Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-11-2008, 15:08   #181
Dj Fara0n
Użytkownik Forum
 
Dj Fara0n's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004
Wiek: 33

Posty: 373
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Dj Fara0n ma numer GG 1366594
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Alkochol jest zakazany dla młodzieży, a jednak każdy umie sobie jakoś poradzic i kupic sobie flaszke czy piwo, zastanów się co by sie działo jakby narkotyki były dostępne w sklepach dla dorosłych..
Zyje w srednio-malym miescie (~14k ludzi) i nie uwazam, ze zalatwienie trawy to jakies arcytrudne zadanie. Powiedzial bym wiecej. To jest jak pojscie po chleb do piekarni i co ciekawe nie mam jakis tam elo nigga blokers gangsta znajomosci.
Dj Fara0n jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-11-2008, 15:15   #182
DuskinessvsVision
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 07 2007

Posty: 200
Domyślny

Szkodliwe, czy nieszkodliwe władze nie mają moralnego prawa zabraniać mi spożywania różnych substancji na moim terenie (dom). Pale = ok, moje życie, mój problem, zniszcze je sobie trudno, ale nie nikt się nie wtrąca i zabrania zapalić tylko dla mojego dobra.

@lechista
brak mi słów. jezeli w coffeshopach będą legalnie sprzedawane narkotyki, z pewnego, zrdowego zrodla to jak gangi beda zarabialy, albo walczyly?
__________________
000000000000000000000000000000000000
000000000000000000000000000000000000
000000000000000000000000000000000000
000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000000000
000000000000000000000000000000000000
000000000000000000000000000000000000
000000000000000000000000000000000000

Ostatnio edytowany przez DuskinessvsVision - 22-11-2008 o 15:21.
DuskinessvsVision jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 15:27   #183
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Wg. mnie nie ma zalet. To, że masz odjazd i widzisz wszystko w lepszym świetle wcale nie musi byc dla wszystkich zaletą
Nie będzie cukierków. Nie będzie quada(bo nie będzie cukierków). Nie będzie telewizji i nie będzie parku rozrywki. Nie będzie niczego. Muzyki i filmów też nie będzie. Bo po co? Nie żyjemy dla przyjemności, tylko do pracy!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Wiesz co się dzieje w Ameryce?? Gangi na ulicach, dilerzy się zabijają nawzajem, normalny człowiek boi się wejść w ciemną uliczkę bo jakiś naćpany psychol go tam zabije, a wiesz co by się działo jakby znieśli zakazy?? Domyśl się
Albo jestem źle poinformowany, albo sytuacja prawna dot. marihuany w większości ze stanów jest podobną do tej w Polsce.
Przełącz polsat. Tylko tam Amerykanie boją się wyjść na ulice ze strachu przed gangami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
To może zniesiemy też zakazy o jeździe po pijaku?? Bo przecież to jest twoje ciało i jak ci się chce to się zabijesz.
Porównujesz pijanego kierowcę, do chłopaka, który po zażyciu marihuany nie jest bardziej agresywny niż był przed?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Alkochol
Alkohol miszczu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
jest zakazany dla młodzieży, a jednak każdy umie sobie jakoś poradzic i kupic sobie flaszke czy piwo, zastanów się co by sie działo jakby narkotyki były dostępne w sklepach dla dorosłych..
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."

Ostatnio edytowany przez Vavi - 22-11-2008 o 15:31.
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 15:37   #184
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Tak na marginesie:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Wiesz co się dzieje w Ameryce?? Gangi na ulicach, dilerzy się zabijają nawzajem, normalny człowiek boi się wejść w ciemną uliczkę bo jakiś naćpany psychol go tam zabije, a wiesz co by się działo jakby znieśli zakazy??
A wiesz co się dzieje w Polsce? Pijani ludzie, kibole zabijają się nawzajem, a normalny człowiek jak najbardziej boi się wejść w ciemną uliczkę, bo go drech pobije - a w najlepszym wypadku po takim spotkaniu będzie 'lżejszy' o komórkę.

