Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-10-2005, 19:07   #1101
Stev
Użytkownik forum
 
Stev's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2005
Lokacja: Żagań

Posty: 11
Stan: Na emeryturze
Stev ma numer GG 8356807
Domyślny

Ja na 20 lvlu mialem cos okolo 5x/5x, teraz mam 41 lvl i 72/70 i nie zamierzam narazie juz trenić, knightom 30+ level zdecydowanie polegam trenienie na slimach w full eq
Stev jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-10-2005, 14:18   #1102
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez khazad
premia -> level 27 skille 66/66
celesta -> level 17 czy 18 skille 65/65
azura -> level 10 skille 50/51

trzeba tylko chciec trenic. ja jakos potrafie trenic i na niskim levie jakos moge miec ladne skille. treniac normalnie skille okolo 80/80 bede mial na okolo 25-28 levie. to nie jest zaden problem dla mnie. jesli bym mial pod reka ghoula od samego poczatku, to nie powinno byc wiekszych problemow ze skillami 85/85 na 8 levie. a to ze nie masz skilla 80 z takim levem to raczej nie jest powodem do dumy...



ta i potem tacy jak ty podaja: best hit in rotworm 60, best solo minotaur, best solo with bp uhs: cyclope i best team ( 4 sorcs with sd ): demon skeleton... takie cos juz bylo. ja takie skille jak ty bede mial na levie okolo 12-15 max
Zupełnie się z Tobą nie zgadzam!
1.Gdybyś miał pod ręką ghoula od 8 lvla to na bank byś nie miał 85/85 nawet na 20 lvlu. Miałbyś dużą rozbieżność między skillem ataku a shielda bo nie sądzę że wychodząc z rooka treniąc z ghoulem na skilach ~15/15 ten ghoul by Ciebie nie zranił mocno...chyba że masz zbytek kasy lub dobrych znajomych którzy Cie uhaja non-stop.Niektórzy siedzą na rotach i z powodzeniem trenią na skillac 70/70 więc nie mów że na 8 lvlu na ghoulu trenisz. A to że na tym lvlu ma skille 78/81 to tylko jego sprawa bo jak powiedział jakiś genialny modek "Podobają Ci się Twoje skile? Czy dajesz radę potworkom, na których chcesz expić lub expisz bez większych strat?. Prosta rzecz: odpowiedź "tak" = masz dobre skile, odpowiedź "nie" = masz złe skile."

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=7102 <świetny poradnik Raynolda, przeczytaj bo warto

2. Nie sądze że z tymi skilami best hita ma 60 w rota, best solo mino, best solo z uhami cyc a z ekipa ds :| Założe się że ma o wiele lepsze osiągnięcia...np. ja na skillach w profilu best hit mam 94 w amazon, best solo beholder, best z ihami dwarf guard.Ale to tylko przykład ;]

3. Aha i jak będziesz miał takie skille nawet na 20 lvlu to plx zrob ss i podaj mi link na pw ;]

@edit: trochę wyjaśnienia...khazada poirytował post Demona_2210, wg którego 80/60 na 20 lvlu to fantastyka
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?

Ostatnio edytowany przez teletoobis - 17-10-2005 o 14:29. Powód: błąd
teletoobis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2005, 20:04   #1103
<<MADAFAKA>>
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Skile knighta

Ja na 16lvl mialem skile cos kolo 55/55 ale morzesz miec nawet 50/50 i to jest good...
Liczy sie gra dopiero po 20lvl wtedy dobrze miec skile 60/60 jak masz 65/65 to jest za***iscie! (oczywiscie są też tacy co maja skile 70/70 na tym lvl ale to trzba dluuugo skilowac a to jest bardzo wkurzajace) jak masz skile 60/60+ na 20lvl to idziesz do kazo i tam expisz na soldach caly czas do jakiegos 30lvl i jak slimki sa wolne to tez tam warto wpaść czasem morzesz wybrać sie na guarda ale lepiej z blookerem chyba ze sam jestes knightem. I na każda wyprawę radzę zabierać IH albo lepiej UH!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2005, 22:07   #1104
Skie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 10 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 8
Stan: Zbanowany
Imię: Skie
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 38
Skille: 79\79
Poziom mag.: 6
Skie ma numer GG 7761126
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <<<Kiemi>>>
A ja mam 17 lvl ze skillami 53/52 i magic level 3 powiedzcie mi czy sa dobre takie skille ?


