Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-01-2006, 20:45   #1
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny "Zwalczajmy" Tibia Black Ice !!

Siema

Ostatnio zauważyłem że wiele osób używa programu " Tibia Black Ice ". W tym mój nieszczęsny brat. Nie nawidzę tego gdyż CipSoft stworzył Tibię by grać samemu a nie żeby grał "bot". Rycerze zostawiają tego bota na noc a on im automatycznie treni skille. Magom i Druidom treni magic lvl i robi runki. Palladynom także treni. Wkurzające, bo jedni uczciwi gracze męczą się by wbić skille załóżmy 80/80 a tu przyjdzie jakiś kolo co kilka razy na noc zostawi bota i wytreni take skille bez problemu. Nie wiem czy da się to jakoś zwalczać te Tibia Black Ice. Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.

A wy co na to?
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-01-2006, 20:50   #2
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Siema

Ostatnio zauważyłem że wiele osób używa programu " Tibia Black Ice ". W tym mój nieszczęsny brat. Nie nawidzę tego gdyż CipSoft stworzył Tibię by grać samemu a nie żeby grał "bot". Rycerze zostawiają tego bota na noc a on im automatycznie treni skille. Magom i Druidom treni magic lvl i robi runki. Palladynom także treni. Wkurzające, bo jedni uczciwi gracze męczą się by wbić skille załóżmy 80/80 a tu przyjdzie jakiś kolo co kilka razy na noc zostawi bota i wytreni take skille bez problemu. Nie wiem czy da się to jakoś zwalczać te Tibia Black Ice. Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.

A wy co na to?
z keyloggerem to nie bedzie zadne wmawianie, tylko w 99% prawda. przeciez czlowiek potrafiacy napisac taki program napewno potrafi umiescic w nim wirusa tak, by te prostsze i starsze antyviry go nie wykryly. najbardziej to nad tym powinienes ubolewac Ty, chyba ze masz oddzielnego kompa tylko dla siebie, gdyz zagrozone jest nie tylko jego ale i Twoje konto - jak mniemam, uczciwego gracza.
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2006, 21:00   #3
Anteks
Użytkownik Forum
 
Anteks's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2005
Lokacja: Kraków/
Wiek: 32

Posty: 113
Stan: Niegrający
Anteks ma numer GG 4770665
Domyślny

Uspokuj sie chłopie..
Przecież macro zawsze było, jest i będzie..
Jak narkotyki..
pozdrów brata używającego TBI
__________________
Na wiejskiej znajdziemy to miejsce....
Patrz niżej
^
||
Nie klikaj wyżej, bo bedziesz sikał w nocy

PoZdro
Antek
Anteks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2006, 21:04   #4
Lord'Nesteloo
Użytkownik Forum
 
Lord'Nesteloo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 32

Posty: 201
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 42
Skille: 21/23
Poziom mag.: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord'Nesteloo Lord'Nesteloo ma numer GG Top Secret Adres Jabbera do Lord'Nesteloo
Domyślny

Spleen to moj rl kolega....On stworzyl tbi
Nie sadze zeby hakowal ludzi...nie jest taki !!
Recze 100% za niego ;-)
Lord'Nesteloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2006, 21:13   #5
B4k4
Użytkownik forum
 
B4k4's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khazar
z keyloggerem to nie bedzie zadne wmawianie, tylko w 99% prawda. przeciez czlowiek potrafiacy napisac taki program napewno potrafi umiescic w nim wirusa tak, by te prostsze i starsze antyviry go nie wykryly. najbardziej to nad tym powinienes ubolewac Ty, chyba ze masz oddzielnego kompa tylko dla siebie, gdyz zagrozone jest nie tylko jego ale i Twoje konto - jak mniemam, uczciwego gracza.
To znaczy, ze jesli potrafie poslugiwac sie bronia palna to jestem morderca?
B4k4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2006, 21:24   #6
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez B4k4
To znaczy, ze jesli potrafie poslugiwac sie bronia palna to jestem morderca?
Twoje przeniesienie tej sytuacji do swiata realnego jest troche zbyt brutalne i nie do konca trafne. jezeli juz uzywasz tego przykladu to powinno to brzmiec raczej "jezeli kradniesz z uzyciem broni palnej to czy jestes gotowy jej uzyc" chociaz to tez jest dalekie od poprawnego przeniesienia tego na swiat realny. moze poprostu lepiej tego nie robic, bo jednak sa to 2 rozne rzeczy. bronia palna zabijasz ludzi, popelniasz czyn "dzieki" ktoremu mozesz stracic wolnosc nawet do konca swojego zycia. lepiej takich porownan miedzy Tibia a rl nie robic.
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2006, 21:46   #7
Vard Acal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Wiek: 32