I wiem co mówię, bo zdarzało się przed o-parę-lat-starszymi, liczebniejszymi, pijanymi ogolonymi panami w za dużym ubraniu sp*erdalać.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 22-11-2008 o 15:39.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 15:41   #185
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Nie będzie cukierków. Nie będzie quada(bo nie będzie cukierków). Nie będzie telewizji i nie będzie parku rozrywki. Nie będzie niczego. Muzyki i filmów też nie będzie. Bo po co? Nie żyjemy dla przyjemności, tylko do pracy!
Masz genialne podejście.
Takie "Żyje chwilą, bo zaraz umrę"
Tylko, że druga część się nie spełnia.
Sobie przyćpałeś, świat jest piękny. Tylko...
Po pierwsze - to nie jest rzecz realna, złudzenie. Gdy cię go pozbawią będzie ci ciężej. I dość prawdopodobne, że znowu postanowisz uciec od tego "okrutnego świata" tam gdzie jest tak pięknie. To jest naturalna rzecz, dążenie do szczęścia.
Tylko, że to jest ułuda, nic prawdziwego.
Cytuj:
Albo jestem źle poinformowany, albo sytuacja prawna dot. marihuany w większości ze stanów jest podobną do tej w Polsce.
Przełącz polsat. Tylko tam Amerykanie boją się wyjść na ulice ze strachu przed gangami.
O rly? Byłeś w USA? Gadałeś z ludźmi?
Ja byłem, gadałem. I choć np. w San Diego ludzie nie mieli takich problemów (jak mówisz), to w większych miastach na wschodzie taki problem się pojawiał.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 15:47   #186
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Nie będzie cukierków. Nie będzie quada(bo nie będzie cukierków). Nie będzie telewizji i nie będzie parku rozrywki. Nie będzie niczego. Muzyki i filmów też nie będzie. Bo po co? Nie żyjemy dla przyjemności, tylko do pracy!
Nie porównujcie cukierków do narkotyków. Wasze podejście jest takie, że jak nie ma byc narkotyków to niech nie będzie niczego co sprawia przyjemność. To jest nie moralne
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Porównujesz pijanego kierowcę, do chłopaka, który po zażyciu marihuany nie jest bardziej agresywny niż był przed?
Mówiłem o narkotykach, nie o marihuanie. Po waszych argumentach zmieniłem trochę swoje zdanie o marihuanie, ale nie o innych śmieciach
Mam nadzieję, ze Snagoth wypowie się na ten temat.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Tak na marginesie:



A wiesz co się dzieje w Polsce? Pijani ludzie, kibole zabijają się nawzajem, a normalny człowiek jak najbardziej boi się wejść w ciemną uliczkę, bo go drech pobije - a w najlepszym wypadku po takim spotkaniu będzie 'lżejszy' o komórkę.

I wiem co mówię, bo zdarzało się przed o-parę-lat-starszymi, liczebniejszymi, pijanymi ogolonymi panami w za dużym ubraniu sp*erdalać.
No własnie! Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. W Polsce cię okradną albo pobiją a w Ameryce zabiją, a to wszystko dlatego, że narkotyki są bardziej upowszechnione i dostępne
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DuskinessvsVision Pokaż post
Szkodliwe, czy nieszkodliwe władze nie mają moralnego prawa zabraniać mi spożywania różnych substancji na moim terenie (dom). Pale = ok, moje życie, mój problem, zniszcze je sobie trudno, ale nie nikt się nie wtrąca i zabrania zapalić tylko dla mojego dobra.

@lechista
brak mi słów. jezeli w coffeshopach będą legalnie sprzedawane narkotyki, z pewnego, zrdowego zrodla to jak gangi beda zarabialy, albo walczyly?
Będą brały haracze od coffeshop'ow
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 22-11-2008 o 15:54.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 15:54   #187
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
No własnie! Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. W Polsce cię okradną albo pobiją a w Ameryce zabiją, a to wszystko dlatego, że narkotyki są bardziej upowszechnione i dostępne
Daj spokój, to tak, jak oskarżanie Żydów o całe zło w Polsce, typowe dla wyznawców klechy z Torunia.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 15:56   #188
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Nie, to nie jest to samo, to są zupełnie 2 różne sprawy
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 15:57   #189
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Tylko, że to jest ułuda, nic prawdziwego.
Tylko co z tego? Nikt tu nie mówi (chyba), że narkotyki nie szkodzą lub że chce przećpać całe życie. A nawet jeśli, chcesz mu tego zabronić?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
O rly? Byłeś w USA? Gadałeś z ludźmi?
Ja byłem, gadałem. I choć np. w San Diego ludzie nie mieli takich problemów (jak mówisz), to w większych miastach na wschodzie taki problem się pojawiał.
No to porównaj teraz taką Amerykę z Holandią. A teraz pomyśl, w którym państwie narkotyki (miękkie) są zalegalizowane.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Nie porównujcie cukierków do narkotyków. Wasze podejście jest takie, że jak nie ma byc narkotyków to niech nie będzie niczego co sprawia przyjemność. To jest nie moralne
A czym się różni alkohol od narkotyków? I to i to sprawia przyjemność, i to i to może spowodować śmierć. Tylko, że jedno jest legalne, a drugie nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
w Ameryce zabiją, a to wszystko dlatego, że narkotyki są bardziej upowszechnione i dostępne
To wszystko dlatego, że narkotyki są nielegalne.

