Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-04-2004, 21:42   #1
Zureq (RUBERA)
Użytkownik Forum
 
Zureq (RUBERA)'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 90
Domyślny Koniec Świata - kiedy nastąpi?

No właśnie, kiedy? Już ponad połowa post-manów stwierdzi, że tego nikt nie wie. Inni zbluzgają mnie za to, ale co tam No więc jest parę teorii:
1. Rok 2004 (zerknijcie na kalendarz - to ten rok ) Czemu tak sądze? Może to i dziwne, ale miałem sen, w którym zobaczyłem żołnierzy i wybuch bomby atomowej a potem datę 2004. Sam nie wiem, czy w to wierzyć, ale to było bardzo realistyczne. Ten sen miałem jakieś 2-3 lata temu, a pametam, jakby to było wczoraj. Potem stworzyłem pewien dowód. Otóż liczba 666, powszechnie znana. Pomnóżmy ją przez 3. 1998. No i zonk, nic się wtedy nie stało. ale teraz wykonajmy coś odwrotnego: podzielmy przez 3. Wynik - 222. Dodajmy cyfry, wyjdzie nam 6. 1998+6=2004. Wiem, wiem, trochę naciągane, ale lepsze to niż nic
2. Rok 2006. Rok też dosyć znany. O nim mówi sama Biblia (poczytajcie "Kod Biblii"). Otóż w skrócie: Pismo Święte było pisane z początku po Hebrajsku. Wzięto więc Biblię w tym języku, pozbyto się samogłosek (bo ich wtedy nie było) i odstępów między wyrazami, w tym znaków interpunkcyjnych. Otrzymano bardzo długi wyraz Naniesiono go do komputera. No i teraz najważniejsze. Jeśli bralibyśmy powiedzmy co 3 literę, to po pewnym czasie wyjdzie nam sensowne zdanie. Wymyślono więć program i wpisano hasło: Apokalipsa (czy coś podobnego, już za dobrze nie pamiętam). Co się okazało? Otóż słowo Apokalipsa skrzyżowało się z liczbą 2006! Nikt nie mógł w to uwierzyć, ale gdy wpisano takie hasła jak Einstain, to krzyżowało się z wyrazami takimi jak fizyk, odkrywca itp. Czyżby dopiero teraz ktoś wymyślił sposób na prawidłowe odczytanie Biblii? Przez tyle lat nikt nie poznał prawdy, a co za tym idzie, Pismo Święte nie mogło zostać zmienione, nawet o 1 literę! Inaczej cały kod poszedł by się je***. Zarazem ile przekłamań jest w Biblii...
3. Rok 2014. Pojawia się już dość często. Głównie dzięki kalendarzowi (skleroza nie boli) Majów bodajże, ostatecznie Inków. Nawet Nostradamus przepowiedział tą datę.

W każdym razie jedno jest pewne. Koniec Świata jest bliski...

Comment, plx )

EDIT: Ach, ta skleroza Starzeję się Otóż Biblia mówi: "Nie znacie dnia ani godziny". Jednak nic nie mówi na temat lat, ani miesięcy. Dlatego najbardziej prawdopodobna data to 06.06 i może jeszcze 06.

Re down: Hehe, a więc 666 to faktycznie najdziwniejsza rzecz w całej Apokalipsie.
Cytuj:
A imię jego 666
Już spieszę z wyjaśnieniem Niektórzy uwarzają, że to komputer. Jeśli weźmie się litery alfabetu angielskiego i ponumeruje się je (A-1, B-2, C-3 itd.) To gdy doda się litery ze słowa computer, otrzyma się liczbę 666. Inni twierdzą, że będzie to sześcioliterowe imię, sześcioliterowe nazwisko i sześcioliterowe cośtamjeszcze Natomiast bardziej rozsądni (w tym ja ) stwierdzą następującą rzecz. Skoro napisane jest, że bez znaku bestii nie można będzie nic kupić i załatwicz żadnych spraw, możliwe jest, że każdemu człowiekowi zostanie przypisany numer, coś na styl nr. więziennego. Każdy będzie go nosił na ramieniu lub czole. A więc może to będzie właśnie nr. 666.
Zureq (RUBERA) jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-04-2004, 21:45   #2
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Sądze że jeszcze dłuuuuuugo bedzie trzeba na to czekać Ani ja, ani ty, ani twoje dzieci, wnuki tego nie zobaczą... Takie moje zdanie, nie potrafie uzasadnić, ale takie mam przeczucie XD

