Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-01-2009, 21:38   #61
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Może ja nie grałem na globalu, ale za to Ty nie grałeś na prywatnych serwerach.
Na piratach? (nie ma czegoś takiego jak prv - wydawcy nie udostępnili kodu oraz możliwości tworzenia własnych serwerów)
Ja sam miałem szczęście nie grać na tym ścierwie, ale sporo moich kumpli to robiło.
I wiesz jak komentują piraty?
Właśnie ścierwo.

Cytuj:
Nie powiedziałbym. Sam dobrze pamiętam mój pierwszy serwer - początki C4 - typowy serwer PvP x500, gdzie 78 lvl to kwestia jednego dnia, a ja sam wbijałem go z 10 dni. Trochę mi zajęło ogarnięcie skilli i buff'ów.
I to właśnie przez rate *500. Gdybyś grał na *1 to nie miał byś problemu z ogarnięciem czegokolwiek. Zwłaszcza na piracie, gdzie tam masa rzeczy nie działa.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-01-2009, 22:04   #62
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Ja sam miałem szczęście nie grać na tym ścierwie, ale sporo moich kumpli to robiło.
I wiesz jak komentują piraty?
Właśnie ścierwo.
No to trafili na wyjątkowo słabe serwery. Niech spróbują zagrać powiedzmy na Dragonie, na pewno zmienią zdanie.
Cytuj:
I to właśnie przez rate *500. Gdybyś grał na *1 to nie miał byś problemu z ogarnięciem czegokolwiek.
Już bym nawet nie próbował ogarniać, od razu bym zakończył moją przygodę z L2. Nie lubię długo i mozolnie expić.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 07:15   #63
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

ta jednym z tych kumpli co jest z erionem na globie jestem ja. Szczerze ? Grałem na piratach od wersji 1.12.1 wiec w sumie mogę być traktowany jako porządny weteran i nigdy ale to nigdy nie trafiłem na server gdzie działało by chociaż 30% tego co jest na globie. Co do ratow serverow. Powiem tak, Jak ktoś się chce nauczyć ale nie chce mu sie expic to raty x5 są idealne. Będziesz na tyle wolno expil żeby poznać postać ale wystarczająco szybko żeby iść ciągle do przodu. Ale i tak odradzam ci piraciki.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 07:16   #64
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Może ja nie grałem na globalu, ale za to Ty nie grałeś na prywatnych serwerach.
Grałem, uwierz mi. Dość dawno, ale grałem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
No to trafili na wyjątkowo słabe serwery. Niech spróbują zagrać powiedzmy na Dragonie, na pewno zmienią zdanie.
Niech zagrają na globalu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Już bym nawet nie próbował ogarniać, od razu bym zakończył moją przygodę z L2. Nie lubię długo i mozolnie expić.
No to o czym my tu mówimy? Grasz na pirackich serwerach, na których level wbijasz 50 razy szybciej, niż normalnie, bo granie w PRAWDZIWE L2 jest dla ciebie za trudne.
Człowieku, napiszę to jeszcze raz i będę to powtarzał - niczego się tam nie nauczysz. Omijasz wiele ważnych questów, wbijając level na mobach. Ty mówisz, że gdy grałeś na serwerze x500, nie ogarniałeś UI itp. I ty się dziwisz? NIGDY nie poznasz gry, grając na takim szicie.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 16-01-2009 o 07:17.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 08:24   #65
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
No to trafili na wyjątkowo słabe serwery. Niech spróbują zagrać powiedzmy na Dragonie, na pewno zmienią zdanie.

Może najpierw, zrób coś na globalu, wtedy pogadamy?
Bo cały czas w kółko jedno i to samo ględzisz, tak naprawdę o globcu nie wiedząc nic.

Cytuj:
Już bym nawet nie próbował ogarniać, od razu bym zakończył moją przygodę z L2. Nie lubię długo i mozolnie expić.
Idź graj w CSa czy CoDa. Tam nie trzeba czegoś takiego robić.
Jak nie lubisz do niczego spokojnie dążyć, to się źle na tobie odbije

Cytuj:
No to o czym my tu mówimy? Grasz na pirackich serwerach, na których level wbijasz 50 razy szybciej, niż normalnie, bo granie w PRAWDZIWE L2 jest dla ciebie za trudne.
Aye, it may be teh point!