Posty: 109
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

też mam kolege używającego TBI ale sami tu nic nie zdziałamy moim zdaniem powinien się tym poważnie zająć CIPSOFT, wiem że potrafią
Vard Acal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 09:01   #8
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

@ Vard Acal

Powiedz mi jak CipSoft może to zwalczać ? Przecież nie będzie każdemu testował kompa a w Tibii tego nie wykryjesz -.-
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 09:23   #9
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

oczywiście dodanie do programu takiego jak (TBI) kilku linijek kodu odpowiedzialnych za dodanie nowej zmiennej typu string która zapisywałaby accnumber i password następnie wysłała te dane do serwera w postaci małego pliku lub po prostu dane to dla człowieka który stworzył TBI kaszka z mleczkiem Ktoś tu mówi że go zna i że wie że on jest uczciwy hehe dobre więc twierdzisz że ktoś siedzi kilkadziesiąt godzin rozgryzając klienta + kombinuje jak by ułożyć program robi to wszystko zupełnie za darmo następnie dzieli się ze wszystkimi graczami bo ma "dobre serce"(nie twierdzę że tak nie jest)ale musisz przyznać że bardziej prawdopodobna jest 2 wersja (w programie jest te kilka linijek kodu a właściciel nie używa accontnumber i hasła odrazu tylko po miesiącu 2 i już się nie skapujesz czemu byłeś haknięty pomyślisz jakiś haker)Zastanówcie się więc 2 razy zanim użyjecie jakiejś "pomocy " w tibi (no chyba że sami napiszecie tą pomoc)
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 09:48   #10
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Yhy

Nom prawda. Ale słuchaj, Jastr. Jeśli mój brat grając na moim koncie i używając TBI może być haknięty. Bo wiesz nie chce żeby moja postać była haknieta
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 10:06   #11
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

To zależy od kodu jeżeli gościu nie chce ażyby anty wir wykrył działalność jego "kodu" to wtedy jesteś bezpieczny (o ile nie zaczniesz kożystać z TBI) o ile wiem TBI trzeba uruchomić przed Tibią więc wtedy dopiero program może rejestrować co jest wpisywane na klawiaturze Pamiętaj ja nie wiem czy w TBI jest keyloger (nawet nie mam TBI) nie widziałem również kodu źródłowego TBI więc niewiele ci pomogę. Wszystko co tutaj piszę to zwykłe przypuszczenia ale wiadomo lepiej chuchać na zimne. Czasami lepiej samemu coś osiągnąć (nawet skile czy mlvl) wtedy jest większa satysfakcja a programy pokroju TBI nie tylko są potencjalnym zagrożeniem ale również odbierają część tej satysfakcji Więc lets play
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 11:35   #12
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.
Wmawiamy. I tylko to możemy zrobić. (chociaż mozna jeszcze raportować w tibii).

Cytuj:
To znaczy, ze jesli potrafie poslugiwac sie bronia palna to jestem morderca?
Złe porównanie. Gracz, który w tibii osiągnął wiele dzięki pomocy TBI do zdobycia levela, skilli itp. jest jak wysoko postawiony urzędnik/szef jakiejś firmy, który doszedł do swojego stanowiska z pomocą mafii, łapówek, mocnych "pleców", itd.
Jak już ktoś mówił - jeden uczciwie zdobędzie level 100 w rok, drugi w pół roku używając TBI, mc i innych tego typu rzeczy. Czyj level będzie "lepszy" ? (dla mnie ten pierwszy). Pozatym skoro ktoś nie potrafi sobie poradzić z wymogami gry to niech lepiej nie gra.
Cytuj:
Uspokuj sie chłopie..
Przecież macro zawsze było, jest i będzie..
Jak narkotyki..
I jak narkotyki - macro zawsze będzie objawem słabości.

