Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-02-2008, 00:01   #241
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bulwapl Pokaż post
Z tego co wiem ostatnio nie można już kupować antidote co jest bardzo podejrzane
Następny bonaparte...
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2008, 00:35   #242
bulwapl
Użytkownik forum
 
bulwapl's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 11
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 34+
Skille: 65+/65+
Poziom mag.: 4
Domyślny

To niby po co zaprzestali sprzedawania runek ?Tak nagle już nie ?
bulwapl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2008, 00:45   #243
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

Runa Antidote:
Minimalny poziom 15

Może zaprzestali dlatego, że 15lvl>8lvl, czyli runa antidote wykracza teraz poza standardowo rozumianą wyspę początkujących.

Jednakże dziwna jest polityka CipSoftu dotycząca rooka. Z jednej strony wycofanie tej runki z drugiej dodanie questów na addony...

Wybaczcie offtop, ale może dzięki temu ten pan nade mną już się przestanie o to pytać (mam nadzieję).
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2008, 13:20   #244
bulwapl
Użytkownik forum
 
bulwapl's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 11
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 34+
Skille: 65+/65+
Poziom mag.: 4
Domyślny

@up
Dzięki za odpowiedz

@topic

Może faktycznie trzeba nacisnąć na ziemi jak z doublet i wyskoczy spike sword Choć to mogło by być na łatwe znaczy się o sposób wykonania bo wiem że wyspa jest dosyć duża i klikanie na kolejne kratki doprowadziła by do szaleństwa
bulwapl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2008, 20:46   #245
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Pergamin Kilck.. Klick...

Wiecie co, z tym klikaniem to ciezko powiedziec. Uważam, że trzeba poszukać związku ze sprawą tych 2 pktów, dzięki którym SoF znika. Co mogą mieć wspólnego te dwa miejsca i dlaczego są akurat tak polozone. Gdy połączymy te 2 pkty ze sobą zosttanie centralnie przecięte miejsce, w którym znajduje się SoF, co kazdy juz wie. Te pkty to roty i poison spidery. Czy te 2 potwory maja cos ze soba wspolnego?? zna ktos moze jakies legendy na ich temat. O mino na rooku jest wiele, o Minomagu tez. Slyszalem, ze kiedys gdzies zostala publikowana mapka, tzn nie wiem czy to prawda, jednak cos takiego slyszalem. Czy ktos może sprawdzal, gdzie moze prowadzic ten teleport?? Zauwazmy, że zeby dotrzec do drzwi minomaga trzeba zabic wiele silnych potworow, ktore sa w grupach. Kolejna refleksja, jaka mi sie tutaj nasówa to czy jest mozliwosc, ze z bosa mino (ten podobny do MM respi sie na hellu) może wypadać jakis przedmiot, będący pomocny w rozwiazaniu questa?

"Drzwi moze otworzyc tylko magia"
w zwiazku z tym czy zlurowanie lub prowokacja do danego ataku tego bosa moglaby przyniesc jakies skutki? On tak naprawde uzywa magi, czy gdyby mu jakos "dac do myslenia" zeby zadzialal cos w okolicy minomaga to nie przyniosloby to korzysci? Trzeba wszystkiego probowac, ja mam chara na Aurea, zrobilem sobie rookstayera i nim cisne, wbilem jzu 12 lvl, zbliza sie 13. ciezko sie expi i robie tego chara dlatego, aby moc pokombinowac i nie zadawac pytan:
"Łoo aco to jest ten minomag?"
oraz nie dodawac postow:
"mój kolega mi mówil, ze jak sie nacisnie na buga pod miaste fallow to sie pojawi spike sowrd w niedzwiedziu, on juz ma 3 te miecze, ale nikomu nie sella.. łoo"
Mam palka 54 prawie lvl na Candia, ale chce sie troche psowiecic dla potrzeb rooka i jak ktos jest zainteresowany tym tak jak ja, lub jesli gra na Aurea, niech do mnie napisze. Mój nick to:

Hubaj

Pozdrawiam. Z góry dzięx za uwage i za odpowiedzi.
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2008, 21:00   #246
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
On tak naprawde uzywa magi, czy gdyby mu jakos "dac do myslenia" zeby zadzialal cos w okolicy minomaga to nie przyniosloby to korzysci?
Potwory są zaprogramowane tylko na "Zabij wszelkimi środkami to, co widzisz.".
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2008, 14:28   #247
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

@Up

Teoretycznie na zabijanie, ale wiesz, gdyby jakos zadzialal to moze to wywoalc reakcje jakas pikseli.

Jest tak w jakims quescie ze ghoul cos musi przesunac...

to bardzo mozliwe jest...
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 19:23   #248
Wicher'Sorcer
Użytkownik Forum
 
Wicher'Sorcer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Krzeszowice

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Pergamin ghoul ...

