Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-07-2009, 03:57   #1
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Brak ikony Główna aktualizacja gry 8.50.

Czy wybrałeś prawidłową datę letniej aktualizacji? W ostatniej sondzie aż 20% graczy trafiło dobrze i wybrało datę 1 lipca 2009.

A teraz CipSoft pokaże Ci co zmienił w tegorocznej aktualizacji. Usiądź wygodnie i zacznij czytać!


Na początek, legendarne miasto Carlin zostało poddane gruntownym remontom. Teraz jest to prawdziwy obraz kobiecej elegancji i średniowiecznego uroku. Tamtejszy zamek znów lśni w swojej chwale, tak samo jak kilka domów i siedzib gildii w Thais oraz Edron. Zatrzymaj się tam tak szybko, jak to tylko możliwe, ponieważ nowy wygląd tamtejszych okolic jest tego wart.

Zostały dodane również nowe zadania, których wykonania mogą się podjąć odważni tibijczycy, z całej krainy. Ci, którzy zaczęli swoją podróż powinni rozpocząć "Pielgrzymkę popiołów". Kierowana wycieczka poznawcza do każdego z 5 sławnych "dających błogosławieństwo". Inni mogą być zainteresowani pomocą Eclesiusowi, roztargnionemu magowi w jego zadaniach. Swoim pomocnikom płaci pieniężnie, jak i w doświadczeniu.
Bardziej doświadczeni mogą się sprawdzić w zdobywaniu dawno utraconych artefaktów golemów i stawania twarzą w twarz z Cieniami Yalahar. Ponadto, Rapanaio, krasnolud, ma do opowiedzenia kilka dziwnych historii. Czy będziesz na tyle odważny, by dotknąć stopą ziemi na Wyspie Zła?

Poza tym, kilka nowych zadań jest oferowanych przez różnych mieszkańców kontynentu. Poszukują bohaterów, którzy pomogą walczyć przeciwko hordom potworów. Ale bądź czujny, gdyż w każdej minucie swojego polowania możesz trafić na potwora z siłą bossa.

Dodano dwa nowe ewenty. W sierpniu Jean Pierre, czołowej sławy kucharz, jest gotów wyjawić Ci swoje największe gastronomiczne tajemnice. Z jego pomocą przygotujesz niezwykłe dania, które zadziwią każdego, a Tobie dadzą niezwykłe zdolności. Później w listopadzie będzie miał miejsce Ewent Świetlistej Bariery, do którego wykonania potrzebna będzie pomoc dużej ilości ludzi. Zadanie jest proste, utrzymanie światła w 10 latarniach przez 5 dni. Jeśli zawiedziesz, zło zagrozi mieszkańcom Tibii.

Wprowadzono ważne zmiany w systemie PvP na zwykłych światach PvP. Zniesiono zasadę 5, nazwaną "Player Killing", która dotyczyła bana za zbyt częste zabijanie bogu ducha winnych graczy. Zamiast tego wprowadzono czarną czaszkę. Gracze oznaczeni w ten sposób nie mogą atakować nieoznaczonych poszukiwaczy przygód i używać run oraz czarów obszarowych.
Dodatkowo, licznik zabić został zmieniony. W praktyce znaczy to, że 20 ostatnich graczy, którzy zadali obrażenia na ofierze, nim ta umarła w ciągu ostatnich 60 sekund ma naliczone jedno morderstwo i zostało wyświetlonych na stronie informacyjnej postaci.
Kolejną zmianą jest dodanie stref ochronnych. Gracze, którzy bronili się atakując swojego oprawcę nie mają już blokady uniemożliwiającej wejście do strefy ochronnej. Blokada wejścia do strefy ochronnej ma od teraz nowy symbol: dwa skrzyżowane czerwone miecze, podobne do tych z aktualnego symbolu blokady wylogowania. Został również wprowadzony nowy symbol, mianowicie biały gołąb. Oznaczający stanie w strefie ochronnej.

Nie można było zagwarantować wiecznej ochrony dla węzłów małżeńskich. Aż do teraz. Więź życia stała się teraz prawdziwym tibijskim faktem i jest najlepszym sposobem na uprawomocnienie związku dwóch osób, z którzy chcą spędzić ze sobą resztę życia. W Venore możesz kupić piękny strój weselny i iść z nim do Thais, Ab'Dendriel albo Kazordoon do zawarcia wspaniałego małżeństwa, ze swoją drugą połówką. Po uroczystości możesz wyruszyć ze swoim współmałżonkiem na niezapomnianą podróż poślubną na romantyczną wyspę Melunę.


