Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-01-2006, 20:02   #101
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FarowRime
w ramach walki z CIPem,wqurza mnie to, że PACCowie mogą mieć promocję, a FACC nie
W ramach walki z CIPem? ROTFL. Człowieku, powinieneś się cieszyć że w ogóle dają grać za darmo (a jakoś muszą zarabiać na życie, poza tym prąd, wynajem lokalu, itp kosztuje - człowieku! masz 15 lat a tego nie rozumiesz?) a ty jeszcze chcesz z tym walczyć?

A ja tam tibia.org.pl nie wierzę. Ściągnąłem raz tibicam, i 2 razy ktos mnie próbował haknąć (raz zmianił hasło, ale szybko "wyprosiłem" nowe, a drugi raz zmienił e-maila, szczęście że zawsze przed grą loguję się na tibia.com, to kliknąłem zaraz cancel. Potem gość sobie odpuścił a ja się dopiero wtedy skapnąłem, że trzeba by wyszukać i wywalić keyloga z dysku ) Nie wiem, czy keylog był z tamtąd, ale niesmak pozostał... (heh, jak z tego kawału )
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2006, 20:20   #102
DaniaStone
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 148
Profesja: Royal Paladin
Świat: Chimera
Poziom: 26
Skille: 68/52
Poziom mag.: 11
Domyślny

Spleen to fajny gosc i nie mam zamiaru psoc tego... Mysle ze to zly pomysl.
A powiedz mi tak naprawde jak duzo osob nabija skille poprzez inne programy albo dzielenie kont. Przeciez pamietam jak moj brat na noc ustawial sobie knighta przychodzil rano i ma 3-4 skille wyzej......... A w Tibia nie jest doskonala dlatego programy takie jak TBI tez nie sa doskonale. Dlatego nie gram w Tibie, bo moim zdaniesz to debilna gra .... Tyle mam do powiedzenia.
Zycze jak najmniej spotkan z gmami i noobkami/newbie. Paps
DaniaStone jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 22:19   #103
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Ludzie, czy macie pojęcie że za AFKowanie na bocie może być
I nie łudźcie się że tego się wykryć nie da, bo się da. Osobiście widziałem GMa banującego takiego AFKarza(swoją drogą, koleś miał 50 hamów w parcelu, który przerzuciłem cudem do depo), więc nie radzę wam AFKować na botach, makrach itp. bo może się to dla was źle skończyć. Osobiście uważam macrowców za idiotów i zdania nie zmienię bo taki macroman to nikt inny jak cheater. Sam grać nie umie to pozwala AI robić to za niego. I co w tym widzicie? Co z tego macie? Postać z zarąbistymi skillami których nie robiliście sami. PRAWDZIWY tibijczyk robi skille sam, godzinami lampiąc się w monitor i obserwując pasek skilla. Więc żegnam was cholerni oszuści bez honoru. A normalnych tibijczyków pozdrawiam i życzę dobrych skilli, leveli, eq i jak najmniej noobów, PK i banów na swojej drodze w tibii. A wam, cholerni cheaterzy, życzę bana 4ever.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 15:50   #104
FarowRime
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Wiek: 33

Posty: 33
Profesja: Paladin
Świat: Julera
FarowRime ma numer GG 8296900
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
W ramach walki z CIPem? ROTFL. Człowieku, powinieneś się cieszyć że w ogóle dają grać za darmo (a jakoś muszą zarabiać na życie, poza tym prąd, wynajem lokalu, itp kosztuje - człowieku! masz 15 lat a tego nie rozumiesz?) a ty jeszcze chcesz z tym walczyć?

