Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-11-2007, 01:30   #1
MvD
Użytkownik Forum
 
MvD's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 95
Stan: Na Emeryturze
Świat: Galana
Domyślny W jak Bot

Wczoraj, o godzinie 22:35, gracz z servera Rubera, niejaki [CHAR]Wesoly Rookstayer[/CHAR], osiągnął liczbę punktów Experience równą 15,694,800 (czyt. 100 level)

Chciałbym, abyście zasugerowali tutaj swoje wypowiedzi na ten temat. Ja już to zrobiłem (nazwa tematu).
Nie mam na celu urażenia nikogo, mam prawo do własnego zdania, jak zwykły użytkownik tego forum.

Ręce mi opadają, kiedy widzę ludzi, grających tylko i wyłącznie, by być najlepszym. Kiedyś już napisałem na ten temat w temacie 'Moda na bycie Rookstayerem'.

Cytuj:
Tibia z update'u na update staje się (wg mnie) coraz gorsza. CipSoft, w związku z coraz większą populacją osób, stara się urozmaicać grę w najróżniejsze grafiki, nowe tereny i możliwości. Jak już ktoś mówił - 'Rookgaard jest reklamą Tibii, gdyż każdy początkujący gracz, zaczyna tu swoją przygodę i CipSoft stara się przedstawić grę z jak najlepszej strony'. Wiara niegdyś wyzywała Rookstayerów w przekonaniu, że 'boją się śmierci na Mainlandzie'. Z biegiem czasu, ludzie sami zaczeli grę na Rooku, ponieważ:

1. Mają już wszystkie profesję i tylko brakuje Rookstayera do kolekcji,
2. Są ciekawi, jak można wbijać poziom na tak słabych potworach,
3. Bo kolega gra to on też,
4. Wiele innych pozycji, których nie jestem w stanie wymienić.

Wrcając jednak do popularności Tibii, im więcej jest ludzi, tym więcej osób zaczyna walkę o swoje. Kiedyś Tibię uważano za grę, w której możesz się spotkać z kolegą, pogadać, pośmiać się, pójść na wspólne hunty, zrobić sobie party z przesadnym użyciem gorzały. Teraz graczom tylko w głowach 'exp exp exp', 'muszę być najlepszy', co się wiąże z tym, że coraz więcej osób zaczyna używać najróżniejszych botów. Wszyscy walczą o podium, niezależnie jaką cenę mają zapłacić (zdrowię, rachunek za prąd czy też utrata dziewczyny). Tacy ludzie biorą udział w - jak ja to mówię - 'wyścigu szczurów'.

Klimat RP (Role Play) został tak pogrzebany przez ludzi, że większość osób nie zdaje sobie sprawy co to jest. Tibia to gra 'baśniowa' że tak powiem - posiada swoje historię, usytułowanie w czasie, magię etc. Nikt jednak tego nie docenia i myślę, że właśnie trzeba się tym kierować, żeby odkryć jakąś tajemnicę zwązaną z Rookgaardem.

Osobiście przestałem grać na Rooku, w związku z wyżej wymieninomy powodami. Dla Tibijczyków nieważna jest teraz przyjaźń, tylko 3 głupie litery - EXP.
Chciałem zacytować również słowa pewnej pani(?), niejakiej [char]Rookguardian de'Bove[/char]

Cytuj:
Ważniejsze od bycia najlepszym jest bycie pierwszym
Prawda jest taka, że 'ważniejsze od bycia najlepszym, jest bycie prawdziwym Rookstayerem'.


Tyle na ten temat.
MvD


PS Zapomniałbym, screen:


Powiem tak - pozostawię to bez komentarza.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MvD
Nie no ja nie wiem skąd wy macie tyle pomysłów. Demon na Rooku ;x Masakra.


Apeluje do userów abyście zaprzestali pisania postów w tym temacie
i do was Moderatorzy, o zamknięcie tego wątku.
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.
Powód: Karmienie troli

Hail Tompior /o/

Pozdrawiam wszystkich kumatych supporterów na tym forum!

Ostatnio edytowany przez MvD - 05-11-2007 o 01:36.
MvD jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-11-2007, 01:32   #2
Yallah
Tibia.pl support
 
Yallah's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Ojcowski Dom
Wiek: 24

Posty: 225
Stan: Na Emeryturze
Yallah ma numer GG 3854396
Domyślny

Zgadzam się.

Y'all
__________________
15:43 Sirblaze on Isara [1]: nie padne
15:44 You see a dead human (Vol:10). You recognize Sirblaze on Isara. He was killed by a rat.

