Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-05-2007, 18:13   #561
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
Naucz sie czytac ze zrozumieniem ja pisalem o poczatku gry
umiem czytac ze zrozumieniem, to ze ty nie potrafisz pisac zeby inni zrozumieli to nie moja wina. pozatym, chyba za poczatek gry nie uwazasz 80 levelu kiedy wiekszosc knightow dopiero zaczyna myslec o kupnie mpa.
[
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
Jak jest taki kozak to zacznij knightem od nowa na innym swiecie. Myslisz ze tak latwo bedzie?
Bedzie latwiej niz 2 lata temu kiedy ja zaczynalem

QUOTE=GooberStraw;1456006]
Sorc ma o wiele latwiej bo musi kupic tylko kilka podstawowych czarow leczniczych a reszte zalatwia z rozdzki ktore sa smiesznie tanie.[/quote]
Podstawowe czary dla maga na 35 levelu kosztuja 15k, dla pacc duzo wiecej. Knight za tyle samo kupi w miare eq jak na ten level.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
No i do tego zadaje wieksze obrazenia i ma do wyboru wiecej expowisk.
OFC, low levele na facc naprawde maja od groma miejscowek..... Akurat low levelowi knighci maja wiecej miejsc do expienia niz madzy. Chociazby katedra.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
Ty majac 133 to sie nie dziwie ze nie masz problemow z kasą ale sorc na twoim lvlu takze nie ma problemow z kasą.
To nie 133 ek nie ma problemow z kasa tylko gracz ktory nim gra. Znam paru 150+ ek ktorzy sa bez grosza przy duszy bo jesli cos zarobia to odrazu w pg wala. Tak samo madzy.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
Na twoim lvlu tak ale wyobraź sobie poczatek gry knightem (zwlaszcza bez pacc) to gdzie pojdziesz???
tam gdzie chodzilem 2 lata temu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
Sorcem praktycznie od razu mozna na soldy o ile nie sa zajete. Z paccem sorc/drut moze sobie od razu pojsc na tomby i zrobic tam prawie z marszu 100 lvl. Knightem gdzie pojdziesz???
Pojde na roty, potem zolwie, i od 60 levelu bede sluchal jak mi 130+ ed liza dupe zebym hydry bloknal.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2007, 18:22   #562
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
Pojde na roty, potem zolwie, i od 60 levelu bede sluchal jak mi 130+ ed liza dupe zebym hydry bloknal.
LOL+

Tylko ty myslisz ze oni Ci liza dupe, tak naprawde wykorzystuja twoja gowniana profesje zeby expic sobie po 150k/h+++ a ty cieszysz sie ze jestes w obecnosci wyskiego lvla, potem powiedza Ci hunted i tyle Cie bylo ;s
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 18:30   #563
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Ach, to nie blokuje się dla pieniędzy i/lub zabawy? = )
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 18:53   #564
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez =Pekin= Pokaż post
Tylko ty myslisz ze oni Ci liza dupe, tak naprawde wykorzystuja twoja gowniana profesje zeby expic sobie po 150k/h+++ a ty cieszysz sie ze jestes w obecnosci wyskiego lvla
dosc odwazne jak na kogos znacznie mniej zakorzenionego w tibijskiej rzeczywistosci niz ten na ktorego najezdzasz ;p
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:17   #565
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez =Pekin= Pokaż post
Tylko ty myslisz ze oni Ci liza dupe, tak naprawde wykorzystuja twoja gowniana profesje zeby expic sobie po 150k/h+++ a ty cieszysz sie ze jestes w obecnosci wyskiego lvla, potem powiedza Ci hunted i tyle Cie bylo ;s
No tak, jak blokuje dla 100-150 levelowych magow, to ja nedzny 133 ek az sikam po gaciach ze moge obcowac z haj levelem.

