Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-06-2005, 20:17   #21
Zomozul
Użytkownik forum
 
Zomozul's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005

Posty: 24
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 25+
Zomozul ma numer GG 5275034
Domyślny nie cierpie

Dla mnie lulerzy to lamy nie lubie jak sobie spokojnie ide z carlin do venore a tu wyskakują 2 gsy i widze biały napis You are dead.Albo w kopalniach expie sobie na soldkach a tu wyskakuje 8 guardów rozumiem lurowanie tylko w przypadku gdy gosc cie doszzczętnie w----- to wtedy lurujesz mu [pare guardów,a nie jak niektórzy to robia masowo.
Zomozul jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2005, 20:18   #22
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

Ja uwazam ze bez lurerow ta gra stracila by calkowicie swoja grywalnosc. Najpierw wprowadzili system czaszek bo newbie jak wy plakali "zabili mnie jak mialem 11 lv ojejku i co ja mam teraz zrobic tak ciezko pracowalem na ten 11 lv " Przez to tibia stala sie "bezpieczniejsza" a co za tym idzie bardzij nudna. Nie ucieka sie juz jak widzisz ze kogos bija tylko noby biegna zeby tylko lota skubnac lub "popatrzec" i przeszkadzac w walce. Zero adrenaliny jest teraz wiec jezeli juz ktos luruje to zawsze jakas atrakcja...zginie sie tez mi problem to tylko gra narodzisz sie na "nowo" i mozna wszytko odrobic liczy sie satysfakcja a nie monotonne, bezpieczne zycie.

Ps jak mi ktos wyskoczy ze dali enforced pvp dla tyc co lubia adrenalinke o niech sie pi****li bo w enforced jest po 1 exp za graczy i skrocony czas exchousted. Jakby dali normalny serwer tylko ze bez skuli nie zastanawial bym sie dluzej niz 20 minut zeby chara puscic prawdopodobnie i sie tam przeniesc.
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2005, 20:30   #23
Dzid_91
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Raty i bugi

ja lubie zlurowac raty i bugi. na dolerze (pvp-enforced) jak mamy bic kogos to luruje raty i one blokuja dp. xD czasem luruje pare elfow i scoutow pod dp, ale to dl qmpli. ja lurerow (standardowych) nie lubie. jak ktos zluruje jakichs lepszy stworzonek kilka (np. 4-5 gsow pod dwarf bridge). ale ogolnie lurwrow nie lubie. ooo! lubie tez lurerow w stylu jackass (gosc robi chara zeby bez eq lurowac np gs pod thais (udaje sie za 4-5 razem i rook).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2005, 20:35   #24
Kumagoro
Użytkownik Forum
 
Kumagoro's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 369
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 30
Poziom mag.: 36
Kumagoro ma numer GG 3979793 Adres Jabbera do Kumagoro
Domyślny

Lurerzy, bez nich tibia byłaby nudna, podobnie jak bez pk.

You see a Giant spider
You loose 200 hitpoints due to attack by a Giant spider
You are poisoned
You loose 5 hitpoints
*UH*
You loose 56 hitpoints due to attack by a Giant spider
You are poisoned
You loose 5 hitopints
*i na górkę*

To jest fajne, emocje itp.
__________________


Widzisz białą ramkę? Pozbądź się IE i zainstaluj Operę bądź Fire foxa
Kumagoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2005, 22:51   #25
Vibafe
Użytkownik Forum
 
Vibafe's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Wiek: 34

Posty: 200
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poziom
Ja lubiem luleruów z lirerów i fajnie potworki sciongajom
Giganty swory i te inne storki i pająki i potworki i ja przez nich zabilem sie 4 razy jak mie bili

I liruloj tez te zielone stworki z maczygami i one som szybkie jak ja prawie w realu (na prawdziwiie)

jestes na serio taki głupi czy tylko udajesz?
Vibafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2005, 23:26   #26
Poziom
Użytkownik forum
 
Poziom's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vibafe
jestes na serio taki głupi czy tylko udajesz?
ś

ja jestem mondly sam jestes glopi i tzle
Poziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 01:10   #27
Shillien
Użytkownik forum
 
Shillien's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Wiek: 34

Posty: 10
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 14
Skille: 47/40
Poziom mag.: 8
Shillien ma numer GG 5949606
Domyślny

Mi osobiście oni nie przeszkadzają
Gram na Harmonii, gdzie jest ich trochę dużo
Czasami zdażą się jakieś cyklopki to je z hmmów rozwale (12lvl 4 mlvl, więc jak mam manę i forsę na runki to zrobię, by podbić mlvl)
No czasami spotkam GSy, ale już zabijane przez kogoś innego, a czasami dopiero co zabite
Tak jak już mówiłam mi oni nie przeszkadzają. A bez nich? No cuż bez nich Tibia nie byłaby taka sama
Shillien jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 08:03   #28
Markx
Użytkownik Forum
 
