Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-06-2008, 22:52   #81
Gardlo_Sobie_Podrzynam
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2008

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 9
Skille: 39/37
Poziom mag.: 2
Domyślny

No to przepraszam wszelkie osoby, które obraziłem tym postem... ale jak ja chodziłem do gima jakieś 3 lata temu, to poziom wysławiania się był PRZERAŻAJĄCO niski... no i tym się zasugerowałem... zasugerowałem się tylko moją wiedzą o przeszłości. Zresztą napisałem, że zdarzają się osoby wybitne...mam kumpla, który właśnie skończył gima i jego poziom retoryki jest BARDZO wysoki, tak samo jak znajomość języka angielskiego...
Gardlo_Sobie_Podrzynam jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2008, 23:27   #82
chosen_one
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

czemu potwory w tibii wygladaja jak pokemony? wg mnie grafa sie robi zbyt bajkowa. powinna byc bardziej mroczna. a tak w ogole to jestem ciekawy jak dlugo jeszcze tibia bedzie jechac na tym przestarzalym i prymitywnym enginie graficznym. teraz zadna gra by sie nie wybila z takim archaizmem.
chosen_one jest offline  
stary 28-06-2008, 23:42   #83
darkfurby
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2008

Posty: 26
Domyślny

Tak długo, aż ludzie nie stwierdzą, że ta gra to smieć i przejdą na WoWa albo jakiś inny czasopochłaniacz .
darkfurby jest offline  
stary 28-06-2008, 23:47   #84
JUNIR
Zbanowany
 
JUNIR's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2005
Lokacja: Jak najdalej od ciebie

Posty: 247
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 150
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

To że ktoś mówi tak a nie inaczej wogóle o niczym nie świadczy...pierdolicie głupoty o chuj wie czym, ja mówie jak mi sie podoba i nie uważam że jestes głupszy od was, byłbym gdybym was nie rozumiał
JUNIR jest offline  
stary 29-06-2008, 00:23   #85
Cheetos
Użytkownik Forum
 
Cheetos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Planeta Ziemia

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 48
Poziom mag.: 35
Domyślny

@Gardlo_Sobie_Podrzynam

Ehh.. ty to masz problem koleś,tu sie mówi o treaserze(nie wiem jak to sie pisze) a nie o błedach kogoś...
@topic
Nawet niezłe monstery
Cheetos jest offline  
stary 29-06-2008, 00:39   #86
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gardlo_Sobie_Podrzynam Pokaż post
Hmmm... no to patrz panie Rybo, jeżeli są to właśnie te wybitne, albo wybitniejsze jednostki to moim zdaniem powinny znać język angielski przynajmiej na takim poziomie, aby DOBRZE tłumaczyć newsy zamieszczane na tibia.com
Hmm... najprościej ujmując: ludzie mają różne umiejętności... każdy może być dobry w czymś innym, w końcu to nie jedna osoba tworzy zespół.
Rybzor jest offline  
stary 29-06-2008, 09:37   #87
Khelid
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Fajnie, na update dlugo sie czeka , ale malo tych potworków itd.

Mam nadzieję, że te łuki i kusze będą naprawde przydatne -- > ( haha skonczy sie jescze na tym , ze te nowe dystansowe bronie wylądują na podłodze każdego depo xD)
 
stary 29-06-2008, 10:11   #88
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Widać, że wyobraźnia CiPSoftowi dopisuje, świetne potworki. Swoją drogą, te wielkie karaluchy powinny być jakimiś end game'owymi mobami.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline  
stary 29-06-2008, 10:17   #89
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gardlo_Sobie_Podrzynam Pokaż post
Jak co pół roku... znowu nowe potwory, trochę nowych respawnów, dodany PoI-Like-Quest z broniami itp itd... tylko oczywiście nic nowego dla FACC'a...i zgodzę się, że tibia za niedługo przerodzi się w Lineage II, bo dodanie aż tylu nowych broni, tarcz i zbroi to dawno nie było...szkoda, kiedyś było lepiej.

