Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-08-2010, 20:37   #321
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Obudz sie ze swojej psychozy, ludzie za granica tak jak i normalni ludzie w Polsce maja kompletnie w dupie szopke rozdmuchiwana jak tylko sie da przez media.
Jakos nigdy nie uslyszalem od osob z Rosji, Wegier, Slowacji, Korei Pld, USA czy Chorwacji, a z osobami z tych krajow rozmawialem, by Polska byla w ich kraju jakos szczegolnie popularnym tematem, ale Ty zyjesz w swoim malym zascianku stworzonym przez media i myslisz, ze swiat jest taki jak ci go pokaza.
Rodzina w Irlandii i Francji mówi mi co innego.
I wyjmij tego kija z tyłka.

Cytuj:
Nalezy sie, bo to sa ich pieniadze, ktore przez kilkadziesiat lat przymusowo odkladali a i tak wiekszosc tej kasy zjadlo panstwo.
Oh really, mister Obvious?

Cytuj:
Jak narazie to nic sie nie nalezy tobie, bo raczek sobie praca jeszcze nie zniszczyles.
Jak narazie to twój post jest zbędny. Jak narazie mnie nie znasz. Jak narazie nie wiesz co robię. Jak narazie failujesz, więc dowidzenia. Albo lepiej nie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-08-2010, 21:26   #322
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Chodziło mi o to, że w dzisiejszej polityce liczy się (co prawda to wina narodu, ale jednak) tylko PiS i PO. To jest nudne. Jak widzę artykuł o Palikocie, to już wiem, że czepia się PiSu. Jak widzę artykuł o europosłąch PiSu, to już wiem, że czepiają się rządu. Te dwie partie ścigają się w wyścigu niedorzeczności, ile tak można? Dlatego miałem nadzieję, że SLD (a raczej ich kandydat na prezydenta) będzie chociaż drugie w wyborach. Już zostawmy ich poglądy i założenia, ale przynajmniej coś innego od PO i PiS, którymi chce się już rzygać.
SLD tez takie dobre nie jest, bo patrzac na to, co mielismy ostatnio w kampanii - zajmowaloby sie sprawami in vitro, aborcji, antykoncepcji itd. co w sumie dla panstwa ma marginalne znaczenie.

Obiektywnie patrzac jedyne sensowne programy przedstawiaja partie, ktore nie maja swoich przedstawicieli w Sejmie.

Cytuj:
Tu się zgodzę połowicznie. Bo tak się składa, że spora ilość młodzieży mimo wszystko jest za PiSem (uważanie LK [i nie chodzi mi tu o lich kinga ] za świętego, czy swojego przewodnika to już inna bajka). Ogólnie to jest w kraju ta wojna polsko-polska. PiSowcy vs POwcy vs neutralni :|
Tylko to jest poparcie ukryte. Pojdz do statystycznej klasy/grupy w liceum/na studiach i powiedz, ze glosujesz na Kaczynskiego - jestem pewien, ze kilka osob zacznie szydzic, ze to zascianek, plebs, ciemnogrod itd. i jedyny sluszny kandydat to Tusk - pomimo tego, ze nie rozni sie praktycznie niczym.

Cytuj:
Agreed. Jedyna różnica jest taka, że w takim tvnie po prostu ci mówią, a ty to przyjmujesz. W kościele wola księdza to wola Boża.
To nie jest prawda. Duze grono osob tez "po prostu przyjmuje" to, co mowia w kosciele, sa tez tacy, u ktorych tvn24 leci 24h/dobe i jest traktowany jak wyrocznia.


