Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-02-2009, 20:42   #301
MuLtI_^of^_HeLL
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 07 2008
Wiek: 28

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 65
Skille: 72/69
Poziom mag.: 6
MuLtI_^of^_HeLL ma numer GG 6653629
Domyślny

A ja mam pytanie takie czy można kupić przez karte pacc na 30 dni i czy trzeba tam do tego passy podawac i takie tam??
MuLtI_^of^_HeLL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-02-2009, 22:29   #302
Aplauz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 35
Domyślny

Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
Aplauz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 23:15   #303
wisien_pogromca
Użytkownik Forum
 
wisien_pogromca's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006

Posty: 33
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz Pokaż post
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres

Nie możesz, jeśli masz konto internetowe IPKO to polecam przelew bezpośredni. Na PACC czekasz 2-5 dni.
wisien_pogromca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2009, 22:55   #304
Aplauz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 35
Domyślny

A jak się nazywa forma przelweu bezpośrednego na tibia.com czy to oto jest ta ów wspaniała nazwa?Może te pytanie byc głupie ale chcę wszystko widzieć
Aplauz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2009, 22:59   #305
Grycan
Użytkownik Forum
 
Grycan's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2008
Lokacja: Rybnik
Wiek: 31
Wpisy bloga: 10

Posty: 551
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Bona
Poziom: 99+
Grycan ma numer GG 9815855
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MuLtI_^of^_HeLL Pokaż post
A ja mam pytanie takie czy można kupić przez karte pacc na 30 dni i czy trzeba tam do tego passy podawac i takie tam??
PACC na 30 dni można kupić tylko i wyłącznie kartą, i poprzez zalogowanie na własnym koncie. Musisz być zalogowany na swoim koncie na Tibia.com.
__________________

辟へき
アニメ


Grycan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2009, 15:43   #306
aa_boniek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2007

Posty: 3
Pytanie

no to tak ja mam takie pytanie ja mam karte visa z banku pko moj tata mowi mi ze placil juz ta karta na stacji benzynowej i w sklepie to czy moge nia zamowic pacc? prosze o szybko odpowiedz
aa_boniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 18:42   #307
Archiego
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 03 2009

Posty: 4
Domyślny

Sorki ze pytam bo najpewniej gdzies juz bylo podobne pytanie i podobna odpowiedz ale mi sie zabardzo nie chce szukac ;].
"Karta debetowa - karta płatnicza wydawana do rachunku bankowego. Obciąża ona konto posiadacza na kwotę transakcji w momencie jej wykonywania. Kwota transakcji nie może przekroczyć stanu środków dostępnych na koncie posiadacza karty.

Większością kart debetowych nie można dokonywać transakcji przez Internet, ale nie jest to regułą. Wyjątek stanowi większość kart debetowych VISA, w Polsce wydawanych np. przez banki Inteligo, Millennium Bank, MultiBank, Kredyt Bank, mBank czy BZWBK."
.
Czyli ze bede mogl zaplacic za pacca 30 dniowego swoja karta ktora dostalem razem z kontem? Prosze o szybka odpowiedz! Pozdrawiam
Archiego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 19:48   #308
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aa_boniek Pokaż post
no to tak ja mam takie pytanie ja mam karte visa z banku pko moj tata mowi mi ze placil juz ta karta na stacji benzynowej i w sklepie to czy moge nia zamowic pacc? prosze o szybko odpowiedz
Jeśli kwota transakcji nie przekracza ustawionych limitów transakcji, i jest to "nowsza wersja" karty, z mikro chipem to tak.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Archiego Pokaż post
Sorki ze pytam bo najpewniej gdzies juz bylo podobne pytanie i podobna odpowiedz ale mi sie zabardzo nie chce szukac ;].
"Karta debetowa - karta płatnicza wydawana do rachunku bankowego. Obciąża ona konto posiadacza na kwotę transakcji w momencie jej wykonywania. Kwota transakcji nie może przekroczyć stanu środków dostępnych na koncie posiadacza karty.

Większością kart debetowych nie można dokonywać transakcji przez Internet, ale nie jest to regułą. Wyjątek stanowi większość kart debetowych VISA, w Polsce wydawanych np. przez banki Inteligo, Millennium Bank, MultiBank, Kredyt Bank, mBank czy BZWBK."
.
Czyli ze bede mogl zaplacic za pacca 30 dniowego swoja karta ktora dostalem razem z kontem? Prosze o szybka odpowiedz! Pozdrawiam
Po 1 jakie konto i w jakim banku.
Po 2 karta z paskiem czy chipem?