p.s
Niektóre wariacje z "666" naprade rozwalają Ludzie, przecież to tylko liczba, so who cares? (wiem że była w Bibli , czytałem Apokalipse, ale dalej - co z tego?)
Dan the Automator jest offline  
stary 07-04-2004, 22:25   #3
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Zureq: Chętnie bym podyskytował, ale nie mam siły Tylko tak ogólnie, przyłączając się do Dobo: z liczbą 666 można wiele rzeczy zrobić i przy niewielkim trudzie utworzyć niemalże każdy rok: dodaj 666 podzielone prze 3, 2, 111, pomnóż, podziel, teraz odejmij, napisz wspak... i wszystko ładnie nam się układa: "O! Jutro koniec świata!"
A co do Biblii to samo: wybacz, ale takie wyrzucanie samogłosek, branie co trzecią literę, fiku miku i Einstein wymyślił teorię względności Jeśli opierasz się na Biblii, to powinieneś znać również ten kawałek (nie chcę szukać dokładnie i cytować, ale tylko tak jak pamiętam) : " (...) przyjdzie jak złodziej, nocą, kiedy się tego nie spodziewacie". No więc troszkę logiki: jakby ktokolwiek na ziemi wiedział, kiedy jest koniec świata, to by się tego spodziewał, a Jezus mówi, że to jest niemożliwe, co za tym idzie? Ten człowiek nie wie, kiedy jest koniec świata Idąc troszkę dalej (już moje wymysły) : koniec świata nie może być wtedy, gdy ktokolwiek na ziemi będzie myślał o tym dniu jako koniec świata. Dalej: jeśli codziennie będziesz myślał: jujtro będzie koniec świata, to przez całe swoje życie możesz to odwlekać Hehe... zapędzam się
A co do tego słowa "computer" - mam nadzieję, że sprawdziłeś to, bo mi nie wychodzi 666 h
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline  
stary 07-04-2004, 23:05   #4
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Co do czytania co n-tej litery z biblii, to pewien naukowiec wziął program, którego używano do znajdowania tego tekstu (dokładnie ten sam program), wrzucił Moby Dika (czy jak to się pisze, ta książka o białym wielorybie) i znalazł tam bardzo dokładne dane o śmierci księżnej Diany. WOW

Cytuj:
Już spieszę z wyjaśnieniem Niektórzy uwarzają, że to komputer. Jeśli weźmie się litery alfabetu angielskiego i ponumeruje się je (A-1, B-2, C-3 itd.) To gdy doda się litery ze słowa computer, otrzyma się liczbę 666
Policzmy. Wezmę angielski alfabet, i angielską pisowanię tego wyrazu. COMPUTER.
C=3, O=15, M=13, P=16, U=21, T=20, E=5 , R=18
Zsumujmy... hmm. Mi wychodzi 111. A tobie? A może jakoś inaczej mam to zapisać? albo pomnożyć przez 6 (tylko wymyśl czemu akurat tak )

Tak. Imię jego 666. A pisze też, że do nieba pójdzie 144 000 ludzi. Biorąc pod uwagę ilość ludzi, jaka żyła już i ile jeszcze będzie żyło... po co się męczyć, i tak szans nie mamy (BTW: 144 000 to 12 pokoleń które według przekazu żyły od Abrachama do dnia zapisu tego tekstu) do kwadratu razy tysiąc, taka jest oficjalna wersja pochodzenia tej liczby, ot tak sobie ktoś napisał, żeby ładnie dużo było, choć dla nas to niezbyt dużo )

Biblii nie można brać zbyt dosłownie. Uważam, że to bardzo mądra księga, ale mimo wszystko... Ot, choćby 7 (6?) dniowe tworzenie świata. Ot choćby Adam i Ewa, ich dzieci a dalej? (kazirodztwo?)

"Nie znacie dnia ani godziny", i to jest chyba najdokładniejsze określenie, jakie możemy poznać
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 07-04-2004, 23:25   #5
Chlor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 04 2004

Posty: 8
Domyślny

Jak byś przeczytał dokładnie Biblię to bys wiedział że po wygnaniu Adama i Ewy z raju doszli do innych ludzi.

I w Biblii niema nic co może być bez sensu i bez logiki, niema na to miejsca, jest tylko tak napisana że tylko światłe umysły mogą wydobyć esencję prawdy zawartej w tej ksiedze.
Chlor jest offline  
stary 08-04-2004, 08:33   #6
Zureq (RUBERA)
Użytkownik Forum
 
Zureq (RUBERA)'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 90
Domyślny

COś z tym komputerem pokićkałem Ale coś takiego było. W sumie dla zainteresowanych polecam bardzo dobrą stronę http://prorocy.w.interia.pl/index.htm
A wiecie dlaczego Biblia nie ma logiki? Bo musieli znaleźć odpowiednie wyrazy do szyfru. Dlatego właśnie jest wiele przekłamań i niedomówień.

A oto słowa samego Jezusa (wzięte z podanej wyżej strony):

Fałszywi prorocy

Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. Oto wam przepowiedziałem. Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie. Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest mesjasz: albo: Tam", nie wierzcie. Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego.

Prześladowania

A wy miejcie się na baczności. Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. Wydawać was będą sądom i w synagogach będą was chłostać. Nawet przed namiestnikami i królami stawać będziecie z mego powodu na świadectwo dla nich. Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa. A gdy was poprowadzą, żeby was wydać, nie martwcie się przedtem, co macie mówić; ale mówcie to, co wam w owej chwili będzie dane. Bo nie wy będziecie mówić, ale Duch Święty. Postanówcie sobie w sercu nie obmyślać naprzód swojej obrony. Ja bowiem dam wam wymowę i mądrość, której żaden z waszych prześladowców nie będzie się mógł oprzeć ani się sprzeciwić. I będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Brat wyda brata na śmierć i ojciec swoje dziecko; powstaną dzieci przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. Lecz najpierw musi być głoszona Ewangelia wszystkim narodom. I będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Ale włos z głowy wam nie spadnie. Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie.

Kataklizmy

Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie. Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie. Przyjdzie on (dzień) bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona. Kto będzie się starał zachować swoje życie, straci je; a kto je straci, zachowa je.