Y'all
Yallah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 08:26   #3
Regoor
Użytkownik Forum
 
Regoor's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006
Lokacja: Opole

Posty: 134
Stan: Początkujący
Imię: Myalitth
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 70
Regoor ma numer GG 1682441
Domyślny

Powiem tak-cieszy mnie to, że kolejna osoba wbiła 100 level na Rookgaardzie, ale... nie cieszy mnie to, iż to była akurat ta osoba (ty:Wesoly Rookstayer). Tylko tyle mam na ten temat do powiedzienia, myślę, że więcej komentować nie trzeba.

Pozdrawiam.

EDIT:
Najlepsze jest to, że Wesoly~ nie ma już Premium Account, a dalej siedzi na PACC Arena. Mógłby mieć trochę godności i nie korzystać z tego błędu (?).
__________________
Prawdopodobnie osoba z największą ilością notek w historii forum tibia.pl.

Ostatnio edytowany przez Regoor - 05-11-2007 o 08:34.
Regoor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 08:35   #4
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Są ludzie i są skrypty...
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 09:40   #5
MvD
Użytkownik Forum
 
MvD's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 95
Stan: Na Emeryturze
Świat: Galana
Domyślny

@Rd'B

Cytuj:
Bez kitu, i niby kogo uwazasz za super gracza, ktory ZASLUZYL sobie na bycia Rookstayerem w twoich oczach he??
Z kitem czy bez, chociażby [char]Gold Raven[/char], który świeci wzorem dla innych graczy. Dlaczego? Koleś jest na poziomie, nie siedzi mu w głowie słowo 'Experience' i jest uczciwy wobec innych Rookstayerów.



Cytuj:
Jego sprawa czy woli gnic przed monitorem czy pojsc na piwo.
Z tego powodu napisałem, że mam prawo do własnego zdania, jak zwykły użytkownik tego forum.



Cytuj:
albo opisujesz czyis awans, albo botowanie, albo gorycz
Wątek założyłem, ponieważ chcę poznać opinię innych na ten temat - Awans na 100lv. Moje zdanie jest takie, że chłopak grubo sobie pomógł Botem, dlatego opisuje Gorycz w związku z tym, że nie jest nieuczciwy wobec innych graczy.


Tyle.
MvD
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MvD
Nie no ja nie wiem skąd wy macie tyle pomysłów. Demon na Rooku ;x Masakra.


Apeluje do userów abyście zaprzestali pisania postów w tym temacie
i do was Moderatorzy, o zamknięcie tego wątku.
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.
Powód: Karmienie troli

Hail Tompior /o/

Pozdrawiam wszystkich kumatych supporterów na tym forum!

Ostatnio edytowany przez MvD - 05-11-2007 o 09:44.
MvD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 10:05   #6
Hu'Hu
Użytkownik Forum
 
Hu'Hu's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2007
Lokacja: Kielce

Posty: 196
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92 Pokaż post
Są ludzie i są skrypty...
Dokładnie.
Temat bezużyteczny , do usunięcia.
Każdy hlvl na rooq używał, używa albo będzie używał bota.
Jeśli wbiłeś kiedyś 100 lvl( 15694800 pkt exp) na mainie to wiesz jak to jest ciężko, a co dopiero na rooq.
Nie popieram tego ale taka jest prawda, że ludzie regularnie używają botów.
Hu'Hu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 10:41   #7
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Jako, że od kilku miesięcy nie gram w Tibię i nie zaglądam na forum, mam pewien dystans do tej sprawy i pozwolę sobie na udział w dyskusji.

Awans Wesołego Rookstayera na 100 poziom ani mnie nie ziębi, ani grzeje (podoba mi się natomiast jego imię, taki sielankowy nastrój wprowadza ;)). Mogę mu pogratulować, czemu nie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że jest botterem, ale wychodzę z założenia, że dopóki komuś nie udowodni się winy, nie jest winny (wiem, że naiwne, ale cóż począć. Ograniczam się tu w 'sprawy' Tibii, w normalnym życiu nie zawsze mam takie zdanie ;)).

Osobiście kiedyś strasznie mnie botterzy wkurzali i nie miałem do nich za grosz szacunku. To się trochę zmieniło odkąd paru znajomych z serwera (nie mówię tu o tzw. "high-levelowych" znajomych, żeby nie było) tudzież osób, do których miałem szacunek (jak Austin Vantage) okazało się botterami. Jak widać, czasem wśród botterów znajdują się wartościowi ludzie, choć leniuchy paskudne, oszukujące kumpli i całą brać tibijską ;). Mam do nich mniejszy szacunek, ale ich całkowicie nie potępiam jako ludzi. Ich zachowanie oczywiście całkowicie potępiam, bo psuje zabawę uczciwym graczom.

