Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-10-2010, 17:29   #581
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Tylko widzisz - Na opakowaniu jest napisane, by było zgodnie z prawem. Jednak dopalacze mają tylko jedno zastosowanie - spożycie. To, że ten sposób stosowania nie jest "oficjalny" tylko pokazuje, jak bardzo cały ten biznes bazuje na wykorzystaniu luk prawnych. Domestos nie powstał w celu spożycia, tylko jako środek czyszczący. Dopalacze zostały zrobione w celu spożycia. Był jakiś czas temu wywiad z kolesiem, który ma największą w Polsce sieć sklepów z dopalaczami. Nawet on się nie krył po co to jest, więc próby obrony "a bo pisze tak i tak" zdają się odrobinę... bez sensu.
Prawdziwy cel istnienia dopalaczy w ogole nie zmienia faktu, ze stosowanie sie do tego, co napisane jest na opakowaniu gwarantuje ci 100% bezpieczenstwo. Innymi slowy - bierzesz to na wlasna odpowiedzialnosc.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-10-2010, 18:13   #582
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Prawdziwy cel istnienia dopalaczy w ogole nie zmienia faktu, ze stosowanie sie do tego, co napisane jest na opakowaniu gwarantuje ci 100% bezpieczenstwo. Innymi slowy - bierzesz to na wlasna odpowiedzialnosc.
OFC, ale co w takim razie z otoczeniem? Każde uzależnienie kończy się niebezpiecznie dla społeczeństwa. Dlaczego nie reagować, gdy takich uzależnień przybywa?
Czy może czekać, aż stanie się to problemem na dużą skalę i dopiero zareagować? A potem mówić "Mądry Polak po szkodzie"
Nie reagują - źle
Reagują - źle
I weź bądź tu mądry

Cytuj:
Spoko. Ja nie mam (wielu) bliskich osób.
Ale zawsze jakichś masz. I nie wiesz jak sprawa będzie z tym wyglądać w przyszłości. Oczywiście łatwo jest nie reagować, bo obecnie to ciebie nie dotyczy. Ale nawet powstał wiersz na ten temat - ot przytoczę.
Cytuj:
"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."
Wprawdzie wiersz nawiązuje do innej kwestii, ale jego wydźwięk jest nazbyt oczywisty i idealnie pasuje.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2010, 18:45   #583
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
OFC, ale co w takim razie z otoczeniem? Każde uzależnienie kończy się niebezpiecznie dla społeczeństwa. Dlaczego nie reagować, gdy takich uzależnień przybywa?
Moje cpanie nie jest w zaden sposob niebezpiecznie dla spoleczenstwa. Pracuje, studiuje, cpam za swoje, a wybryki typu bojki zdarzaja mi sie tylko po alkoholu.
Wiec moj nalog nie powinien obchodzic ani ciebie ani rzadu.
Znasz zasade, ze "chcacemu nie dzieje sie krzywda"?
Widzisz, to co ludziom najbardziej szkodzi to glupota, na ktora cierpi 3/4 spoleczenstwa. Zakazmy glupoty.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Czy może czekać, aż stanie się to problemem na dużą skalę i dopiero zareagować? A potem mówić "Mądry Polak po szkodzie"
Nie reagują - źle
Reagują - źle
I weź bądź tu mądry
Amfetamina, marihuana, mdma sa nielegalne i co? Kupisz je jeszcze latwiej niz dopalacze, bo diler nie sprawdz dowodu osobistego a i sprzedajacych jest wiecej (na kazdym osiedlu co najmniej kilkanascie osob diluje).
Poczytaj o prohibicji alkoholowej w USA, poczytaj o wspolczesnym rynku narkotykow i sam stwierdz, czy delegalizacja daje jakiekolwiek korzysci.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ale zawsze jakichś masz. I nie wiesz jak sprawa będzie z tym wyglądać w przyszłości. Oczywiście łatwo jest nie reagować, bo obecnie to ciebie nie dotyczy. Ale nawet powstał wiersz na ten temat - ot przytoczę.
Delegalizacja w niczym nie pomoze dzieciom, na ktore rodzice maja wyjebane i niczym sie nie interesuja.