Cytuj:
Popatrz. Komorowski (a raczej Tusk) chce usunąć krzyż. Widziałeś jaka fala nienawiści się na niego polała? Przez niektórych jest porównywany do Hitlera... Myślę, że po prostu nikt nie chce sobie brudzić rąk, bo chyba zgodzisz się, że mamy do czynienia z poważnymi fanatykami (mówię o tych spod krzyża). Imo z takimi nie warto dyskutować. Oni mają swoją własną "niezmienialną" prawdę.
Problem jest taki, ze jako przedstawiciel rzadu Tusk musi dyskutowac ze wszystkimi. Osobiscie tez uwazam, ze usuniecie krzyza spod palacu to dosc logiczne wyjscie, ale tez nic mi sie nie stanie, jak ten krzyz tam zostanie. Rozumiem tez, ze niektorzy traktuja to bardziej powaznie i osobiscie niz ja (moze dlatego, ze nie jestem fanatykiem kosciola, w przeciwienstwie do nich).
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 21:47   #323
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Kto na ochotnika podejmie się postawienia krzyża na podjeździe przed garażem Brudzińskiego czy innego Błaszczaka ? Ofc wraz z namiotem i obroną ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 23:32   #324
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
SLD tez takie dobre nie jest, bo patrzac na to, co mielismy ostatnio w kampanii - zajmowaloby sie sprawami in vitro, aborcji, antykoncepcji itd. co w sumie dla panstwa ma marginalne znaczenie.
ZAPOMNIAŁEŚ O NAJWAŻNIEJSZYM POSTULACIE NAPIERNICZAKA!!! MA ON FUNDAMENTALNE ZNACZENIE DLA LOSÓW PAŃSTWA POLSKIEGO CZYLI ulgi dla studentów. Bugaj tuż po wyborach wyśmiał ten postulat, bo jest to kwestia parudziesięciu milionów w budżecie sięgającym setek miliardów
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 10:45   #325
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Rodzina w Irlandii i Francji mówi mi co innego.
To pokaz jakies znaczace zagraniczne serwisy, ktore rozpisuja sie o polskich bzdetnych pseudo aferach typu ta z krzyzem, dajesz.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Jak narazie to twój post jest zbędny. Jak narazie mnie nie znasz. Jak narazie nie wiesz co robię. Jak narazie failujesz, więc dowidzenia. Albo lepiej nie.
Rozpieszczonego gejucha z dwiema lewymi raczkami do roboty, narzekajacego na wszystko tylko nie na siebie mozna poznac na odleglosc. Wyjdziesz z przed komputera do ludzi to spokorniejesz, bo nawet takim moherom i tak mozesz poki co skoczyc.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 12:50   #326
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Rozpieszczonego gejucha z dwiema lewymi raczkami do roboty, narzekajacego na wszystko tylko nie na siebie mozna poznac na odleglosc. Wyjdziesz z przed komputera do ludzi to spokorniejesz, bo nawet takim moherom i tak mozesz poki co skoczyc.
Powiedział kozak.
Sorka, ale sam pokazujesz, że nie jesteś lepszy, więc takie argumenty to sobie możesz.

Cytuj:
To pokaz jakies znaczace zagraniczne serwisy, ktore rozpisuja sie o polskich bzdetnych pseudo aferach typu ta z krzyzem, dajesz.
Cytuj:
Portugalskie media zauważają, że cała Polska podzieliła się na zwolenników i przeciwników pozostawienia krzyża przed siedzibą prezydenta. O awanturze informują nie tylko portugalskie serwisy. Jak podkreśla brazylijski portal Terra, wokół Pałacu Prezydenckiego w Warszawie zebrały się dziesiątki osób. "Protestują przeciwko planom prezydenta-elekta Bronisława Komorowskiego, który chce przenieść symbol do pobliskiego kościoła" - wyjaśnia Terra.



O sprawie wspomina nawet angolska agencja prasowa. Przypomina ona kontekst katastrofy smoleńskiej. "Delegacja leciała na uroczystości upamiętniające zamordowanie w 1940 roku na rozkaz Stalina 20 tysięcy polskich oficerów" - informuje Angola Press. Agencja określiła obrońców krzyża zebranych przed siedzibą polskiego prezydenta jako "grupę ekstremistów".
Może i nie są to wielkie serwisy jak żądałeś, ale informacje o tych żałosnych wyczynach pojawiły się za granicą. Nie każdy ma nas w dupie, jak niektórym się wydaje
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 13:09   #327
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Kto na ochotnika podejmie się postawienia krzyża na podjeździe przed garażem Brudzińskiego czy innego Błaszczaka ? Ofc wraz z namiotem i obroną ?
Swietny pomysl!
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 13:45   #328
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Powiedział kozak.
Sorka, ale sam pokazujesz, że nie jesteś lepszy, więc takie argumenty to sobie możesz.
Lepszy, nie lepszy, nie nam rozstrzygac, ale wyzywanie ludzi starszych ludzi i postulowanie odebrania im emerytur to jest skrajny kretynizm na ktory moze zdobyc sie tylko osoba, ktora nie wie co to ciezka praca.
Tym bardziej przez osoby, ktore mimo mlodego wieku maja rownie wyprane mozgi tyle ze w druga strone.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Może i nie są to wielkie serwisy jak żądałeś, ale informacje o tych żałosnych wyczynach pojawiły się za granicą. Nie każdy ma nas w dupie, jak niektórym się wydaje
Rownie zauwazalne co wzmianki zza granicy na onecie znikajace po godzinie. Rzeczywiscie, glosno o nas i caly swiat sie z nas smieje, ojej!
Swiata za bardzo nie obchodzimy, czas sie z tym pogodzic i zwalczyc swoja polska megalomanie.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 04-08-2010 o 13:48.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 15:19   #329
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Znasz wszystkich wyborcow PO i PSL? Z pewnoscia nie, wiec twierdzenie, ze "na pewno sa przeciw" jest falszywe. Ja natomiast swoje osady opieram na wypowiedziach w mediach, a takze pojawiajacych sie manifestacjach. Nic nie poradze na to, ze osoby popierajace usuniecie krzyza sa bierne.
To nie jest kwestia beirnosci. Przejzyj na oczy, reszta ludzi co sie nie wypowiada w domu oglada sceny z przed palacu i lapie sie za glowy.