Co do "wyścigu szczurów" - coś w tym jest. Niektórzy po prostu muszą być najlepsi, cóż zrobić. Jedni twardo i uczciwie expią, mając z radość z każdego następnego poziomu i ciesząc się, że są coraz silniejsi i potężniejsi, a inni włączą bota i odczuwają przyjemność z bycia lepszym od innych. W ten sposób tracą radość z gry, ale mogą uleczyć swoje ambicje i kompleksy np. bycia gorszymi od innych w prawdziwym życiu =D (bez obrazy ;)).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
Jego sprawa czy woli gnic przed monitorem czy pojsc na piwo. Moglbys zaoszczedzic sobie tych smutow (...).
Trochę zbyt dosadnie powiedziane, ale coś w tym jest. Trochę nie na temat, bo MvD chodzi właśnie o to, że on chodzi sobie ze znajomymi na piwo, a jego postać gnije przed (a raczej w) komputerem i bottuje ;), ale mimo wszystko :P.

Wydaje mi się, że "leveling" za pomocą botów najbardziej dotyka tych, którzy sami chcieliby mieć niezłe rezultaty w Tibii (być może też chcieliby być najlepsi), tyle, że uczciwie. Ale nie mogą, bo istnieją botterzy którym to wychodzi łatwiej i przyjemniej. Mnie to osobiście nie dotyka, nigdy nie miałem ambicji być najlepszy (choć, przyznaję, fajnie być w pierwszej trójce na serwerze), ale wyobrażam sobię, że jest to "niefajne".

Aha, a co do "prawdziwych" Rookstayerów dla których nie liczy się exp... Wiesz, myślę, że przesadzasz - to jest gra, a do tego online, a w takich grach zazwyczaj chodzi o zdobywanie leveli, zwłaszcza, że Tibia jest grą raczej (imo) pseudo-RPG i cały Role Play jest raczej otoczką i nie pełni istotnej roli. Jeśli dla kogoś fabuła jest nie ważna, liczy się tylko mordowanie trolli - osobiście jestem w stanie to zaakceptować i nie traktuję ich gorzej od "roleplejaków" - oczywiście, jeśli expią uczciwie.

Trochę się rozpisałem, mam nadzieję, że doczytacie ogólny sens tej wypowiedzi (o ile w ogóle komuś się będzie chciało to czytać ;)). Tekst ten dedykuję tibijskim Gamemasterom, którzy banują za słowo "Orgasm" (pozdro dla Pewnego Znajomego ;)).
__________________
11:52 Oscarius Niveus [38]: you are like a little wood nymph or a rich hobbit
18:36 Gatao-brother [12]: main hunted
12:37 Gamemaster: Hamburger joppie is banished

nosane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 12:28   #8
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:47.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 15:52   #9
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Sposob w jaki wbil ten lvl calkowicie mnie przekonuje, ze botuje.
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 16:16   #10
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Czytając wasze przepełnione goryczą i nienawiścią wypowiedzi, powoli zaczynam wątpić w sens gry na naszej ukochanej wyspie nowicjuszy.
Kiedy postawiłem swoje pierwsze kroki, jako przedstawiciel...wtedy jeszcze wąskiej grupy ludzi, zwanych rookstayerami, którzy byli uznawani za gorszych, bo "kto normalny zostaje na rooku? " albo "a ten to nie umie przejść na maina", rookgaard, był miejscem pełnym zagadek do rozwiązania, ludzie którzy na nim byli, różnili się od ludzi grających na głównym kontynencie....pomocni, przyjaźnie nastawieni...nie liczyły się dla nich cyferki, pogoń za byciem najlepszym, ale ciche i spokojne zgłębianie tajemnic rookgaardu. Nawet bot były wtedy czymś innym....lighthack, maphack, rybaki czy inne diabelstwa dawały minimalną przewagę nad innymi, a cavebotów używała tylko wąska grupa ludzi, którym wtedy nawet się nie śniło, żeby ustawiać bota na wyspie nowych w celu zdobycia poziomu większego niż 8. W tym okresie poznałem wiele osób, które niestety w większości okazało się nieuczciwymi graczami....no ale cóż nie każdy jest idealny i jak każdy może zejść na złą drogę...sam to przeżywałem kilka razy...chęć bycia najlepszym, przy minimalnym wysiłku jest ogromną pokusą.
Jednak wtedy zastanowiłem się nad swoim postępowaniem i nad tym czemu to robie, a co powinienem i chciałem robić...To tylko gra, która ma być czymś przy czym można zapomnieć o tym co otacza nas na co dzień, a stało się czymś co jest nasza codziennością.
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 17:22   #11
Niup
Użytkownik Forum
 
Niup's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2007

Posty: 40
Domyślny

I co, popłaczecie się z tego powodu? W RL ludzie też oszukują, jedni zostają złapani, a inni nie. Boterzy to już subkultura, coś czego już powstrzymać się nie da. Znudziło wam się rookstayerowanie? To wymyślcie kolejny sposób, jak wyjść CIPą na przeciw, na zabawę, jeśli normalna gra na mainie przewidziana przez CIPów was nie bawi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
Jego sprawa czy woli gnic przed monitorem czy pojsc na piwo. Moglbys zaoszczedzic sobie tych smutow, bo prawde powiedziawszy bardziej mi jest zal autora niz osoby, bedacej glownym tematem w poscie.
Signed.

