Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-04-2009, 09:51   #21
kombos665
Użytkownik Forum
 
kombos665's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2009
Lokacja: Gliwice
Wiek: 32

Posty: 135
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
kombos665 ma numer GG 8888819
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vipciu Pokaż post
Tak samo Plate armor teraz śmieć walający się po dp a kiedyś warty 2k. Cena itemów gwałtownie spada i rarów jest coraz mniej ;/
no i? 2k to dużo??

Moim zdaniem powinni zrobic nowe itemki ale przydatne które by były używane a nie jakieś rare z faraonków/inq bossów nawet taki neco/night shield choc jest tak samo dobry jak mms (tylko trochę lżejszy) jest dośc często używany a jak już pisałem jest tak samo dobry jak mms.
kombos665 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-04-2009, 10:15   #22
Shass Enre
Użytkownik Forum
 
Shass Enre's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Ełk

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Imię: Shass Enre
Profesja: Elder Druid
Poziom: 266
Poziom mag.: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kombos665 Pokaż post
no i? 2k to dużo??
Wiesz kiedyś dla takiego 8-12lvl'a te 2k to był cały majątek. Sam pamiętam jak kiedyś długo zbierałem na swojego pierwszego plate seta. Gdzie kosztował on 3-4k.
Shass Enre jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 10:41   #23
Ya2Pa2Cze
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2009

Posty: 22
Domyślny

Mi się wydaje ze założyciel tematu ma jakaś dziwnna mannie czuje się opuszczony przez rere itemy które mógł tylko sobie zobaczyć na screenie...
Chyba dobrze iż jest lepsze eq, zastanów się ziomek.

To jest coś takiego jak kiedyś gdy nie było hotkeyów, nie było noobków, a teraz biegają po wszystkich respach w jednej ręce trzymając kanapkę a drugą klikając hotka. CipSoft wprowadza zmiany i trzeba się z tym pogodzić...
__________________
LooK My Video War/Exp

http://www.youtube.com/user/wilczur22pod

Two New War Movies... -.^
Ya2Pa2Cze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 12:47   #24
G17
Użytkownik Forum
 
G17's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Lokacja: na południu polski

Posty: 423
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Świat: Gułardja :B
G17 ma numer GG scisle tajny
Domyślny

pamietam jak kilka lat temu na fire sworda zbieralem a teraz takie pierdoly pod depo sie walaja

Ostatnio edytowany przez G17 - 26-04-2009 o 12:50.
G17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 13:11   #25
Partyraiser
Użytkownik forum
 
Partyraiser's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2009
Lokacja: Dolny Śląsk, zadupie IQ: -1

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Astera/Dolera
Partyraiser ma numer GG 2437745
Domyślny

Kryzys nie tylko w rlu jest
tylko szkoda że to w tibi ceny spadają a nie w rlu.
Partyraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 14:01   #26
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Wydaje mi sie ze ss koxa z archiwów eriga rozwiazalo nasze spory o lvl...wiec widac ze taki 80 lvl kiedys mogl przebic 200~ a teraz? pff...Kiedys bylo duzo trudniej i takie jest moje zdanie..Kiedys g armora sellalem za 90k a teraz? 25k-30k max ...
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 14:13   #27
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jety Pokaż post
Wydaje mi sie ze ss koxa z archiwów eriga rozwiazalo nasze spory o lvl...wiec widac ze taki 80 lvl kiedys mogl przebic 200~ a teraz?
biorac pod uwage, kiedy ten screenshot byl zrobiony, mozna zalozyc na 90% ze Wurzel ( bo podejrzewam, ze o nim mowa ) te 600k expa wbil grajac 3-4 godziny max a sorc - swobodnie ponad 2 razy dluzej.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 15:46   #28
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shass Enre Pokaż post
Wiesz kiedyś dla takiego 8-12lvl'a te 2k to był cały majątek. Sam pamiętam jak kiedyś długo zbierałem na swojego pierwszego plate seta. Gdzie kosztował on 3-4k.
Pamiętaj, że dla niektórych "stara dobra Tibia 7.6" to była Tibia 8.0
__________________

Ostatnio edytowany przez Juzefek - 26-04-2009 o 17:38. Powód: Literówka
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 17:11   #29
Eddi3
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 03 2009
Lokacja: Włocławek

Posty: 70
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 235
Poziom mag.: 83
Domyślny

i dobrze zrobili ze odblokowali te itemki. po co to bylo? zeby kilka osob z antici moglo sie cieszyc golden butami itp? .....
__________________
pzdr
Eddi3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 17:40   #30
Djkwaku
Użytkownik Forum
 