Nieustraszeni myśliwi znajdą nowe tereny polowań w pobliżu Beregar oraz Liberty Bay, oraz niektórych nowo odkrytych wodospadów w podziemiach Tiquandy. W północnej części Darashii różne bestie wypaliły swoje szlaki w ukrytych tunelach, więc uważaj na ich ogniste oddechy. Treasure Island, Demona, grobowce Ankrahmun i wiele, wiele innych terenów dostało parę nowości, jak również zmieniony wygląd. Pamiętaj więc, by odwiedzić parę lokacji.

Balansacja potworów zmieniła przedmioty wyrzucane przez nie, zachowania oraz siłę kilku Tibijskich potworów, na przykład: hellspawny, water elementale, wispy, sea serpenty, werewolvy, fire devile, gargoyle, gobliny i wiele innych. Meduza jest nowym i silnym potworem, uwolnionym w letniej aktualizacji. Bądź ostrożny, gdy staniesz twarzą w twarz z dziko wyglądającą kreaturą, z włosami z węży.

Dodatkowo, nowa doza bossów została dodana do Tibii. Na przykład: Fahim the Wise, Esmeralda, The Many bądź The Noxious Spawn. Poza tym, kilka bossów jak Demodras, czy The Horned Fox zmieniło miejsce swojego pojawiania się, przez co są trudniejsze do odnalezienia.

Nowy ekwipunek również jest częścią letniej aktualizacji. Słuchając tibijskiej społeczności dodali demoniczny plecak, królewski plecak oraz księżycowy plecak. Kilka nowych amuletów, które chronią Cię przed niektórymi żywiołami i ostatecznie, tajemnicza paczuszka, którą dostałeś z sercet service quest może zostać otwarta. W środku znajduje się małe ustrojstwo, które na pewno Ci pomoże w specjalnych sytuacjach.

To nie koniec. Rashid, oraz kilku innych NPC będzie teraz kupowało więcej przedmiotów od Ciebie. Zatrzymaj się przy nich i spytaj ich o oferty.

Ostatnia, lecz nie mniej ważna informacja dotyczy nowego kanału, który dodali do okna czatu. Kanał server log zbiera informacje, które zwykle wyświetlały się w default channel. Dodatkowo zbiera również takie informacje, jak: zadane przez Ciebie i twoich przywołanków obrażenia, zrzucone przez potwora przedmioty, czy obrażenia, które potwór zadał Tobie. Informacja o przedmiotach wyrzuconych przez potwora będzie w kolorze zielonym w celu wyróżnienia jej.

Dodatkowe zdjęcia z tej aktualizacji znajdziesz na naszych towarzyszących i promowanych stronach fanowskich, które są dobrym miejscem do odwiedzenia.

Kiedy zalogujesz się do gry po tym, jak ich serwis zacznie działać twój klient powinien zaktualizować się automatycznie. Jeżeli jednak tak się nie stanie zawsze możesz samodzielnie pobrać grę o tutaj.

Jutro, to znaczy 2 lipca 2009 roku CipSoft założy specjalny wątek, gdzie będzie można podyskutować o zmianach w systemie PvP. Wszelkie inne sugestie należy kierować w temacie komentującym aktualizację. Temat ten znajduje się tutaj.

Baw się dobrze po tegorocznej letniej aktualizacji!
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 02-07-2009 o 18:13.
Vasudanin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-07-2009, 11:30   #2
FWithADog
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2009
Lokacja: Sosnowiec.
Wiek: 30

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kwaazar
Profesja: Rookstayer
Gildia: Bez gildii.
Świat: Calmera
Poziom: 37
Skille: 21/27
FWithADog ma numer GG 12561315
Domyślny

Wszystko jest w porządku, tylko jedna rzecz mi nie pasuje. Mam tu na myśli sprawę serwer loga. Czy nie dałoby się wyłączyć tej wkurzającej (jak dla mnie) informacji o loocie z potwora, która co chwile pojawia mi się na środku ekranu?
FWithADog jest offline  
stary 02-07-2009, 11:36   #3
Froder
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 21
Domyślny