My (bo ja do tej grupy naleze) chcacy usuniecia krzyza, nie myslelismy ze naprawde jest to konieczne abysmy wynosili nasza opinie na ulice. Dlaczego? Bo ten tlum fanatykow sprzeciwia sie decyzji podjetej i uzgodnionej ze wszystkich stron, i sprzeciwia sie decyzji w ktorej nie ma prawa glosu. Panstwo i rzad ma pelne prawo podjac decyzje o przeniesieniu krzyza, i tym glupkom nic do tego. Jest wolnosc opinii wiec wolno im otwarcie potepiac ta decyzje, ale zeby fizycznie sie sprzeciwiac i walczyc jest to nielegalne i przeciwne rzadowi. To tak jakby sejm przeglosowal ustawe o podwyzszeniu podatkow a ludzie dalej uparcie placiliby takie jakie byly. Nie jest to ich decyzja, i nic do gadania nie maja. Dlatego ta cala sprawa to farsa, a ludzie za usunieciem krzyza nie rozumieja dlaczego panstwo nie ma jaj i nic nie robi.

Cytuj:
Nalezy sie, bo to sa ich pieniadze, ktore przez kilkadziesiat lat przymusowo odkladali a i tak wiekszosc tej kasy zjadlo panstwo.
Lamia prawo, i sprzeciwiaja sie decyzji rzadu, oraz blokuja jego dzialanie. Sa to czyny karalne i jedna z kar jest grzywna. Moze grzywna w wysokosci emerytury. Wszystko sie da zrobic, moj drogi.

Cytuj:
Obiektywnie patrzac jedyne sensowne programy przedstawiaja partie, ktore nie maja swoich przedstawicieli w Sejmie.
Dlatego marzy mi sie mozliwosc wykopania ludzi z zycia politycznego, permanentnie. Wykopac tych starych wyjadaczy, ktorych geby ogladalismy przez ostatnie 30 lat, i zwolnic miejsce innym, nowym partiom, z nowymi pogladami i programami. Moze sie trafi jedna partia, krota faktycznie ma dobre pomysly i chce cos reformowac. Panstwo gdzie nie ma nowych pomyslow zostaje w zastoju.

Cytuj:
To nie jest prawda. Duze grono osob tez "po prostu przyjmuje" to, co mowia w kosciele, sa tez tacy, u ktorych tvn24 leci 24h/dobe i jest traktowany jak wyrocznia.
Moj ojciec mial TVN24 prawie cala dobe na ekranie. Mimo to on uwazal to za najlepszy program pod wzgledem komedii, i smial sie z prawie wszystkiego. A i tak co wybory uparcie glosowal na JKM.