A ja tam tibia.org.pl nie wierzę. Ściągnąłem raz tibicam, i 2 razy ktos mnie próbował haknąć (raz zmianił hasło, ale szybko "wyprosiłem" nowe, a drugi raz zmienił e-maila, szczęście że zawsze przed grą loguję się na tibia.com, to kliknąłem zaraz cancel. Potem gość sobie odpuścił a ja się dopiero wtedy skapnąłem, że trzeba by wyszukać i wywalić keyloga z dysku ) Nie wiem, czy keylog był z tamtąd, ale niesmak pozostał... (heh, jak z tego kawału )
Heh, koleś, mi chodzi o to, że PACC z promocją może sobie usiąśc przy kompie, zapuścić tibię, zrobić bp runek w czasie krótszym niz 3 godziny! Widzę, że niezbyt rozumiesz moje postępowanie... NIe chodzi mi o to, że PACC jest zły, ale o to, że PO PROSTU nie mam czasu na robienie runek, bo moi bracia też chcą sobie pograć. Zresztą po twoim levelu widzę, że nigdy nie robiłeś np gfbkow. Bp to w przypadku FACCa około 4h, w przypadku PACCA z promocją około 2,5h. A pozatym ja nie miałem hacka (niby od niedawna gram, ale..) bo stosuję podstawowe środki bezpieczeństwa. poszukaj sobie na tym forum człowieku poradnika (POWER of BUTTON"szukaj") a nie będziesz miał nigdy hacka. Radzę ci na przyszłość, czytaj do końca posty zanim wystawisz swój... i jeszcze coś, nie opłaca sie używać tego bota do walki, bo serio można dostać freeza, JA już tak miałem. auto uhanie nie marnuje run, po prostu trzeba przeczytac readme i już wiadomo o co chodzi. łowienie ryb jest do dupy, nie używajcie tego, łowi 1 rybke na 5 minut, afk mlvl... bardzo łatwo zaliczyć deda, autowylogowywanie działa dopiero po chwili, już mam jednego deda... więc Drogie dzieci! nie używajcie TBI i nie bierzcie narkotyków

Ostatnio edytowany przez FarowRime - 01-02-2006 o 16:00.
FarowRime jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 18:08   #105
Vanzi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 165
Świat: WoWscape
Domyślny

Taaak, zwalczajmy TBI bo to lipny bot... Feel the NG's power

A tak swoja droga to na co ten temat ? boty byly, sa i beda dopuki nie będzie na tyle GMów aby mogli reagować na każdy report szybko (obecnie reportowanie mc, macro etc. to strata czasu) na co się nie zapowiada skoro obecnie nie mogą sobie poradzić z sharingiem (na który niby dowody leza w logach, a i tak bany za to sa sporadyczne)
Vanzi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 18:41   #106
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FarowRime
Heh, koleś, mi chodzi o to, że PACC z promocją może sobie usiąśc przy kompie, zapuścić tibię, zrobić bp runek w czasie krótszym niz 3 godziny!
Jak zapłacił, niech ma. Te 250 zł na rok to nie mało, więc coś mu się za to należy.

Cytuj:
Widzę, że niezbyt rozumiesz moje postępowanie... NIe chodzi mi o to, że PACC jest zły, ale o to, że PO PROSTU nie mam czasu na robienie runek, bo moi bracia też chcą sobie pograć.
To rób podczas expienia. Ja tak robiłem poprzednią postacią, i jakoś nie zbiedniałem od tego.

Cytuj:
Zresztą po twoim levelu widzę, że nigdy nie robiłeś np gfbkow. Bp to w przypadku FACCa około 4h, w przypadku PACCA z promocją około 2,5h.
Miałem 2 updaty temu druida. (rzeczywiście nie robiłem gfb, bo zrobiłem raz jeden bp i skapnąłem się, że to się ni w cholerę nie opłaca. A jeśli chodzi ci o robienie run dla siebie, to mana fluidy w łapę i heja - tylko trochę drożej niż w sklepie, a magic level rośnie, aż miło) A co do czasu, to zdaje się że się mylisz - policzyłem moim domowej roboty programem i wyszło mi równo 2 godziny dla pacca . Ale jak mówiłem - jak ktoś wyda te 250 zł to niech ma.
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 21:22   #107
Zordonex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 12 2005