Yours,
Niup aka World_of_naabz (Piterownik).

Ostatnio edytowany przez Niup - 05-11-2007 o 17:25.
Niup jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 17:30   #12
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

A mogli nim wyjść na main... xD
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 17:58   #13
Banqor
Użytkownik forum
 
Banqor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Wałbrzych

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Banqor ma numer GG 7417942
Domyślny

Gratuluje Wesołemu.

Raczej on expił na bocie, 100lvl na rookgardzie bez bota, chyba niemożliwe.

~Pozdrawiam
Banqor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 18:02   #14
Scross'Rooker
Użytkownik Forum
 
Scross'Rooker's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2007
Lokacja: Grudziądz

Posty: 134
Stan: Na Emeryturze
Imię: Macabras
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 100
Skille: 24/30
Scross'Rooker ma numer GG 6440661
Domyślny

Ach ten Wesoly....
Czy wbił 100lvl botem czy nie należą mu się gratulacje, ponieważ i tak nawet botem jest to nie lada wyczyn.
PS: Saereth Rookstayer to jaxD
Scross'Rooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 18:06   #15
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scross'Rooker Pokaż post
Ach ten Wesoly....
Czy wbił 100lvl botem czy nie należą mu się gratulacje, ponieważ i tak nawet botem jest to nie lada wyczyn.
PS: Saereth Rookstayer to jaxD
Ta nie lada wyczyn... dużo kilowatogodzin [kWh], co za tym idzie, rodzice (chyba ze zyje na wlasny rachunek) spore placili rachunki za to zeby wbil 100 level... Tak licząc po 200 godzin nie potrzebnego marnowania prądu na kompa... by bot mógł sobie pograć
Patrzylem na pskonejott... zwykle siedzi po 5-15h, moze to nie jest w 100% bot, no ale jak nie bot... no to sharował konto. Jestem pewien na 100% ze nie zrobil tego uczciwie...
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 18:13   #16
Grimer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 80
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia 4ever
Poziom: xx
Domyślny

Liczy sie fakt 100 lvl, a nie w jaki sposob go wbił, czy to spedzal cale dnie na tibi, czy to program sie 'wysilal' to i tak gratulacje
__________________
szacónek ludzi ulicy!11 joł joł
Grimer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 18:45   #17
lizardpl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 8
Domyślny

masz racje,........
lizardpl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 18:57   #18
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Oczywiście gratuluje panu Wesolutkiemu jego awansu. Bądź co bądź to sztuka. Nie znam go, więc nie mogę stwierdzić czy botował. A nawet jeśli, to botował umiejętnie (nie dał się przyłapać/zbanować). To też jest godne uwagi.

A poza tym co was obchodzi ile mu to zeżarło prądu? Płacicie mu, czy co? To jego prywatna sprawa. Nic wam do tego.
Emok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 19:02   #19
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Jak któras tam osoba powyzej, czytajac te wszystkie posty które odnoszą się do jednego(wbil 100lvl to musi bottowac! botter!) to zastanawiam sie jak bardzo zal Wam dupe sciska ze to nie wy wbiliscie ten lvl...
Juz nie mówiąc o tym, ze większosc tutaj zgrywa kozaków bo Wesoły pewnie tu się nie wypowie, to piszą wszystko co sobie ubzdurają. Widziałem jak niektóre osoby z tąd z nim gadały i jakos nie zauważyłem zeby go wyzywały od botterów, jestem ciekaw skąd taka nagła zmiana? Rozumiem ze w bezposredniej rozmowie nagle Wam mowy odbiera?(wlasciwie w przypadku tibii - ręce)


I jeszcze jedna uwaga, słuszna zresztą
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
Jego sprawa czy woli gnic przed monitorem czy pojsc na piwo.
Najlepiej znalesc sobie sharera

Ostatnio edytowany przez MasterTusk - 05-11-2007 o 19:05. Powód: literówka
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 19:13   #20
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Jak któras tam osoba powyzej, czytajac te wszystkie posty które odnoszą się do jednego(wbil 100lvl to musi bottowac! botter!) to zastanawiam sie jak bardzo zal Wam dupe sciska ze to nie wy wbiliscie ten lvl...
Nastepny? Myslisz, ze jestes super, bo sie przeciwstawiles i nie jestes "zazdrosny" ? A to co, ze uwazam, ze botuje to moje zdanie, nie musisz sie z nim zgadzac i nie musisz od razu rzucac oskarzeniami, bo ktos ma inne zdanie...
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.


Powered by vBulletin 3