Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2008, 11:00   #9301
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JacekIDK Pokaż post
Witam mam już 21 level !
Skile 48/47 M lv 3 !
Eq Dwarven Axe Dwarven Shield Plate Legs Brass Armor Soldier Helmet Leather Boots !
Mam 15 k kupić coś z eq?
Czy expić z tym co mam tylko gdzie?
Jak powiedział Pan nade mną, poskilluj minimum do 60/60, a następnie możesz iść expić na dwarfy/soldki, tomb pod dtd, amazonki, dc.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sestor Pokaż post
46 RP eq :Golden Armor, Demonka, BOH, Crus Helmet, Blue Legs, Royal/Eanch Spear gdzie expic zeby byl bardzo szybki exp do 50 lvla moze byc waste ale nie takie niewyobrazalne ;] za tp na tombach troche wolno ten exp leci jak dla mnie

Ps czy dam rade na ancientach?
Akurat pallem na tym lvl ciężko szybko expić. Najlepiej weź blokera i masowo bij właśnie ASy/DLe/Hydry/Behe.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LibellAstus Pokaż post
A więc byłem na tych tombach co mi voniek proadził tam za tp i calkiem idzie exp ale waste ;/ mało leci może jakieś inne rady ?


P.s czy ancient shield cos warte?
Ancient Shield - 2k u Rashida. Jakbyś mógł opisz swoją postać jeszcze raz, a wymyślimy coś innego

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibijczyk-suzarion Pokaż post
moze powiecie mi gdzie moge expic moim 21 sorkiem na faccu..moje eq to blue set, crusader helmet, boh, dwarven shield (-.-' wkrótce medusa xD) myslalem o tombach ale tam jest duzo knightow wysokolevelowcow ktorzy nie dopuszczaja nawet na -3 poziom a na dwarfach soldierach exp idzie jak krew z nosa, a -5 w kopalni to chyba niezbyt dobry pomysl (5 guardow leci na raz a zeby ropnąć to tez trzeba najpierw niezle oberwac)
btw. gram na pvp ..
Z gory dzięki
Dobij 22 poziom na dwarfach/amazonkach, a następnie możesz biegać po początkach PoH (tutaj ostrożnie), dc, rotach na fibuli/w venore.
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 19-08-2008 o 11:04.
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2008, 11:06   #9302
tibijczyk-suzarion
Użytkownik Forum
 
tibijczyk-suzarion's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008

Posty: 97
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: bloodlusterz
Świat: Arcania
Poziom: 223
Skille: 10/24
Poziom mag.: 81
Domyślny

dzieki Voniek ;p a co do POH to raczej nie bo sciagaja tam gsy i juz nie raz tak padlem na palku ;] ale na fibule czy dc jak najbardziej sie przejde;] elo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JacekIDK Pokaż post
Witam mam już 21 level !
Skile 48/47 M lv 3 !
Eq Dwarven Axe Dwarven Shield Plate Legs Brass Armor Soldier Helmet Leather Boots !
Mam 15 k kupić coś z eq?
Czy expić z tym co mam tylko gdzie?
ja bym ci tez doradzil dobic z 55-60skilla i isc na cyce, tomby sa tez bardzo dobrym miejscem dla knightow ..nie dosc ze exp dobry to jeszcze kasa leci w duzych ilosciach..ja bym jeszcze doskladal i kupil knight seta i np crown helmet, pozniej jakis dobry shield(np medusa..jest tania a dobra) i takie eq spokojnie wystarczy ci na jakis czas..jesli myslisz np o boh`ah to jak najbardziej mozesz skladac na nie kase (30-35k)i kupic na wyzszym levelu np 35 na 21 poziomie duzej roznicy nie odczujesz a jeszcze jak padniesz i bedziesz mial pecha to 35 k w plecy i niechęć do gry, jesli chcesz np byc szybszy i szybciej uciekac przed Pk to mozesz nosic przy sobie zawsze jakiegos time ringa (30+) pozdro!