Jerozolima

Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta niech rozumie - wtedy ci, którzy są w Judei, niech uciekają w góry. Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni. A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.

Koniec

Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wówczas ukarze się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego. A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej miał przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie. Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, Tylko sam Ojciec. A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.

Tym naprawdę wierzącym pozostaje przyjąć na poważnie powyższe słowa, gdyż od tego uzależniony jest ich los oraz życie.

Interpretacje

Niektórzy twierdzą, że właśnie przyszły antychryst będzie określał siebie mianem Mesjasza. Być może będzie miało to miejsce, ale nie można zapomnieć, że będzie wielu innych zwodzicieli społeczności chrześcijańskiej. Całych "fajerwerków" dostarczy fakt, że uwodziciele będą mieli możność czynienia cudów, co jest niemożliwe w czasach dzisiejszych. Takie działanie sprawi, że ludzie zaczną ich postrzegać jak istoty obdarzone mocą Bożą. Jednakże prawdziwy Chrystus objawi się, gdy Jerozolima będzie oblężona i armia antychrysta szykować się będzie na wielki bój. Stanie się to po 42 miesiącach okrutnego prześladowania chrześcijaństwa.

Jezus zapowiedział, że z powodu jego imienia ludzie będą cierpieć prześladowania. Zapewne miał na myśli chrześcijaństwo, bo one będzie celem do zniszczenia. Ważnym argumentem jest to, że wyznanie wiary chrześcijańskiej, będzie podlegać sądom. Obecnie nie ma takiego prawa, które zabraniałoby być chrześcijaninem, ale jak wiadomo stworzy je antychryst. Według Pisma Świętego będzie miał władzę nad każdym narodem i językiem.

Konflikty zbrojne są dzisiaj "chlebem powszednim", ale czy rzeczywiście są tymi opisanymi przez Jezusa? Jest wiele spekulacji na ten temat, ale z zapisków jasnowidzów wynika, że owe konflikty dopiero będą miały miejsce. Jeśli chodzi o trzęsienia ziemi, głód i zarazy, to też jeszcze mieszkańcy ziemi ich nie doświadczyli, bo głód będzie tak wielki, że ludzie będą odzierać korę z drzew. Ponadto na słońcu i księżycu będą zachodziły zmiany, które odbiją się bezpośrednio na mieszkańcach ziemi. Starotestamentowi prorocy wspominają, że słońce będzie paliło żarem z nieba; Nostradamus, że ryba w morzu i rzece się ugotuje od żaru słońca; można tylko skojarzyć ową temperaturę z lodami arktycznymi. Jezus wyraźnie powiedział, że ludzi ogarnie bezradność wobec szumu morza i jego nawałnicy, że będą mdleć na wieść o czekającym ich losie.

Punktem kulminacyjnym do zakończenia obecnych rządów człowieka będzie wojna, która rozegra się w pobliżu Jerozolimy. Będą to czasy jakich nikt jeszcze nie doświadczył. Z jednej strony najokrutniejsza bitwa, a z drugiej najstraszliwsze kataklizmy. Uwieńczeniem tragicznych wydarzeń będzie objawienie się i przejęcie władzy nad światem przez Jezusa Chrystusa. Ku zdziwieniu wielu nie będzie sądu ostatecznego, bo ten zaplanowany jest po 1000 letnim okresie pokoju.

Czasu zostało niewiele, i choć dzisiaj wiadomości tego typu są dla większości abstrakcją, to jednak warto zainteresować się tym tematem w momencie, kiedy w Jerozolimie wybuchnie konflikt zbrojny, a jakiś czas później budowa świątyni dla Żydów.
Zureq (RUBERA) jest offline  
stary 08-04-2004, 09:12   #7
Dejvo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Otóż tu się trzeba zastanowić czy koniec świata "przyjdzie" od Boga czy po prostu w wyniku jakiejś katastrofy - osobiście bardziej wiarygodną teorię uważam tą 2. Koniec świata ... po co Bóg miałby wszytko tworzyć przez setki tysięcy lat, wsyłać niemal na śmierć własnego syna po to aby to wszytko zakończyć? Tu raczej mowa o sądzie ostatecznym... czyli podzał ludzi na złych i dobrych i ocaleniu tych dobrych. A koniec świata tak czy siak przyjdzie... jeżeli nie w wyniku jakiejś wojny itp. to (jak zostało udowodnione) od Słońca - za kilka milionów lat Słońce po prostu "przestanie świecić" - wybuchnie. Wszytkie planety zostaną zmiecione... w wyniku tego powstanie też kilka nowych planet... a nawet (jak mówili w TV) możliwe, że będą 2 słońca... i one stworzą własny układ planetarny... - troche niedowierzałem ale to prawda. Tak czy siak... szykujmy się... a w TIBIE opłaca się robić 100lvl jak np. za 2 dni po tym będzie koniec świata? ... poczekamy zobaczymy
 
stary 08-04-2004, 10:17   #8
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

@ Zureq

No dobra, z tego wynika że Osama Bin Laden i w ogóle cały ten dziki świat przejmą kontrolę nad nami..

Z tego również wynika, że Jezus jest nikim innym jak kosmitą a jego "błyskawica" to spaceship.

A kandydatów na antychrystów to my mamy wielu:
Bush, Bin Laden, Rywin.

