Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-06-2008, 09:00   #7981
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez UNholy90's Pokaż post
Zawsze się znajdzie jakiś przygłupawy zioąą słuchający Firmy i HG co podważy moją (wadę pisania), bywa.

No ja może mam chuja w buzi mojego starego, a ciebie ojcowie biorą na dwa baty ? No i kto ma pojechane ? ;o
I ty gadasz do każdego, że oni nie trzymają poziomu. Człowieku jeżeli papiery na dysortografie, dysgrafie czy tam dysdowna to ja się zastanawiam co ty przez te 3 lata robisz? Nie starasz się tego naprawić? To smutne, żeby w wieku (patrząc na 17 w twoim profilu) nie umieć napisać słowa kultura! Gadasz na innych "przygłupy", a sam robisz za jakiegoś forumowego rappera.

Tak btw. to w beefach nie jeżdżą po rodzicach, więc słaby z Ciebie rapper

@Furora

działo się coś przed ss?

Ostatnio edytowany przez Swiety - 06-06-2008 o 09:04.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-06-2008, 09:08   #7982
baltazar
Użytkownik forum
 
baltazar's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 13
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Unholy ja rozumiem że w młodości cię ojciec molestował i kazał oglądać naruto ale już chyba dorosłeś i możesz zacząć oglądać modę na sukces?

Jedziesz po Zwidku za fotkę a jestem pewien że twoja facjata nie jest lepsza, jesteś pewnie jednym z tych molestowanych dzieci które szukają zainteresowania innej osoby, (możliwe że szukasz pomocy) jednak na tym forum jej nie dostaniesz ponieważ takich jak ty TIBIJCZYCY mają wysrane.
Kto zna Zwidka ten wie że jest spoko i szanuje nawet takie nooby jak wy z forum tibia.pl

Zapytajcie się swojego zioma Pasterza czy Kerstona czy szanują 40 lvl !
Kerston powie że expi i niema czasu nawet napisać hi, natomiast pasterz pójdzie
na żniwa i zajebie ów 40 lvl.


Over and Out plebs
baltazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 09:33   #7983
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $eetho Pokaż post
Proponuję zakończyć elo temat o nobach z pod depo w carlin oraz jacy to wy jesteście mega pro gamerzy i kozaki na rlu.


http://allegro.pl/item378220104_tibi...l_furora_.html - czy to nie Tebelus?
Na to wyglada ale z tego co wiem ariel ma 15\16 lat a tam cos o studiach pisze hmm
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 09:36   #7984
$eetho
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 01 2007

Posty: 165
Imię: Hidden
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nie ważne
Świat: Xerena
Poziom: :)
Skille: :)
Poziom mag.: :)
Domyślny

Praca i studia to częsta wymówka ludzi, którzy chcą sprzedać chara : >
$eetho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 09:51   #7985
bulbazaur
Użytkownik Forum
 
bulbazaur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008

Posty: 55
Stan: Niegrający
Pergamin

Jakieś pleby typu unholy,grzesiu,grimp starają się pokazać całkiem inną prawdę od tej właściwej, nikt do tej pory nie wspomniał o Kerstonie i jego układzie z Duskiness. Miał on expić kerstoniastym a jego ludzie mogli być usuwani z expowisk. Tak! Wielki kerstoniasty sprzedał swoich ziomków z rl (w sumie on kibicuje Wiśle ale ja jednak myślę że Craxie ) za pixele.