Ostatnio edytowany przez tibijczyk-suzarion - 19-08-2008 o 11:31.
tibijczyk-suzarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 13:39   #9303
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

21 Druid, 22 mlvl mam pacc eq:Spirit cloack, mage hat, guardian shield i necrotic.
Gdzie expić z dużym zyskiem i szybkim expem.
Co odpada i dlaczego:
1.Roty, nawet minutowego afka nie zrobię
2.Larvy, nie mam aż tyle czasu, żeby w godzinę wbić 15-20%
3.Dwarfy & soldy, za dużo ludu, za wolno exp leci.
4.Amazonki & Valkyrie, full ludu, mały resp
5.Nie kupuję moonlighta.
@down
Z flamem na tombach jest waste, a ja nie mam kasy na waste i od kiedy to 21 druid ma summony? Czytaj ze zrozumieniem.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 19-08-2008 o 13:49.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 13:47   #9304
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
21 Druid, 22 mlvl mam pacc eq:Spirit cloack, mage hat, guardian shield i necrotic.
Gdzie expić z dużym zyskiem i szybkim expem.
Co odpada i dlaczego:
1.Roty, nawet minutowego afka nie zrobię
2.Larvy, nie mam aż tyle czasu, żeby w godzinę wbić 15-20%
3.Dwarfy & soldy, za dużo ludu, za wolno exp leci.
4.Amazonki & Valkyrie, full ludu, mały resp
5.Nie kupuję moonlighta.
Tomby z summonami (Ty bijesz z visa/flama, rod odpada); piraty z summonami. Tylko tyle, bo na wyższym lvlu albo męczysz to co sam napisałeś, albo bijesz to co ja podałem ew. coś większego z blokerem.

*Down
Z całym szacunkiem wymagasz niemożliwego. NIE MA takiego miejsca, żeby szybko expić i jeszcze dużo zarabiać przy Twoim poziomie. Powodzenia.
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 19-08-2008 o 18:16.
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 18:10   #9305
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Ponawiam pytanie, bo "wielki" Voniek mi gówno pomógł.
20 Druid, 21 mlvl mam pacc eq:Spirit cloack, mage hat, guardian shield i necrotic.
Gdzie expić z dużym zyskiem i szybkim expem.
Co odpada i dlaczego:
1.Roty, nawet minutowego afka nie zrobię
2.Larvy, nie mam aż tyle czasu, żeby w godzinę wbić 15-20%
3.Dwarfy & soldy, za dużo ludu, za wolno exp leci.
4.Amazonki & Valkyrie, full ludu, mały resp
5.Tomby,Z flamem na tombach jest waste, a ja nie mam kasy na waste. Nie kupuję moonlighta.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 19:09   #9306
tibijczyk-suzarion
Użytkownik Forum
 
tibijczyk-suzarion's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008

Posty: 97
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: bloodlusterz
Świat: Arcania
Poziom: 223
Skille: 10/24
Poziom mag.: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voniek Pokaż post
Tomby z summonami (Ty bijesz z visa/flama, rod odpada); piraty z summonami. Tylko tyle, bo na wyższym lvlu albo męczysz to co sam napisałeś, albo bijesz to co ja podałem ew. coś większego z blokerem.

*Down
Z całym szacunkiem wymagasz niemożliwego. NIE MA takiego miejsca, żeby szybko expić i jeszcze dużo zarabiać przy Twoim poziomie. Powodzenia.
zgadzam sie w stu procentach kolega ma chyba "troszkę" za wysokie wymagania..
tibijczyk-suzarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 19:24   #9307
tibijczyk-suzarion
Użytkownik Forum
 
tibijczyk-suzarion's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008

Posty: 97
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: bloodlusterz
Świat: Arcania
Poziom: 223
Skille: 10/24
Poziom mag.: 81
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voniek Pokaż post
Tomby z summonami (Ty bijesz z visa/flama, rod odpada); piraty z summonami. Tylko tyle, bo na wyższym lvlu albo męczysz to co sam napisałeś, albo bijesz to co ja podałem ew. coś większego z blokerem.