Cytuj:
też mam kolege używającego TBI ale sami tu nic nie zdziałamy moim zdaniem powinien się tym poważnie zająć CIPSOFT, wiem że potrafią
Z takim myśleniem daleko nie zajdziesz. Kto powiedział, że jesteśmy sami? Do końca nigdy nie zwalczymy macro, mc itp. ale raportując w tibii, upominając kolegów, dając innym przykład, że uczciwa gra jest lepsza i daje więcej zabawy przyczyniamy się do zmniejszenia populacji "cziterów".

Cytuj:
Nom prawda. Ale słuchaj, Jastr. Jeśli mój brat grając na moim koncie i używając TBI może być haknięty. Bo wiesz nie chce żeby moja postać była haknieta
Sprawa prosta - oczyść komputer, ściągnij odpowiedni program i zablokuj wszystkie strony z nazwą "tibia". Brat nie będzie miał skąd ściągnąć macra.
Druga mozliwość - kup sobie swój dysk, ewentualnie swój komputer.

Cytuj:
To zależy od kodu jeżeli gościu nie chce ażyby anty wir wykrył działalność jego "kodu" to wtedy jesteś bezpieczny
Wierz mi - jeżeli gość zrobi program z keyloggerem lub wirusem tak, żeby nie został wykryty na dobrze zabezpieczonym komputerze to znaczy, że mamy nowego programiste-geniusza w naszym kraju.

Co do mojego stosunku do macro - sam kiedyś używałem i stwierdzam, że jest głupie, bo odbiera bardzo dużo przyjemnoiści z gry. Dla mnie nie jest zabawą ustawić macro i "niech macro gra za mnie". Będe wtedy miał super postać z extra skillami. I co z tego? Jaka będzie w tym zabawa? Dla mnie zabawą jest dojście do czegoś samemu. Poza tym ryzyko hacka i bana za macro... Macro jest złe.

Używanie macro to jak rybak, który idzie na ryby, po drodze znajduje sklep, kupuje ryby, po czym od razu wraca do domu. Łowienie ryb ma być zabawą, dawać satysfakcję (ten kto nie jest rybakiem nie zrozumie tego). Tak samo w tibii - gra ma dawac satysfakcję, a jaką satysfakcję będę miał, gdy wszystko zrobi za mnie MACRO??
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 09-01-2006 o 11:39.
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 11:42   #13
Elun
Użytkownik forum
 
Elun's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wiek: 33

Posty: 24
Profesja: Knight
Świat: Fortera
Poziom: 26
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

nie wiem, czy w tbi jest keylogger, ale przyznam sie, ze sama kiedys go uzywalam. Po jakis 3 miesiacach: hack. Gram sobie normalnie, nagle mnie wylogowalo i nie moglam zalogowac sie przez godzine, bo mnie nie chcialo polaczyc z serwerem. Postac stracila wszystko, cale szczescie nie zostala zabijana ani nie miala red skulla. Ale i tak gram juz nowa. Mi sie wydaje ze to bylo przez tbi, ale nie moge byc 100% pewna. Nic poza nia nie uzywalam.
Elun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 11:43   #14
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny

[quote=Shinjix]
Sprawa prosta - oczyść komputer, ściągnij odpowiedni program i zablokuj wszystkie strony z nazwą "tibia". Brat nie będzie miał skąd ściągnąć macra.
Druga mozliwość - kup sobie swój dysk, ewentualnie swój komputer[quote]


Mam oczyścic komputer, ok oczyściłem. Tnz przeskanowałem. Ale jeśli zablokuje wszystkie strony z nazwą Tibia to nie będe mógł przychodzić na www.tibia.pl prawda? Dlatego nie robię tego.