na moje powinienes dobic do 55\55 albo 60\60 i expic troche poniewaz skille nie pomoga ci przed PK np: sorcem jak cie "poczestuje" z sd nabij jakis lvl i wtedy skille rob.



ps. ja na 17lvl mialem skille 72\72 i powiem ci ze gowno mi to dalo jak mnie pk dorwal, uratowalo mnie tylko to ze mialem 4mlvl i uhy tez mialem.
Skie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2005, 23:27   #1105
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez teletoobis
1.Gdybyś miał pod ręką ghoula od 8 lvla to na bank byś nie miał 85/85 nawet na 20 lvlu. Miałbyś dużą rozbieżność między skillem ataku a shielda bo nie sądzę że wychodząc z rooka treniąc z ghoulem na skilach ~15/15 ten ghoul by Ciebie nie zranił mocno...chyba że masz zbytek kasy lub dobrych znajomych którzy Cie uhaja non-stop.Niektórzy siedzą na rotach i z powodzeniem trenią na skillac 70/70 więc nie mów że na 8 lvlu na ghoulu trenisz. A to że na tym lvlu ma skille 78/81 to tylko jego sprawa bo jak powiedział jakiś genialny modek "Podobają Ci się Twoje skile? Czy dajesz radę potworkom, na których chcesz expić lub expisz bez większych strat?. Prosta rzecz: odpowiedź "tak" = masz dobre skile, odpowiedź "nie" = masz złe skile."
a nieslyszales o czyms takim jak sumon niemusi cie ranic zebys mugl na nim skilowac a jak chesz to mozesz miec nawet te 85/85 na 8lv starcza czas checi i nerwy bo stanie nono stop i skilowanie potrafi dobic
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2005, 13:05   #1106
Gladius
Użytkownik Forum
 
Gladius's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2005
Wiek: 34

Posty: 48
Domyślny

Nierozumiem jak na 20 skillu mozna miec takie slabe skille, ja mam 16 lvl i mam 55/55. Przeciez jak masz na 20 mniejsze to sie az nieprzyjemnie gra !
Gladius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2005, 15:22   #1107
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gladiatr
a nieslyszales o czyms takim jak sumon niemusi cie ranic zebys mugl na nim skilowac a jak chesz to mozesz miec nawet te 85/85 na 8lv starcza czas checi i nerwy bo stanie nono stop i skilowanie potrafi dobic
Owszem słyszałem o tym tylko że nie sądze że knight który dopiero wyszedł z roka na skillach ~15/15 bedzie trenił z ghoulem bo wtedy na bank jakies bloodhity zadaje ten ghoul. No chyba że ma kolo drago shielda conajmniej to wtedy moze te hity nie będą takie wielkie. Może i skillując na drugim knighcie można mieć na 8 lvlu 85/85, co i tak bardzo ciężko osiągnąć ale jak trenisz na rotach na przykład to w końcu tego rota zabijesz czyli +40 expa potem nastepny i kolejny. Ja właśnie cały czas tak robiłem i "niechcący" do 13 lvla doszedlem na skilowaniu
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?
teletoobis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2005, 18:56   #1108
Myrod
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Wiek: 32

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Chaos
Świat: Askara
Poziom: 21
Skille: 59/44
Poziom mag.: 10
Myrod ma numer GG 5777674
Domyślny Uzaleznienie?!

Jak ktos jest tak uzalezniony od Tibii ze trenuje 8 h dziennie, zeby mu skill podrosl o jeden to nic nie mowie ja mam 12 lvl (kilka % do 13), skille 41/38 i TRENUJE WTEDY, kiedy np: mam polowe skila shieldinga, a chce miec juz do konca, nie trenuje kilka godzin tylko max 10 min bo mnie to szybko nudzi
btw - cwicze sie w swordach i mam nadal long sworda i wale max 30 hp xD ale poprostu gram dla przyjemnosci
Myrod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2005, 19:03   #1109
Barts
Użytkownik Forum
 
Barts's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Hell
Wiek: 37

Posty: 416
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

who fucking cares??