To palące Słońce to nic innego jak szpara ozonowa.

A podzielcie 2004 przez 2 i odejmijcie 336 )

@ Dejvo

W Tibię nie opłaca się robić 100 lvl bo to głupia gra.
I co z tego, że Słońce pójdzie się p... to znaczy wybuchnie skoro i tak już dawno nas nie będzie na Ziemi?
__________________
TERMINATOR BYŁ METALEM!!!
Ulrek jest offline  
stary 09-04-2004, 14:26   #9
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Wedlug Aztekow koniec swiata nastapi 24 grudia 2012 roku, wtedy slonce spadnie na Ziemie i ja spali. Ja w to nie wierze jesli wogole nastapi koniec swiata to po jakiejs katastrofie (np. wybuchu kilkudziesiencu bomb nuklearnych).
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline  
stary 09-04-2004, 21:00   #10
Mister Knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 03 2004

Posty: 64
Mister Knight ma numer GG 4002226
Domyślny

Kurcze aż mnie wzieło do przeczytania Apokalipsy a to jest ostatnia księga NT? zwana Obawieniem św.Jana?
Mister Knight jest offline  
stary 09-04-2004, 21:07   #11
kotomaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Na wakacjach od forum ;p

Posty: 508
Domyślny

@up Dokładnie tak. Sam też będe musiał przeczytać.
__________________
Już mnie na tym forum nie uświadczycie. Żegnam wszystkich.
kotomaniak jest offline  
stary 09-04-2004, 21:53   #12
Monoskar
Użytkownik Forum
 
Monoskar's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2004
Lokacja: Hiberna

Posty: 142
Monoskar ma numer GG 3253757
Domyślny

Cze. W czasach starożytnych bardziej kumaci Egipcjanie, w tym także Faraon i jemu najbliźsi, straszyli pospólstwo zaćmieniami słońca, przekłdając je jako gniew Bogów, którym składano daniny. W czasach średniowiecznych Kościół Katolicki na świecie wsławił się rzucając klątwy, przed którymi drżeli nawet najwięksi monarchowie - nie wspominając już o zwykłych obywatelach, którzy często oddawali cały swój dobytek, by tylko zdjęto z nich klątwę. Wszytkich przebił jednak Nostradamus, objawiając swe przepowiednie...
Według mnie wszystko zależy od interpretacji danej przepowiedni. Biblia nie została napisana rękami Boga, tylko człowieka. Dlatego nie wydaje mi słuszne porównywanie "kuli ognia" z bombą atomową, gdyż ówczesni Jezusowi kulę ognia mogli jedynie porównywać z lecącą pochodnią...Podobnie Nostardamus - kiedyś przed oczy zawinął mi się kawałek jego pracy o rzekomo "stalowych rybach", które zmienią oblicze wojen. Jak nietrudno było się domyśleć interpretujący przepowiednie byli wniebowzięci tym, że istnienie łodzi podwodnych było przepowiedziane wiele lat przed ich skonstrowaniem. Ale czy właśnie o ot mu chodziło czy znów kwestia interpretacji...?
Słowo o Inkach: nie brałbym ich przepowiedni poważnie, gdyż jako plemię siadali wokół ognieska w okręgu, a przy wozach konnych mieli kwadratowe koła. Mogą coś wiedzieć o astronomii ?(
Zabawa z liczbami też mi jakoś nie leży, bo na dobrą sprawę wystarczy coś pomnożyć, podzielić, potem odjąć a na koncu znaleźć ludzi, którzy będą w to wierzyć...
Co do mnie, nie wierzę w duchy, życie na Marsie ani na Księżycu, krasnoludki i przepowiedziany koniec świata. Każdy z Was doświadczy końca świata - > w dniu Waszej śmierci...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez uzdrowicielka
1) Xantera
3) 14
4) knight
5) 42/39 22mlvl
7) Szaukam, żeby mniec prostekt
9) sama nie wiem czy sie na cokolwiek nadaje ...
Monoskar jest offline  
stary 10-04-2004, 17:55   #13
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
[ciach]nie wierzę w duchy, życie na Marsie ani na Księżycu, krasnoludki i przepowiedziany koniec świata[ciach]
Duchy? To jest możliwe, ale nie uwierzę do póki nie zobaczę.

Krasnoludki? Odpada, były by już dawno w książkach od biologi.

Życie na MARSIE i na KSIĘŻYCU? Nawet jeśli było, to już go nie ma, ale wierzę, że jest gdzieś tam w odległej galaktyce.

Przepowiedziany koniec świata? Prawda, on nie został przepowiedziany, ci którzy wiedzą kiedy nadejdzie nie chcą się z nikim tym podzielić.

@TOPIC
Kiedy koniec świata nadejdzie, to będziemy o tym wiedzieć. Po co się straszyć jeśli jeszcze go nie ma?
__________________
.
Bambuko jest offline  
stary 14-04-2004, 17:53   #14
Karol ll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 03 2004

Posty: 188
Karol ll ma numer GG 1936659
Domyślny

To herezja. Przecież mowa o końcu świata - sądzie ostatecznym. Jeśli ktoś w niego wierzy, to winien wiedzieć, że nikt tego nie odgadł i nie odgadnie.

Nawiasem, to ponoć Nostr Adamus(czy jakoś tak) przepowiedział 2-gą wojnę światową.