Markx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Wiek: 32

Posty: 163
Stan: Na emeryturze
Markx ma numer GG 6019343
Domyślny

Robie posmana, pierwsze gs pod Venore -.- jakoś przeżyłem zgrałem sie z kolesiem ja luruje na bok, większość kolesi ucieka a kumpel ( I tak był w Venore ) odlurowywuje spowrotem ( wtedy ja uciekam ). Potem widze że pod domkiem/sklepem ( pod d-bridge ) Jest lion wchodze na góre 5sec. red hp ( 410 mam na fulla ) Nastepnie ropują mnie żeby padł ale noobek się w***ał bo na dachu był plate armor, noobek ded ja life "Chwała Noobą" Okazało się potem że ktoś zlurował ok. 50 lionów, 40 wolfów -.-
A było widać tylko 1 =]


Wrescie zadowolony wracam do Kevina a patrze 4 huntery -.-
I na takim zabiegu skończył mi się niecały bp uhów.

Więc lurelów nie lubie, ale jak podciągne do 40+lv. to ja się odzwdzięcze
__________________
PHP Kod:
OLD MCDONALD HAD A FARMI-E-I-E-O, AND IN THAT FARM THERE WAS A BR,BR-BR-OWITH A "SIM SIM" HEREWITH A"CRAW CRAW"THERE,HERE A "SIM" THERE A "CRAW" EVERYONE "FREE ITENS!" OLD MCDONALD HAD A FARMI-E-I-E-
Markx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 08:30   #29
Repos
Użytkownik Forum
 
Repos's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Wiek: 38

Posty: 131
Stan: Niegrający
Imię: Repos
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 38
Skille: 72\71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja nie nawidze lurerow, rowniez robilem postman i co chwile ktos cos lurowal.
Repos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 08:41   #30
Taki siaki mag
Zbanowany
 
Taki siaki mag's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 145
Smutny

A ja tam lureluuw nie lubie. Niech se lurują, ale w miejscach gdzie są silni gracze.Bo co sobie taki gracz pomyśli o lurelach, ktueyidzie do kopalni, cieszy sie rze ma już odp. level, dobrą broń i pancerz, arz tu nagle wyskakuje 6 GUARDÓW i co?. Znowu cały 1 poziom trzeba na rotach spędzić.
Taki siaki mag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 10:05   #31
Kacziv
Użytkownik Forum
 
Kacziv's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004

Posty: 76
Kacziv ma numer GG 5619795
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomkov
Tak jak w temacie. Jeżeli chodzi o mnie to nei mam szacunku dla tych ludzi. Ostatnio chciałem sobie poexpić na soldach w kopalni na południe od góry goblinów. Nie doszedłem do soldów, bo ktoś zlurował ok. 8 dwarf guardów. W pierwszej sekundzie jak je zobaczyłem byłem ździwiony co one tu robią. Pomyślałem sobie żeby zacząć uciekać i walić z run w nie. Na domiar złego w tym samym momencie przerwało mi neta na 3-4 sekundy przez co nie zdążyłem uciec !! Co straciłem ? Najcenniejszą rzeczą był Bright Sword (30k ), a ponadto BP UH, 2 BP HMM, nowy axe ring, bolty(na sell) oraz inne pojedyncze runy. brakowało mi ok 30% do 25 lvl i ok 30% do 39 mlvl. Do tej pory jestem załamany. Człowiek haruje całymi dniami aby zarobić na BS oraz mieć dobre skille, a tu w jednej chwili traci wszystko. LURERS SUX !
Ja nie mam nic do lurerów bo sam nim jestem
Co to by była za Tibia jakby żadnej akcji w niej nie było, przecież nie musi być łatwa, lekka i przyjemna.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magus
Nudzi im sie to sie bawia uprzykrzajac zycie innym graczom. W zasadzie samo lurowanie moze byc calkiem zabawne, sam sie kiedys w to troche bawilem. Nie ma to jak Smok pustoszacy Thais albo GS na trasie do Venore.
Na lurerow nie ma lekarstwa, byli, sa i beda. Trzeba nauczyc sie ich przechytrzac. To jedyny sposob.

Co o nich mysle? Dodaja troche adrenaliny do monotonnej rozgrywki tibijskiej. Z nimi zle, bez nich jeszcze gorzej.
A szkoda, że już się nie da zlurować nic do miast bo takto by zmiotło tych low lvli cały dzień blokujących wejście do depo.
Kacziv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 10:24   #32
pawepek
Użytkownik Forum
 
pawepek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 395
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
pawepek ma numer GG 6976708 Send a message via Skype™ to pawepek
Domyślny ?

lol? co wy tak płaczecie? oczywiscie lurowanie czasem jest chamskie ale... nie ma co plakac... It's just game! straciłeś lvl? odrobisz... ja osobiscie czasem lubie lurerów a czasem nie, oczywiscie mozna sie wkurzyc, kiedy tylko co nabity lvl idzie sie kochac z powodu GSa stojącego pod Dwarfen Bridge ale... powtarzam, it's just game!
__________________
-> regulamin
pawepek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 10:25   #33
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Taaa, ja też luruję często różne potwory [gsy, dragi - moje filmy w dziale Filmy]. Niestety teraz lurowanie to nie to co kiedyś. Wszyscy denerwują się, że CipSoft nic nie robi, aby zapobiec pladze lurerów. Takie osoby grają w Tibię od ok. 1 roku. Pamiętam jak lurowałem gsy pod venore 17 knightem, jak robiłem sobie przed dp runy i zobaczyłem napis "You lose 20 hitpoints due to attack Dragon Lord." i szybko do dp. Ehh...
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 10:47   #34
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

