Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-02-2011, 11:53   #1
Wywra
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 02 2011

Posty: 7
Domyślny Obalenie teorii o Spike Swordzie (z TneT) + moje przypuszczenia

Cytuj:
Spike sword, czym on jest ? Mały biały mieczyk, stawiający nas przed jednym małym pytaniem: "Jak go zdobyć na Rook-u?"


Zastanawiając się co robić, w ten wigilijny dzień, pomyślałem, że po takim długim czasie, sprawdzę co tam, ze spike swordem? Czy jakiś gracz wyspy w końcu zdobył ten pożądany przez cały Rookgard miecz?.
Przez długi okres czasu, myślałem, że spike sword może zostać zdobyty, nikt nie wiedział jak, nikt nie wiedział: co zrobić?. Do dzisiaj. Dziś obalę "Sword Of Fury Quest".

Są na świecie rzeczy których mieć nie można, tak samo w tibi. Spike Sworda nie da się zdobyć! Tajemnica tego miecza tkwi w nazwie: "MIECZ FURII". Czytając na internecie o ciekawych książkach, zobaczyłem tą: "Furia. Skuteczne sposoby pokonania złości". Furia oznacza potocznie złość.! Nie złościliście się nigdy, że miecza nie da się zdobyć?. Wielu próbowało i się im nie udało! Nie denerwowała was ta myśl? Miecza Furii, poprostu nie da się zdobyć, lecz ludzie za bardzo go pożądali aby móc o tym myśleć.


1 Przekonujący argument do mojej Teorii to:
-Kiedyś czytałem wywiad z kimś kto powiedział. nt. Spike Sworda.
"Odpowiedz jest bliżej niż wam się wydaje" <--- czy coś bardzo podobnego.

Moim zdaniem odpowiedz jest w nazwie.
Myślę że po teorii Dyzzy-ego nie powinniście się zastanawiać nad dalszym losem tego miecza. Powinien zostać zignorowany ( tak jak powiedział kiedyś jakiś gracz na jego temat, przeniesiony zresztą na małą wysepkę gdzie leży ) .


PS. Nie wpadajcie w Furię czytając ten mit,fakt,obalenie,tą teorię, czy jak to tam nazwiecie.
Pozdrawiam, Dyzzy
To znalazłem na Tibia.net.pl. Proszę o przemyślenie tego zanim zrobicie nowy temat, oraz piszę o tym dla ogólnej wiedzy.


Coś ode mnie? Nie da się zdobyć Spike Sworda, prawdopodobnie nie da się wejść też do MM / Ghoula. Dlaczego? Tibia to gra MMORPG, może ma chujową za przeproszeniem grafikę, ale w grywalności nic jej nie dogania. Więc wiadomo że musi być miejsce do którego nie ma dojścia. CipSoft nie lubi rookstayerów, po cholerę miałby im dawać rare typu scale armor lub spike sword. Tyle było mitów - groby, zabicie minosa z fista itp.
Dla mnie to wszystko jest mitem. Tarantula jak była mała weszła do jaskini przez jakąś małą dziurkę, może teraz jest już otwór zasypany dawno... To jest gra MMORPG... Takie gry mają swoją historię, fabułę, miejsca do których nie ma dojść... To jest tak jakbyście się zastanawiali dlaczego w metinie nie można zejść po stromym zboczu - no bo kurna nie można i tyle!
Tyle ode mnie, nie da się nigdzie wejść ani niczego nowego zdobyć, przynajmniej na razie.
POZDRO,
Wywra

Jedyną podstawą na to, że da się go zdobyć - jest niemożliwość udowodnienia że nie da się go zdobyć.

Ostatnio edytowany przez Wywra - 12-02-2011 o 11:57.
Wywra jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2011, 12:15   #2
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Było.
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=219974
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=220689
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=73450
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin 3