Ogolnie twoje poglady sprowadzaja sie do tego, ze ty wiesz najlepiej co jest dla ludzi dobre, ty chcesz sterowac ich zyciem, a pojeciem takim jak "wolnosc" gardzisz.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon
Jakby wprowadzili zapis, ze osoby pod wplywem srodkow odurzajacych musza same zaplacic za taki zabieg, a nastepnie kilka rodzin musialoby wylozyc ciezka kase, zeby wyleczyc gowniarza, to moze inni zaczeliby sie bac.
Kazdy ubezpieczony pacjent ma prawo do leczenia, nie wazne czy sie nacpal, czy polamal sie skaczac na glowke.
Skoro ubezpieczenie ma oplacone ubezpieczenie to juz zaplacil za leczenie.
Chyba, ze chcesz stosowac represje wg wlasnego widzi mi sie i kazac placic ludziom dwa razy.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 03-10-2010 o 18:49.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2010, 21:29   #584
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
OFC, ale co w takim razie z otoczeniem? Każde uzależnienie kończy się niebezpiecznie dla społeczeństwa. Dlaczego nie reagować, gdy takich uzależnień przybywa?
Czy może czekać, aż stanie się to problemem na dużą skalę i dopiero zareagować? A potem mówić "Mądry Polak po szkodzie"
Nie reagują - źle
Reagują - źle
I weź bądź tu mądry
Nie twierdze, ze nie nalezy reagowac. Jestem jak najbardziej za tym, zeby walczyc z tym problemem. Skoro interes jest legalny, to oczywiscie albo zmieniamy prawo i zakazujemy sprzedazy dopalaczy, albo prawa nie zmieniamy i respektujemy obecne - czyli punkty niech sobie dzialaja, ale zwiekszyc kontrole istniejacych punktow, czy na pewno sprzedaja tylko osobom 18+, a nie gowniarzom z gimnazjum.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider
Kazdy ubezpieczony pacjent ma prawo do leczenia, nie wazne czy sie nacpal, czy polamal sie skaczac na glowke.
Skoro ubezpieczenie ma oplacone ubezpieczenie to juz zaplacil za leczenie.
Chyba, ze chcesz stosowac represje wg wlasnego widzi mi sie i kazac placic ludziom dwa razy.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przyszlosc wprowadzic taki zapis. W niektorych landach w Niemczech osoba palaca albo musi placic wieksza skladke zdrowotna (z wiadomych powodow), albo sama placi za swoje leczenie, jesli takiej skladki nie placi, a lekarz wykryje nalog papierosowy.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2010, 01:45   #585
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Ogolnie twoje poglady sprowadzaja sie do tego, ze ty wiesz najlepiej co jest dla ludzi dobre, ty chcesz sterowac ich zyciem, a pojeciem takim jak "wolnosc" gardzisz.
Czyli jeśli nie życzę sobie, aby legalnie naćpany dopalaczami kretyn mógł do mnie podejść i mnie zaszlachtować na ulicy, to godzę w jego wolność. Mądre.
Cytuj:
Tam się kończy Twoja wolność, gdzie moja się zaczyna
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2010, 12:11   #586
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Czyli jeśli nie życzę sobie, aby legalnie naćpany dopalaczami kretyn mógł do mnie podejść i mnie zaszlachtować na ulicy, to godzę w jego wolność. Mądre.
Zyczyc to sobie mozesz mnostwo rzeczy, ale nie ma to zadnego wplywu na postepowanie innych. Feta jest nielegalna, a predzej natniesz sie na nafetowanego zadymiarza niz na dopalaczach.
A ten cytat to nad wyraz niemadrze przytoczyles, cpanei samo w sobie absolutnie nie narusza wolnosci, za to zakazywanie cpania pod grozba represji juz tak.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 04-10-2010 o 12:13.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2010, 01:58   #587
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Teza 1) - 3/4 społeczeństwa to debile
Teza 2) - dopalacze/używki nie są dla debili

Synteza - dopalacze używki powinny być zakazane dla 3/4 społeczeństwa.

Koniec wykładu.

Teza 1 i 2 oparta na wypowiedziach spidera, hakuoha i ashlona.