Mówicie że aby zdobyć SSa trzeba zabic MMa i takie tam ... Ale o naszym szanownym Ghoulu nikt nie powiedzial on tez posługuje sie magia (wysysa życie) , moze to i nie wazne ale ... lepiej wziasc to pod uwage
A co do antidotek pan u gory mowiac ze trzeba miec 15 lvl , mial racje po co by dawali antidotke na rooka gdyby kupowali ja tylko rookstayerzy ( CiPsoft nas nie lubi ) .
__________________
Cipsoft why ? For money !
Wicher'Sorcer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 00:51   #249
cipek13
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 02 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: BRAK
Świat: Jakis tam
Poziom: 18
Skille: 19/20
Poziom mag.: 29
cipek13 ma numer GG 1852327
Pytanie

Wiecie że jest to chyba 11 teoria zdobycia SS na rooku.
cipek13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 02:55   #250
Klawiatura
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Klawiatura ma numer GG 6300646
Domyślny

@up
12 wliczając próbę przekupstwa CIP softu.
Klawiatura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 04:32   #251
cipek13
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 02 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: BRAK
Świat: Jakis tam
Poziom: 18
Skille: 19/20
Poziom mag.: 29
cipek13 ma numer GG 1852327
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Klawiatura Pokaż post
@up
12 wliczając próbę przekupstwa CIP softu.
TNX za info .
Jest jeszcze jedna. Trzeba tam wejść na te pukty to bedzie mozna przeplynąć na inną wyspe gdzie się pojawi spike sword . TO JUŻ LEKKIE PRZEGIECIE. NIE PODAM NICKU BO NIE CHCE GO ZDOŁOWAĆ. LECZ DOTKNĄ DNA I PRZEBIŁ JE.
cipek13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2008, 23:57   #252
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

''Wysysanie życia'' trudno nazwać magią, to raczej coś w stylu wampira lub jakiś czar stworzony przez nekromante. Po za tym nie możemy zapominać że na rooku każdy NPC, każdy potwór jest podejrzany i związek z Sword Of Fury Quest (tzn. bynajmniej ja rzadnego potwora NPC całkowicie nie wykluczam). A wiec tak samo ważny w tym queście może być i Mino Mag, Ghoul jak i choćby rat ( bo kto nam powiedział wprost coś o queście i jego trudnościach, o ile quest wogóle istnieje.) A mimo wielu legend, plotek dalej ludzie wierzą że quest istanieje i można go wykonać.( Ba sam do tej grupy należe)

Aha i jeszcze jedno, musimy pamiętać że Ghoul jest przedstawicielem 'gatunku' nieumarłych, więc może on mieć na rooku charakter nieumarłego Nekromanty (oczywiście w naszej wyobraźni), maga, strażnika, nieszczęśnika który czegoś pilnuje lub za coś został zamurowany za tą ścianą. Czyż nie ?
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj

Ostatnio edytowany przez RookeR - 20-02-2008 o 00:05. Powód: Poprawki stylistyczne, itp. :)
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 01:24   #253
Flaorath
Użytkownik Forum
 
Flaorath's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2006

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Imię: Flaorath
Profesja: Rookstayer
Świat: Mythera
Poziom: 44
Domyślny

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do roli Ghoula na wyspie, proponuję zapoznać się z genesis Rookgaardu ;]
__________________
Flaorath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2008, 12:15   #254
Sasse
Użytkownik Forum
 
Sasse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2007

Posty: 109
Imię: xxx
Profesja: Knight
Gildia: xxx
Świat: Calmera4ever
Poziom: xx
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

A moze jest tak, ze :
1.Staniecie na tamtych pkt. powoduje drzenie wyspy
2. SoF spada do wody
3. Zabawa w rybaka? xD


Wiem, wiem, głupota ;s
Sasse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2008, 15:42   #255
Morderff
Użytkownik Forum
 
Morderff's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2006
Lokacja: Myślenice

Posty: 430
Stan: Niegrający
Imię: Morderff
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 69
Domyślny

@up
To po co to piszesz... naprawde nie rozumiem takich postów.
__________________


Mój film
http://www.youtube.com/watch?v=HNKcb85_Tu0



Ojczyznę kochać trzeba i szanować
Nie deptać flagi i nie pluć na godło
Należy też w coś wierzyć i ufać
Ojczyznę kochać i nie pluć na godło
Morderff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2008, 21:58   #256
Athelas
Użytkownik Forum
 
Athelas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 286
Stan: Niegrający
Athelas ma numer GG 8978189
Domyślny