Cytuj:
Kurcze aż mnie wzieło do przeczytania Apokalipsy a to jest ostatnia księga NT? zwana Obawieniem św.Jana?
Apokalipsa wg. św. Jana.
Karol ll jest offline  
stary 15-04-2004, 04:36   #15
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Koniec świata będzie 23 grudnia 2012 roku a nie 24.
Monoskar- weź ty mnie człowieku nie dobijaj.
Kwadratowe koła- nie znali kół- poza tym posłuchj siebie- jak koło może być kwardatowe?
I Aztekowie nie byli zacofani.
Ich prognozy dotyczącce wschodów słońca w danych dnioach roku obecnie spóźniają się o 36 sekund, a były robione ponad 500 lat temu więc sobie to przemyśl.
W życie na xiężycu i marsie to nie wiem.
W krasnolduki jakoś niebałdzo
W duchy tak
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 15-04-2004, 07:53   #16
Munkol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2004

Posty: 74
Domyślny

Ja słyszałem że w tym właśnie roku ma przylecieć UFO i nawiazać kontakt (bliskie spotkanie 1 stopnia) na jawie (bez podtextow) a jak nie przylecia to koniec swiata moze nastapic za jakies 25 lat gdzie polska bedzie PUSTYNIA :/ wtedy sie zacznie swiat FANTAZY i wszystko bedzie jak w bajce .
----------
Ale te informacje co tu podalem to maly mix z badan nalkowych .
Munkol jest offline  
stary 15-04-2004, 08:18   #17
Browar
Użytkownik Forum
 
Browar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: WWa GRCHW
Wiek: 35

Posty: 102
Domyślny

Ja tam nie wierze w sąd ostateczny i nawet gdyby był to 90% (jeśli nie 99) współczesnej populacji kwalifikuje sie do piekła... Swoją drogą nie wierzę w istnienie nieba i piekła, ani życia po życiu (czy to będzie reinkarnacja czy inne badziewie)...
A co do końca świata to kojarzy mi sie z grą RPG pt. Fallout... i co za tym idzie (a idzie ?( ) rokiem 2027 oraz z dużą ilością bombek atomowych, wodorowych, neutronowych... i niestety choinkowych...
Co do spalenia ziemi przez słońce to mamy jeszcze 5 milionów albo miliardów lat (drobna różnic a nieprawdaż )
Ale i tak pewnie nie dożyjemy końca świata a szkoda... Fajnie byłoby popatrzeć na takie fajerwerki...

RE down:
Niby jestem katolikiem ale niepraktykuje za bardzo i szczerze powiem... Czasem wątpie w istnienie Oldstara...
Browar jest offline  
stary 15-04-2004, 09:43   #18
Munkol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2004

Posty: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Browar
Ja tam nie wierze w sąd ostateczny i nawet gdyby był to 90% (jeśli nie 99) współczesnej populacji kwalifikuje sie do piekła... Swoją drogą nie wierzę w istnienie nieba i piekła, ani życia po życiu

Co do spalenia ziemi przez słońce to mamy jeszcze 5 milionów albo miliardów lat (drobna różnic a nieprawdaż )
1.Wieżysz w BOGA?? jakiego jesteś wyznania ?
2.Predzej zabraknie wody pitnej niz slonce spali ziemie juz za okolo 25 la ma byc koniec wody (ludzie oszczedzajcie slodka wode ) zakladajcie filtry do klopow
Munkol jest offline  
stary 15-04-2004, 20:21   #19
Zureq (RUBERA)
Użytkownik Forum
 
Zureq (RUBERA)'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 90
Domyślny

Ups, przyznaję się, popełniłem błąd. Chodziło oczywiście o rok 2012, a nie 2014. Następnym razem będę dokładniej sprawdzał informacje. A teraz coś o Polsce w dniach Wielkiej Wojny (jak ktoś nie wie, to jest to III i ostatnia wojna światowa). Opowiada o niej pan Marian Węcławek, zwany też śpiącym prorokiem z Leszna. Dlaczego? Ponieważ swoje wizje ma w snach. Przepowiedział wybory polskiego papieża. Oto jego słowa wzięte oczywiście z http://prorocy.w.interia.pl/

"Na krótko przed Trzecią Wojną Światową, w Rzymie wybuchnie rewolucja, która rozpocznie się w Watykanie, gdyż od roku 1991 i w latach następnych religia rzymskokatolicka zacznie podupadać. Wielu zakonników w Watykanie zostanie zamordowanych, a papież będzie uciekał z Rzymu. Przyszły Watykan to Częstochowa. Gdybym się mylił, to będzie to Madryt. Częstochowa ma jednak przewagę. Doczekamy też tego, że papieżem będzie Murzyn [...].
No więc tu może ktoś sobie pomyśleć, że facet pozbierał sobie jakieś informacje, dodał trochę własnych i powiada, że to mu się śniło i już jest prorokiem. Dobrze, ale przejdźmy dalej.

W Rosji dojdzie do krwawych starć, a rozpoczną się one na Zakaukaziu. Wiele byłych republik radzieckich (Ukraina, Białoruś, Litwa) będzie sympatyzować z Polską, chcąc w przyszłości przyłączyć się do niej [...].

Fajnie, może znowu państwa słowiańskie staną się jednością.

Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się w najmniej spodziewanym momencie, kiedy wszyscy będą mówić o pokoju i pojednaniu, lecz będą to tylko nieszczere oświadczenia dyplomatów. (To pogrubienie to specjalnie dla Raynolda ) Najpierw Chiny w imię wyższości żółtej rasy ruszą na Rosję, aby wydrzeć jej zauralskie terytoria. Do Chińczyków dołączą Turcy i wejdą do Europy, opanowując część kontynentu. Wnet jednak najeźdźcy wycofają się. Niemcy widząc słabość Rosji, ruszą na Wschód, będą chcieli zająć Polskę i dojdą do Wałbrzycha. Nie będą jednak niszczyć słowiańskich terenów licząc na ich włączenie do swego państwa. W czasie wojny zostanie użyta broń jądrowa. Jest mi wiadomo tylko o dwóch bombach. Jedna wybuchnie w rejonie Mont Blanc przeciwko agresorowi, który dojdzie aż do Hiszpanii. Rosjanie wracać będą w takim chaosie i rozprężeniu, że nie będą wiedzieć, kto jest ich wrogiem, a kto przyjacielem. Na Polskę żadna bomba nie spadnie, chociaż takie zagrożenie nastąpi i to będzie powodem ewakuowania mieszkańców Dolnego Śląska. Szczecin zostanie zniszczony połowicznie, Wrocław podobnie. We Wrocławiu tuż przed wojną dojdzie do kilkunastodniowych zamieszek. Dość znacznie zniszczone może zostać Kłodzko, Złoty Stok, Kalisz i Wałbrzych. Poznań podczas wojny nie ucierpi [...].

A co z Olsztynem?? W każdym razie w Polsce nie będzie najgorzej. Ciekawi mnie tylko ta bomba... Gdzieś czytałem, że znajdzie się ktoś, kto sprawi, że bomba powróci do właściciela. Take a look. Tak jest, http://prorocy.w.interia.pl/
Cytuj:
Specjalistom polskim uda się za pomocą urządzeń elektronicznych zmienić tor lotu pocisku i skierują ją z powrotem na pozycje chińskie. Tak więc Chińczycy zginą od własnej broni.
Władysław Biernacki, tak się nazywa następny polski jasnowidz. Podchodzi on bardziej religijnie do tych spraw. Chcecie, to poczytajcie, bo warto http://prorocy.w.interia.pl/s_biernacki.htm Jak ja uwielbiam tą stronę

Wskutek topnienia lodów na biegunach i podniesienia się poziomu wód w oceanach zalane zostaną niektóre rejony Świata. W Polsce zalane zostaną: Gdynia, Gdańsk i inne porty morskie [...].
Można było to samemu przewidzieć.

Rządy w Polsce nie ustabilizują się do Trzeciej Wojny Światowej. Będą częste zmiany, ale nie spodziewajmy się radykalnej poprawy rządzenia [...].
NARESZCIE!!! Patrz--->Polityka

Po wielkiej wojnie zniknie na pewien czas nienawiść między ludźmi. Zmieni się klimat w Polsce i będziemy hodować cytryny. Polska stanie się mocarstwem europejskim, a granice państwa sięgać będą za Kijów, Czerkasy, Odessę. Granica zachodnia utrzyma się na Odrze i Nysie. Polska będzie ustalać podział świata na strefy wpływów. Republiki poradzieckie będą ubiegać się o przynależność do państwa polskiego. Kto z Polaków nie wróci na czas do Ojczyzny to na obczyźnie zginie, najwięcej w Niemczech. Podobnie Polacy w USA będą szybko wracać do kraju, bo tam poczują głód. Amerykę czekają chude lata (na skutek zmian klimatycznych, ruchów tektonicznych i wojny domowej).
W godle państwa polskiego będzie po lewej stronie godło litewskie, a po prawej ukraińskie, bo te państwa będą nam sprzyjać".


Jak widać, czeka nas świetlana przyszłość Sam Nostradamus powiadał: Dwa razy u dołu, dwa razy na górze czy coś w tym rodzaju (sorry, ale nie mogłem teraz nigdzie tego znaleźć jak to dokładnie brzmi ) Moim zdaniem tyczyło się to właśnie Polski.

EDIT: Dodałem komentarz i poprawiłem parę literówek
Zureq (RUBERA) jest offline  
stary 22-04-2004, 22:16   #20
Zureq (RUBERA)
Użytkownik Forum
 
Zureq (RUBERA)'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 90
Domyślny

Ech, widać, że muszę "odświeżyć" temat. Nie sądze, żeby się wyczerpał. Dlaczego nie chcecie gadać o takich sprawach? Jednak jeśli znajdzie się choć jedna osoba, która mnie wysłucha, będę dalej prowadzić ten temat No więc następna sprawa, a mianowicie teraz napiszę co wiem o Nostradamusie. Zaczynamy (oczywiście pomocy służy mi znana wam już strona http://prorocy.w.interia.pl/ ). A więc Nostradamus był jasnowidzem, jak wszyscy wiedzą. Najważniejsza jego przepowiednia to przepowiednia Wielkiej Wojny.

