Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-11-2007, 18:42   #61
Oserek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

na to chyba czekaliśmy : ) komu jeden domek nie wstarcza : ) może zadowolić sie 3 innymi xD
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-11-2007, 18:43   #62
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Consequently, each vocation will have certain groups of monsters which are especially comfortable for that vocation to hunt
Cytuj:
każda profesja będzie miała grupę potworów nadających się najlepiej dla tej profesji do huntu
no i prawidłowo bardzo mi to odpowiada, nie bede musial sorcow z d laira wyganiac

Cytuj:
A knight, for example, can carry impressive amounts of runes due to his strength, yet he does not really need to bring many.
Cytuj:
Np. knight może zabierać duże ilości run ze względu na jego siłę, chociaż nie potrzebuje nosić tak wiele
no pewnie oprócz tego, że jak bije d lair na edron to co 2h wracam do dp bo mi cap brakuje na loota

Cytuj:
Knights and Paladins can refill their hit points at a very effective rate
no chyba ich pogieło jak e gran palka wychodzi w ch*j taniej i efektywniej niz mój uh



ogólnie sie wkurzam tylko bo piszą tak jakby w tę (tą?) grę nigdy nie grali
Draggy_Slayer jest offline  
stary 02-11-2007, 18:46   #63
Wypas
Użytkownik Forum
 
Wypas's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 38

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Schneider Pokaż post
Ooo nareszcie cos dla sorcow Bo juz naprawde mnie w*****alo, ze 60-70 palek moze szybciej expic i z mnieszym waste niz 100 sorcerer. I w koncu pomysleli ile trzeba kasy wyjebac zeby expic sorcem. Moze tym razem wykazą sie rozumem...
Tak tak tobie się pewnie podobało jak przed upkiem expił sobie 100 knight na dragach i podbiegał do niego 60 ms vis vis i drag padał.
__________________
20:51 Shaz Thelo [112]: zaraz powiem paru ludzia ze sa idiotami a oni ci bana zalatwia
20:51 Shaz Thelo [112]: szkoda mi na takiego low lvl 1 kk wydawac
Wypas jest offline  
stary 02-11-2007, 18:51   #64
Tore
Użytkownik Forum
 
Tore's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---------
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Pacera
Poziom: 68
Skille: 85/81
Poziom mag.: 7
Tore ma numer GG 3328783
Domyślny

haha mówiłem że zdążę zagrać dwie mapki w postalu a tibia.pl nie przetłumaczy tego tekstu
__________________

WBIJ A NIE POŻAŁUJESZ KLIKNIJ TU
A tu coś dla ziomów KLIKNIJ TU

Died at Level 132 by a monk STOP BOTEROM
Tore jest offline  
stary 02-11-2007, 18:54   #65
Mornlox
Użytkownik Forum
 
Mornlox's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 71
Stan: Początkujący
Imię: Mirternlex
Profesja: Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 13
Poziom mag.: 5
Mornlox ma numer GG 9387639
Domyślny

Teraz udało mi się zainstalować super tłumacza i wyszło to:
Cytuj:
2.4 obrona

) Aktualna Sytuacja
Jedna z starych zasad dotycząca bilans między powołaniami zawsze była, że, jeżeli powołanie ma silniejsze władze ataku niż inny, to powinno mieć mniej obrony. To jest powód, dlaczego klasy maga zawsze miały słabszą obronę niż rycerze i paladins i oczywiście, to nie zmieni w przyszłości. Jednakże, jako szpara w ataku władza została zmniejszona w ostatnim uaktualnieniu, szpara w władzy obrony teraz wydaje się nieproporcjonalny.

b) Rozwiązanie
To nie jest nasz zamiar, by zmienić system obrony w sobie. Też nie planujemy znacząco powiększyć władzy obrony klas maga. Jednakże, zaprojektowaliśmy samym jakimś nowym cechom, które obdarzą głównie klasy maga z zdolnością, by zagracić w obronie trochę lepszego przeciw określonym typom ataków od pewnych typów potworów.