Btw 1 oznaka uzaleznienia to wypieranie sie jego
Barts jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2005, 19:14   #1110
Myrod
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Wiek: 32

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Chaos
Świat: Askara
Poziom: 21
Skille: 59/44
Poziom mag.: 10
Myrod ma numer GG 5777674
Domyślny :)

hm...gdybym chcial moglbym przeciez chodzic na jakies warriory czy orki i skillowac, ale po 1:
Nuda <ziew>
Po 2 - niezbyt dobrze to umiem...czasem ustawie tak ze wali co 30 sekund po 1, 2 hp a czasem co chwila albo po 5, albo wogole lub jak walnie to za duzo Zalamywujace
Skillowanie jest wazne, ale przyjemnosc z gry wazniejsza imo
Myrod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2005, 12:37   #1111
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Domyślny

Przeczytaj poradnik Raynolda albo jakikolwiek inny to sie nauczysz trenić i przekonasz się po co są skille
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?
teletoobis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2005, 12:55   #1112
Gladius
Użytkownik Forum
 
Gladius's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2005
Wiek: 34

Posty: 48
Domyślny

Wczoraj 19:14
Myrod
Skillowanie jest wazne, ale przyjemnosc z gry wazniejsza imo


Dobre skille są jednoznaczne z przyjemnoscia z gry
Gladius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2005, 13:18   #1113
Cragmorton
Użytkownik Forum
 
Cragmorton's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2004

Posty: 84
Stan: Aktywny gracz
Cragmorton ma numer GG 6588642
Domyślny

Ja mam knightem na 8 lvl 55/55 ale według mnie to i tak cienko.
Cragmorton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2005, 14:08   #1114
Niszczyciel Mati
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Ruda Śląska
Wiek: 34

Posty: 17
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 49
Poziom mag.: 54
Niszczyciel Mati ma numer GG 5446844
Domyślny

Moim zdaniem każdy ma takie skile jakie on sam chce.Znałem zioma który miał na 15 level 36/36 a teraz ma 29 level i skile 79/78 :S
Niszczyciel Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2005, 22:23   #1115
ShermanM4
Użytkownik Forum
 
ShermanM4's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 38

Posty: 47
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
ShermanM4 ma numer GG 1673367 ShermanM4 ma login Tlenu shermanm4c@tlen.pl
Domyślny Ile

Ile ześ siedział na rooku i ile razy deadłes bo takich skillów panie Cragmorton musiał byś siedziec jakieś 3 miesiace ciagle z kolega, bo po updace skilowanie z kolega jest jeszcze wolniejsze
__________________
Cel zauważony, namierzam godz 2, cel rozpoznany , odległośc 530 m, kąt +16', cel namierzony, pancrnym ładuj, OGNIA!
ShermanM4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2005, 07:58   #1116
Slayer-Reaven
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2005
Lokacja: Polska =P

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 24
Skille: 72/70
Poziom mag.: 4
Slayer-Reaven ma numer GG 4067072 Slayer-Reaven ma login Tlenu reaven_v2@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cragmorton
Ja mam knightem na 8 lvl 55/55 ale według mnie to i tak cienko.
Chyba Twoja postać musiała jakieś 20 razy dednąć, a jeszcze od lvl 1 skilować byś musiał/a i to chyba od 1lvl na orkach... To jest raczej niemożliwe bo takich skilli to ja nie mam na 10lvl a naprawde dużo trenie... (no może nie teraz, ale...)

Więc takie skille na 8lvl to jest rzecz NIEMOŻLIWA...

P.S.
Jeśli mówisz, że to cienko to według mnie rzecz przesadna - na 8lvl z dość dobrą tarczą i skillami 55/55 można spokojnie blokować 2/3 soldiery a na 8lvl to było by naprawde coś...

Ostatnio edytowany przez Slayer-Reaven - 25-10-2005 o 07:59.
Slayer-Reaven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2005, 08:54   #1117
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slayer-Reaven
Chyba Twoja postać musiała jakieś 20 razy dednąć, a jeszcze od lvl 1 skilować byś musiał/a i to chyba od 1lvl na orkach...
rozczaruje cie, ale przy dedzie skille spadaja znacznie szybciej niz lvl..