*Down
Z całym szacunkiem wymagasz niemożliwego. NIE MA takiego miejsca, żeby szybko expić i jeszcze dużo zarabiać przy Twoim poziomie. Powodzenia.
zgadzam sie w stu procentach kolega ma chyba "troszkę" za wysokie wymagania..

a co do tego twojego 21 lvl druida to nie wiem dlaczego w expowiskach uwzgledniasz dwarfy czy amazonki chyba nie po to kupowales premium zeby expic na facc area i narzekac na zajete expowiska?..wydaje mi sie ze roty(nie rozumiem o co chodzi ci ze nie zostawisz postaci na afku?) , ew. scaraby ... bez obrazy kolego ale chyba jestes kolejna osoba ktora kupila pacc na 20 levelu i jest zawiedziona bo "exp szybko nie leci" ..skoro masz "waste" na 21 levelu to pomysl co bedzie na 50 levelu kiedy bedziesz musial expic z drogich run bo chyba sam wszystkich nie bedziesz sobie robil ..a moze warto zrezygnowac z druida i przeniesc sie na meganudnego knighta ktory niby nie ma "waste"(co jest nieprawda)i szybko expi?? taka jest prawda ze postaci magicznych na niskim levelu nikomu sie nie chce robic bo sa drogie i nieoplacalne ale na 100 levelu kazdy chcialby sobie pograc sorkiem z dobrym mlvl a knighta odlozyc po nudny i" skill nie leci a przeciez kupilem pacc" pozdro piona!
tibijczyk-suzarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 19:52   #9308
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Niee, ale dla mnie 15-20% lvl'a na godzinę to trochę mało. Na scarabach bez flama nie daje sobie rady, a z flamem za szybko mana schodzi co skutkuje użyciem manafluida bo food nie wystarcza, a skoro scaraby bardzo rzadko mi zostawiają więcej niż 20 gp mam waste. Na larvach właśnie mam 15-20%/h.
Jeśli chodzi o roty, tam gdzie akurat gram jest bardzo dużo lurelów. Poprostu, expiłem sobie i mana mi zeszła, a, że żal mi było manasa chciałem poczekać na mane w zacisznym miejscu. Zostawiłem postać dosłownie na minutę, patrzę na tibię a tam znany wszystkim napis, padłem od dwóch carrionów i dwóch zwykłych. Było tak w każdej jaskini na darashii.
Co do expa na facc area. Pacca mam od pięciu dni, nie orientuję się co, gdzie i jak. Poradniki dojścia sa kretyńskie i nic nie rozumiem.
Nawet szukałem poradnika dla druida, znalazłem tylko ten Emoka, który w moim odczuciu jest kretyński.
btw.
Ten druid to 20/21 (lvl/mlvl), kocham random pk przed depo
@edit
Swoją drogą, decyzja Vońka była trochę nie przemyślana, ponieważ, dlatego, bo, że napisałem o 21 druidzie, a On mi mówi, że mam z summonami na tombie ewentualnie piratach.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 19-08-2008 o 20:02.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 20:18   #9309
tibijczyk-suzarion
Użytkownik Forum
 
tibijczyk-suzarion's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008

Posty: 97
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: bloodlusterz
Świat: Arcania
Poziom: 223
Skille: 10/24
Poziom mag.: 81
Domyślny

padłem od dwóch carrionów i dwóch zwykłych.."- chlopie ty bez eq chodzisz ?pewnie ktos ci wyciagnal monstery zaczal cie bic do reda i potworki dokonczyly robote ;]
a co do 15 % na godzinke to wydaje mi sie ze na faccu szybciej wbijesz level P poprostu z czasem poznasz pacc area i poznasz miejscowki z dobrym expem.. a co do rotow to moze pomysl i oblicz czy nie lepiej wydac te marne 200-300 gp na manasy i zbijac wieksze ilosci expa expa ..?wydaje mi sie ze za te 300gp przyjemnie poexpisz na tych rotach a wkoncu one tez zostawiaja troche kasy...od 30 mozesz na dragi chodzic z summonami chociaz jak wiemy od tego kasy ci duzo nie przybedzie chyba ze odwrotnie ew. lootbagi z fartem!
tibijczyk-suzarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 20:41   #9310
Alarik
Użytkownik Forum
 
Alarik's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 30

Posty: 135
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Alarik ma numer GG 9298541
Domyślny

50 EK 69/70
Gdzie expić bez waste, bo na to nie mam kasy
Uprzedzam, że:
Żółwie - dużo ludzi/poza tym nudzą mi się już
Barby - zawsze zajęte
Banuta - więcej botów niż potwórów
Dragi - waste
Tomby - nie rozpoznaję ich, więc musielibyście dać mapki
Wiem, wiem powinienem siedzieć w depo
__________________
Kliknij i pomóż!