Djkwaku's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2006

Posty: 281
Domyślny

Nie lubię używać tego określenia, ale muszę "żal" mi tych którzy ciągle się żalą, że Cipsoft robi źle. A wiecie, że mówiąc o tym, że Cipsoft wprowadził hotkeye, okolnir, że pogorszył (ulepszył) knighta a druta nie i inne rzeczy, które to Cipsoft nawymyślał sami siebie ośmieszacie ? Żaląc się na tym forum z wszystkiego co Cipsoft robi udowadniacie tym samym jak bardzo dużą wagę przykładacie do tej gry. Liczy się wasz pixel. Poświęcacie tyle godzin za zebranie pare K, które w rzeczywistości kosztują mniej niż 1 zł. Spędzacie mnóstwo godzn nad grą, która nic wam nie daje.

A teraz tak

Niedługo wprowadzą obowiązkową matme na maturach. Jestem ciekaw ile ten projekt przetrwa. Na moje oko 80 % uczniów nie zda i pojawi się znów projekt reformy szkolnictwa. W każdym razie jak wchodzę na to forum od czasu do czasu, potrafi rozbawić z faktu głupoty ludzkiej. Momentami staje się to żałosne.
__________________
Djkwaku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 18:35   #31
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

ja pamietam jak sie ciesyzlem z 1 fire sworda za 10k? albo k legsow za 30k to byly czasy niestety teraz w wiekszosci graja w nia bezmozgowcy
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 19:02   #32
Najwiekszy_Koks
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja jestem ciekaw na chuj obowiazkowa matma na maturze,jak ktos tka kocha matme to niech sam wybierze zeby z niej pisal,nie kazdy jest muskiem z matmy(czyt wiekszosc jej nienawidzi)
zreszta,jebie mnie co bedzie na maturze bo i tak wy*******am stad(czyt polski)
was pewnie tez jebie co bede robil w przyszlosci wiec jebie mnie swiat

Ostatnio edytowany przez Najwiekszy_Koks - 26-04-2009 o 19:03.
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction
stary 26-04-2009, 20:52   #33
Manic
Użytkownik Forum
 
Manic's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2009
Lokacja: Wiocha
Wiek: 39

Posty: 82
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Djkwaku Pokaż post
Nie lubię używać tego określenia, ale muszę "żal" mi tych którzy ciągle się żalą, że Cipsoft robi źle. A wiecie, że mówiąc o tym, że Cipsoft wprowadził hotkeye, okolnir, że pogorszył (ulepszył) knighta a druta nie i inne rzeczy, które to Cipsoft nawymyślał sami siebie ośmieszacie ? Żaląc się na tym forum z wszystkiego co Cipsoft robi udowadniacie tym samym jak bardzo dużą wagę przykładacie do tej gry. Liczy się wasz pixel. Poświęcacie tyle godzin za zebranie pare K, które w rzeczywistości kosztują mniej niż 1 zł. Spędzacie mnóstwo godzn nad grą, która nic wam nie daje.

A teraz tak

Niedługo wprowadzą obowiązkową matme na maturach. Jestem ciekaw ile ten projekt przetrwa. Na moje oko 80 % uczniów nie zda i pojawi się znów projekt reformy szkolnictwa. W każdym razie jak wchodzę na to forum od czasu do czasu, potrafi rozbawić z faktu głupoty ludzkiej. Momentami staje się to żałosne.

Z tym pierwszym sie zgodze ale co do drugiego to tak:
Czlowiek niezyje na tym swiecie samymi obowiazkami, jest czas na nauke na prace ale i jest czas na przyjemnosc. Jakbym sie przejmowal jakoms matematyka caly czas. to bym zglupial, tu jest temat zwiazany z gra a nie z matma. Mam czas wolny chce sie odprezyc zrelaksowac, zapomniec o tym trudnym zyciu w polsce a tu mi ktos wyskakuje z matematyka wtf?
Jest takie cos jak "pasja".
Niewiem jak wy ale jedyna rzecza jaka kiedykolwiek robilem w zyciu z pasja jest wlasnie granie w Tibie.
A tak btw jak zaczolbys przeliczac czas spedzany w tibi na zlotowki to lepiej odrazu przestn grac bo ja mam zamiar tu marnowac czas na zdobycie paru k poniewaz sprawia mi to radosc ;]

Ostatnio edytowany przez Manic - 26-04-2009 o 20:53.
Manic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 21:25   #34
*Imprezka*
Użytkownik Forum
 
*Imprezka*'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 52
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

A ja pamiętam jak kiedys palladynem na 20 lvlu ciagalo sie gsy, bo nie mialy haste ;]
__________________
Gildia Henka <3
~~Viz~~
*Imprezka* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 21:44
thoro
Ta wiadomość została usunięta przez Duch Niespokojny. Powód: Obrażanie innych użytkowników
stary 26-04-2009, 21:50   #35
Dobrodziej
Użytkownik Forum
 