Cytuj:
Człowieku, napiszę to jeszcze raz i będę to powtarzał - niczego się tam nie nauczysz. Omijasz wiele ważnych questów, wbijając level na mobach. Ty mówisz, że gdy grałeś na serwerze x500, nie ogarniałeś UI itp. I ty się dziwisz? NIGDY nie poznasz gry, grając na takim szicie.
Daz iz tru!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 11:56   #66
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer Pokaż post
No, ja gram na 2x, to chyba dobrze
Zacząłem grą Troll Hunterem, bo grając Human Magiem doszedłem do duskwood na 14 lvl i dostałem zadanie zabić 20 robotów..... I pół many ponad wypapram fireballem na 1 a one mają tylko 15 lvl :/... To na dziś mnie znudziło :f
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Już bym nawet nie próbował ogarniać, od razu bym zakończył moją przygodę z L2. Nie lubię długo i mozolnie expić.
Brawa dla tych panów. Jednemu za głupotę, drugiemu za lenistwo.

Mixer, skoro na samym początku grasz ze zwiększonymi ratami, tym bardziej w WoWa, który wymaga przynajmniej PRZECIĘTNEGO iq, to głupota że głowa boli. Jak ty masz zamiar się nauczyć grać, skoro z tych pierwszych questów zrobisz może z 50%, a to właśnie one uczą grać? 14 lev i do Duskwood, o zgrozo...

Marcin24 - to idź grać w Simsy, tam nie ma takich trudności. Jak ci się tak szybko nudzą gry i nie potrafisz powoli wędrować do celu, to w żadnej grze nic nie osiągniesz. Te gry właśnie po to są MMO, żeby spędzać przy nich długo czasu. Jak taki leniwy, to pograj sobie też w jakiś Single player, wpisz kody i masz szybką grę, którą przejdziesz zanim ci się znudzi (jeśli to w ogóle możliwe).
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 12:44   #67
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

A nie sorry sorry, ja jestem w Westfall... Pomylilo mi sie bo zaraz obok jest duskwood :/

Ostatnio edytowany przez MiXer - 16-01-2009 o 13:44.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 13:45   #68
maxen13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2008

Posty: 109
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer Pokaż post
Jeśli chcesz wiedzieć, to do dustwood doprowadziły mnie questy, ktore wykonywałem do 10 lvl bez quest helpera, a właśnie tam już sobie biegały 10 lvle...W tej peirwszej mapce zostały mi może 2/-3 questy do zakończenia.
Ah tak. A o Wetfall słysałeś? Bo tam same nooby tylko chodzą.

A propos to pewnie fajny serw tam jest bo zapewne spelle mobow nie działają.

@Marcin24

Ty uważasz że privy są lepsze od globca? (Tak ja zrozumiałem). Bój się Boga...
maxen13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 15:00   #69
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

dobry priv blizzlike moze od biedy sluzyc do nauki gry, ale funservery to shit jakich malo.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 17:03   #70
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxen13 Pokaż post
Ah tak. A o Wetfall słysałeś? Bo tam same nooby tylko chodzą.

A propos to pewnie fajny serw tam jest bo zapewne spelle mobow nie działają.

@Marcin24

Ty uważasz że privy są lepsze od globca? (Tak ja zrozumiałem). Bój się Boga...
Wiem, napisąlem tak wcześniej ale sie poprawilem, że WESTFALL...
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2009, 18:35   #71
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Marcin24 - to idź grać w Simsy, tam nie ma takich trudności. Jak ci się tak szybko nudzą gry i nie potrafisz powoli wędrować do celu, to w żadnej grze nic nie osiągniesz. Te gry właśnie po to są MMO, żeby spędzać przy nich długo czasu. Jak taki leniwy, to pograj sobie też w jakiś Single player, wpisz kody i masz szybką grę, którą przejdziesz zanim ci się znudzi (jeśli to w ogóle możliwe).
Cytuj:
Idź graj w CSa czy CoDa. Tam nie trzeba czegoś takiego robić.
Jak nie lubisz do niczego spokojnie dążyć, to się źle na tobie odbije
Cytuj:
No to o czym my tu mówimy? Grasz na pirackich serwerach, na których level wbijasz 50 razy szybciej, niż normalnie, bo granie w PRAWDZIWE L2 jest dla ciebie za trudne.
Człowieku, napiszę to jeszcze raz i będę to powtarzał - niczego się tam nie nauczysz. Omijasz wiele ważnych questów, wbijając level na mobach. Ty mówisz, że gdy grałeś na serwerze x500, nie ogarniałeś UI itp. I ty się dziwisz? NIGDY nie poznasz gry, grając na takim szicie.
Jak już chcecie na mnie wjeżdżać, to chociaż czytajcie ze zrozumieniem moje posty. Nie lubię =/= nie robię tego.
Cytuj:
@Marcin24

Ty uważasz że privy są lepsze od globca? (Tak ja zrozumiałem).
To źle zrozumiałeś.