Najlepiej zadzwoń na infolinię twojego banku i się zapytaj o taką możliwość.
W razie czego zmień limity ilościowe transakcji internetowych na co najmniej 3, oraz limity gotówkowe na ~~50pln.

ps. Ja moją kartą debetową wydaną w mBanku nie miałem problemu z zakupieniem PACC'a, wystarczyło ustawić limity
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 15:34   #309
Aplauz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 35
Domyślny

A JA mam pytanie co to jest te expirence date wszystko rozumiem mam karte i pieniądze na koncie i własnie wpisalem te expirence date to co bylo pod numerem karty takie cos yt/59-(to bylo przykladowo)a na koncu pojawilo mi sie ze na karcie nie mam pieniedzy choc na inteliga są
Aplauz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 18:28   #310
Archiego
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 03 2009

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez StagG Pokaż post
Jeśli kwota transakcji nie przekracza ustawionych limitów transakcji, i jest to "nowsza wersja" karty, z mikro chipem to tak.



Po 1 jakie konto i w jakim banku.
Po 2 karta z paskiem czy chipem?

Najlepiej zadzwoń na infolinię twojego banku i się zapytaj o taką możliwość.
W razie czego zmień limity ilościowe transakcji internetowych na co najmniej 3, oraz limity gotówkowe na ~~50pln.

ps. Ja moją kartą debetową wydaną w mBanku nie miałem problemu z zakupieniem PACC'a, wystarczyło ustawić limity
Konto mam w millenium i z tego co wyczytalem w umowie to karta powinna byc dobra. Jesli sie nie uda to zostaje mi przelew ;] Dzieki za pomoc
Archiego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 19:21   #311
Herdrak'knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 68
Imię: Herdrak
Profesja: Knight
Herdrak'knight ma numer GG 7538125
Domyślny

a jezeli zamówilem pacca na 90 dni przez konto z izzykonto to pacc dojdzie czy nie?

Ostatnio edytowany przez Herdrak'knight - 06-04-2009 o 23:41.
Herdrak'knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2009, 20:22   #312
kamilosak123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 07 2006

Posty: 4
Domyślny

Siema Mam Taki 2 Problemy

1)Wysylalem Karta Platnicza Kase...Ladowalo Sie I...Brak Pieniedzy

To Dziwne Bo Ja Mam Pieniadze

Dali Mi Jakis Nr I Wyslali Na E-Mail

2)Probowalem Tak 4x I Niemoge Juz Kupic Pacca -.-

Odblokuje To Sie Kiedys?

Prosze O Pomoc
kamilosak123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2009, 10:17   #313
Grycan
Użytkownik Forum
 
Grycan's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2008
Lokacja: Rybnik
Wiek: 31
Wpisy bloga: 10

Posty: 551
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Bona
Poziom: 99+
Grycan ma numer GG 9815855
Domyślny

@up
Nie, chyba niestety nie
Grycan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 11:56   #314
sew333
Użytkownik Forum
 
sew333's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2007

Posty: 16
Domyślny

Witam. Od wczoraj chce kupić PAcc ,ale mam problemy. Wyskakuje mi od tego elementu 5 ,że coś tam nie moga mi obciążyć karty kredytowej ( a mam na niej pieniądze). A po metodzie innej , jak wybieram VISTE to też jakis podobny komunikat ,że nie możliwe jest pobranie pieniędze.

To samo miałem co większosc was. Jak czytałem .

Karte mam VISE, na lewo pisze ELECTRONIC USE ONLY, ale ktoś tam pisał,że zakupił z taką pacc mimo tego napisu Electronic. Chyba na przedostatniej stronie.Więc dalej spróbowałem zamówić bo w emailu powiedzieli ,że moge jeszcze raz zmienić dane zamówienia i wysłać i nie będzie to liczone podwójnie jesli chodzi o kase. I znowu czekam . JAk przyjdzie email i znowu nie wezmą kasy to zostaje mi przelew BAnkiem bo mam konto . Orientuje się ktoś jak z banku moge przelać ze strony mojego konta na tibia i pacca?


Ale powiedzcie mi czemu z tą VISĄ tak mam ? I 2 pytanie. Prosze mi wytlumaczyc jak przelać pieniądze jak wybiore przy pacc BANK TRANSLATE. DZięki.Lepiej piszcie na GG: 9082163 i tu


W sumie z tej karty moge korzystać z bankomatu też. Może tak być?



to jest karta debetowa VISA, uzywam jej tez do bankomatu , ale wskazuje wszystko na to ,że jest ok , bo na niej zprzodu pisze nr karty, data waznosci i nr zabezpieczenia

Ostatnio edytowany przez sew333 - 21-06-2009 o 13:26.
sew333 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 20:19   #315
BarteL
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ocb?