Alarik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 21:30   #9311
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alarik Pokaż post
50 EK 69/70
Gdzie expić bez waste, bo na to nie mam kasy
Uprzedzam, że:
Żółwie - dużo ludzi/poza tym nudzą mi się już
Barby - zawsze zajęte
Banuta - więcej botów niż potwórów
Dragi - waste
Tomby - nie rozpoznaję ich, więc musielibyście dać mapki
Wiem, wiem powinienem siedzieć w depo
Spróbuj Piraty pierwsze poziomy, chakoye/dworce (tutaj to raczej na bocie).
Tomb - stone tomb za tp -1, chodziarz z Twoimi skillami może być źle (drogę masz w którymś z moim postów w tym temacie).

*Vasudanin
Ok, przyznaję się, mój błąd. Nic innego nie da się wymyślić, postawiłeś za duże wymagania i z góry odrzuciłeś główne expowiska. Spróbuj pobiegać po tiq (slimy, croco, terror bird itp - rożnie z expem i lootem), mino tower na darashii (preferowany lootbag, exp kijowy). Nic więcej nie przychodzi mi do głowy (facc odpada - za dużo ludzi).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LibellAstus Pokaż post
A więc byłem na tych tombach co mi voniek proadził tam za tp i calkiem idzie exp ale waste ;/ mało leci może jakieś inne rady ?


P.s czy ancient shield cos warte?
Ancient shield 2k u Rashida.
Co do innych możliwości szybki exp + no waste spróbuj hydry z blokerem + summonem (ew. Ty sam ale zwrot może być mniejszy). Zależnie od respa i hitów będzie szło dobrze. Jak się przyfarci to i loot sypnie. Możesz popróbować bb island z frigo hur (może wydawać się głupi ten pomysł, ale uwierzcie - super exp. Z kasą rożnie).
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 19-08-2008 o 22:35.
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 22:27   #9312
LibellAstus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2008

Posty: 59
Domyślny

A więc byłem na tych tombach co mi voniek proadził tam za tp i calkiem idzie exp ale waste ;/ mało leci może jakieś inne rady ?


P.s czy ancient shield cos warte?
LibellAstus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 22:50   #9313
Gothanor
Użytkownik Forum
 
Gothanor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2008
Lokacja: Poznań~

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Diamond Army
Świat: Candia
Poziom: 120
Skille: 100/83
Poziom mag.: 20
Domyślny

42 RP, skills 80/63, Crusader Helmet, Vampira, P legi, B robe. Gdzie jaknajszybciej expic i być na 0. Używać royal spearów czy enchented spearów? Tylko nie mówcie tomby, więcej ludzi niż potworów, dość słaby exp.
Gothanor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 23:13   #9314
Binder
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

16 palek, 52 dist gdzie szybko wbić 20 lvl ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 23:21   #9315
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Binder Pokaż post
16 palek, 52 dist gdzie szybko wbić 20 lvl ?
Soldki, roty fibula/venore, tomb pod dtd, ghostland.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gothanor Pokaż post
42 RP, skills 80/63, Crusader Helmet, Vampira, P legi, B robe. Gdzie jaknajszybciej expic i być na 0. Używać royal spearów czy enchented spearów? Tylko nie mówcie tomby, więcej ludzi niż potworów, dość słaby exp.
Piraty, Dragi, Małpy, Lizardy, hellheim, barby. Dla szybszego expa używaj enchanted spear, a dla 'tańszego' - royal.
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 23:54   #9316
Exhado
Użytkownik Forum
 
Exhado's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Lokacja: A bo ja wiem skąd Postów : 1,218