Cytuj:
Kiedy nadejdą owe czasy, przypadnie ludziom mordować swoich najbliższych, bliźnich, i wystąpi w nich taki strach, że gdy usłyszą wieści ze świata będą masowo mdleli. Nastąpią tak okrutne czasy, że ludzie będą chodzić i szukać śmierci, ale jej nie znajdą. Bóg tak ukarze ludzi, że ich ciała będą gnić i odpadać kawałkami, oczy zgniją w oczodołach... Ponadto świat czeka wiele katastrof, piekielny żar z nieba, głód, zarazy, tak że będą chodzić i gryźć języki z bólu.
No tak, w sumie to połowa już się spełniła. Ilu ludzi nie zawacha się zabić matki/ojca/żony/męża/brata/siostrę za kasę Irak - wiadomości o zamachach terrorystycznych już przyprawiają mnie o mdłości.

Cytuj:
Rzym się zatrzęsie i Loara,
Ziemia tak się zatrzęsie, że runie wielki teatr,
Wielki wstrząs nastąpi w maju,
W pobliżu Orgon szaleje wojna, w Rzymie widać wielkie nieszczęście,
Potem grad spadnie większy od jaja,
Pod koniec ery raka będzie susza,
Ryba w morzu i rzece się ugotuje,
Bezbronna i wyczerpana od żaru z nieba,
Ogień i trzęsienie ziemi, powódź i nieszczęśliwy koniec,.
Czyli Rzym, a właściwie całe Włochy będą cierpieć z powodu kataklizmów. Wielki teart - Koloseum (nie trudno się domyślić). Można także pokusić się o stwierdzenie, że Watykan też zostanie zniszczony.

Cytuj:
Straszliwe zniszczenie spadnie na ludzi i zwierzęta,
Krew, pragnienie, głód, gdy spadnie kometa,
A po wielkim zniszczeniu nadejdzie wielki głód,
W końcu po erze czyraków nastąpi głód,
Widzę nadciągający wielki głód to z jednej, to z drugiej strony, aż stanie się wszechobecny,
Głód tak wielki i tak długotrwały, że ludzie odrywać będą korę z drzew i niemowlęta od piersi matek,
Pszenica wyrośnie tak wysoko, że człowiek stanie się ludożercą.
Z powodu głodu ucierpi cała planeta. Jak wynika z tekstu, przyczyną może być kolizja komety z Ziemią. Głód poprzedzą zarazy i choroby. Można stwierdzić, że to zaczyna się już teraz (Afryka), ale dopiero zaczyna się, ponieważ głód będzie miał charakter globalny. Kometę niektórzy utożsamiają z przelotem komety Halley'a w roku 1986. Nostradamus wyraźnie napisał, iż ma ona spaść, a nie przelecieć miliony kilometrów od Ziemi, co potwierdza też prorok Jan w Apokalipsie.

Cytuj:
Nastaną bardziej bolesne wojny i bitwy,
Z ogniem i mieczem nadejdą z Persji by zająć ziemię przy Morzu Czarnym,
Znad Morza Czarnego i ciemnych przestrzeni,
Król przybędzie by ujrzeć Francję,
Do Armenii zaniesie modły, a w Konstantynopolu zostawi skrwawiony bicz,
Francja przez zaniedbanie, atakowana będzie z pięciu stron,
Król w błękitnym turbanie wchodzi do Europy,
Jego rządy nie będą dłuższe niż obrót Saturna,
Wielcy z Azji nadejdą przez lądy i morza
Z liczną armią w błękicie, zieleni i z krzyżami śmierci,
Wielki wielbłąd pić będzie z Renu i Dunaju,
Królestwo Fezu pojawi się w Europie,
Zniszczy swych wrogów płomiennym mieczem,
Król w białym turbanie zostanie wygnany do Bizancjum,
Tunezja i Algieria będą nękane przez Persów,
Persja zwróci się przeciw Macedonii,
Turcja i Egipt na pewno uderzą,
W krainie Greków znajdzie się król Europy przynosząc nowe prawo,
Pokieruje armią czerwonych i białych, przeciwko królowi Babilonu,
Ech, co tu dużo mówić - potęga Bliskiego Wschodu szykuje się na wojnę.

Cytuj:
W wyniku sporu Francja zaniedba politykę,
Tym samym otworzą się drzwi dla Islamu.
USA<-->FRANCJA oto stosunki, które Francja zaniedbała

Cytuj:
Przy pomocy robaków i węży rozpoczną inwazję przez Bizancjum i Egipt.
Atak na państwa, które pierwsze staną na drodze walki odbędzie się przy pomocy broni biologicznej. Czyżby Pan Bush wziął sobie te słowa do serca atakując Irak?

Znowu mój post będzi astronomicznych rozmiarów, co może nektórych zniechęcić, ale co tam, kto chce, ten doczyta do końca Przechodzimy teraz do samego antychrysta.