@RookeR O ghoulu to jest legenda... 4 śmiałków zeszło w głąb pewnej dziury. Nagle zaczęli tracić energię życiową, zostali zatakowani przez robale, jednak poszli dalej. Na końcu, w ostatnim pokoju (katana room) zdziczeli... Atakowali się nawzajem, zwyciężył jeden. Na chwilę wrócił jego rozum. Wyszedł i zakopał towarzyszy. Jeden z grobów został wejściem. Jego koledzy ożyli jako szkielety i do dziś atakują wszystkich, którzy wejdą w głąb tego grobu. Na końcu tunelu jednak zabijał ich ten Wojownik. Tracił człowieczeństwo dalej, ale zanim stał się nieumarłym do końca, Zbudował mur, który odgrodził go od innych ludzi. Niektórzy zabici zostali zmienieni w szkielety, a ciała innych zostały przed murem po dziś dzień. Ekwipunek w ciałach został, i czeka na innych właścicieli. Rycerz już nigdy nie zabił nikogo, jednak z czasem ściana niszczeje. Kto wie, może niedługo ściana ta runie? Wtedy będzie można uratować nieszczęsną duszę i odesłać ją do Krainy Wiecznych Łowów.

Tak wygląda ta legenda. Pewny nie jestem, ale chyba tak.
__________________
Raz jestem, raz mnie nie ma, różnie to bywa
Masz o mnie zdanie? Nie lubisz mnie? Lubisz? Notka! KLIK!!!
A może masz jakiś problem? Nie krępuj się! Pisz na PW! PW!!!
Może przed wpisaniem notki chcesz przejrzeć "stopień inteligencji" moich postów? Przejżyj je! POSTY!!!
Cytuj:
87% osób niepełnoletnich na tym forum zachowuje się jak debile. Jeśli uważasz, że należysz do tych 13%, Przemyśl to jeszcze 3 razy...
Mam 13 lat.
Athelas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2008, 21:11   #257
Kozakboss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2007

Posty: 5
Pytanie cipsoft-czy do końca ufa graczom???

Mysle ze cipsoft zrobil nam kawał i ze gmem zrobili ss i komus dali a ten ktos sie podniecal ze ma ssa i pokazywal na trade i pozniej zrobili wysepke z ss (Spike Sword) a za kilka tygodni wpadli na pomysl zeby zrobic q na katane i viking helmet i obok skrzynek uwiezili ghoula (wiem to stad ze bylem w katana room i po lewej stronie lazil w "czterech scianach" bez drzwi ghoul) ja ten q z Spike Sword badalem z rok i mi sie znudzilo wiec cipsoft robi se z nas zarty moim zdaniem.
Kozakboss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2008, 12:41   #258
cipek13
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 02 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: BRAK
Świat: Jakis tam
Poziom: 18
Skille: 19/20
Poziom mag.: 29
cipek13 ma numer GG 1852327
Domyślny

up@

Pogubiłem się trochę ??? Co mam katana room do SS
cipek13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2008, 18:08   #259
Mukos
Użytkownik Forum
 
Mukos's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007

Posty: 48
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ardoix
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 25
Skille: 63/64
Poziom mag.: 4
Domyślny

Wrocilem niedawno do Tibi i slyszalem ze Potty On Harmonia zdobyl Spike Sword? Co sie znim stalo?
Mukos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2008, 18:10   #260
Athelas
Użytkownik Forum
 
Athelas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 286
Stan: Niegrający
Athelas ma numer GG 8978189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kozakboss Pokaż post
Mysle ze cipsoft zrobil nam kawał i ze gmem zrobili ss i komus dali a ten ktos sie podniecal ze ma ssa i pokazywal na trade i pozniej zrobili wysepke z ss (Spike Sword) a za kilka tygodni wpadli na pomysl zeby zrobic q na katane i viking helmet i obok skrzynek uwiezili ghoula (wiem to stad ze bylem w katana room i po lewej stronie lazil w "czterech scianach" bez drzwi ghoul) ja ten q z Spike Sword badalem z rok i mi sie znudzilo wiec cipsoft robi se z nas zarty moim zdaniem.
nie, nie było tak -.- Po pierwsze, to GMowie nie mogą robić mapy, po drugoie katana quest był kiedyś z Ghoulem, ale go wysofali, a po trzecie Katana room było (chyba, jak nie to mnie poprawcie) przed SSem.
__________________
Raz jestem, raz mnie nie ma, różnie to bywa
Masz o mnie zdanie? Nie lubisz mnie? Lubisz? Notka! KLIK!!!
A może masz jakiś problem? Nie krępuj się! Pisz na PW! PW!!!
Może przed wpisaniem notki chcesz przejrzeć "stopień inteligencji" moich postów? Przejżyj je! POSTY!!!
Cytuj:
87% osób niepełnoletnich na tym forum zachowuje się jak debile. Jeśli uważasz, że należysz do tych 13%, Przemyśl to jeszcze 3 razy...
Mam 13 lat.
Athelas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:42.


Powered by vBulletin 3