Tylko problem w tym kto z tego społeczeństwa łapie sie do tych 3/4 ?
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2010, 20:47   #588
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Miałem tu nie wchodzić, bo nie mam za bardzo czasu, ale muszę się gdzieś podzielić swoim oburzeniem: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...ic_handel.html
Jakim prawem zatrzymano jego klientów?! Przecież w takim kraju aż strach żyć.

Bardzo polecam wpis prof. Vetulaniego:
http://vetulani.wordpress.com/2010/1...ii-spolecznej/
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2010, 00:39   #589
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Jesli zwrot "razem ze swoimi klientami zostal (...) przewieziony na komisariat" nie jest bledem, to jest to czysta glupota. Nie wiem, na jakie przepisy powolywano sie przy zamykaniu sklepow (moze jest tam zawarta specjalna sankcja), ale jesli byly to "zwykle" przepisy, to Bratko ma calkowita racje - decyzja administracyjna w normalnym przypadku nie podlega wykonaniu do chwili, gdy nie stanie sie prawomocna. Jesli obecna takowa nie jest, to ma duze szanse na "wyrwanie" odszkodowanie od naszego panstwa...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 12:21   #590
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Bardzo dobry komentarz dotyczący zamieszania wokół dopalaczy:
http://idzpodprad.salon24.pl/236752,...ska-sie-cieszy
Cytuj:
Jeśli państwo może w majestacie prawa, „legalnie” niszczyć firmy, które tego prawa nie łamią, nasyłać na nie kontrole, używać organów ścigania, by działały na podstawie jakichś przyszłych, hipotetycznych praw, to czy nie może zastosować tej machiny także do innych obszarów działalności? Wyobraźmy sobie jakiegoś przedsiębiorcę, który naraził się władzy państwowej, ponieważ na przykład popiera opozycję albo angażuje się w jakieś działania krytykujące rząd. Ta władza, która niszczy dziś za pomocą pozaprawnych metod sklepy z dopalaczami, może przecież tak samo niszczyć swoich przeciwników politycznych.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 12:48   #591
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Nie ulega wątpliwości, że jest to precedens, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jakiekolwiek próby przedłużenia tegoż precedensu na system autorytarny są zabiegiem tylko i wyłącznie ukierunkowanym na dyskredytację władzy i podkopanie autorytetu (lub jego resztek) rządu.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2010, 11:25   #592
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...dopalaczy.html

Brawo dla Stronnictwa Demokratycznego. Szkoda, że ta partia skończyła się, zanim się zaczęła. Z trzech posłów jego koła, dwóch wstrzymało się od głosu, a jeden zagłosował przeciw.

Brawo też dla Marka Balickiego (wstrzymał się od głosu), ale to żadne zaskoczenie, zawsze był najrozsądniejszym posłem lewicy, jeśli nie w ogóle w całym sejmie:
http://www.krytykapolityczna.pl/Wywi.../menuid-1.html

A ulubieniec tłumów, Janusz Palikot, nie raczył się na głosowaniu pojawić. Jak zresztą na większości głosowań, bo przecież trudno je pogodzić z wystąpieniami dla mediów.
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt

Ostatnio edytowany przez Litawor - 09-10-2010 o 11:41.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2010, 14:07   #593
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...sprzedazy.html
Cytuj:
Pedagodzy mieli transparenty z hasłami przeciwko dopalaczom ("Dopalacze to syf", "Dopalacze to wiocha", "Dopalacze to paździerz"), rozdawali też ulotki informujące o szkodliwości tych substancji.

Drzwi do sklepu zakleili plakatem z napisem "Sklep ze śmiercią. Gratis dostajesz".
I czego tu wymagac od uczniow, skoro dyrektorzy pokazuja, ze pajacowanie w centrum miasta i dewastacja cudzego sklepu sa w porzadku?
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 09-10-2010 o 14:08.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2010, 01:37   #594
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Caly wywiad z Balickim przeczytam jutro, dzisiaj ledwo rzucilem na niego okiem. Jednakze zastanawiam sie teraz - to nie bylo wczesniej "problemu" z dopalaczami? Gdzie sie podzialy wszystkie te osoby i partie, ktore teraz popieraja/neguja dzialania rzadu? Czy nie zasiadali oni w Sejmie badz Senacie? Nie mogli utworzyc odpowiedniej ustawy zakazujacej dzialalnosc w zakresie dopalaczy lub zezwalajacej na sprzedaz miekkich narkotykow? Teraz kazdy glupi moze wyglosic opinie, czemu nie zajeto sie tym wczesniej?