Dobra, koniec tej wymiany, bo się mały flamewar zrobił.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 09:26   #72
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Już bym nawet nie próbował ogarniać, od razu bym zakończył moją przygodę z L2. Nie lubię długo i mozolnie expić.
Cytuj:
Jak już chcecie na mnie wjeżdżać, to chociaż czytajcie ze zrozumieniem moje posty. Nie lubię =/= nie robię tego.
Gdzie pokazałeś taką myśl?
bo ja nawet zobaczyłem odwrotną.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 09:07   #73
Bobi
Użytkownik Forum
 
Bobi's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Wiek: 32

Posty: 141
Domyślny

Mimo, że grałem na privie, WoW mi specjalnie nie przypadł do gustu. Uprzedzając nagonkę- nie chodzi o kwestię mechaniki gry, ale o sam jej klimat.
Polecę Ci więc L2, do którego sam ostatnio wróciłem. Gram na serwerze Allseron, od bodajże 3 lat. Największą zaletą tego serwera jest to, że wymaga się na nim postawy prawdziwie RPG, należy odgrywać swoją postać. To wymaga pewnych umiejętności, ale i gwarantuje, że nie spotkasz 10 latków z ADHD. Wynagradza to też pewne możliwe braki w mechanice gry, które, nawiasem mówiąc, nigdy nie wpłynęły na moją przyjemność z gry.
Sama gra i jej grafika jest przyjemna, choć to na pewno kwestia gustu- kto co lubi. Każdy znajdzie profesję, która mu odpowiada. L2 jest nastawione na grę zespołową więc jeśli poznasz odpowiednich ludzi na pewno nie będziesz się nudził.
Dodam tylko, że aby móc grać na owym serwerze, należy napisać podanie w formie opowiadania RPG, ale jeśli Cię to nie odstrasza to zapraszam.

Pozdrawiam.
Bobi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 14:35   #74
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Napisałem, myślę, że dobre, lecz od okolo tygodnia nikt nie odpowiada :/
Zna ktoś dobry serwerek +500 osób do WoWa x3- max x10 exp rate?
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 15:19   #75
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Skoro nikt nie odpisuje to znaczy że nie zna -.- Naucz się, dziecko, że nie zawsze dostaniesz wszystko na tacy. Sam sobie znajdź, a jak nie znajdziesz, to sobie nie pograsz, proste.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 16:27   #76
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Co ty sie tak czepiasz? Co, płaczesz bo gram na priv serwach? A ja nei wstydze sie swojego wieku, ciekawe ile ty masz lat, i jak nie wnosisz nic do tematu to trzym ryj
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 16:44   #77
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Jak na swój wiek jesteś zbyt pyskaty do starszych, zwłaszcza jak ci mówi dobrze. Nikt ci tutaj na tacy nic nie poda i jak sam sobie nie znajdziesz to bye bye.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 22:13   #78
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Nie musi odrazu na mnie naskakiwać, jak chlopak ma kompleksy czy coś to niech se je inaczej leczy, a znaleźć to nei znalazłem, bo trudno znaleść x5-x10 z graczami powyżej 200 ...
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 00:50   #79
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Wskaż mi gdzie ci naskakuję. Jeśli krytykę nazywasz naskakiwaniem, to wybacz, ale zacznę mieć podejrzenia co do twojego spokojnego dzieciństwa. A skoro NIKT nie daje tu takich serverów i TY nie możesz żadnego znaleźć to może taki NIE istnieje?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 13:34   #80
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Ja tu spytalem się o serwery i OPINIE, a nie prosiłem, żeby mnie tu "gnojono" za to, że gram na privach. No to moja sprawa już
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
.- Naucz się, dziecko, że nie zawsze dostaniesz wszystko na tacy. Sam sobie znajdź, a jak nie znajdziesz, to sobie nie pograsz, proste.
Proszę, jeśli nie miałes nic ciekawego tu do powiedzenia to po co w ogóle sie wypowiedziałeś. Rozumiem, że możesz mieć powody, by na forum wyżywać się na innych, ale ja tu tylko spytałem o serwer, sam szukałem ale cięzko znależć taki ludny serw

Ostatnio edytowany przez MiXer - 21-01-2009 o 13:36.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.


Powered by vBulletin 3