być może, ale gdy widzę takie bzdury na temat botterów to automatycznie reaguję.
Juz powoli upodabniasz sie do botta. Robisz duzo rzeczy automatycznie ?? Zartuje sorki nie powinienem ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin 3