Cytuj:
Swiata za bardzo nie obchodzimy
A ja pamietam tragedie z hala ktorej dach sie zawalil. Nie wspominajac juz o katastrofie smolenskiej calkiem niedawno. To byly historie dnia w wiekszosci mediow zagranicznych, wiec w sumie, obchodzimy. Z tym ze wiekszosc powaznych agencji wie ze sprawa krzyza to sztucznie rozdmuchane gowno, i tego nie rusza. Na szczescie sa media ktore nadal staraja sie pokazywac rzeczy WAZNE.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 16:11   #330
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
To pokaz jakies znaczace zagraniczne serwisy, ktore rozpisuja sie o polskich bzdetnych pseudo aferach typu ta z krzyzem, dajesz.
Chyba nie doczytałeś mojego posta. Napisałem rodzina, a nie media zagraniczne. To chyba jasne, że nie będą codziennie w dzienniku trąbić o cyrku z innego kraju. To nie znaczy, że ludzie nie mają swoich umysłów i nie mogą komentować. "Bić się jak Polska o krzyż" to takie powiedzonko, które staje się dość popularne w szkole mojej siostry w Irlandii

Cytuj:
Rozpieszczonego gejucha z dwiema lewymi raczkami do roboty, narzekajacego na wszystko tylko nie na siebie mozna poznac na odleglosc. Wyjdziesz z przed komputera do ludzi to spokorniejesz, bo nawet takim moherom i tak mozesz poki co skoczyc.
Ale mi pojechałeś Pozwolisz, że nie zniżę się do twojego żałosnego poziomu, a jedynie dodam od siebie, że musisz być bardzo słabym człowiekiem (choć napiszesz i tak, że nie, phi ). Strzeż się Karmy!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Lepszy, nie lepszy, nie nam rozstrzygac, ale wyzywanie ludzi starszych ludzi i postulowanie odebrania im emerytur to jest skrajny kretynizm na ktory moze zdobyc sie tylko osoba, ktora nie wie co to ciezka praca.
Czy ty do kurki nędzy zaczniesz dokładniej czytać moje posty? Napisałem wyraźnie, że do normalnych emerytów nic nie mam. Te przypadki spod krzyża to swoją drogą, jeśli uważasz, że to normalne jak się zachowują (imo, to skrajni hipokryci), to może idź i do nich dołącz, kozaku?
Poza tym gdzie ja postuluje odebranie im emerytur. Boże, po prostu ubolewam, tyle. To tak, jakbym napisał, że to bezsensu, że ludzie którzy nie pracują od paru ładnych lat dostają zasiłek. Też zaczniesz prawić wywody i rzucać oszczerstwami?

Cytuj:
Tym bardziej przez osoby, ktore mimo mlodego wieku maja rownie wyprane mozgi tyle ze w druga strone.
A mówisz o? Bo jeśli o mnie, to inteligencją się nie popisałeś, chyba, że wszystkich obcych ludzi tak oceniasz. To znak, że najlepiej nie zwracać na ciebie uwagi.

Cytuj:
Rownie zauwazalne co wzmianki zza granicy na onecie znikajace po godzinie. Rzeczywiscie, glosno o nas i caly swiat sie z nas smieje, ojej!
I znów fail. I kolejny. I jeszcze raz! Jeśli moją opinię odebrałeś tak, jakby calutki świat (nawet Nigeria, huh?) patrzy na nas, to naprawdę nie wiem, co powiedzieć. Nie podałem żadnych liczb, a już na pewno nie napisałem "cały świat" (oprócz tego, gdzie "wyrażałem nadzieję, że cały świat z nas leje").
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 16:26   #331
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
To nie jest kwestia beirnosci. Przejzyj na oczy, reszta ludzi co sie nie wypowiada w domu oglada sceny z przed palacu i lapie sie za glowy.
Tak samo prawdziwe bedzie stwierdzenie, ze taka sama liczba ludzi siedzi w domu i popiera akcje fanatykow. Czy tak jest, czy nie - nie wiem, ale twierdzenie jest tak samo prawdziwe. Dlatego tez rzadzacy uginaja sie pod presja tych, ktorzy wychodza protestowac, a nie tych, ktorzy siedza w domu, bo chocby bylo ich 100x wiecej - to ich nie widac.