Posty: 169
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 42+
Poziom mag.: 43
Domyślny

@Voniek [ironia] Gdzie expic 8 knightem 16/18 zeby exp na h przekraczal 50 tys,do tego zarobek 15k/h i :
nie roty
nie larvy
nie potwory
nie w tibii
?
z gury dzienki po fjem rze mi nidz nie pomorzesz!11onenoeelven
[/ironia]
Przy wypowiedzi Vasu~~,spadłem.
Jak mozna 21 Edem zrobic wszystko?..
Zeby nie bylo offtopa
gdzie mozna siedziec od 12 lvl do 30~~ najtem? tak zeby nie wychodzic z expa..?
__________________
~~Copyright by Exhado Leisua,all rights reserved!

*New Exhado -2008*
~~Copyright by Exhado Leisua,all rights reserved!
Exhado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2008, 01:49   #9317
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Eee... 108 ek, 86 sword, full eq, ave. Nudzą mnie dragi i lizardy, chciałbym spróbować czegoś nowego. Bogi odpadają bo tam pełno ludzi. Przed chwilą biłem trochę culty na goromie i byłoby całkiem ok, gdyby nie to, że jak bije 4 culty naraz to mi z drugiej strony dochodzą 2 + summony i wtedy jest lekko do dupy;s Chciałbym exp w granicach 55-80k/h (większym nie pogardze). Co do kasy to może być lekkie waste, ale nie zbyt duże i żeby była możliwość zwrotu.
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2008, 02:44   #9318
Miserious
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2008

Posty: 27
Domyślny

30 Pallek z paccem 62/45 skillenie odpada, expy które odpadaja:
-Barby - zajete - znudziły mi sie
-Małpki - więcej boterów niż potworów
-dragi - waste


Pozdro
Miserious
Miserious jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2008, 09:08   #9319
tibijczyk-suzarion
Użytkownik Forum
 
tibijczyk-suzarion's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008

Posty: 97
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: bloodlusterz
Świat: Arcania
Poziom: 223
Skille: 10/24
Poziom mag.: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exhado Pokaż post
@Voniek [ironia] Gdzie expic 8 knightem 16/18 zeby exp na h przekraczal 50 tys,do tego zarobek 15k/h i :
nie roty
nie larvy
nie potwory
nie w tibii
?
z gury dzienki po fjem rze mi nidz nie pomorzesz!11onenoeelven
[/ironia]
Przy wypowiedzi Vasu~~,spadłem.
Jak mozna 21 Edem zrobic wszystko?..
Zeby nie bylo offtopa
gdzie mozna siedziec od 12 lvl do 30~~ najtem? tak zeby nie wychodzic z expa..?
hmm..podaj skillse i eq..wydaje mi sie ze 12-16 dwarfy,roty, potem tomby, od 20 mozesz chodzic na cyce, zamek w ab ale to zależnie od skillsów, jest jeszcze elf fortess dla knighta ale nawet nigdy tam nie bylem bo gram sorciem ..piona!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miserious Pokaż post
30 Pallek z paccem 62/45 skillenie odpada, expy które odpadaja:
-Barby - zajete - znudziły mi sie
-Małpki - więcej boterów niż potworów
-dragi - waste


Pozdro
Miserious
chodz na dragi i rob lootbagi, ew. piraty te slabsze, a tak wogule po co kupowales pacc skoro wszystkie sensowne expy ci nie pasują? teraz jest tak ze na nizszym levelu albo sie expi albo sie zarabia ;p

Ostatnio edytowany przez tibijczyk-suzarion - 20-08-2008 o 09:15.
tibijczyk-suzarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2008, 10:35   #9320
Karol4722
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2008

Posty: 72
Domyślny

50 RP 75/60 b robe, b legs, p ammy, v shield, boh, c helmet

Gdzie będę mial najwiecej k expa na godzine? Teraz expie na tarpit tomb za tp ale juz mi sie nudzi ;p Chodzi o miejsca gdzie mogę sie normalnie dostać bez robienia jakichś questów (helheim).
Karol4722 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:44.


Powered by vBulletin 3