@EDIT
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Będą brały haracze od coffeshop'ow
Najgorsze jest to, że to może nie być ironia...

Ostatnio edytowany przez Fred_Flintston - 22-11-2008 o 16:00. Powód: ble
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 15:59   #190
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S-75 Pokaż post
A jak zacząłeś palić to ile miałeś lat? resztą sam sobie zaprzeczasz.
Zacząłem palić, jak miałem lat 14, skończyłem, jak miałem 17. Wszystko to w państwie, w którym marihuana jest całkowicie zakazana, a kupowałem ją od kolegów ze szkoły.

Możesz mi powiedzieć, w którym miejscu sobie przeczę, czy będziesz tak rzucał bezpodstawnymi oszczerstwami?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:03   #191
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post

O rly? Byłeś w USA? Gadałeś z ludźmi?
Ja byłem, gadałem. I choć np. w San Diego ludzie nie mieli takich problemów (jak mówisz), to w większych miastach na wschodzie taki problem się pojawiał.
Pytanie. To wina legalności narkotyków w Stanach Zjednoczonych?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista
No własnie! Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. W Polsce cię okradną albo pobiją a w Ameryce zabiją, a to wszystko dlatego, że narkotyki są bardziej upowszechnione i dostępne
Lasooch sam elegancko to podsumował...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion;
Gdy cię go pozbawią będzie ci ciężej.
Dla mnie świat jest piękny i bez mj. Nie podawaj skrajnych przypadków. Nikt z moich znajomych, którzy palą nie narzeka na życie. No, może poza jednym ale to nie wina marihuany



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista
Nie porównujcie cukierków do narkotyków. Wasze podejście jest takie, że jak nie ma byc narkotyków to niech nie będzie niczego co sprawia przyjemność. To jest nie moralne
Przekręcasz znaczenie jak polityk PiSu.
Powiedziałeś, że palenie nie ma żadnych zalet. No to ja się pytam: jakie zalety
poza chwilą przyjemności ma jedzenie cukierków/ przejażdżka na karuzeli?
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."

Ostatnio edytowany przez Vavi - 22-11-2008 o 16:05.
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:10   #192
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
A czym się różni alkohol od narkotyków? I to i to sprawia przyjemność, i to i to może spowodować śmierć. Tylko, że jedno jest legalne, a drugie nie.
Faktycznie państo jest głupie, rząd smierdzi, państwem powinien rządzić dyktator, najlepiej ćpun, który będzie sprawiedliwy i dobry...
Jak myslisz, czemu alkochol jest legalny, a narkotyki nie?? Alkohol nie uzależnia fizycznie, a niektóre narkotyki tak, człowiek z wadą serca, jak wypije alkochol to nic mu się nie stanie, a jak zażyje jakiegoś narkotyka to może umrzeć, jest niebezpieczniejszy i gorzej wpływa na zdrowie, po zażyciu nie odróżniasz świata rzeczywistego od fikcyjnego, a po alkcholu nie ma niczego takiego. To tak jak by legalizować broń, bo przecież nie szkodzi...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Przekręcasz znaczenie jak polityk PiSu.
Powiedziałeś, że palenie nie ma żadnych zalet. No to ja się pytam: jakie zalety
poza chwilą przyjemności ma jedzenie cukierków/ przejażdżka na karuzeli?
Jedzenie cukierków i przejażdżka na karuzeli nie ma żadnych wad, morze pyzatym, że jak przesadzisz to zrobi ci się przez chwilę nie dobrze. Przestańcie porównywać narkotyki do cukierków bo to jest żałosne. Jak będziesz miał dzieciaka to dasz mu zapalić jointa, albo wbijesz mu strzykawe w ręke, bo przecież obie rzeczy mają takie same zalety?? To tak jakbyście chcieli nam na sile wmówić, ze białe jest czarne, a czarne jest białe lub 2+2=7... Właśnie wasze wypowiedzi są podobne to polityków z Pisu
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 22-11-2008 o 16:19.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:17   #193
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
człowiek z wadą serca, jak wypije alkochol to nic mu się nie stanie, a jak zażyje jakiegoś narkotyka to może umrzeć
Z wadami serca też nie bardzo można pić alkohol, poza tym, analogicznie: człowiek z fenyloketonurią będzie rzuć gumę do żucia i może mieć powikłania, więc ją zdelegalizujmy, podobnie jak wszystko słodzone sztucznie (a właściwie - wszystko zawierające fenyloalaninę).
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:20   #194
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Może picie nie wpłynie na niego dobrze, ale na pewno go nie zabije. No chyba, że ostro przedawkuje.
Dokładnie, będzie miał powikłanie, ale nie zabije go to, tak?? I to jest ta różnica...
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:24   #195
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
A czym się różni alkohol od narkotyków?
Tym samym czym scyzoryk od karabinu maszynowego.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:24   #196
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
No to porównaj teraz taką Amerykę z Holandią. A teraz pomyśl, w którym państwie narkotyki (miękkie) są zalegalizowane.
Nie porównuj żadnego kraju do Holandii... Holandia jest tak jakby innym światem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
człowiek z wadą serca, jak wypije alkochol to nic mu się nie stanie, a jak zażyje jakiegoś narkotyka to może umrzeć
Idź zażyj lepiej słownika języka polskiego.