Cytuj:
My (bo ja do tej grupy naleze) chcacy usuniecia krzyza, nie myslelismy ze naprawde jest to konieczne abysmy wynosili nasza opinie na ulice. Dlaczego? Bo ten tlum fanatykow sprzeciwia sie decyzji podjetej i uzgodnionej ze wszystkich stron, i sprzeciwia sie decyzji w ktorej nie ma prawa glosu. Panstwo i rzad ma pelne prawo podjac decyzje o przeniesieniu krzyza, i tym glupkom nic do tego. Jest wolnosc opinii wiec wolno im otwarcie potepiac ta decyzje, ale zeby fizycznie sie sprzeciwiac i walczyc jest to nielegalne i przeciwne rzadowi. To tak jakby sejm przeglosowal ustawe o podwyzszeniu podatkow a ludzie dalej uparcie placiliby takie jakie byly. Nie jest to ich decyzja, i nic do gadania nie maja. Dlatego ta cala sprawa to farsa, a ludzie za usunieciem krzyza nie rozumieja dlaczego panstwo nie ma jaj i nic nie robi.
Problem demokracji jest taki, ze jednak lud ma prawo glosu w kazdej sprawie, z czego jak widac - korzysta. A to, ze ci ludzie wystepuja przeciwko wlasnemu kosciolowi, to juz cos innego. Zabawne jest tez to, ze episkopat, zamiast wyslac jakiegos znanego kleche, wysyla 4 nieznane persony. Nic dziwnego, ze lud ich przegonil

Cytuj:
Lamia prawo, i sprzeciwiaja sie decyzji rzadu, oraz blokuja jego dzialanie. Sa to czyny karalne i jedna z kar jest grzywna. Moze grzywna w wysokosci emerytury. Wszystko sie da zrobic, moj drogi.
Prawo o zgromadzeniach wprowadza nowelizacje art. 52 § 1 kodeksu wykroczen w brzmieniu "(...) 2) zwołuje zgromadzenie bez wymaganego zawiadomienia albo przewodniczy takiemu zgromadzeniu lub zgromadzeniu zakazanemu,"


Czyli - pociagnac do odpowiedzialnosci mozesz osoby, ktore zwoluja, lub przewodnicza takiemu zgromadzeniu (co w warunkach przed palacem byloby dosc trudne).

Nastepnie czytamy sankcje wobec takiej osoby - " podlega karze aresztu do dwóch tygodni, karze ograniczenia wolności do dwóch miesięcy albo karze grzywny."

Grzywna wynosi od 20 do 5000zl, przy czym sad musi uwzglednic - § 3. Wymierzając grzywnę, bierze się pod uwagę dochody sprawcy, jego warunki osobiste i rodzinne, stosunki majątkowe i możliwości zarobkowe.

Jesli trafiloby na emeryta czy renciste, jakakolwiek grzywna bylaby zapewne bardzo niska zw/w przyczyn.

Wiecej, zapewne sad uwzglednilby okolicznosci lagodzace, tj. wymienione w art. 33 § 3 pkt 2-4.

Reasumujac - odpowiedzialnosc jest dosc rozmyta, a dodatkowo ewentualny sprawca moglby liczyc na naprawde niska kare.


Cytuj:
Dlatego marzy mi sie mozliwosc wykopania ludzi z zycia politycznego, permanentnie. Wykopac tych starych wyjadaczy, ktorych geby ogladalismy przez ostatnie 30 lat, i zwolnic miejsce innym, nowym partiom, z nowymi pogladami i programami. Moze sie trafi jedna partia, krota faktycznie ma dobre pomysly i chce cos reformowac. Panstwo gdzie nie ma nowych pomyslow zostaje w zastoju.
Tu sie robi bledne kolo, bo partie bedace w parlamencie maja pieniadze na kampanie reklamowa, ktora to zazwyczaj zapewnia im takie poparcie, ze znowu w parlamencie zasiadaja itd. itp. Niby ludzie moga wykopac nierobow, ale jakos im to nie idzie...