No cóż. Właśnie to durne blokowanie wejścia do pz po tym jak moja postać broniła się przed napastnikiem, mnie wkurzała...ile razy jakieś grupy pk, z którymi nie miałem żadnych szans, mnie blokowały, a ja ubijałem najsłabszego i nawet nie mogłem wtedy wejść do depo, co równało się ze śmiercią...
Froder jest offline  
stary 02-07-2009, 11:36   #4
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Pewnie by się dało tylko trzeba napisać na forum T.com Mnie też to wkurza, poza tym już są skargi na t.com co do tego wyświetlania na zielono przy postaci, bo faktycznie robi się bałagan na ekranie szczególnie jak ubijesz coś co ma dużo loota to na ekranie masakra. Dziwne tylko to, że cip tego od razu nie wyłapał, a poza tym pewnie każdy się ze mną zgodzi, że za to też odpowiadają tutorzy - w końcu to oni testują upki. Czyżby im to nie przeszkadzało ?
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/

Rozenix jest offline  
stary 02-07-2009, 11:43   #5
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

A co z tymi new servami??
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline  
stary 02-07-2009, 12:44   #6
Roni36
Użytkownik forum
 
Roni36's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2007
Lokacja: Kalisz

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 165
Skille: 98/75
Poziom mag.: 19
Roni36 ma numer GG 9017895
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rester111 Pokaż post
Jak Sie Nie Podoba Że Cie KtoŚ Za*******a To Wy*******aj Na Non-pvp Po Chuja Tu Grasz???? Nie Chce Mi Sie Wierzyc Że Jak Jakis 10 Lvl WjebaŁ Ci Sie Na Expa To Go Nie ZajebaŁes...wiĘc Ludzie Nie PŁaczcie Tylko IdŹcie Na Non-pvp A Ludziom Dajcie Sie Normalnie BiĆ Bo O To Chodzi W Tej Grze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzieci Neo Rlz . . .
A co do nowych serverów czytałem, że mają być jutro tj. 03. lipiec.
Roni36 jest offline  
stary 02-07-2009, 12:48   #7
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Roni36 Pokaż post
Dzieci Neo Rlz . . .
A co do nowych serverów czytałem, że mają być jutro tj. 03. lipiec.
to ze ma padake to jedno, a to ze prawi dobrze to drugie ; o

jestem tego samego zdania co on. ale takim gadaniem na pewno sie nic nie osiagnie. przejrzalem caqly temat na forum t.com dot. wlasnie tego update to generalnie prawie wszyscy poza graczami z nonpvp nazekaja na nowy system pvp ofc przyznaje im racje

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Froder Pokaż post
No cóż. Właśnie to durne blokowanie wejścia do pz po tym jak moja postać broniła się przed napastnikiem, mnie wkurzała...ile razy jakieś grupy pk, z którymi nie miałem żadnych szans, mnie blokowały, a ja ubijałem najsłabszego i nawet nie mogłem wtedy wejść do depo, co równało się ze śmiercią...
_/

Cytuj:
Yay, just went on my 120 ms. Prepared to die since the char is 100% botted anyway. Went to hunt Yalahar Blue Djinns and not 5 minutes later I see a knight of the enemy guild walking to my spawn. Went to the stairs and he started to attack me, I ofc jumped some until like 5 botknights and another 5 sd chars of them came and shooted at me on all 3 floors. Since their mainchars waited outside shooting mwalls to block my exit-way to yalahar, I just went through the questdoor, walked to a corner, waited a minute and then logged since none of their mainchars with green djinn quest wanted to take unjusti~ on me haha
witaj nowa tibio <33


@2down, =DD
__________________

Ostatnio edytowany przez Rav - 02-07-2009 o 13:13.
Rav jest offline  
stary 02-07-2009, 12:52   #8
Roni36
Użytkownik forum
 
Roni36's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2007
Lokacja: Kalisz

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 165
Skille: 98/75
Poziom mag.: 19
Roni36 ma numer GG 9017895
Domyślny

Wg. mnie złym pomysłem jest to, że w pt wszyscy fraga dostają :/
Roni36 jest offline  
stary 02-07-2009, 13:05   #9
sir rafski
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 08 2005
Lokacja: Nisko

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 130
Domyślny

@up
Bardzo złym! Juz nie ma takiego samego pk jak kiedys!! polityke wojen cala zniszczyli!
Pierdole nie gram juz w tibie...! kupuje wowa!
__________________
...::: Nie kradnij - rząd nie lubi konkurencji :::...
sir rafski jest offline  
stary 02-07-2009, 14:17   #10
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

@sir~
Ahahaha true

@topic

No up nie najlepszy, żegnaj random pk i wary( no chyba że na party będą się bić;D).
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline  
stary 02-07-2009, 14:50   #11
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

I tak o to kończy się PvP w Tibii.
Tą aktualizacją przebili Hot-Keys [7.8], a nawet nowe potiony i czary[8.2?].
Po prostu porażka, nie gram w Tibię od dawna, ale aż przykro się robi, że z dobrej gry zrobiono ścierwo dla mały dzieciaczków. Co mi się nie podoba?