Nie mówi się "zażyć jakiegoś narkotyka" tylko "zażyć jakiś narkotyk".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Dla mnie świat jest piękny i bez mj. Nie podawaj skrajnych przypadków. Nikt z moich znajomych, którzy palą nie narzeka na życie. No, może poza jednym ale to nie wina marihuany
To czego? Nowoczesnej kultury EMO?

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 22-11-2008 o 16:26.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:26   #197
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Może picie nie wpłynie na niego dobrze, ale na pewno go nie zabije. No chyba, że ostro przedawkuje.
Dokładnie, będzie miał powikłanie, ale nie zabije go to, tak?? I to jest ta różnica...
Tu akurat nie masz kompletnie pojecia o czym mowisz - przy niektorych chorobach nawet 1 kieliszek badz 1 fajka moze doprowadzic do smierci.

Ale co by nie mowic - jestem przeciwko jakiemukolwiek legalizowaniu narkotykow. Nawet do uzytku wlasnym domu. Czemu? Bo wiekszosc tzw. skrajnych liberalow sprzeda swoje wlasne poglady, jak beda chorzy i jedynym ratunkiem bedzie NFZ A tak powaznie - bo narkotyki, podobnie jak fajki, moga niszczyc zdrowie osob postronnych.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:32   #198
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Alkohol nie uzależnia fizycznie
Przecież nawet Wikipedia to potwierdza...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia
systematyczne jego spożywanie - nawet w niewielkich ilościach - prowadzi do pełnego, fizycznego uzależnienia.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
po zażyciu nie odróżniasz świata rzeczywistego od fikcyjnego
Coś takiego, nie?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Majaczenie_alkoholowe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
ak będziesz miał dzieciaka to dasz mu zapalić jointa, albo wbijesz mu strzykawe w ręke, bo przecież obie rzeczy mają takie same zalety??
Haha brawo, to pewnie wg Ciebie w Holandii rząd organizuje obowiązkowe wycieczki szkolne do coffeshopów, połączone z rytualnym zażywaniem psylocybiny?
Wracając do pytania: nie, jakiekolwiek przymuszanie do czegoś powinno być karane.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
To tak jak by legalizować broń, bo przecież nie szkodzi...
Swoje zdanie na ten temat już gdzieś wyraziłem, więc nie będę tutaj o tym pisał.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
jak zażyje jakiegoś narkotyka to może umrzeć
Jak zje se jakiegoś muchomora z lasu (tak, czerwonego też ) to też może sczeznąć. Powtarzam: i co z tego?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Nie porównuj żadnego kraju do Holandii... Holandia jest tak jakby innym światem.
No tak, jak coś się nie zgadza z poglądami pana Gonzo, to oczywiście musi to być ekstremalny wyjątek, "inny świat" i w ogóle życie na Marsie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Tym samym czym scyzoryk od karabinu maszynowego.
Karabin jest raczej produkowany by zabijać, więc kolejne nietrafione porównanie.

Ostatnio edytowany przez Fred_Flintston - 22-11-2008 o 16:47. Powód: oooo
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:35   #199
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Jak myslisz, czemu alkochol jest legalny, a narkotyki nie?? Alkohol nie uzależnia fizycznie, a niektóre narkotyki tak, człowiek z wadą serca, jak wypije alkochol to nic mu się nie stanie, a jak zażyje jakiegoś narkotyka to może umrzeć...
Teraz mogę z ręką na sercu powiedzieć, że nie jesteś w temacie, a piszesz po to, żeby udawać mądrego. I nie wkręcaj mi tu kitu, bo problem dotyczy mojego otoczenia, więc wiem o alkoholu TROCHĘ więcej...

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 22-11-2008 o 16:40. Powód: wyraz wcięło \;
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2008, 16:39   #200
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post

To czego? Nowoczesnej kultury EMO?
Więc skutkiem smutku jest marihuana?
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:09.


Powered by vBulletin 3