2.5 ryzyka śmierci

) Aktualna Sytuacja
Rozważając dużą różnicę w całkowitych punktach uderzenia między powołaniami jak również korzyść w obronie, którą powołania z więcej punktami uderzenia cieszą się, to jest ogólnie bezpieczne, by powiedzieć, że klasy maga stają się wobec wyższego ryzyka śmierci przeciw podobnym potworom i innym graczom niż paladins i rycerze.
Potwory, które mają więcej niż jeden magiczny atak w ich repertuarze mogą, w najgorszym przypadków, używanie ataku wszystkie te okresy równocześnie. To wywołuje niezmiernie wysokie szczytowe uszkodzenia w jednym dookoła tego są bardzo mocno, by uzdrowić, specjalnie, jeżeli połączone uszkodzenie jest więcej niż maksymalnymi punktami uderzenia ofiary.
Rycerze i Paladins mogą uzupełnić ich wskazywać uderzenia na bardzo efektywne tempo. Magowie często nie mają wystarczająco całkowitych punktów uderzenia, by wziąć ryzyko bez manashield i oni nie mogą wyzdrowieć, że szybko wystarczająco zrobić różnicę. To ma nawet silniejszy wichrujący skutek kiedy to przychodzi do PVP. Odkąd produkcja uszkodzenia magów znacząco została zmniejszona kiedy uzdrawiająca pojemność rycerzy i paladins pozostali tym sam, sytuacja PVP stała się bardzo bezpieczny dla rycerzy i paladins.
W końcu, rycerze i paladins mogą użyć ich najważniejszych ataków i uzdrowić równocześnie kiedy klasy maga muszą zdecydować, które z dwóch użyć w jednym zaokrąglić.
Mówcie czy mam kontynuować czy skończyć
__________________
STOP noobom
STOP boterom
STOP crackerom i hakerom
STOP złodziejom

" W Tibi najważniejsza jest gra zespołowa i współpraca oraz wzajemna pomoc i uszanowanie "
Mornlox jest offline  
stary 02-11-2007, 19:04   #66
Xsi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2007
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 32

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 80+
Xsi ma numer GG 709032
Domyślny

Nom kontynuuj.
To w koncu co sorc i drut bedzie szybciej umieral czy wolniej xD?
Xsi jest offline  
stary 02-11-2007, 19:06   #67
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

No jestem ciekawe, gdzie te farmy z polami i trzema budynkami postawią. Tak samo z tymi rezydencjami nad morzem. Co to ma być? Basen, molo, krowy i świnie? Może jeszcze sklep mięsny zróbmy.


Przyjmując, że jedna farma będzie mieć załóżmy jedno pole (~15sqm) + trzy budynki i same miejsce, żeby przejść to można liczyć na jakieś 300sqm? Pewno więcej. BARDZO jestem ciekaw, gdzie oni to umieszczą.


CipSoft ma wiele głupich pomysłów. Brakuje tylko, żeby zrobili hawaje i biura turystyczne. Zapewne w następnym uptadzie letnim będą już na ulicy chodzić dziwki, za 200gp dadzą Ci dupy i odnowią MP i Hp.


Wracając do tych nowych domków. Ciekawe ile ich łącznie na servie będzie, bo wnioskując, że jeden będzie mieć MINIMUM 200sqm, to ~10 na server, jak nie zrobią nowych terenów (czyt. Hawai, wysp owczych czy co tam jeszcze).



Brawo CipSoft za niszczenie Tibii.
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline  
stary 02-11-2007, 19:07   #68
<.<
Użytkownik Forum
 
<.<'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 731
Domyślny

@3Up: Tłumaczenie translatorem = gówno treści zawinięte w język polski.
Cytuj:
W końcu, rycerze i paladins mogą użyć ich najważniejszych ataków i uzdrowić równocześnie kiedy klasy maga muszą zdecydować, które z dwóch użyć w jednym zaokrąglić.
Pwnt.
__________________

Ostatnio edytowany przez <.< - 02-11-2007 o 19:12.
<.< jest offline  
stary 02-11-2007, 19:10   #69
Rohas
Użytkownik Forum
 
Rohas's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2006
Lokacja: Osaka
Wiek: 32

Posty: 619
Stan: Na Emeryturze
Rohas ma numer GG 3027418
Domyślny

To wejscie do jaskini na 1st zdjeciu mi Diablo II przypomina ;d
A co do domkow - pewnie kupia sobie sami najwyzsze lvl'e i ceny pojda w gore jak ch.j ;P
*Mornlox
Daj se siana dziecko ;>
Rohas jest offline  
stary 02-11-2007, 19:10   #70
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@Nyksus
Ale wiesz, że gdyby nie "ten durny cipsoft" to by kurde twojej ukoffanej tibii w ogóle nie było -.= ?