Co do drugiej możliwości :

Nowy dysk to jako tako, ale ni mam tyle kasy żeby na Tibie tylko na Tibie kupić komputer ;/
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 12:37   #15
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ci co uzywali TBI i tak beda uzywac, i my na to nic nie poradzimy.
Ostatnio Xadam sie wzial za nich i pare osob juz zbanowal.
Niektorzy sie poprostu nie umnia bawic i my na to nic nie poradzimy.
Po co tak naprawde uzywac lighthacka(i itp) ktory psuje klimat gry? Tym bardziej ze teraz po update mana sie regeneruje 4 razy szybciej, a koszt wielu zaklec spontanicznych nie wzrosl. Spokojnie mozna knightem expic na utevo gran lux.
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 13:41   #16
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

No tak... ale jak może zwykła Tibia cię shakować, Elun ?
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 15:28   #17
Solero
Użytkownik Forum
 
Solero's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2005

Posty: 117
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 168
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Siema

Ostatnio zauważyłem że wiele osób używa programu " Tibia Black Ice ". W tym mój nieszczęsny brat. Nie nawidzę tego gdyż CipSoft stworzył Tibię by grać samemu a nie żeby grał "bot". Rycerze zostawiają tego bota na noc a on im automatycznie treni skille. Magom i Druidom treni magic lvl i robi runki. Palladynom także treni. Wkurzające, bo jedni uczciwi gracze męczą się by wbić skille załóżmy 80/80 a tu przyjdzie jakiś kolo co kilka razy na noc zostawi bota i wytreni take skille bez problemu. Nie wiem czy da się to jakoś zwalczać te Tibia Black Ice. Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.

A wy co na to?
Ten człowiek już mne dobija ushushsuush od tego masz GMów a to że ich często nie ma to nie ma na to jak narazie rady pozostaje zabijać afkerów i raportować ( nyksus dla Ciebie specjalnie napisze - ctrl + r !111 )
__________________

Solero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 15:51   #18
Zummer
Użytkownik Forum
 
Zummer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 442
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Icearahor
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

Są ludzie i parapety...
Z tego co wiem nie działa on na zasadzie cavebota (automatycznego expienia).
Trenić skille on może, ale już automatyczne uhanie zawodzi (z tego co słyszałem). Właśnie dlatego CipSoft zrobił soul pointsy i łamanie spir, żeby takie boty były coraz mniej przydatne (wkońcu śpimy około 8 godzin, a soul pointsów tylko 100, więc raczej tak dużo to on tych runek nie zrobi.)
__________________
'No moon is there, no voice, no sound of breating heart; a sight profound.'
Zummer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 16:57   #19
Bersek
Użytkownik forum
 
Bersek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 15
Domyślny

Mi to tam wcale nie przeszkadza bo nigdy nie trafiłem na Keyloggera i nie trafie nigdy...Apropo Brata mój lubi odwiedzać stronki typu www.freepacc/keylogger/hackmeplax***** i jego stały text "tam nic nie ma mój kolega tam wchodzi i nie miał hacka" XD
Bersek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2006, 17:06   #20
B4k4
Użytkownik forum
 
B4k4's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Złe porównanie. Gracz, który w tibii osiągnął wiele dzięki pomocy TBI do zdobycia levela, skilli itp. jest jak wysoko postawiony urzędnik/szef jakiejś firmy, który doszedł do swojego stanowiska z pomocą mafii, łapówek, mocnych "pleców", itd.
Jak już ktoś mówił - jeden uczciwie zdobędzie level 100 w rok, drugi w pół roku używając TBI, mc i innych tego typu rzeczy. Czyj level będzie "lepszy" ? (dla mnie ten pierwszy). Pozatym skoro ktoś nie potrafi sobie poradzić z wymogami gry to niech lepiej nie gra.
Nie zrozumiales.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khazar
z keyloggerem to nie bedzie zadne wmawianie, tylko w 99% prawda. przeciez czlowiek potrafiacy napisac taki program napewno potrafi umiescic w nim wirusa tak, by te prostsze i starsze antyviry go nie wykryly.
Moj post w odpowiedzi na posta Khazara:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez B4k4
To znaczy, ze jesli potrafie poslugiwac sie bronia palna to jestem morderca?
IMO gowno prawda, ze to ze spleen moze wrzucic keyloggera w kod tbi jest rownoznaczne z tym, ze robi to.

Zagmatwalem? Moze
B4k4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:35.


Powered by vBulletin 3