Cytuj:
Moj ojciec mial TVN24 prawie cala dobe na ekranie. Mimo to on uwazal to za najlepszy program pod wzgledem komedii, i smial sie z prawie wszystkiego. A i tak co wybory uparcie glosowal na JKM.
Szacunek dla ojca
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 17:14   #332
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Chyba nie doczytałeś mojego posta. Napisałem rodzina, a nie media zagraniczne. To chyba jasne, że nie będą codziennie w dzienniku trąbić o cyrku z innego kraju. To nie znaczy, że ludzie nie mają swoich umysłów i nie mogą komentować. "Bić się jak Polska o krzyż" to takie powiedzonko, które staje się dość popularne w szkole mojej siostry w Irlandii
Polonia w wiekszosci interesuje sie wydarzeniami w kraju, ale to nie zmienia faktu, ze swiat ma swoje problemy i nie zajmuja sie naszymi cyrkami.
Jesli wiec argumentujesz osmieszenie Polski na arenie miedzynarodowej opiniami swojej rodziny za granica to brak slow
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Czy ty do kurki nędzy zaczniesz dokładniej czytać moje posty? Napisałem wyraźnie, że do normalnych emerytów nic nie mam.
A kto dzieli ludzi na normalnych i nienormalnych, ty?! Drugi Adolf nam rosnie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Te przypadki spod krzyża to swoją drogą, jeśli uważasz, że to normalne jak się zachowują (imo, to skrajni hipokryci), to może idź i do nich dołącz, kozaku?
Nie komentuje zachowania tych dziadkow tylko twoja glupote.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Poza tym gdzie ja postuluje odebranie im emerytur. Boże, po prostu ubolewam, tyle. To tak, jakbym napisał, że to bezsensu, że ludzie którzy nie pracują od paru ładnych lat dostają zasiłek. Też zaczniesz prawić wywody i rzucać oszczerstwami?
Tak, lubie atakowac idiotyzm, cytuje ciebie "Takim pajacom się nie należy."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A mówisz o? Bo jeśli o mnie, to inteligencją się nie popisałeś, chyba, że wszystkich obcych ludzi tak oceniasz. To znak, że najlepiej nie zwracać na ciebie uwagi.
Nie musze popisywac sie swoja inteligencja gdyz nie mam na jej punkcie kompleksow w przeciwienstwie do ciebie.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 18:12   #333
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Tak sobie czytam ten temat i tak mi się zdaje, że głównym punktem tej dyskusji jest to, kto jest głupi, a kto nie, a w tle pokazują się tematy krzyża, śmieszności naszego kraju za granicą, etcetera, etcetera, które są wykorzystywane do udowodnienia w/w twierdzenia...

Cytując pana Rybę z tematu o anti-mydle "Wychodzi z tego taki wielki chuj, że aż szkoda gadać"
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 18:40   #334
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Innymi słowy "kto jest ze mną ten jest dobry, kto jest przeciw ten jest żydem". :d
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 19:41   #335
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Nie będę odpowiadał na post spidera, bo nie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 21:23   #336
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Tak samo prawdziwe bedzie stwierdzenie, ze taka sama liczba ludzi siedzi w domu i popiera akcje fanatykow. Czy tak jest, czy nie - nie wiem, ale twierdzenie jest tak samo prawdziwe. Dlatego tez rzadzacy uginaja sie pod presja tych, ktorzy wychodza protestowac, a nie tych, ktorzy siedza w domu, bo chocby bylo ich 100x wiecej - to ich nie widac.
I tak samo prawdziwe jest stwierdzenie ze ludzie uwazaja, ze mordowanie ludzi ktorych sie nie lubi jest dobre, bo co tydzien nie wychodza i morderstwom nie protestuja?

Te protesty to przejaw ekstremizmu. Jest to rzecz niezdrowa i niebezpieczna, i powinna byc przez kazde rozumne panstwo tlamszona w zarodku. Dlaczego nie widzisz tlumow ludzi protestujacych zlodziejstwu lub gwalceniu ludzi? Bo o to nie trzeba protestowac, sa to rzeczy ktore sa generalnie uznane i uzgodnione jako nienalezyte, i zaden czlowiek nie wychodzi z domu z choragwia aby glosic ze "ludzie nie powinni popelniac samobojstwa" bo jest to rzecz oczywista. Ludzie nie beda protestowac aby krzyz usunac bo to juz zostalo postanowione i jego usuniecie powinno byc oczywiste. Skoro siedza w domach znaczy ze sie zgadzaja lub im to zwisa. A jedyna grupa ktorej to nie odpowiada pod krzyzem czatuje.

Oczywiscie, bedzie % takich co ten protest popieraja, ale wiekszosc? Bardzo watpie.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 04-08-2010 o 21:25.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 21:44   #337
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
I tak samo prawdziwe jest stwierdzenie ze ludzie uwazaja, ze mordowanie ludzi ktorych sie nie lubi jest dobre, bo co tydzien nie wychodza i morderstwom nie protestuja?