PS. Naprawdę nienawidzę tekstów typu "cipsoft niszczy tibię" czy, "To przez cipsoft tibia jest taka dziadowa" -.-
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 02-11-2007 o 19:12.
Michoss jest offline  
stary 02-11-2007, 19:12   #71
Mornlox
Użytkownik Forum
 
Mornlox's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 71
Stan: Początkujący
Imię: Mirternlex
Profesja: Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 13
Poziom mag.: 5
Mornlox ma numer GG 9387639
Domyślny

Cytuj:
b) Rozwiązanie
To bardzo blisko związane jest byłe do obronnych miar, które każde powołanie ma dyspozycji do jego. Dlatego, to powinno wystarczyć, by powiedzieć, że my jesteśmy, oczywiście, planując zwrócić do wszystkiego powyższe wspomniane aspekty z zarówno zmianami istniejących systemów i nowymi cechami. Faktycznie, dużo miar opisała powyższy zmniejszą różnice w ryzyku śmierci dla każdego powołania jako mila widziany skutek uboczny.

Teraz a propo capu:

Cytuj:
Aktualna Sytuacja
Czas charakter może pójść na polowaniu zanim potrzebowanie wrócić zasadniczo jest ograniczone przez jak wiele, że potrzeb charakteru, by przelecieć, by oscylować i jak dużo ten charakter właściwie może przelecieć. Rycerz, na przykład, może nieść imponujące ilości run dzięków jego sile, jednak on nie robi naprawdę potrzebować przynieść dużo. Mag, z drugiej strony, jest uzależniony od jego run i płyny mana, jednak on zwykle nie może przelecieć wystarczająco do ostatniego dla więcej niż tylko kilka godziny polowania.

b) Rozwiązanie
Jedna droga, by zająć się tym problemem miałaby zmienić faktyczną pojemność każdego powołania. Od, jednakże, uważamy to za naturalne, że klasy maga nie mają nadzwyczajnej fizycznej siły kiedy rycerze, na przykład, są mięśniem spakowanym bohaterów, czujemy, że zmiana pojemności zaprzeczałaby definicję powołań.Każde powołanie jednakże ma pewne zapasy, że inne powołania mają mały czy inaczej użycie dla. Dlatego, wolimy zmienić własności tych zapasów. Wprowadzimy nowe takie powołanie określone zasoby i zmienimy parametry takie jak użycia, waga i skuteczność istniejących. Ta droga, będziemy zdolni, by zmuszać rycerzy wziąć przerwy uzupełnić ich zapasy częściej jak również pozwolić magów, by pozostać w ich polowany na ziemie dla dłuższych okresów czasu.
__________________
STOP noobom
STOP boterom
STOP crackerom i hakerom
STOP złodziejom

" W Tibi najważniejsza jest gra zespołowa i współpraca oraz wzajemna pomoc i uszanowanie "
Mornlox jest offline  
stary 02-11-2007, 19:12   #72
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 34

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

To z tym rolnictwem, punktem obserwacji wodnych jest jedynie nice ; o


Użytkowników czytających ten temat: 126 (zarejestrowanych: 37, gości: 89)

rush, rush baby ; o
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline  
stary 02-11-2007, 19:23   #73
ennie
Użytkownik Forum
 
ennie's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2007

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Domyślny

Myślałam, że coś więcej nam powiedzą. No cóż. Te farmy i nne głupoty pewnie jak zwykle będą dla pacc... Czekam na tekst o balansacji. Ja z knighta nie zrezygnuje. Dajcie wy mu spokój- dobry jest
ennie jest offline  
stary 02-11-2007, 19:23   #74
Mornlox
Użytkownik Forum
 
Mornlox's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 71
Stan: Początkujący
Imię: Mirternlex
Profesja: Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 13
Poziom mag.: 5
Mornlox ma numer GG 9387639
Domyślny

Ostatni tekst:

Cytuj:
Rozwiązanie
Ogólnie mówiąc, koszt ataku, który nakazuje zasoby muszą stać w związku z kosztem wszystkich innych rodzajów ataków to też potrzebować zasoby. Żeby dotrzeć do pięknej dystrybucji cen, to jest konieczne do pierwszy listy wszystkie własności definiujące atak. Następny krok ma określić pasowany na wartość dla każdej własności i jak cena powinna zmienić kiedy wartość zmian własności. Te rozważania będą odniesione się do wszystkich starych i nowych run, okresy, amunicja i rzucając bronie.Kiedy rozważając wszystkie te czynniki, są liczne drogi, by dotrzeć do skuteczności. Zasadniczo, jeżeli pewny atak okazuje się zbyt dobry albo zbyt zły w jakiejś drodze, to może zostać poprawiony do dostosowywania tylko jednego z powyższych czynników. Na przykład, jeżeli widzieliśmy, że włócznie były zbyt dobre dla ich ceny, moglibyśmy po prostu podnosić cenę, by poprawić to. Alternatywnie, moglibyśmy też, na przykład, powiększyć breakability i w ten sposób zmniejszyć przeciętne użycia jednej włóczni dla tej sam ceny, albo moglibyśmy zmienić zasięg, w którym włócznia może dotrzeć jego cel. Te rozważania są wzięte dla każdej pojedynczej formy ataku i, oczywiście, zmienimy parametry, które są logiczny, by być zmieniony. Na przykład, jeżeli rune ataku ogólnie dobrze jest zaprojektowany i pasuje do naszego pojęcia, że rune, chociaż to jest wyraźnie zbyt kosztowne, wolelibyśmy powiększyć oskarżenia dalej, że rune zmiana niż cena i tym samym ryzyko, by wpłynąć gospodarkę bez chcenia zrobić tak.

