Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-12-2005, 16:35   #21
MarkoRoz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja co prawda jestem świeży RookSlayer ale korzystam z zasady "oko za oko..."
ja se nietrapuje dla kasy jezeli juz to z zemsty
A propo pisowni RookSlayer \Stayer to jest dobrze i tak i tak ^^
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-12-2005, 18:05   #22
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

Ja trapuje tylko i wylacznie dla zabawy i co z tego ?? Na serwach non PvP na pozadku dziennym jest lurowanie i trapowanie wiec czemu ludzie sie pluja jak padnia w trapie.

Ps. najbardziej bawi mnie laczenie gry (tibii ) z HONOREM ale jak to niektórzy mówia "tibia is my life"
Temat w sumie mozna byc zamknac bo jak dla mnie jest bezsensowny jak ktos chce trapowac to niech trapuje a jak ktos woli udawac "matke terese" to jego sprawa (gdy ktos mnie poprosi czy nie móglbym mu pomuc w questach zawsze pomoge ale nie lubie jak mi sie spamuje lub co gorsza krzyczy FREE ITANS PLAX) postawa typowo polska niestety .

Ps2. sory za interpunkcje niechcialo mi sie poprawiac
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 21:09   #23
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

Po części zgadzam sie z autorem tematu ale nie karzdy rooksalyer nie bedący tym thebest'ciakiem jest nooobem zdarza sie durzo noobów np . rooksalyer byl zamknienty w katana quest otworzylem go wlazlem bo lezal hatchet a on mnie zamknal i niekcial otworzyc co prawda zaraz przyszlo 3 kolesi z 20 lev. do pomocy ale sie wkurzylem. kolo który mnie zamknąl dostal 3 trapy od innych rookslayerów i byl to trap z honorem raczej a nie lanie noobów z 7 levelem
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.

Ostatnio edytowany przez Kajt - 26-12-2005 o 21:11.
Kajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 22:29   #24
Lord Nikusus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 02 2004

Posty: 22
Domyślny

Rookstayerzy, którzy trapują są według mnie nOObkami. Nie dość, że ma kase, najlepsze eq na rooku to jeszcze zabija ludzi, którzy chcą spokojnie wyjść na maina i mieć chociarz troche kasy. Taki rookstayer zabije 7 lvl w trapie i ten 7 lvl jak wyjdzie na maina to nie bedzie mial kasy nawet na podstawowe czary. Nawet jeżeli jest jakiś newbie, który zaczyna lać ci potworka to i tak nie dostanie zbyt dużo expa bo jego hity sa 5x mniejsze na takim minosie. Jeżeli już nawet taki koleś zabiera dużo expa to można go tylko postraszyć a potem dać fluida a nie od razu trapować. Rookgaard czyli wyspa początkujących jak sama nazwa wskazuje jest dla newbie, którzy często dopiero zaczynają przygodę z Tibią. Po co macie niszczyć ich pierwsze kroki jak możecie im pomóc, lub gdy was wkurzają powiedzieć im, że tak się nie robi bo możecie dostać trapa od jakiegoś nOOba rookstayera. Jedyne usprawiedliwienie dla trapowania na rooku jest to, jeżeli trapujecie osobę która nie jest newbie, zna się na grze i specjalnie zabiera exp.
Huh no to tyle, ależ się rospisałem
Lord Nikusus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 22:37   #25
Ramza
Użytkownik forum
 
Ramza's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005

Posty: 11
Stan: Niegrający
Świat: rl
Domyślny

1.Ja nie rozumiem jak można paść na rooku (szczególnie na minosie).Jeżeli wiesz ,że nie masz tam żadnych szans to po co sie pchasz ... ;/??Tym bardziej jeżeli ludzie zauważają takie głupie blokowanie to powinni wyciągnąć z tego jakieś wnioski
2.Koleś ,który napisał ten temat pewnie sam nie raz to robił więć...ekhm...
3.Nie bierzcie tego posta tak do serca


ps. <lol>
Ramza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 07:14   #26
Gryzul
Użytkownik Forum
 