Pozatym, blokuje tylko na zasadzie ze kupuje wszystkie mf i zatrzymuje caly loot. Ostatnio z 60 bp mf+4h softow wynioslem 250k kasy w 4h. a druid wyszedl lzejszy o 3 bp gfb(ktorych nie chcial zebym oddawal) i bogatszy o exp. Fakty sa takie ze druida tak zalezy na blokerach ze nie dosc iz zgadzaja sie na moje warunki, to czesto nosza wlasne runa, softy, mf zebym poblokowal ta godzinke dluzej (lub zebym wogole sie zgodzil blokowac) i pomimo iz wplacam 70% w koszty polowania to dostaje 100% loota. Wiec nie wiem kto tu kogo wykorzystuje. I 150k/h jest malo realne. na behe 137 ed ze mna robil 140k a na hydrach 120k, moze mag z mort hurem przekracza 150k/h ale ciezko polowac w takim tempie ze wzgledu na ograniczenia spawnu hydr.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 20:11   #566
lisek93
Użytkownik Forum
 
lisek93's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Lubin

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 50
Skille: ---
Poziom mag.: --
Domyślny

fakt...knight nie ma za ,,rozwoego,, zycia w Tibii ...

ale zadajcie sobie pytanie : Dlaczego , skoro tak sie bulwersujecie / piszecie( a przynajmniej niekotrzy ), ze knight jest slaby, to dlaczego nadal nim gracie? ... <pytanie warte zastanowienia co ? >

Ja gralam kazda profesja... teraz gram paladynem ... od knighta odciagnelo mnie glownie to zmulaste trenowanie calymi godzinami, a co za tym stoi - nie ma dobrych skilli --- nie ma dobrego knighta...

Pozdrawiam

Lisek
__________________


Nawet ludzie o sercach z kamienia unikają ognia desperatów, gdyż od płomieni ludzi słabych pęka najtwardszy głaz...

Lisek Gallery : http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=122396
lisek93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 20:38   #567
Crystal
Użytkownik Forum
 
Crystal's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 194
Crystal ma numer GG 5319497
Domyślny

Mozecie sie obrazić, ale powiem wam, ze macie strasznie ograniczone podejście do sprawy Wszyscy oceniacie profesje pod kątem "siedzenia i na*******ania kto bedzie lepszy/mocniejszy/bogatszy", ludzie a gdzie przygoda? gdzie klimat gry? Ja gram knightem i mnie to nie nudzi... Nie uważam sie za gorszego. Skoro tak jedziecie po knighcie to podam wam pare przykładów, że wcale nie jest zły:

1. Mówicie, że expienie jest nudne? Jeżeli wy po każdym zerku/dragu/guardzie patrzycie na swój exp jak rośnie i sprawdzacie na tibia.com czy juz jesteście w top to jest nudne -.- Ja expiac na dragach traktuje to jako hunta, nie myśle sobie o ja pierdole nastepne 700 expu ale jestem gość, ale bede miał staty na erigu! Ja sobie myśle "bedzie shield czy nie?", "fuck nie ma ale ubije nastepnego i napewno bedzie" - i tak zlatuje 2-3h, kasa leci, exp leci, shieldy i woi czasem też

2. Mówicie, że sorc bierze hydry itp solo... A jakbys brał je solo knightem z taką samą łatwoscią to nie czuł bys sie jak na ots? Załoze sie ze po kilku dniach i uzbieranym bp medusa shieldów by ci sie juz znudziło.

3. Co do potworów: a kto powiedział ze knight nie może sobie huntować necro lub hero? Ja na necro siedzialem od 80 levelu i szedł mi średnio 1 uh na 1 necro, to jest 175 gp czyli tyle co 3 manasy dające mniej wiecej tyle many ile ms/ed zużywa na visa + leczenie zabijając takiego necro... Teraz odpowiedz sobie na pytanie czy knightem tam waste? Jeśli nawet to niewiele wieksze niz u ms/ed a komfort o wiele wiekszy bo ani nie musisz sie ustawiać, ani w niego celować, ani pilnować zeby ci nie uleciało to nedzne 400 hp, ani pić manasów non stop.
Na hero knightem możesz siedzieć elegancko z dsami około 120 levelu (nie pamietam dokladnie na którym levelu jest wystarczająco dużo many) z taką róznicą ze na kicku nie padniesz (chyba ze czekasz do red zeby sie uhnąc) czego nie powiem o 60 msie który sie jara, ze szybciej na hero siedzi od knighta :S

4. Pvp - 100 ek bijący swordem (skill około 90) może połozyć 50 msa na combo, wiem z własnego doświadczenia....Btw. jak juz ktoś pisał rola knighta nie polega na zadawaniu super mocnych ciosów bo od tego jest sorc, ty byś chciał knightem bić po 100000, expic 100000k/h itp., a gdzie jakis klimat? gdzie wspólpraca? gdzie umiejetność planowania trapów itp?