Skutek tych rekalkulacji wprowadzi polowany na koszty paladins, druidów i czarodziejów w sensowny bilans, ale to nie oddziała na rycerzy od utarczki bronie nie potrzebują zasobów., Jednakże, też zmieniamy wartości i skuteczność zasobów, które szczególnie są potrzebowane przez rycerzy i tym samym powiększamy ich koszty dla oscylowania żeby, by pasować na ich do obrazu.
Tu muszę wsadzić swojego komenta apropo tabeli na tibia.com bo tego nie przetranslatuje....

.....będzie zwiększony fast atack(czy jak to sie nazywa).Rózgi będą miały większy zasięg.

Bardzo dużo mówią o kosztach czyli nic miłego
__________________
STOP noobom
STOP boterom
STOP crackerom i hakerom
STOP złodziejom

" W Tibi najważniejsza jest gra zespołowa i współpraca oraz wzajemna pomoc i uszanowanie "
Mornlox jest offline  
stary 02-11-2007, 19:25   #75
Sardynka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Shivera
Poziom: 41
Skille: --/24
Poziom mag.: 43
Domyślny

@Mornlox

ze zacytuje :

"skończ waść, wstydu oszczędź"...
Sardynka jest offline  
stary 02-11-2007, 19:28   #76
Lulfis
Użytkownik Forum
 
Lulfis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 42
Domyślny

Nie czytałem poprzednich postów ale to wejście do jaskini jest w miejscu które przypomina MS, powinniście wiedzieć gdzie dokładnie.
__________________
"Mieć diete a nie być na diecie
Być radnym a nie być nieporadnym
Być ważnym ale nie zbyt odważnym "

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bolek352 Pokaż post
A potwory maja 2 kratki zasiegu z meele.
http://antitibia.warp10.frih.net/
Lulfis jest offline  
stary 02-11-2007, 19:29   #77
Sardynka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Shivera
Poziom: 41
Skille: --/24
Poziom mag.: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lulfis Pokaż post
Nie czytałem poprzednich postów ale to wejście do jaskini jest w miejscu które przypomina MS, powinniście wiedzieć gdzie dokładnie.
Michoss już to napisał nawet podał miejsce na tibiaearth...
Sardynka jest offline  
stary 02-11-2007, 19:39   #78
Track_Tour
Użytkownik forum
 
Track_Tour's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2007
Wiek: 29

Posty: 14
Domyślny

Najbardziej oczekuje balansacji profesji ponieważ chciałbym żeby każdą profesją sie zupełnie inaczej grało i każda miała zupełnie inne nowe umiejętności i słabości.
Track_Tour jest offline  
stary 02-11-2007, 19:44   #79
ennie
Użytkownik Forum
 
ennie's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2007

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Domyślny

Niech zrównają profesje sprawiedliwie. Tym co mają źle dołożyć, a tym co mają dobrze zostawić jak jest. Jak już po raz enty słyszę udupić knightów i pallów, to coś mi się dzieje O_o Profesje magiczne nie mają się wcale aż tak źle. Grałam sorcem i było ok. Brakuje mi tylko niektórych czarów u knighta, ale sądzę, że o tym nie mam co marzyć, bo knight nie jest powołany do czarowania Niestety ;P

Ostatnio edytowany przez ennie - 02-11-2007 o 19:45.
ennie jest offline  
stary 02-11-2007, 19:46   #80
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Mornlox < kazdy glupi nawet ja moze przepuscic przez translatora. Ale posiedziec troche z slowniczkiem skleic zdania tak zeby mialy sens i byc dumnym z koncowego efektu to juz nie wielu potrafi ...
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:19.


Powered by vBulletin 3