Dobrodziej's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: .
Świat: Pandoria
Domyślny

Cytuj:
Czlowieku wez idz do lustra i zapytaj sie czy to bylo na temat.
tak naprawdę nie wiadomo co tu jest na temat.
Dobrodziej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 22:54   #36
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *Imprezka* Pokaż post
A ja pamiętam jak kiedys palladynem na 20 lvlu ciagalo sie gsy, bo nie mialy haste ;]
Echh ja nie zapomnę jak na Valorii poleciał mi na pohu Warrior helmet z leadera ale jakiś koleś podszedł i mi go zarąbał..a to wtedy minimum 10k chodziło.
To były czasy...ale tibia się zmienia i wiekszośc osób wypowiadających się tutaj ich nie pamięta więc nie znała tamtego klimatu( no może Vil ale on już nie gra). Kiedyś więcej czasu spędzało sie w tibii gadając ze znajomymi lub siedząc przed domkiem i robic mlvl lub trenowac na monku (oczywiście zazwyczaj bez bota bo co chwile ktoś podchodził z nadzieją ,że może afkujesz albo masz bota i mozna Ciebie zabic).
Teraz tego nie ma , każdy chce wbic jak największy lvl. Kiedyś człowiek się ucieszył jak zlotował k arma lub k legi z gsa w teamie i na takiego hunta czekało się i przygotowywało długo.Do tej pory pamiętam jak tydzień na Celeście szykowałem się na necro hunta i jak zlotowałem moje pierwsze bohy które poszły za 50k. Tibia się rozwija ,bo gdyby się nie rozwijała w końcu by umarła śmiercia naturalną. Szkoda mi jednak tego ,że coraz bardziej przypomina inne gry MMORPG ..nie mówię o grafie ofc.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 23:37   #37
Eyro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 126
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najwiekszy_Koks Pokaż post
[obrazek]
fake ? od kiedy 80-90 lvle sa na top 300 serwa ? :X

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 27-04-2009 o 11:17. Powód: Nie cytujemy zdjęć!
Eyro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 23:43   #38
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

mozesz pojac, ze ten screen jest z czasow odleglych, gdy 200lev byl zaledwie na paru serwerach? popatrz choc na eternala
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.

Ostatnio edytowany przez xoz - 26-04-2009 o 23:46.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2009, 08:40   #39
Kizon3
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2006

Posty: 183
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszczu Pokaż post
Echh ja nie zapomnę jak na Valorii poleciał mi na pohu Warrior helmet z leadera ale jakiś koleś podszedł i mi go zarąbał..a to wtedy minimum 10k chodziło.
To były czasy...ale tibia się zmienia i wiekszośc osób wypowiadających się tutaj ich nie pamięta więc nie znała tamtego klimatu( no może Vil ale on już nie gra). Kiedyś więcej czasu spędzało sie w tibii gadając ze znajomymi lub siedząc przed domkiem i robic mlvl lub trenowac na monku (oczywiście zazwyczaj bez bota bo co chwile ktoś podchodził z nadzieją ,że może afkujesz albo masz bota i mozna Ciebie zabic).
Teraz tego nie ma , każdy chce wbic jak największy lvl. Kiedyś człowiek się ucieszył jak zlotował k arma lub k legi z gsa w teamie i na takiego hunta czekało się i przygotowywało długo.Do tej pory pamiętam jak tydzień na Celeście szykowałem się na necro hunta i jak zlotowałem moje pierwsze bohy które poszły za 50k. Tibia się rozwija ,bo gdyby się nie rozwijała w końcu by umarła śmiercia naturalną. Szkoda mi jednak tego ,że coraz bardziej przypomina inne gry MMORPG ..nie mówię o grafie ofc.
Pierdolisz, że mało kto tutaj pamięta stare czasy a mówisz o bohach po 50k więc to raczej stare czasu nie są.
__________________
Kizon3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2009, 08:51   #40
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eyro Pokaż post
fake ? od kiedy 80-90 lvle sa na top 300 serwa ? :X
No kiedyś 80 lvl to było coś i na prawdę nie trudno było się znaleźć z takim lvlem w top 300? Jak się domyślam, mało kto pamięta czasy pierwszego 200, albo czasy, kiedy top15 lvli poszczególnych serwerów (including antica) zamykało się lvlem ~100. No to tak dla waszej wiadomości - kiedyś było tak, że 100 lvla w grze spotykałeś raz na tydzień po dp : P

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 27-04-2009 o 08:54.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:45.


Powered by vBulletin 3