Generalnie przez ostatni rok zauważyłem, że ms i ed to w wiekszości dzieci, które nie potrafią szybko i logicznie myśleć, planować, współpracowac, rozmawiac po angielsku z obcokrajowcami (po polsku z polakami też nie :S ) i tylko psują frajde z gry innym tym, że w biją w 3 miesiace 150 msa i kozaczą...Pomimo, że knight z takim samym lub wyższym levelem i skillami jak ja może mi solo niewiele zrobić to mam do niego wiekszy respekt niż do 150 msa bo wiem ile pracy włożył w tą postać i wiem, że zna sie na tym co robi (nie mówie tutaj o pajacach expiących na botach na botlandzie czyt. liberty bay i nie umiejących niczego zrobić).
Prawda taka, że dobry gracz bedzie dobrze grał każdą postacią a pajac który tylko liczy na to byle szybciej, byle silniej, byle kasa, byle ranking, a nie frajda z gry, to bedzie wiecznie na coś narzekał bo zawsze mu bedzie mało...
__________________
Time of our lives...
Jacek robi wiele rzeczy jednocześnie odkąd ma neostradę TP - chatuje, mailuje, ściąga, wysyła, surfuje, pada, odrabia, pada, odrabia...
Crystal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 13:32   #568
Natorin
Użytkownik Forum
 
Natorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: eTER
Poziom: 70+
Poziom mag.: 50
Natorin ma numer GG 6923047
Domyślny

Widzę, że część was nie wie, że każda profesja jest najlepsza.


Sorc naprawde super profesja od 20 lvla jak ma pacca będzie sie super gralo.
20 do 20 rooty i odkładanie na promo. 33+np tar tomb-3 necro expi sie super

Druid jeszcze przyjemniej <ulecza sobie dsy >

Pall cale życie spier**la <bez obrazy moim zdaniem jest najsłabszy w pvp> tani do utrzymania bohy i po sprawie.

No i KNIGHT
Jak bym miał wybrać jeszcze raz profesje wybrał bym knighta.
Fakt najważniejszy jest skil.

1. Czyż nie jest pieknie expic na drag landzie?
<czy jest ktoś kto nielubi xspic na zielonych?>
można już od 60 lvla 85skil+s-ring89 skila Avenger/Arcane Staff/SCA male waste

2.Tomby na każdej Dobry knight wyjdzie bez waste

3.Żółwie ja wyciągam tam z gsem 55k-70k/h nie wiem czy to jest mało... mam 64 lvl.

4. Orc forrtres 80lvl+ i można zapomnieć gdzie jest wyjscie

i można wiele wymieniać jeszcze tak samo dla innych profesji. Każda profesja jest w pewnym stopniu wyjątkowa. nie zapominajcie o tym

Każdy chwali to co ma a sorcem można szybciej expić i się namnożyło sorcow wielki damage i czesto 13-latek grający tą postacią
ma 0 pvp<bo ,, zostało zabite''> battle.
Natorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 13:55   #569
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Natorin Pokaż post
Widzę, że część was nie wie, że każda profesja jest najlepsza.


Sorc naprawde super profesja od 20 lvla jak ma pacca będzie sie super gralo.
20 do 20 rooty i odkładanie na promo. 33+np tar tomb-3 necro expi sie super

Druid jeszcze przyjemniej <ulecza sobie dsy >

Pall cale życie spier**la <bez obrazy moim zdaniem jest najsłabszy w pvp> tani do utrzymania bohy i po sprawie.