O jezu lured GS aa halp plax.....
Lurowanie to jest zabawa kosztem innych. Calkowicie sie zgadzam z Kaczivem, chociaz ja mieszkam w AB i czesto lurujemy na blokerow dp Arcany. Tez padlem na zlurowanych guardach i co... Nie plakalem ze "o jejku caly lvl znowu na rotach robic, jak ja to zrobie), ty zobacz jak sie robi caly dzien lvl - 60k exp, siedzisz do 4 w nocy a potem wstajesz zadowolony o 10 i padasz na Random Pk bo te nooby blokuja dp. Na nich moglbym lurowac cale dnie, zeby sie oduczyli (off. gdyby nie bany to bym co chwile walil ue w nich).
Wiec prosze nie placzcie ze lurerzy sa bo jedni robia to dla celu a inni dla zabawy.
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 10:53   #35
Vitihud
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 30

Posty: 173
Vitihud ma numer GG 2424367
Domyślny

Najmniej lulerów jest w Carlin, Kazo, A'b. I co z tego, że zlurują orca warriora, jak przed nim każdy ucieknie

Kurde... ja luruje na rooku orki na afk. Nawet niezły loot kiedyś miałem 400 gp+ studded legs+ chain armor+ katana
__________________
Nie gram już w tibie, bo jest nudna Gta San Andreas rulez!

Ostatnio edytowany przez Vitihud - 29-06-2005 o 10:56. Powód: Musze się przyznać, że lurowałem.
Vitihud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 12:02   #36
Markx
Użytkownik Forum
 
Markx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Wiek: 32

Posty: 163
Stan: Na emeryturze
Markx ma numer GG 6019343
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vitihud
Najmniej lulerów jest w Carlin, Kazo, A'b. I co z tego, że zlurują orca warriora, jak przed nim każdy ucieknie

Kurde... ja luruje na rooku orki na afk. Nawet niezły loot kiedyś miałem 400 gp+ studded legs+ chain armor+ katana
W ab są arcany, do carlin też można przyprowadzić -.-
Kazz na poziom z dwarfami lurnąć gaurdy ( Kopalnia w mieście ) ja osobiście lurłem 4 guardy ( tam gdzie quest na ciasteczka )
__________________
PHP Kod:
OLD MCDONALD HAD A FARMI-E-I-E-O, AND IN THAT FARM THERE WAS A BR,BR-BR-OWITH A "SIM SIM" HEREWITH A"CRAW CRAW"THERE,HERE A "SIM" THERE A "CRAW" EVERYONE "FREE ITENS!" OLD MCDONALD HAD A FARMI-E-I-E-
Markx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 12:16   #37
Krs_one
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny lurerzy ?

Ogólnie nie lubie lurerów ..... jednak staje się tak zabawne jak zlurują Ci pod np dwarven bridge 7 GS ów ! Sam tylko raz padłem na zlurowanym GS ie i jak to po każdym dedzie miałem załamke na jeden dzień ale już jest ok
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 13:04   #38
H_A_N_I_O
Użytkownik forum
 
H_A_N_I_O's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 33

Posty: 17
H_A_N_I_O ma numer GG 1996048
Domyślny

Sam kiedyś lurowalem gs'y ale za to musialem placic nie mala sume

Co do lurowania w kopalniach guardów to mysle ze to jest dobry pomysl
Pewnego razu expie sobie na soldach i guardach a tu mi jakis kolo wchodzi i zabija mi resp to luruje wyzej guarda lub kilka i juz nikogo niema.

Co do Gs'a sam kiedys padlem ale to stare dzieje.
H_A_N_I_O jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 17:16   #39
Freaqs
Użytkownik Forum
 
Freaqs's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 40

Posty: 165
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dezerteer
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sky
Świat: Inferna
Poziom: 99
Freaqs ma numer GG 3216016
Domyślny

Lurowanie jest sposobem na zarabianie i zabawe!
Wiem bo sam lubie lurować gs'y/zerki z orc fortess chodzić z nimi i czekac az przezuci się na jakiegoś ludzia
Zebys ty wiedzial ile ja uhow/many stracilem na lurowaniu.... okolo 4 bp uh i okolo 3000many

A loot ... o jeja to wyjdzie cos ponad 500K...
Freaqs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2005, 19:47   #40
AmonRudth
Użytkownik forum
 
AmonRudth's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Imię: Xalfagus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 37
Poziom mag.: 36
Domyślny

Bardzo lubię ich zwłaszcza od kiedy został zrulowany do amazon camp gs od którego padłem.
AmonRudth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:52.


Powered by vBulletin 3