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slayer-Reaven
To jest raczej niemożliwe bo takich skilli to ja nie mam na 10lvl a naprawde dużo trenie... (no może nie teraz, ale...)
2 dni roboty i masz..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slayer-Reaven
Więc takie skille na 8lvl to jest rzecz NIEMOŻLIWA...
jak najbardziej mozliwa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slayer-Reaven
P.S.
Jeśli mówisz, że to cienko to według mnie rzecz przesadna - na 8lvl z dość dobrą tarczą i skillami 55/55 można spokojnie blokować 2/3 soldiery a na 8lvl to było by naprawde coś...
Jakby sie uprzec to na 8 lvl mozna spokojnie blokowac smoka, przynajmniej do pierwszego mocniejszego hita. Jesli tego nie zauwazyles, soldki maja do 2 atakow na ture, 3 soldy na ture ataku moga pociagnac ~60-100 obrazen, niezaleznie od eq ( no chyba ze zalozysz dsm, rh i demonke ), a to oznacza ze dlugo nie poblokujesz.

Zrozumcie wreszcie ze przy blokowaniu skille zazwyczaj sa malo wazne...
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2005, 09:20   #1118
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Domyślny lol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slayer-Reaven
Chyba Twoja postać musiała jakieś 20 razy dednąć, a jeszcze od lvl 1 skilować byś musiał/a i to chyba od 1lvl na orkach... To jest raczej niemożliwe bo takich skilli to ja nie mam na 10lvl a naprawde dużo trenie... (no może nie teraz, ale...)

Więc takie skille na 8lvl to jest rzecz NIEMOŻLIWA...

P.S.
Jeśli mówisz, że to cienko to według mnie rzecz przesadna - na 8lvl z dość dobrą tarczą i skillami 55/55 można spokojnie blokować 2/3 soldiery a na 8lvl to było by naprawde coś...

no mistrzu jesli ty naprawde duzo skilujesz i masz takie skile na 16 lvlu to gratz
ja od 14 lvla mam skille 60/60 wiec chyba nienormalny jestem na punkcie skillowania a jak ktos ma dobrego kumpla z ktorym ciagle treni to takie skille to kwestia max tygodnia ;]
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?
teletoobis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2005, 16:16   #1119
Lukas23#
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez driud
ja na 14 lvl mam 45/42 i to sa cienkie skille, ale sam klade BH, soldiery, wiec łup mam nawet niezly, mam p-set, m-star-zbieram na DH, dwarven shield, soldier helmet
Co ty gadasz, Beho i soldiery ? przy takich skillach i eq to maksymalnie na co mozesz isc bez runek to ghoul, slime, ww, valkyrie.

Beho ja nie mogę pokonać a skille mam o 10 wyzsze od twoich. HMM pewnie walisz.

EDIT:
Ja jestem zwolennikiem skillowania od samego poczatku a pozniej nabijania lvl, ale na tej postaci zmieniłem tą regułę.

Ostatnio edytowany przez Lukas23# - 25-10-2005 o 16:18. Powód: nie chce pisac doubla
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2005, 14:51   #1120
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slayer-Reaven
Chyba Twoja postać musiała jakieś 20 razy dednąć, a jeszcze od lvl 1 skilować byś musiał/a i to chyba od 1lvl na orkach... To jest raczej niemożliwe bo takich skilli to ja nie mam na 10lvl a naprawde dużo trenie... (no może nie teraz, ale...)

Więc takie skille na 8lvl to jest rzecz NIEMOŻLIWA...

P.S.
Jeśli mówisz, że to cienko to według mnie rzecz przesadna - na 8lvl z dość dobrą tarczą i skillami 55/55 można spokojnie blokować 2/3 soldiery a na 8lvl to było by naprawde coś...

Wiesz...może nie pouczaj innych na temat skilli skoro sam masz skile na 16 lvlu , które mają ludzie na max 10



edit: i sorka za nowy post zamiast poprzedni zedyotwac
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?

Ostatnio edytowany przez teletoobis - 27-10-2005 o 19:45.
teletoobis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:26.


Powered by vBulletin 3