No i KNIGHT
Jak bym miał wybrać jeszcze raz profesje wybrał bym knighta.
Fakt najważniejszy jest skil.

1. Czyż nie jest pieknie expic na drag landzie?
<czy jest ktoś kto nielubi xspic na zielonych?>
można już od 60 lvla 85skil+s-ring89 skila Avenger/Arcane Staff/SCA male waste

2.Tomby na każdej Dobry knight wyjdzie bez waste

3.Żółwie ja wyciągam tam z gsem 55k-70k/h nie wiem czy to jest mało... mam 64 lvl.

4. Orc forrtres 80lvl+ i można zapomnieć gdzie jest wyjscie

i można wiele wymieniać jeszcze tak samo dla innych profesji. Każda profesja jest w pewnym stopniu wyjątkowa. nie zapominajcie o tym

Każdy chwali to co ma a sorcem można szybciej expić i się namnożyło sorcow wielki damage i czesto 13-latek grający tą postacią
ma 0 pvp<bo ,, zostało zabite''> battle.
Z tym d-landem troche przesadziles hehe ale Zolwie i tomby jak najbardziej, ja uciagam ok. 70 -80k expa/h na zolwiach i mam 74 .lvl ale bez pacc juz hehe
a to ze kogos teraz sie zabija to 0 frajdy , kiedys jak sie pkowalo to trzea bylo miec umiejetnosci a terraz bezmyslne klikanie.
No i oczywiscie potwierdzam ze kazda profesja jest dobra
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 16:09   #570
Vrith
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 12 2005

Posty: 114
Imię: Muel Lan
Profesja: Elite Knight
Gildia: Inferno
Świat: Xerena
Poziom: 96
Skille: 88/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

@up 70k/h na zolwiach huehuehu <rotfl>
najtem na ~100 lvl na zolwiach sie ma 48k/h , of 50k/h , lizardy 45k/h ,malpki 40k/h , cyclo 45k/h

Wiec nie pierdolcie glupot . Jednak wszyscy co uwazaja ze mag jest najlepszy patrza tylko na szybkosc expienia.Co z tego ze 100 sorc robi 100k/h a najt 50k/h , knightem expie sobie "na lezaco" ,biegam klikam otwieram , gdy uzbieram troche kasy na zolwiach , idizemy na smoczki.Sorcem trzeba ciagle uwazac , ciagle pilnowac hp ,ciagle ciskac hotkeye.

Kazdy ma swoje zdanie i moje zdanie jest takie ,ze wole expic wolniej ale wygodniej i przyjemniej.Dlatego wole Knighcika .
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krystian-Wielki-Owner Pokaż post
Czytając Wasze wszystkie wypowiedzi, doszedłem do wniosku, że to axe są lepsze. Na pierwszych stronach pisze, że to swordy góruja. Nie mogłem spać dziś w nocy, bo mam knighta na axe ze skilami 59/59 i miałem zacząć skilować sworda.
Pozdro dla fanów knighta.

Ostatnio edytowany przez Vrith - 31-05-2007 o 16:11.
Vrith jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 16:23   #571
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

HAHAHAHAHAHAHHAH
Ktos tam wyzej napisal ze na zolwiach wyciaga ... 80k/h HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH 74 lvlem HAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHA
czlowieku takiego expa to ty knightem nie zobaczysz jeszcze dlugo (chyba ze wybijanie tomby z gfb na pale z wastem )
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 16:35   #572
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

80k expa na zowiach O.o A facc jestes dlatego zeby nikt nie poprosil Ciebie o nagranie filmu?
Kiedy niedawno niemieckie servery lzrywaly polaczenia, przeszedlem sie na zolwie. Udalo mi sie zrobic 60k/h Pewnie jakbym znal najlepsza trase to bym sie zblizyl do 70k/h ale jechalem 129 knightem z sca+92 axe oraz bohy a nie 74 levelem z dragon lanca.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2007, 18:39   #573
pogromca_nubuw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2007

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Brat dostał się do mojego komputera i konta na forum. Proszę o usunięcie posta.