Gryzul's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005

Posty: 71
Domyślny

Ejj chwila ale przeciez to samo mozna powiedziec o ludziach na meinie tam to nawet jest jeszcze gozej przypomnij sobie czasy przed dwoma up-datami...
Nie mozna bylo przejsc z ab do venore bo oczywiscie zawsze byl tam gs ba nawet dl... Teraz tez czesto widze ds-y zlurowane w ghoust landzie lub guardy w kopalniach... I co mowimy tu tylko o rook? Poprostu taka jest tibia no moze nie tibia ale ludzie grajacy w nia. I trzeba sie do tego przyzwyczajic a nie stekac.
__________________
BIESZ&CZADY&ROCK&ROLL I JEDZ POD PRAD

Ostatnio edytowany przez Gryzul - 27-12-2005 o 07:19.
Gryzul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 10:08   #27
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Trapuje, zamykam ludzi w katama roomie, blokuje ich na minosach. I nie mam honoru ? Robie co chce, na tym ta gra polega.. jak mam dobry humor to biorę newbie i pomagam porobić questy, 10 minut później biore paczke n00bów i przymykam w katana roomie...
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 09:01   #28
NooB from LW
Użytkownik Forum
 
NooB from LW's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Lidzbark Warimński
Wiek: 31

Posty: 112
Stan: Na emeryturze
Imię: Nie
Gildia: gram
Świat: juz
Poziom: w
Skille: tibie
NooB from LW ma numer GG 9402597 Send a message via Skype™ to NooB from LW
Domyślny

I taka jest prawda o rookstayerach jak masz humor to pomagasz a jak nie masz to trapujesz zeby go sobie poprawic
Jak nie nauczysz noobow poządku to ci wejdo na leb na szyje i bedą mieli samowolke -.- jak by nikt nie trapowal to rookiem by zawladnely nooby które chcą kupic plate armor i nikt nie bedzie chcial robic nowego chara ;/
NooB from LW jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 23:38   #29
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Ja 1 raz trapnołem gracza moim rookstayerem trenie sobie na rotach przyblokowałem 1 rota i go biłem z włuczni przychodzi jakiś noob i zaczyna ty k***o j*ba*a ja chciałem tu expić wy*****alaj do swojej starej i pocałuj ja w d**e i to mnie wnerwiło jak zaczoł po rodzicach wyzywać to go trapłem na rotach 5 rotów go okrązyło i padł chyba każdy na by tak zrobił jak by waszych rodziców wyzywał ktoś
__________________
Duch Guardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 23:57   #30
De'Alor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2005

Posty: 41
Domyślny

Jak gralem moim rookstayerem to tez trapowalem. Niby nie mam honoru? A co mialem robic. Wiele razy czyscilem mino hell zeby ci idioci mogli wykonac questy. Zwykle wtedy bili mi moje potwory itp. Wiec zaczolem lurowac mino na wejscie i juz nikt mi nie bil potworow Eh kocham te trapy. Albo ten widok przed update gdzie na poziomie -1 przy schodach bylo 5 minosow xD Eh stare dobre czasy
De'Alor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 23:58   #31
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Duch Guardi
No wlasnie!! to ze zabiles tego nooba znaczy ze nie masz honoru?? wrecz przeciwnie! Musiales odzyskac swoj honor, jedynym sposobem jest zabicie typa ktory cie obrazil! Bo mam swoj honor i nikt mi nie bedzie krasc moich rzeczy/zabijac moich przeciwnikow/obrazac mnie lub moich bliskich. To ze robie wszystko zeby zemscic sie oznacza ze mam swoj honor! i tak to wlasnie wyglada!

@MarkoRoz
jezeli twierdzisz ze stayer i slayer to synonimy to powodzenia!!! znajdz sobie slownik i sprawdz co oznaczaja te slowa. Slayerem to mozesz byc troli (Trollslayer, bearslayer, noobslayer) ale nie rozumiem jak mozesz pisac rookslayer, co ty wyspe chcesz zabijac i na nia polowac czy jak??
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2005, 10:31   #32
levis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2005

Posty: 13
Domyślny

Czy PK mają honor?! Zabijają biedne noobki.Dlaczego całe ulice Miast są zalane trupami.Zjobek killed by Pk.Noobek killed by pk.Czy oni mają honor!!!!

Ostatnio edytowany przez levis - 30-12-2005 o 17:20.
levis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2005, 16:28   #33
Majory Hero
Użytkownik Forum
 
Majory Hero's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 83
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kiotorius
Profesja: Rookstayer
Świat: Rubera
Poziom: 14
Skille: 18/21
Majory Hero ma numer GG 6323771
Domyślny Eh...