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alphadron
Ludzie, czy macie pojęcie że za AFKowanie na bocie może być
I nie łudźcie się że tego się wykryć nie da, bo się da. Osobiście widziałem GMa banującego takiego AFKarza(swoją drogą, koleś miał 50 hamów w parcelu, który przerzuciłem cudem do depo), więc nie radzę wam AFKować na botach, makrach itp. bo może się to dla was źle skończyć. Osobiście uważam macrowców za idiotów i zdania nie zmienię bo taki macroman to nikt inny jak cheater. Sam grać nie umie to pozwala AI robić to za niego. I co w tym widzicie? Co z tego macie? Postać z zarąbistymi skillami których nie robiliście sami. PRAWDZIWY tibijczyk robi skille sam, godzinami lampiąc się w monitor i obserwując pasek skilla. Więc żegnam was cholerni oszuści bez honoru. A normalnych tibijczyków pozdrawiam i życzę dobrych skilli, leveli, eq i jak najmniej noobów, PK i banów na swojej drodze w tibii. A wam, cholerni cheaterzy, życzę bana 4ever.
Masz 15 latek i już potrafisz tak pyskować?, a z resztą szkoda słów, jesteś za głupi żeby myśleć i zrozumieć co do ciebie piszę. Swoją drogą i tak wiem, że używasz bota.

Powiem wam teraz coś, gó*no mnie obchodzi co o tym myślicie i gó*no mnie obchodzi czy w ogóle ktoś to przeczyta, ale to prawda:

50% graczy w tibie UŻYWA botów itd.
50% nie używa- z czego 49% to nooby, które nie więdzą co to boty lub nie potrafią tego włączyć, a 1% to gracze "legit" (którzy nie potrzebują botów bo dzielą konto).

Ja osobiście używam przez siebie napisanego programu na własne potrzeby i mam w du^%e czy w TBI są jakieś keyloggery czy nie (ale gdy ja go jeszcze używałem to nie było).
Zordonex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 21:39   #108
Lord'Nesteloo
Użytkownik Forum
 
Lord'Nesteloo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 32

Posty: 201
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 42
Skille: 21/23
Poziom mag.: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord'Nesteloo Lord'Nesteloo ma numer GG Top Secret Adres Jabbera do Lord'Nesteloo
Domyślny

Ludzie....CO WY MACIE DO TBI?
Jesli sadzicie ze spleen was haknie...to nie uzywajcie i nie kluccie sie ze spleen hakuje.
Ja osobiscie uzywam tbi a nigdy hacka nie mialem...
Po co te klutnie? Co drugi post to:
Spleen Hakuje albo Spleen nie hakuje...
Dajcie sobie spokoj...kto chce uzywa/kto nie chce nie uzywa !!
Lord'Nesteloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 22:48   #109
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Siema

Ostatnio zauważyłem że wiele osób używa programu " Tibia Black Ice ". W tym mój nieszczęsny brat. Nie nawidzę tego gdyż CipSoft stworzył Tibię by grać samemu a nie żeby grał "bot". Rycerze zostawiają tego bota na noc a on im automatycznie treni skille. Magom i Druidom treni magic lvl i robi runki. Palladynom także treni. Wkurzające, bo jedni uczciwi gracze męczą się by wbić skille załóżmy 80/80 a tu przyjdzie jakiś kolo co kilka razy na noc zostawi bota i wytreni take skille bez problemu. Nie wiem czy da się to jakoś zwalczać te Tibia Black Ice. Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.

A wy co na to?
Dajcie se spokoj z tym bo zachowujecie sie jak nooby, co ci przeszkadza ze ktos uzywa tbi? Lepiej sie wezcie za zlodziei lootbagow.
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 00:49   #110
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zordonex
Masz 15 latek i już potrafisz tak pyskować?, a z resztą szkoda słów, jesteś za głupi żeby myśleć i zrozumieć co do ciebie piszę. Swoją drogą i tak wiem, że używasz bota.

Powiem wam teraz coś, gó*no mnie obchodzi co o tym myślicie i gó*no mnie obchodzi czy w ogóle ktoś to przeczyta, ale to prawda:

50% graczy w tibie UŻYWA botów itd.
50% nie używa- z czego 49% to nooby, które nie więdzą co to boty lub nie potrafią tego włączyć, a 1% to gracze "legit" (którzy nie potrzebują botów bo dzielą konto).