Ostatnio edytowany przez pogromca_nubuw - 31-05-2007 o 19:36.
pogromca_nubuw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2007, 15:24   #574
AxelNG
Użytkownik forum
 
AxelNG's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2007
Lokacja: Włocławek
Wiek: 28

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cloudl
Profesja: Elder Druid
Świat: Pacera
Poziom: 38
Skille: -/24
Poziom mag.: 47
AxelNG ma numer GG 6558617
Król

Wedlug mnie Knight jest slaby tylko na poczatku. Jesli sie mu potrenuje skille to naprawde moze zdzialac cuda
AxelNG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2007, 19:30   #575
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
najtem na ~100 lvl na zolwiach sie ma 48k/h
2x
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
of 50k/h
5x
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
lizardy 45k/h
10x

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
malpki 40k/h
15x-.-

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
cyclo 45k/h
To trzeba byc idiotą....

Chciałeś zakozaczyć, a sam się wdupiłeś :*

Ad. Zółw
55-65k NA PVP

Ad. Of
60-70k/h jak nie więcej, gdy masz wprawe

Ad 3,4
n/c,

Ad Cyclo...
No, no, no... 45k/h ryckiem na PVP (patrz twój profil), można stwierdzić iż albo Tengu robi za duże PA, ale jesteś spowolniony w rozwoju, skoro na Pandorii Ikebo czy Totosay przy mnie 80k/h robili...

GoGo letni update, zastanawiam się już nad profesją na jakiś pvp, ryc druid sorc paladin... interesujące.
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2007, 20:31   #576
Vrith
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 12 2005

Posty: 114
Imię: Muel Lan
Profesja: Elite Knight
Gildia: Inferno
Świat: Xerena
Poziom: 96
Skille: 88/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

@up ty chyba kurwa ociapiales ,
na of 70k/h widzialem filmik jak Norf of kyra czy jakos tak 133 z sovem , po calym ofie z wiezyczka i wszystkich i mial 70 k/h , najtem na 100 lv ma sie 50k , nie dam wiecej

zolwie 70 k ma 150 ek na bocie na*******ajac , bo kurwa nie ma tyle respa zeby miec taki wynik na godzine -.-


cyclo haha 80k? chyba jak na*******al behemothy <rotfl>


sry za przeklenstwa , ponioslo mnie ;d

@down
no ten Pan nizej ma racje , nie to co ten plebs wyzej
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krystian-Wielki-Owner Pokaż post
Czytając Wasze wszystkie wypowiedzi, doszedłem do wniosku, że to axe są lepsze. Na pierwszych stronach pisze, że to swordy góruja. Nie mogłem spać dziś w nocy, bo mam knighta na axe ze skilami 59/59 i miałem zacząć skilować sworda.
Pozdro dla fanów knighta.

Ostatnio edytowany przez Vrith - 02-06-2007 o 22:39.
Vrith jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2007, 21:12   #577
Maryan
Użytkownik Forum
 
Maryan's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 41

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 106
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Maryan ma numer GG 3282401
Domyślny

OF max 70k/h ale:
1. sam na OFie
2. GFB+hmm+mieczyk

Średnio 55-60k/h

Żółwie:
50k/h więcej rzadko kiedy mi się udaje, poza tym często jest dużo ludzi.

Lizardy:
różnie ale ok 40-45k/h, exp zdecydowanie spowalnia konieczność skórowania lizardów, poza tym daleko od miasta i parcela nie da się wysłać.

Małpy:

45k/h, problem z wysłaniem loota i duże koszty expa (GFB na s(h)itbangi)

Cyclo, Piraci,Tomby, Venore DL za mało godzin tam spędziłem aby jakoś uśrednić exp/h.

Postać w profilu.