Ja wiem że trap z zemsty niejest zły sam trapuje z zemsty ale ja cochwile widze ludzi expiących na mino hell przychodzi 27 rookstayer i mu tu robi trapa z 2 mino i jeszcze mu pomoaga inny rookstayer czy to jest fajne?? :/ dlamnie nie
Majory Hero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 09:41   #34
Majory Hero
Użytkownik Forum
 
Majory Hero's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 83
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kiotorius
Profesja: Rookstayer
Świat: Rubera
Poziom: 14
Skille: 18/21
Majory Hero ma numer GG 6323771
Domyślny -.-

Ktoś napisał ale niewiem czy tyczyło się domnie:
Że tak gadam bo albo sam tam zginołem albo niewiem gdzie to.

^ Eh.. Jakbym niewiedzial gdzie to jest to bym nawed niegadal o Rookstayerach -.- a zginolem tam nieraz ale nigdy trapem 1 mialem laga i dead xD

edit: srry że 2 tematy obok siebie ale niezauwazyłem
Majory Hero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 13:21   #35
Czajniczeqq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Krakow
Wiek: 32

Posty: 12
Stan: Na emeryturze
Czajniczeqq ma numer GG 4757158
Domyślny

ja tez na forterze mam rookstayera kiedy w mino hell padlem przez przypadek wypijajac trucizne. Roostayer na 29 lvl oddal mi moja katane moje studded legsy i bp ;P
Czajniczeqq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 20:35   #36
Lord Patrious
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 18
Stan: Tutor
Imię: Cenzura
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Cenzura
Świat: Secura
Poziom: --
Skille: 30/30
Poziom mag.: 60
Domyślny

1. ja uważam wyrażenia Rookslayer bardziej mi ssie podoba- może dlatego, że słucham metalu i lubie ten zespuł.
2. na roku jest w ha noobkow co blokują ludzi dla lota -,- trudno jakoś sie przeżyje
3 dziwny temat;p
//Pozdro\\
Lord Patrious jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 11:23   #37
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

Według mnie to jest pikny sposób na nOObki. Idziesz sobie np na minoska a tu nagle wyskakuje ci taki nOObek. Ty do niego loot jest moj. Odejdz to otworze ci wejscie do chain armor a ty mi dasz strzaly. TAKA MAŁA WSÓŁPRACA, A TEN DEBIL MÓWI:
D: Wezme co mi się przyda?ok?
Ja:NIE!!Dam ci co bede uważał że ci się przyda.
D:Ale ja sam sobie wybiore.
Ja:Nie bo ci nic nie dam
D:I tak sobie wezme.
Ja:Tak?? Jak chcesz to sobie sam go zabij.
No to co z takim zrobić poszlem i otworzylem sobie pokój i go zostawiłem. Oczywiście dead. Ale co oddałem mu carlin sworda który mu wypadł. Przeprosił i powiedział że już więcej nie będzie. I nparawde nie robi juz tak. przynajmniej nie mi Ale co trzeba tak robic z nOObkami może to ich czegoś nauczy. Może gdybum mu nie oddał carlina to by się więcej nauczył a może nie. Tak więc uważam że teapowanie noobków ma sens jeśli cię wkurzają.
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 11:31   #38
Tethi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Zza monitora

Posty: 323
Tethi ma numer GG A kuku!
Domyślny

ja tam nie widze nic zlego w trapowaniu

juz chyba z 10 gosci ztrapowalem na rot hell ktozy mnie denerwowali i mam juz z nimi spokoj !


jedno wiem na pewno: NIE TRAPUJE OSOB KTORE MI NIC NIE ZROBILY !!!!
Tethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 13:34   #39
Sorcerer Wacek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Jestem rookstayer

Jestem rookstayerem, ale jak znajde jakis loot np. strzaly albo prezent to mówie na rynku:"Free Items". Tak sobie znalazłem kilku kumpli. Rookstayerzy blokuja bo po prostu są leniwi i chcą mieć darmowy loot...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 16:46   #40
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Czytajac ten temat nie umialem zrozumiec jakmozna pisac ze ktos ma honor w grze. A wlasciwie nei zna sie tej osoby wogole ... Honor co to wlasciwie jest Honor, moze to by trzeba bylo najpierw sobie wyjasnic.Gra to gra i wszystko zgodne z regulaminem a czasem i nie zgodne jest doposzczalna i na porzadzku dziennym.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:25.


Powered by vBulletin 3