Cytuj:
Wielkie królestwo śmierci wyjdzie z piekła,
Miasta, pałace, wszystkie budynki spłoną wyludnione i zrujnowane,
Wielki król wyląduje w pobliżu Nicei,
Opłakuję Niceę, Monako, Pizę, Genuę, Sorbonę, Sien, Modenę,
Nad nimi krew i miecz jako dar na nowy rok,
W Antibes rzuci swój topór na ląd,
Frejus i Antibes, miasta w okolicy Nicei,
Zostaną silnie zniszczone od strony morza i lądu,
Krzyki i łzy słyszę na Malcie i na Liguryjskim wybrzeżu,
Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów,
Mieszkańcy całej Marsylii są ewakuowani,
Ucieczka i prześladowanie aż do okolicy Lyonu,
Jezioro Genewskie, wyspy, mieszkańcy Genui,
Uciekajcie, uciekajcie, opuszczajcie Genewę,
Królowie wschodu i zachodu, wszyscy będą uciekać,
Antychryst, największy zbrodniarz od początków ludzkości, jako główny cel do zniszczenia obierze państwo włoskie, gdyż na jego terytorium znajduje się największa metropolia chrześcijańska - Watykan. Można zauważyć, że atak nastąpi od strony morza i obejmie cały pas wybrzeża liguryjskiego. Nostradamus przypisuje czas ataku na równi z nastaniem nowego roku, niestety nie wiadomo którego (2006?)

Cytuj:
Zamężne kobiety, dziewczyny i wdowy zgwałcone,
Niemowlęta roztrzaskane o miejskie mury,
Wielkie zło nastąpi po myśli księcia z piekieł,
Aż niemal cały świat będzie zgubiony
Łzy i krzyki, płacz, skowyt i przerażenie,
Nieludzkie, okrutne serce, mroczne i zimne,
Strumienie krwi, głód i brak litości,
Może jednak no commect.

Cytuj:
Ogród świata koło nowego miasta, gdzie góry stworzył człowiek,
Zostanie zajęty i rzucony w palenisko,
Niebo będzie płonąć na 45°, ogień dotrze do nowego miasta,
Nagle wybuchnie tu wielki płomień,
Wielkie miejsce spłonie od żaru ukrytych ogni,
Ogień ze środka ziemi przyniesie wstrząs dla nowego miasta,
Lekki deszcz, gorący wiatr, wojny i napady,
Mieszkańcy zmuszeni są do picia zatrutej, siarczanej wody,
Cytuj:
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że wydarzenia opisane powyżej dotyczą któregoś z miast Ameryki Płn. Wielu dzisiejszych badaczy sugeruje, iż miastem tym jest Nowy Jork. W każdym zakątku świata ludzkość ponosić będzie straty, jedni będą cierpieć przez wojny, drudzy przez kataklizmy. Amerykę czekają wielkie trzęsienia ziemi, a także sugerowana wyżej możliwość wybuchu bomby atomowej lub najmroczniejsza wizja dotycząca wielkiej powodzi. Nieunikniony jest również konflikt z Chinami na Pacyfiku. W 1999 roku można było zauważyć reakcję Chińczyków na zniszczenie ambasady tego kraju po nalotach NATO w Jugosławii. Być może wybuch wielkiego płomienia na 45° dotyczy właśnie przyszłego konfliktu Chiny - USA.
To najlepszy komentarz, nie mogłem wymyślić nic innego. Mogę dorzucić jeszcze tylko swoje 2 gp. Chiny-USA, kolejny konflikt, który ma na celu zdobycie panowania nad światem przez USA, albo... wręcz przeciwnie, nie pozwolenie dojścia do katastrofy.

Cytuj:
Arabski książę poprzez morze rzuci na kolana rząd kościoła,
Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów,
Cytuj:
Nostradamus przepowiedział, że po śmierci bardzo starego papieża zaczną dziać się dziwne rzeczy. Obecnie panujący Jan Paweł II ulega podobieństwu do opisanego wyżej tym bardziej, że po nim będzie tylko dwóch papieży (według chronologii św. Malachiasza) występujących w roli głowy kościoła katolickiego. Ostatnim papieżem będzie Rzymianin i właśnie za jego kadencji rozegrają się najtragiczniejsze wydarzenia. Będzie on zmuszony opuścić Watykan i swą działalność przenieść w inny, bezbieczny rejon, po czym nastąpi jego koniec.
Albo już nie mam weny, albo nie wiem co W każdym razie długo nie pożyjemy. Jan Paweł II słania się na nogach, a następny papież też może szybko odejść na drugi świat.

Cytuj:
Za pomocą genialnego wynalazku, ten z długim i kręconym włosem,
Zwycięży okrutnych i dumnych ludzi (Arabów),
Władca ze wschodu będzie pobity i skazany na śmierć,
Przez siłę, która przyjdzie z zachodu,
W ostatnim roku wszystkie królestwa chrześcijan i niewierzących zadrżą ze strachu,
Po wojnie nastaną czasy pokoju i rządy Saturna, złoty wiek,
Bóg stwórca przemówi do swoich strapionych ludzi,
Za 500 lat będzie czczony ten, który był ozdobą swych czasów,
Szatan zostanie skrępowany na dnie swoich piekieł, a na ziemi nastąpi era pokoju,
Wróci potęga eklezjasty i zmusi szatana do ustąpienia na 1000 lat,
Popatrzcie lustro. Czy to nie TY jesteś tym człowiekiem? Tylko czemu Saturna? I czemu tylko na 1000 lat? Więcej pytań niż odpowiedzi. Może na tym zakończę. Liczę na komentarze.

COMMENT, PLX. Przecież temat się nie wyczerpuje. I proszę modków o nie zamykanie topica, albo co gorsza, usunięcie (brrr). Musiałem napisać nowego posta, bo nikt edita by nie zauważył. Jak temat się rozwinie, możecie "scalić" posty, ważne, żeby temat się rozkręcił na nowo.
Zureq (RUBERA) jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin 3