Te protesty to przejaw ekstremizmu. Jest to rzecz niezdrowa i niebezpieczna, i powinna byc przez kazde rozumne panstwo tlamszona w zarodku. Dlaczego nie widzisz tlumow ludzi protestujacych zlodziejstwu lub gwalceniu ludzi? Bo o to nie trzeba protestowac, sa to rzeczy ktore sa generalnie uznane i uzgodnione jako nienalezyte, i zaden czlowiek nie wychodzi z domu z choragwia aby glosic ze "ludzie nie powinni popelniac samobojstwa" bo jest to rzecz oczywista. Ludzie nie beda protestowac aby krzyz usunac bo to juz zostalo postanowione i jego usuniecie powinno byc oczywiste. Skoro siedza w domach znaczy ze sie zgadzaja lub im to zwisa. A jedyna grupa ktorej to nie odpowiada pod krzyzem czatuje.

Oczywiscie, bedzie % takich co ten protest popieraja, ale wiekszosc? Bardzo watpie.
No wlasnie, jak sam napisales - " bo jest to rzecz oczywista.". Natomiast, jak widac - dla czesci Polakow usuwanie krzyza z miejsc publicznych czy (w ich rozumieniu) zabranianie okazywania uczuc religijnych nie jest rzecza oczywista. O to rozbija sie problem.


@spider, cytrynowy :znalazlem kilka artykulow w wydaniach internetowych o "krzyzu niezgody", wiecej mi sie nie chcialo szukac, zapewne tez wzmianki o tej calej "aferze" pojawily sie w wielu wydaniach papierowych. I tak :
a) The Star - http://thestar.com.my/news/story.asp...c=Worldupdates
b ) Reuters - http://in.reuters.com/article/idINIndia-50596220100803
c) Lenta.ru - http://lenta.ru/news/2010/08/03/unrest/
d) BBC - http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-10853307
e) newser.com - http://www.newser.com/article/d9hc2r...-protests.html
f) theepochtimes - http://www.theepochtimes.com/n2/content/view/40304/

Gdzies mialem link z gazeta.ru, ale mi sie zapodzial i nie chce mi sie znowu szukac w tych krzaczkach

W kazdym razie - wyglada to na dosc duze artykuly, a nie male wzmianki.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 22:37   #338
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

http://w646.wrzuta.pl/film/8tKCMMbu1...m_prezydenckim

Uwazacie to za normalne?
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 23:08   #339
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rentonB Pokaż post

Haha, zniszczyles umysl tym linkiem
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2010, 00:10   #340
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Poczytajcie komentarze i dowiecie sie co "wiekszosc" (przynajmniej w internecie) mysli o sprawie krzyza.

Cytuj:
No wlasnie, jak sam napisales - " bo jest to rzecz oczywista.". Natomiast, jak widac - dla czesci Polakow usuwanie krzyza z miejsc publicznych czy (w ich rozumieniu) zabranianie okazywania uczuc religijnych nie jest rzecza oczywista. O to rozbija sie problem.
No niestety jest to bardziej szara strerfa, co nie zmienia faktu ze ci ludzie odrzycili wszelki autorytet. Ksiezy, prezydenta, premiera, i wszystko inne. To juz nawet nie religijni ekstremisci, tylko po prostu anarchisci. Takim dzekujemy.

W jednym artykule (BBC) wspominali o gazie lzawiacym, powinni caly palac zagazowac to by sie babcie opamietaly. Liczylbym normalnie ze po gazie by sie zgromadzenie rozbieglo, ale babcie biegac nie moga, wiec by musialy powdychac.

Cytuj:
Problem demokracji jest taki, ze jednak lud ma prawo glosu w kazdej sprawie, z czego jak widac - korzysta.
Zapomnialem na to odpowiedziec. Owszem, prawo wygloszenia swojej opinii lud ma zawsze i w kazdej sprawie. Ale to rzad ustanawia prawo i nie podporzadkowanie sie to czysta rebelia. Powinno byc to uznawane za bezposrednie lamanie prawa.

A co najwazniejsze, co do kwestii "a moze wiekszosc popiera zeby krzyz zostal?" odpowiem tak. Prawo protestowac macie zawsze. Ale bunt juz w waszych prawach sie nie znajduje. Poza tym "wiekszosc" zdecydowala ze krzyz trzeba przeniesc. Nie zapominajmy, mamy demorkacje, rzad jest wybierany przez wiekszosc glosow, wiec jest on glosem wiekszosci. Decyzje rzadu sa decyzjami w imieniu wiekszosci, wiec babcie z pod palacu powinny sie podporzadkowac i tyle.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:12.


Powered by vBulletin 3