@spider - ale musisz przyznac - haslo "dopalacze to pazdzierz" jest klasa sama w sobie
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2010, 17:59   #595
mymatrix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny


I to by było było na tyle...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2010, 21:17   #596
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Caly wywiad z Balickim przeczytam jutro, dzisiaj ledwo rzucilem na niego okiem. Jednakze zastanawiam sie teraz - to nie bylo wczesniej "problemu" z dopalaczami? Gdzie sie podzialy wszystkie te osoby i partie, ktore teraz popieraja/neguja dzialania rzadu? Czy nie zasiadali oni w Sejmie badz Senacie? Nie mogli utworzyc odpowiedniej ustawy zakazujacej dzialalnosc w zakresie dopalaczy lub zezwalajacej na sprzedaz miekkich narkotykow? Teraz kazdy glupi moze wyglosic opinie, czemu nie zajeto sie tym wczesniej?
Jak wyczytasz w wywiadzie, SLD zgłosił projekt ustawy w sprawie dopalaczy półtora roku temu. Nie trafił nigdy pod obrady Sejmu (z winy marszałka, którym był Komorowski).

Znalezione na hyperrealu: http://www.polskatimes.pl/opinie/317....html?cookie=1
Świetnie, że takie głosy zaczęły się przebijać do mediów głównego nurtu.
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt

Ostatnio edytowany przez Litawor - 10-10-2010 o 23:15.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2010, 01:55   #597
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

SLD zglosil projekt odnosnie dopalaczy, tyle, ze nawet sam Osiatynski mowi o tym, ze obecna sytuacja to wynik zaniedban z przeszlosci, w znacznej czesci SLD, ktora rzadzila na poczatku stulecia.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/cent...wiadomosc.html

Ci to przynajmniej maja jaja, nie to co nasi...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2010, 16:03   #598
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/cent...wiadomosc.html

Ci to przynajmniej maja jaja, nie to co nasi...
Niszczenie mienia prywatnego, państwowego (na którego naprawe pieniądze pójda z państwowej kasy), wykluczenie miasta z normalnej działaności i pewnie pozwy, które wytoczą osoby prywatne. Sram na taką prawice, drogi panie.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2010, 19:25   #599
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
SLD zglosil projekt odnosnie dopalaczy, tyle, ze nawet sam Osiatynski mowi o tym, ze obecna sytuacja to wynik zaniedban z przeszlosci, w znacznej czesci SLD, ktora rzadzila na poczatku stulecia.
To fakt, chociaż samemu Balickiemu nie można tu zarzucić żadnej hipokryzji, bo już w 2005 roku, jako minister zdrowia, próbował zmienić przepisy z roku 2000 i zawsze konsekwentnie opowiadał się za depenalizacją/legalizacją. A SLD jak to SLD...
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt

Ostatnio edytowany przez Litawor - 11-10-2010 o 19:26.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2010, 20:45   #600
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Pokaż post
Niszczenie mienia prywatnego, państwowego (na którego naprawe pieniądze pójda z państwowej kasy), wykluczenie miasta z normalnej działaności i pewnie pozwy, które wytoczą osoby prywatne. Sram na taką prawice, drogi panie.
Toć to bojowki sa (dosc czesto lewicowe zreszta), a nie prawica. Analogicznie mozna stwierdzic, ze uczestnicy homoparady to kwintesencja lewicy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor
To fakt, chociaż samemu Balickiemu nie można tu zarzucić żadnej hipokryzji, bo już w 2005 roku, jako minister zdrowia, próbował zmienić przepisy z roku 2000 i zawsze konsekwentnie opowiadał się za depenalizacją/legalizacją. A SLD jak to SLD...
Coz, ciezko w Polsce legalizowac nawet miekkie narkotyki. Z drugiej jednak strony ten, kto chce dostac np. marihuane, nie bedzie mial z tym problemu. Dopalacze to latwy dostep do twardych narkotykow. Latwiej wrzucic dopalacza przed impreza, niz szukac kogos, kto sprzeda dropsa.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:59.


Powered by vBulletin 3