Nowe Carlin
Banki w PZ
Czarne czaszki
Nowy System PvP
Śluby - co to Simsy czy Tibia?
20 osób dostaje fraga? Czy Was za przeproszeniem poje***?
Nowe Outfity - porażka.
Training Monki
Scyzoryk? McGywer? Dobre.
Demon BP, hahahahahahahahahahahahh
Wędka z kołowrotkiem...

Najlepiej niech zrobią specjalne miski, takie jak mieli na dzikim zachodzie, biegasz po pustyni, wsypujesz piasek, używasz na wodzie i masz złoto!!!!

Tibia właśnie tą aktualizacją dotknęła dna.

Tyle ode mnie.

Ps. Do tych, którzy mi napiszą "Nie podoba się to spier****"
Nie, nie podoba się i to jest moje zdanie, a jak Ci się ono nie podoba, to ty spier****.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 02-07-2009 o 14:52.
BaxCrow jest offline  
stary 02-07-2009, 14:58   #12
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rozenix Pokaż post
Dziwne tylko to, że cip tego od razu nie wyłapał, a poza tym pewnie każdy się ze mną zgodzi, że za to też odpowiadają tutorzy - w końcu to oni testują upki. Czyżby im to nie przeszkadzało ?
Przeszkadzało i to wielu. I wielu prosiło o możliwość wyłączenia tego "wynalazku". Jak widać CipSoft uznał, że wie lepiej.
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 02-07-2009, 15:03   #13
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Heh, akurat trafiłem z powrotem z obozu ;-) Dziś wróciłem, a update był wczoraj.
Zmiany oceniam pozytywnie, jednak imho z tym server logiem to trochę zamieszania będzie...

3majcie się
Piternet
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 02-07-2009, 16:45   #14
Whoopero
Użytkownik Forum
 
Whoopero's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2006
Lokacja: Tomaszów Lubelski

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 88
Skille: 90/xx
Poziom mag.: 18
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Training Monki
O co chodziło Ci z tymi traning monkami ?

Hmm, macie już jakies info dotyczące nowych questów dla facc ? Słyszałem o jakimś quescie do 20 lvlku ?
Whoopero jest offline  
stary 02-07-2009, 17:04   #15
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Whoopero Pokaż post
O co chodziło Ci z tymi traning monkami ?
Zapewne chodziło mu o nagrodę z questa 'Shadows of Yalahar', czyli dostęp do manekinów treningowych, które nie atakują, ale mają nieskończoność życia.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Whoopero Pokaż post
Hmm, macie już jakies info dotyczące nowych questów dla facc ? Słyszałem o jakimś quescie do 20 lvlku ?
Nazwa tego questa to 'The Scatterbrained Sorcerer Quest', jest on dość prosty, dzieli się na misje, za wykonanie każdej z nich dostajesz określoną ilość złota i doświadczenia.
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 02-07-2009, 17:13   #16
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

[*] Klimat tibi. Tym razem, naprawdę trafił do grobu.
Ale, umarł klimat, niech żyje klimat! Pojawił się nowy, co prawda mangowy i na wskroś słłitaśny, ale nie narzekajmy - mogło być gorzej.

@3-4 up
Zapomniałeś o poprzednim, w którym zabito system kupowania. Osobiście, nie gram o 8.00, ale od czasu do czasu dawałem grze szansę.

Ostatnio edytowany przez Maniak69 - 02-07-2009 o 17:15.
Maniak69 jest offline  
stary 02-07-2009, 17:54   #17
Neliels
Użytkownik Forum
 
Neliels's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2009
Lokacja: Gorzów
Wiek: 30

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Neliels
Profesja: Sorcerer
Gildia: Atencione
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 20
Domyślny

A teraz takie pytanie.
Czy wiadomo cos na temat nowych serverow?
Neliels jest offline  
stary 02-07-2009, 18:07   #18
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neliels Pokaż post
A teraz takie pytanie.
Czy wiadomo cos na temat nowych serverow?
Odpowiedź brzmi: Jasne, że nie.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 02-07-2009, 18:11   #19
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neliels Pokaż post
A teraz takie pytanie.
Czy wiadomo cos na temat nowych serverow?
Zwykła plotka, puszczona na tibiabr.com.
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 02-07-2009, 18:39   #20
Trol'Trol
Użytkownik Forum
 
Trol'Trol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2009

Posty: 308
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Skille: 91/91
Domyślny

najgorszy update
Trol'Trol jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:22.


Powered by vBulletin 3