Unholy to kolejny przykład niespełnionego gracza, tyranego od servera do servera, prawdopodobnie tak długo musiał pucować że teraz jego stan jest na tyle ciężki iż ten zaczyna szukać akceptacji i wzajemnego wsparcia. Czy może je znaleźć na forum gdzie 90% ludności jest anonimowej a 10% ludzi którzy pokazali swoje oblicze są równanymi z ziemią? Jak wiemy psyche takich tibijczyków jak te z tibia.pl są na poziomie dziecka 6 letniego który na wszelki sposób stara się zaistnieć, czy myślicie że Pasterz czy Kerston którzy przegrali srv odnaleźli się w normalnym społeczeństwie? Otóż nie, ruszyli tylko na inny srv szukając na nim tego o czym zawsze marzyli a co skutecznie utrudniał mu Katrila. Na saphirze okazało się że przejęcie władzy będzie trudniejsze do zrobienia niż myśleli, w tym momencie do rebelii na furorze dołączyły jakieś pierniki z dupy wzięte, społeczniaki które tyrał Rayl! Rozumiem żebyście jako powód wojny wzięli hunta u Doom Harvestera czy Trealyna, ale RAYLA?! Nie ma co tu ukrywać faktu że planowaliście to zrobić od dawna, chcieliście urosnąć na plecach Smerfa i to wam się udało, nie oceniona w tym pomoc Spaawa który także za was ręczył. Tak więc dochodzimy do kulminacyjnego punktu mojego posta w którym starałem się ukazać jakieś tam bzdury. Dochodzę też do wniosku że dojście pierniczków nic nieda Pasterzowi, co najwyżej rozpocznie snake których nie widzieliśmy 3 miesiące. A czy one mogą zmienić oblicze servera który jest gówniany i tylko dla tibijczyków?
Oceńcie sami.
bulbazaur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 10:11   #7986
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bulbazaur Pokaż post
Jakieś pleby typu unholy,grzesiu,grimp starają się pokazać całkiem inną prawdę od tej właściwej, nikt do tej pory nie wspomniał o Kerstonie i jego układzie z Duskiness. Miał on expić kerstoniastym a jego ludzie mogli być usuwani z expowisk. Tak! Wielki kerstoniasty sprzedał swoich ziomków z rl (w sumie on kibicuje Wiśle ale ja jednak myślę że Craxie ) za pixele.

Unholy to kolejny przykład niespełnionego gracza, tyranego od servera do servera, prawdopodobnie tak długo musiał pucować że teraz jego stan jest na tyle ciężki iż ten zaczyna szukać akceptacji i wzajemnego wsparcia. Czy może je znaleźć na forum gdzie 90% ludności jest anonimowej a 10% ludzi którzy pokazali swoje oblicze są równanymi z ziemią? Jak wiemy psyche takich tibijczyków jak te z tibia.pl są na poziomie dziecka 6 letniego który na wszelki sposób stara się zaistnieć, czy myślicie że Pasterz czy Kerston którzy przegrali srv odnaleźli się w normalnym społeczeństwie? Otóż nie, ruszyli tylko na inny srv szukając na nim tego o czym zawsze marzyli a co skutecznie utrudniał mu Katrila. Na saphirze okazało się że przejęcie władzy będzie trudniejsze do zrobienia niż myśleli, w tym momencie do rebelii na furorze dołączyły jakieś pierniki z dupy wzięte, społeczniaki które tyrał Rayl! Rozumiem żebyście jako powód wojny wzięli hunta u Doom Harvestera czy Trealyna, ale RAYLA?! Nie ma co tu ukrywać faktu że planowaliście to zrobić od dawna, chcieliście urosnąć na plecach Smerfa i to wam się udało, nie oceniona w tym pomoc Spaawa który także za was ręczył. Tak więc dochodzimy do kulminacyjnego punktu mojego posta w którym starałem się ukazać jakieś tam bzdury. Dochodzę też do wniosku że dojście pierniczków nic nieda Pasterzowi, co najwyżej rozpocznie snake których nie widzieliśmy 3 miesiące. A czy one mogą zmienić oblicze servera który jest gówniany i tylko dla tibijczyków?
Oceńcie sami.
Co ty za propagande szerzysz ludzie z pierniczkow w kocu sie postawili bo jak sam piszesz nie moze byc tak ze kazde 0 z vison bedzie wywalalo ich z expa ( a w koncu czesc z nich gra tu dlugo uczestniczylo w wielu wojnach i za to nalezy im sie jakis szacunek)

Ostatnio edytowany przez Suczy - 06-06-2008 o 10:16.
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 11:15   #7987
bulbazaur
Użytkownik Forum
 
bulbazaur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008

Posty: 55
Stan: Niegrający
Domyślny

Pamiętaj że pierniczki mieli wybór, walczyć ze złem Pasterz,Kerston lub być neutralnymi i walić PG, oni wybrali PG. Mówicie że Pasterz nic im nie zrobił a to że chciał wywalić z servera Spaawa? Spaaw to tylko ziomek jak coś chcecie a jak on potrzebuje pomocy to wy mówicie że co was to? Tak?? Thorus ty zamknij ryj bo jesteś od rayla z rl a to czyni cię tylko "DŻEMOWYM KRÓLEWCEM ŁOWICZA" a tacy jak wy niemają nic do powiedzenia, nie nauczył cię quente że psy trzymają mordę nisko przy bambusie? Im szybciej odkryjecie prawdę że to wy jesteście ci źli tym szybciej odkryjecie drogę do swojego przeznaczenia (nie real) na nowym srvie non pvp.