Ja osobiście używam przez siebie napisanego programu na własne potrzeby i mam w du^%e czy w TBI są jakieś keyloggery czy nie (ale gdy ja go jeszcze używałem to nie było).
Taa, ja używam bota. Szkoda że mi nie jest potrzebny, bo expić i skillować wolę sam niż żeby robił to za mnie bot (i dedał łażąc na 15 lvlu na DLe). Poza tym skąd to niby wiesz? Masz dowody? Jak masz to dawaj, chętnie posłucham ględzenia pacana który się uważa za starszego i lepszego od innych bo "napisał bota"(a sądząc po stylu pisania itp. ma około 10 lat). A skoro gówno cię to obchodzi to po cholerę spamujesz? Co do procentowego podziału graczy w tibii: No comments (tzn. brak komentarza, przyda ci się tłumaczenie bo raczej tego nie rozumiesz, sądząc po poziomie posta). I ostatnie pytanie: kto ci tego posta pisał? Bo sam to raczej nie umiesz nawet myśleć i iść jednocześnie a co dopiero pisać i myśleć. Może podczas pisania nie myślałeś(co raczej rzadko ci się zdarza, tzn. myślenie)? To by tłumaczyło denność posta.
@poisoner
Totalny offtopic. Poza tym według ciebie robią ci którzy nie umieją grać. To po co zajmować się ich złodziejami?
@lord'nesteloo
Gadasz że inni spamują postami typu "spleen hakuje". "A nie bo spleen nie hakuje" a sam to robisz. Poza tym w postach piszemy co do TBI mamy. Poczytaj je całe a nie szukaj zdań typu "spleen hakuje".
@down
Dwa słowa(z tymi wcześniej to więcej ): [Ś][W][i][Ę][T][A] [R][A][C][J][A]
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)

Ostatnio edytowany przez Dark Alphadron - 02-02-2006 o 09:32.
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 06:26   #111
m.s
Użytkownik forum
 
m.s's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2006
Lokacja: ~[-Wroc3aw]~

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Skille: 75/57
Poziom mag.: 15
m.s ma numer GG 3590757
Domyślny

@up
Cytuj:
Taa, ja używam bota. Szkoda że mi nie jest potrzebny, bo expić i skillować wolę sam niż żeby robił to za mnie bot
nooo po co program ma zanas expic jak lepiej samemu
m.s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 20:04   #112
kaapa
Użytkownik Forum
 
kaapa's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 41
Domyślny

Hmm ja tam TBI nie używam bo boje sie zostawić postać "bez kontroli" ale mam lighthacka. Poprostu nie lubie ciemności itp. Tego akurat nie rozumiem, co jest złęgo w lighthacku i co złego robie że go używam ? (lighthacka mam przez przerobienie tibia.spr)
kaapa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 20:10   #113
Krizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2005

Posty: 805
Domyślny

Wiesz, jedynym rozwiązaniem było by każdego z osobna śledzić -.-
Jak niemasz czego innego do roboty to zacznij każdego pytać czy używa TBI i napewno połowa graczy ci się przyzna <JOKE>
Krizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 22:43   #114
Endin
Użytkownik Forum
 
Endin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2005

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Aurea
Poziom: 15
Skille: 48/44
Poziom mag.: 2
Domyślny