Pozdrowienia
__________________
God heals, doctor takes the fee...
Maryan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 01:04   #578
Cubone8
Użytkownik Forum
 
Cubone8's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kero Arke
Profesja: Sorcerer
Świat: Amera
Poziom: 22
Poziom mag.: 27
Cubone8 ma numer GG 3285755
Domyślny

Według mnie to knight jest średnią profesją.Jak sie nie umiesz skillowac to sie nie odzywaj.Ja grałem knightem mialem skille 50/47 ale mnie zhakowali czyż świat tibii nie jest okrutny??
Cubone8 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 10:36   #579
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
na of 70k/h widzialem filmik jak Norf of kyra czy jakos tak 133 z sovem , po calym ofie z wiezyczka i wszystkich i mial 70 k/h , najtem na 100 lv ma sie 50k , nie dam wiecej
Jak sie umie, to wychodzi 115+sca 65-68, nie wiem ale jakoś ja potrafiłem to zrobić na ikebie
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
zolwie 70 k ma 150 ek na bocie na*******ajac , bo kurwa nie ma tyle respa zeby miec taki wynik na godzine -.-
95 skill 120 lvl 68-72k/h licznik pokazywal Poza tym nie wiem, jak ktoś na pvp może ci wchodzić na respa... No może auruea, ale na Pandorii mi to się nie zdażało, odrazu biłem ludzi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
cyclo haha 80k? chyba jak na*******al behemothy <rotfl>
Spróbuj, później gadaj.
3 Pendragon Ginewra 95
Gdy rok temu grała na maxa, jakoś robiła 75k/h przed hackiem na 96 lvlu, był z tego filmik...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
@down
no ten Pan nizej ma racje , nie to co ten plebs wyzej
Nie wiem, czy ty się wyróżniasz z tego plebsu, skoro bluzgasz na prawo i na lewo... :* Następnym razem dobieraj słowa rozważniej...
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 11:13   #580
Crystal
Użytkownik Forum
 
Crystal's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 194
Crystal ma numer GG 5319497
Domyślny

Co do OF to exp zależy od wielu czynników, ja grając na Arcanii miałem wielokrotnie sytuacje kiedy luruje sobie zerki w mur zeby bić po 1 a zza ekranu lecą bolty w potwora, który jest 2 kratki ode mnie i widać, ze biegnie w moją strone (co innego gdyby sobie latał w kółko nie atakując nikogo), mój best na pustym ofie (nie wiem czy pustym ale expiąc nie spotkałem nikogo) o godzinie 16 to 51k/h na 89 levelu...Nie wiem jak teraz by mi szło bo wole orci na edron - mam tam około 50k/h, zajmuje sobie wiec nie musze sie użerac z palkami i sorcami i jest spokój

Co do cyclopolis - ktoś tam napisał, że osiagnie 80k/h, nie udało mi sie to nigdy ale wydaje mi sie, że jest to możliwe bo ja w ciągu jednej rundki na sam dół (bez dla) wyciągam 25-30k, a zajmuje mi to jakieś 25 minut, problem w tym, że jak juz zejde na dół i wróce to nie chce mi sie drugi raz tam złazić i wychodze robie ze 3 takie podejscia dziennie i 100k siedzi Ale dla eksperymentu dzisiaj spróbuje zrobic kilka takich rundek w ciągu jednego wypadu i zobacze ile dam rade uciągnąć (nagram filmik i wrzuce wam)

Co do zółwi - botland, juz tam nie expie bo sie nie da, a 25k/h mnie nie zadowala, poza tym nie lubie tłumu i sytuacji kiedy ide śladem zabitych potworów, best score miałem 43k/h gdzieś na 90 levelu (nie wiem jak to sie stało, ze w ciągu godziny nikogo nie spotkałem :O)

Lizardy, małpy - nie cierpie tej dżungli, nie chodze tam, jedynie plecaki są fajne

Kto, gdzie i ile expu wyciągnie, zależy od serwera, od tego ile ludzi jest online itp, ale na arcanii moje expienie zamyka sie w takich granicach jak napisałem, nigdy w tych miejscach nie udało mi sie wyciągnać wiecej niz napisałem (ale za to czesto jeszcze mniej ).
__________________
Time of our lives...
Jacek robi wiele rzeczy jednocześnie odkąd ma neostradę TP - chatuje, mailuje, ściąga, wysyła, surfuje, pada, odrabia, pada, odrabia...
Crystal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin 3