Zawiść ludzka jest jednak wielka jeśli porównujecie Youena i Imargama że ci dwaj nie skończyli szkoły a z tego co mi wiadomo to Imargam szkolę skończył a Youen siedzi w szkole specjalnej i wydaje GP ojca na nowe PACC !
bulbazaur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 11:18   #7988
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bulbazaur Pokaż post
Pamiętaj że pierniczki mieli wybór, walczyć ze złem Pasterz,Kerston lub być neutralnymi i walić PG, oni wybrali PG. Mówicie że Pasterz nic im nie zrobił a to że chciał wywalić z servera Spaawa? Spaaw to tylko ziomek jak coś chcecie a jak on potrzebuje pomocy to wy mówicie że co was to? Tak?? Thorus ty zamknij ryj bo jesteś od rayla z rl a to czyni cię tylko "DŻEMOWYM KRÓLEWCEM ŁOWICZA" a tacy jak wy niemają nic do powiedzenia, nie nauczył cię quente że psy trzymają mordę nisko przy bambusie? Im szybciej odkryjecie prawdę że to wy jesteście ci źli tym szybciej odkryjecie drogę do swojego przeznaczenia (nie real) na nowym srvie non pvp.

Zawiść ludzka jest jednak wielka jeśli porównujecie Youena i Imargama że ci dwaj nie skończyli szkoły a z tego co mi wiadomo to Imargam szkolę skończył a Youen siedzi w szkole specjalnej i wydaje GP ojca na nowe PACC !
Po wczesniejszej wypowidzi myslalem ze jestes kims kto gra na furorze teraz jednak oswieciles mnie ze tak nie jest ja z jakiegos łowicza? cos ci sie popierdolilo a co do qente bylismy wrogami bo on trzymal z vison a cala reszta rl byla po drugiej stronie i w koncu on do nas dolaczyl.Lokacja: Ziębice<<<czyli z pod Wrcławia i to jest na dolonym Slasku dla twojej wiadomosci. Tyle

Ostatnio edytowany przez Suczy - 06-06-2008 o 11:22.
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 11:22   #7989
bulbazaur
Użytkownik Forum
 
bulbazaur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008

Posty: 55
Stan: Niegrający
Król

Co ty mi chcesz wmówić, każdy wie że jesteś dzieckiem Łowicza i jak każdy poważny łowiczanin łykasz jak pelikan. Więc albo jesteś nowym ownerem albo wstyd ci ze jesteś z Łowicza. Stawiam na new ownera bo z tego co pamiętam to twój char był na allegro.




<ukrywa sie w pokebalu>
bulbazaur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:27   #7990
Master of Puppets
Użytkownik Forum
 
Master of Puppets's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: Scotland
Wiek: 34

Posty: 445
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 91
Poziom mag.: 69
Domyślny

<stara sie zniszczyc pokeballa by uwiezic na wieki zamknieta w nim kreature>

A co do Unholyego~ to nie jest kolejny 'przykład niespełnionego gracza, tyranego od servera do servera' lecz przykład, że Hyde Park (Furora) to temat dla ludzi o mocnej psychice. Nie jeden już poległ..
Master of Puppets jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:30   #7991
LaRrYxX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 352
Domyślny

miałem go pojechać ale zrobiło to za mnie 5 innych osób
thx guys =*
LaRrYxX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:31   #7992
LaRrYxX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 352
Domyślny

btw. jest tu jakiś temat inny co ma tak dużo stron?
LaRrYxX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:34   #7993
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suczy Pokaż post
Po wczesniejszej wypowidzi myslalem ze jestes kims kto gra na furorze teraz jednak oswieciles mnie ze tak nie jest ja z jakiegos łowicza? cos ci sie popierdolilo a co do qente bylismy wrogami bo on trzymal z vison a cala reszta rl byla po drugiej stronie i w koncu on do nas dolaczyl.Lokacja: Ziębice<<<czyli z pod Wrcławia i to jest na dolonym Slasku dla twojej wiadomosci. Tyle
Bulbasaur
Ja swoje powiedzialem ale widac ze ty wiesz wiecej no trudno nic nie poradze
ps.jestem jedynym ownerem nigdy nie shraowalem ani nie sprzedalem chara;/
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:38   #7994
bulbazaur
Użytkownik Forum
 
bulbazaur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008

Posty: 55
Stan: Niegrający
Evul

@Laryxx
Nie.
@Master of pupet
Myślę że takie zniszczenie Unholyego jakie tu miało miejsce spowoduje że unholy dostanie jakiejś fobii i będzie zmuszony kłaść sie spać z zabawka naruto w ręku !


Btw.