OFFTOPIC:
No, a teraz napiszę parę słów na temat tego co tu się dzieję, na BYŁEJ supported fansite. Po pierwsze.. co to ma być za news? Ten PAN (wątpie czy ma chociaż 15 lat, patrząc na bogactwo językowe) wali takie błędy stylistyczne i gramatyczne, że głowa mała..nie dziwota, że Tibia.pl została wywalona z S.F....ogólnie wydaje mi się, że to właśnie dzięki tej stronie, scena polskiej Tibi upadła na samo dno. Prawie większość osób spotkanych przeze mnie kompletnie nie umie sie wysławiać po Polsku, a co dopiero używać innego języka. Już w samym tym temacie widzę słowa: "Lot" "paLLadyn"... bardzo ładnie spolszczone słowa..szkoda tylko, że paladyn się pisze przez JEDNO 'L'... btw. po co kradniecie obrazki z S.Fs? Czy dostaliście pozwolenie? Bo każda strona ma zastrzeżone prawa, czyli nie wolno używać zawartości stron bez zgody administratora (chyba, że dostaliście taką zgodę, w tym momencie zwracam honor!) Jeszcze sobie wrócę do spolszczania wyrazów...może trochę konsekwencji w czynach? jak już wszystko przerzucacie na polski, to wszsytko, a nie, że połowa słów pozostaje po angielsku...no i czasem też zwracajcie uwagę na poprawną formę podczas zmian językowych - używanie apostrofów chociażby.

<Ja juesztem PPAALLLAAADDIINN ktfury, JEST PALADINEM -.->

Serio - no i co ze napisal(a) paLLadyn ? przecierz to jeden H*J
__________________
AnArAki jest offline  
stary 29-06-2008, 10:48   #90
Cheetos
Użytkownik Forum
 
Cheetos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Planeta Ziemia

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 48
Poziom mag.: 35
Domyślny

@Gardło sobie podrzynam(czy jakoś tak) chyba pomyliłeś tematy..
bo tu sie nie dyskutuje o ortografii kogoś tylko o nowych potworkach,update
a ty wyjezdżasz z tekstem o ortografii .Jak chcesz lookać na ortografiie to nie siedź na tym forum,tylko bierz sie do roboty za nauczyciela..tam przynajmniej będziesz miał swój żywioł..
Cheetos jest offline  
stary 29-06-2008, 11:48   #91
Gardlo_Sobie_Podrzynam
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2008

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 9
Skille: 39/37
Poziom mag.: 2
Domyślny

#up:
Nie, ja nie pomyliłem tematów. Napisałem tylko o tym, ja wygląda prawie każdy news tutaj... wiesz, nie znalazłem zbytnio żadnego topicu, żeby napisać co myślę. Czemu tylko nauczyciel może lookać na ortografię? Po to mamy taki język żeby go używać POPRAWNIE.
Cytuj:
Ehh.. ty to masz problem koleś,tu sie mówi o treaserze(nie wiem jak to sie pisze) a nie o błedach kogoś...
A słownik na portalu wiedzy na onecie, to za długo się otwiera, żeby sprawdzić, tak?

#up2:
Nie to nie jeden kij... chodzi o to, że każdy jeden polaczek, którego spotkałem na Menerze, Guardii i Saphirze, nie umiał powiedzieć paladyn, na tym forum to samo... i powoli zaczynam się domyślać skąd taki świetny pomysł przemianować paladyna na paLLadyna...wiesz to jest RLY duża różnica, no ale Ty nie umiesz jej troszku zauważyć (jak prawie każdy PL)

AH, btw Rybo... jeżeli jest taki zespół (bo jest na 100%) to dlaczego... jest taka masa błędów na tej stronie? Powchodziłem sobie do działu z broniami i ogólnie z ekwipunkiem...i mi kopara opadła, jakie bzdury są tam powypisywane.

Ostatnio edytowany przez Gardlo_Sobie_Podrzynam - 29-06-2008 o 11:57.
Gardlo_Sobie_Podrzynam jest offline  
stary 29-06-2008, 11:54   #92
Cheetos
Użytkownik Forum
 
Cheetos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Planeta Ziemia

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 48
Poziom mag.: 35
Domyślny

To nie jest twój problem..on tak napisał jego sprawa bo teraz bedzie nie temat o nowych potworkach tylko o ortografii
Cheetos jest offline  
stary 29-06-2008, 12:21   #93
kajzer404
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja mam tylko nadzieje ze beda fajne quest bo mi tam nie zalezy na nowym wyglądzie darashi ja bbym wolal nowa wyspe jakies expiska czy cos a potworów malo mam nadzieje ze to nie wszystkr xD
 
stary 29-06-2008, 12:21   #94
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gardlo_Sobie_Podrzynam Pokaż post
(..)AH, btw Rybo... jeżeli jest taki zespół (bo jest na 100%) to dlaczego... jest taka masa błędów na tej stronie? Powchodziłem sobie do działu z broniami i ogólnie z ekwipunkiem...i mi kopara opadła, jakie bzdury są tam powypisywane.
Z jednej strony Cię rozumiem. Lecz z drugiej... Jesteśmy jednak tylko ludźmi i mamy prawo, by czegoś nie wiedzieć, by popełniać błędy. Nie każdy musi mieć talent do pisania tekstów. Nie oczekujmy od przeciętnego tibijczyka, który ma 12 lat, by posługiwał się poprawną polszczyzną. Mino wszystko język nasz jest stosunkowo trudny, w tym wieku najważniejsze jest, by przekazać poprawnie treść bez błędów ortograficznych - nad formą ów osoba popracuje w ciągu najbliższych paru lat. Często wystarczy dawać dobry przykład, poprawiać błędy... Gwarantuje, że takie działania przynoszą efekty.