Zordonex
Uważasz, że każdy kto nie używa botów jest noobem i idiotą. Błąd!
Używanie bota = noobstwo! To tak jakby oszustwo. Ludzie ciężko pracują na swoją postać i jest z tego SATYSFAKCJA1
Endin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2006, 23:25   #115
zalfik
Użytkownik Forum
 
zalfik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 38

Posty: 551
Stan: Niegrający
zalfik ma numer GG 2130859
Domyślny

Cytuj:
o ile wiem TBI trzeba uruchomić przed Tibią więc wtedy dopiero program może rejestrować co jest wpisywane na klawiaturze
Wiedzcie, ze dobry keylogger dziala w inny sposob. Instaluje sie na komputerze podczas odpalenia pliku ****** (a nawet innych rozszerzen).
Sam kiedys bawilem sie programem Perfect Keylogger i wykonanie zakazonego nie wymaga ZADNEJ znajomosci jakiegokolwiek jezyka programowania.
Dlatego wydaje mi sie ze spleen nie dodaje tych "kilku linijek", bo tworzenie calego programu tylko w celu zainstalowania w nim keyloggera jest nieoplacalne. Latwiej skorzystac z gotowego softu znalezionego w necie

@topic
Mysle ze kazdy uzywa macro na swoja odpowiedzialnosc... a pamietajcie ze postacie afk zostawione gdzies na pastwe losu, to mozliwosc latwego lootu
__________________
Pozdrawiam serdecznie,
zalfik - Mr. "wanna be cool"



Zaje*iste koszulki ^_^
Poradnik korzystania z HijackThis
www.ortografia.pl
zalfik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 21:11   #116
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Sorki za odświerzanie starego tematu ale nie mogę się powstrzymać:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zordonex
50% graczy w tibie UŻYWA botów itd.
50% nie używa- z czego 49% to nooby, które nie więdzą co to boty lub nie potrafią tego włączyć, a 1% to gracze "legit" (którzy nie potrzebują botów bo dzielą konto).
O ja pier***e. Jak ktoś nie używa botów to jest głupi bo nie wie jak włączyć? No chyba że sharuje konto to jest wtedy też jest ok, bo i tak boty nie są mu potrzebne? W sumie sam nie wiem jak to skomentować, brak mi słów po prostu.
Ten obrazek chyba lepiej wyrazi co o tobię myślę:
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 22:13   #117
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

wow zaliczam sie do 1% graczy w tibie nie uzywajacych cheatow z tego powodu ze sa "legit" :@
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2006, 00:02   #118
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olorion.
wow zaliczam sie do 1% graczy w tibie nie uzywajacych cheatow z tego powodu ze sa "legit" :@
Czyli wg. niego dzielisz konto
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2006, 05:19   #119
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Rozumiem was. Mnie też wkurzył (głownie dlatego że ta bezsensowna "riposta" była skierowana we mnie ) i to porządnie. Ja nie mam bota, chociaż wiem co to jest i jak się ten szajs odpala a accu nie sharuję ponieważ nikomu nie ufam na tyle żeby z nim dzielić konto które robiłem kilka miechów. Mar Cin pożyczę coś od ciebie i skieruję w niego:

//EDIT//
BTW. koleś dawno się nie odezwał. Pewnie go zatkało
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)

Ostatnio edytowany przez Dark Alphadron - 12-02-2006 o 05:31.
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2006, 09:09   #120
Seba83
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie ma to jak zwalić całą winę na spleena . Dzieci chodzą po stronach typu tibiafans w dziale unverified, ściągają pliki ***** które w ogóle nie działają, więc pozostaje im TBI. Po pewnym czasie zaliczają kolejnego hacka i z płaczem piszą nowego bzdurnego posta na tibia.pl. Oczywiście wszystkich shackował spleen! Nie ma innej możliwości! . Boisz się shakowania? Nie potrafisz skutecznie wykrywać keyloggerów? TO NIE ŚCIĄGAJ BOTÓW! Ja gram w Tibię z przerwami już około dwóch lat. Nie mialem jeszcze ani jednego hacka, a botów używałem prawie przez cały czas ;- ). Myślicie, że administratorzy serwisu tibia.org.pl hostowaliby bota Tibia Black Ice bez sprawdzenia źródeł? Założę się, że wszyscy ktorzy mowią, że ich shakowali przez TBI, mówią tak tylko po to by nie wyjść na głupka. Na bank wszyscy shakowani używali innych botów niż TBI z TIBIA.ORG.PL, a nie z innych stron typu www.czystetbi.republika.pl.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:47.


Powered by vBulletin 3