Co ty za propagande szerzysz ludzie z pierniczkow w kocu sie postawili bo jak sam piszesz nie moze byc tak ze kazde 0 z vison będzie wywalało ich z expa ( a w koncu czesc z nich gra tu dlugo uczestniczyło w wielu wojnach i za to nalezy im sie jakis szacunek)

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie tak jak oni sprzedać kumpli by móc iść na wyspę hydr i nie być osuniętym przez Rayla czy Aristossa.
bulbazaur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:40   #7995
bulbazaur
Użytkownik Forum
 
bulbazaur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008

Posty: 55
Stan: Niegrający
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suczy Pokaż post
Bulbasaur
Ja swoje powiedzialem ale widac ze ty wiesz wiecej no trudno nic nie poradze
ps.jestem jedynym ownerem nigdy nie shraowalem ani nie sprzedalem chara;/

Dowody pliz? Mam ci wierzyć na słowo ? Na 80 lvlu dostałeś u mnie hunta, u takiego 120 msa, co zapłaciłeś mi za wolność?
bulbazaur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:45   #7996
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bulbazaur Pokaż post
Dowody pliz? Mam ci wierzyć na słowo ? Na 80 lvlu dostałeś u mnie hunta, u takiego 120 msa, co zapłaciłeś mi za wolność?
Hunted bylem od zwidka na 50 lvli za zabicie jego nooba i pozniej juz nie. Wystarczajacy dowod moze glaca potwierdzi moze nie niewazne
http://pl.youtube.com/watch?v=96iYmDQFnoo <obczajcie nawet smieszne;p
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:47   #7997
Poul
Użytkownik Forum
 
Poul's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2008

Posty: 92
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Inshon
Świat: Furora
Poziom: 145
Domyślny

@Bulbazaur

Widać koleś że nie w temacie jesteś, używasz pojęcia względnego " Paczka Pasterza" te pojęcia jest zazwyczaj używane przez osoby które o furorze wiedzą tyle co jest wypisywane na forum... Dla sprostowania nie ma takie czegoś jak " Paczka Pasterza" Jest tylko Gildia [GUILD]Inshon[/GUILD] do której dołączyła część osób z Sunblade która prędzej czy później i tak została by shuntowana za lvl. Chłopaki mają swoje zdanie więc nie wiem po chuj wasze komentarze.

Cześć
Poul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 12:53   #7998
bulbazaur
Użytkownik Forum
 
bulbazaur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008

Posty: 55
Stan: Niegrający
Domyślny

@up

Pol ja wiem ze możesz sie czuć urażony ze używam pojęcia "Paczka Pasterza" a nie "Armia Inshon" ale niestety fakty sa takie ze Inshon choć liczniejsze to jednak dowódcą wrogich sil jest Pasterz. Inshon bez jego pozwolenia nie może nawet puścić bąka. !
Nie można zaprzeczać oczywistym faktom ze Inshon dysponuje 3 x większa ekipą od Pasterza jednak to on ciągnie tam za sznurki.

Smutne ale prawdziwe, btw kiedy 250 na candi ?
bulbazaur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 13:00   #7999
bulbazaur
Użytkownik Forum
 
bulbazaur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008

Posty: 55
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poul Pokaż post
Chłopaki mają swoje zdanie więc nie wiem po chuj wasze komentarze.

To jest ogólnodostępne forum gdzie każdy ma prawo do własnego, w miarę kulturalnego wypowiadania sie, na tematy związane z serwerem. Jeśli ci sie nie podoba to wyjdź jak to ktoś kiedyś powiedział.


Na furorze jak byłem w gildii Disturb~ miałem 3x hunta. U xarety,saptusa i sche'mata. Myślicie ze to osoby w przypadku przejęcia serwera zmienia swoje oblicze? Wielu pisało ze Czipsu to i tamto a tak naprawdę to on mi pomagał a także Van liden. Więcej złego jest po stronie ekipy Pasterza niż po obecnym scaleniu Vision & Duskiness.
bulbazaur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 13:02   #8000
Niewiemjak
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Wiek: 33

Posty: 105
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Inshon
Świat: Furora
Poziom: 115
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bulbazaur Pokaż post

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie tak jak oni sprzedać kumpli by móc iść na wyspę hydr i nie być osuniętym przez Rayla czy Aristossa.

Zal... Gowno wiesz a sie odzywasz... Wiesz co to znaczy sprzedac? Nie byles w Sunblade wiec nie wiesz jak bylo, nie siedziales u nas na vencie wiec japa...

Ostatnio edytowany przez Niewiemjak - 06-06-2008 o 13:04.
Niewiemjak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:18.


Powered by vBulletin 3