Wracając do strony oraz supportu - wiele materiałów jest stosunkowo starych i można byłoby je poprawić. Jeśli zauważysz, że jakimś miejscu występuje dużo błędów i tekst wymaga poprawy - napisz to w odpowiednim temacie, lub też wyślij prywatną wiadomość (na przykład mi), a odpowiednie osoby postarają się go naprawić.

@topic
Nowe potworki tak średnio mi się podobają. Tylko na niektóre gracze będą polowali, gdyż reszta znów może okazać się nieopłacalna. Wszystko jednak zależy od ilości expa oraz lootu...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 29-06-2008, 12:51   #95
Edy
Użytkownik Forum
 
Edy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2008
Wiek: 29

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 32+
Skille: bad/bad
Poziom mag.: 9+
Domyślny

Czy w prawie kazdym temacie musi ktos sie klucic? Napiszcie co myslicie o temacie i koniec ,niekluccie sie.

@topic
Sadzilem ze bedzie wiecej potworkow. Ciekawe czy duzo bedzie nowych questow
__________________

CS FAN
Pozdro dla NoStus
Edy jest offline  
stary 29-06-2008, 12:53   #96
Deros11
Użytkownik Forum
 
Deros11's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2008

Posty: 73
Imię: Deroso
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny :confused:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post

@topic
Nowe potworki tak średnio mi się podobają. Tylko na niektóre gracze będą polowali, gdyż reszta znów może okazać się nieopłacalna. Wszystko jednak zależy od ilości expa oraz lootu...

Z tym się zgadzam. Niektóre potwory wyglądają obiecująco ale np. Energy Elemental nie podoba mi sie wcale i moim zdaniem będzie kolejnym potworem tylko przeszkadzającym np. w expieniu lub robieniu questu.
Deros11 jest offline  
stary 29-06-2008, 13:06   #97
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gardlo_Sobie_Podrzynam Pokaż post
AH, btw Rybo... jeżeli jest taki zespół (bo jest na 100%) to dlaczego... jest taka masa błędów na tej stronie? Powchodziłem sobie do działu z broniami i ogólnie z ekwipunkiem...i mi kopara opadła, jakie bzdury są tam powypisywane.
Zawsze możesz kliknąć w "zgłoś sugestie". Domyślam się, że support nie ma każdej podstrony tibia.pl (których jest pewnie kilka tysięcy) w głowie

Cytuj:
Z tym się zgadzam. Niektóre potwory wyglądają obiecująco ale np. Energy Elemental nie podoba mi sie wcale i moim zdaniem będzie kolejnym potworem tylko przeszkadzającym np. w expieniu lub robieniu questu.
No bo takie też są potrzebne.

@down
Ahahaha xd

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 29-06-2008 o 14:05.
Rybzor jest offline  
stary 29-06-2008, 13:57   #98
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

Nie no co ty, a of to tylko dla pacc zrobili? (a według mnie powinni) Co wy ludzie chcecie, zeby wam na faccu wszystko dawali? Bez przesady...
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  
stary 29-06-2008, 14:12   #99
Knight65748
Użytkownik Forum
 
Knight65748's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 87
Skille: 62/70
Poziom mag.: 5
LOL Super!

Już nie mogę doczekać się tego update! Nowe potworki, bronie, extra. To okienko handlu też niezłe. Tylko kanał NPC jakoś mi nie pasuje.
__________________


Knight65748 jest offline  
stary 29-06-2008, 14:25   #100
Max_33
Użytkownik Forum
 
Max_33's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Silvera
Poziom: 40
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Max_33 ma numer GG 4479229
Domyślny

niezły update. Będę robił nowego paladyna to mi się te łuki przydadzą . Potworki też niczego sobie iten panel NPC
__________________
13:10 Sork of magic [40]: yes
13:10 Black Warrior Knight [30]: bo mnie ost. lali
13:10 Black Warrior Knight [30]: -.-
13:10 Black Warrior Knight [30]: na supp
13:10 Black Warrior Knight [30]: bo czytalem poradniki i prawie padlem




" Na Imię Było Mu Śmierć, a Za Nim Szło Całe Piekło... "


Statistics :

Best Hit : 232 with skull staff
Best Solo : Giant Spider
Best Team : Banshee




Max_33 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:43.


Powered by vBulletin 3