Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-10-2010, 21:34   #1
imussi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 10 2010

Posty: 4
Domyślny [GRAFIKA] Prosta robota, dobra kasa. Loga, bannery, avatary, sygnatury.

Nie jestem pewien, czy to jest dobry dział, na taki temat. Lecz jeżeli nie, to prosiłbym o przeniesienie tego tematu, do prawidłowego działu. Jeżeli błędny dział, prosiłbym o nie karanie mnie. W najgorszym wypadku, usuńcie temat. Jeśli łaska .


Jeżeli umiesz zrobić prostą grafikę, prosiłbym o napisanie do mnie, potrzebuje rożnego rodzaju log, bannerów, avatarów czy sygnatur. Za usługi dobrze zapłacę na serwerach tibijskich (w gp)

Myślę ze cena wąchałaby sie od 200 do 500k. (zależy od pracy, jak i jej wielkości)

Łatwy zarobek, prosty. Ja nie potrafię nic robić w najróżniejszych programach graficznych.

Przydałoby się, aby owa osoba była obeznana w "Tibii" ponieważ na ten temat będą robione prace.

Kontakt - gg - 28028839

Pozdrawiam,
Yturo.
imussi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2011, 05:21   #2
ijkl097
Guest
 

Posty: n/a
Król pondered

Ming pondered, he wow gold seems to bang not sworn any buy wow gold thing, reactionist? "Force cheap wow gold comrades, you vindicatory wow gold realise the condition is not wow accounts to say it? Why buy him? He was my intellectual, but .
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:18.


Powered by vBulletin 3