Chcialem kupic sobie pacc na 30 dni na tibia.com. Wszystko elegancko mastercard, wpisuje dane i za pierwszym razem pomylilem kod pocztowy (nie grac w tibie po alkoholu!!!) i wyskoczylo mi INTERNAL ERROR. Gdy naprawilem swoj blad i chce zakupic pacc wyskakuje: Your order has been rejected because your previous order was erroneous. You cannot make further orders until your previous order has been fixed. Please be patient, we will take care of this matter as soon as possible. Moze ktos mi wytlumaczyc co oznacza ten wpis? Wiem ze musze czekac ale dlaczego i ile...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2009, 19:52   #316
Neqromantha
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 03 2007

Posty: 169
Domyślny

Mam kartę Visa Electron z Inteligo z numerem CIV. Czy mogę zamówić tego pacca, a jeśli tak to czy transfer na euro i ogólnie ten przelew coś kosztuje?
__________________
[CHAR]Dave Wielki[/CHAR] - sprzedany
Neqromantha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2009, 17:22   #317
LinKrox
Użytkownik Forum
 
LinKrox's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2007

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lin Krox
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 90+
Skille: 24/26
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sew333 Pokaż post
Prosze mi wytlumaczyc jak przelać pieniądze jak wybiore przy pacc BANK TRANSLATE. DZięki.Lepiej piszcie na GG: 9082163 i tu
Bardzo prosto. Po wypelnieniu wszystkich formularzy, zaakceptowaniu wszystkich tych syfow otrzymujesz wszystkie dane potrzebne do wykonania przelewu. Wygladac to bedzie tak.
http://img23.imageshack.us/img23/945/42012847.jpg
Ja dokonywalem wplaty w banku. Wyglada to tak.
http://img31.imageshack.us/img31/1339/60034914.jpg

Mam nadzieje, ze pomoglem.
__________________
Tibia to zło, rzuć to.
LinKrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2009, 22:17   #318
Vincyl
Użytkownik Forum
 
Vincyl's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Holy Army
Świat: Olympa
Vincyl ma numer GG 2520527
Domyślny

Wiec mam karte BZWBK z chipem i pytanie oczywiscie brzmi czy da rade nia zakupic pacca
Vincyl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2009, 15:53   #319
Jackie93
Użytkownik Forum
 
Jackie93's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2008
Lokacja: Bialystok

Posty: 17
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Menera
Poziom: 68
Skille: 76/56
Poziom mag.: 13
Domyślny

Może komuś to pomoże... Pacca nie dałem rady kupić kartą z młodzieżowego ani normalnego konta z debetem w banku PKOBP. Podkreślam że była to Visa Electron. Aczkolwiek od kilku osób słyszałem że udało im się kupić pacc z młodzieżówki. Co jeszcze?

Pacca za to można kupić kartą pre-paid. Ostatnio taka karta była dołączana do kilku magazynów (na pewno do CDA i PC Formatu, o innych nie wiem). Jest ona z banku BZWBK. Jej normalna cena to chyba 25zł czy jakoś tak i jest ważna przez rok. Po prostu rejestrujecie ją na stronie i służy ona tylko do płacenia w internecie. Nie pójdziecie z nią do sklepu czy bankomatu. Przed chwilą kupiłem nią pacc na 30 dni i cena wyniosła dokładnie tyle co po kursie z onet.pl. Nie płaciłem żadnych prowizji... Więcej możecie sobie poczytać tutaj. http://kartainternetowa.pl/
__________________


Jackie93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 16:54   #320
Pan_Apetyczny
Użytkownik Forum
 
Pan_Apetyczny's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2009
Lokacja: yy..co skąd? To jakiś test?

Posty: 37
Domyślny

Nie moge zamowic pacc karta platnicza ; /

Podczas weryfikacji wyskakuje komunikat
Kod:
Your payment has been rejected. No money will be charged from your card. Please understand that no details concerning the payment denial can be given. Please note that repeated rejections of your payment will result in blocking this payment method for your account. For this reason make sure to enter correct data when placing a new order.

The order reference number of this payment is 2010-0xxxxxxxx

Note that you need to add the order reference number in your emails to customer support if you have questions concerning your payment. Even though we will send you an email informing you about your payment including the order reference number, you should note it down in case the email is not reaching you.
Mam kartę visa.
Problem może jest z polskimi znakami? W nazwie miejscowości i imieniu?
Nie mam pojęcia w czym może byc problem, dane wpisuję poprawnie.
__________________
Jestem idiotą i analfabetą, nie umiem poprawnie pisać i czytać ze zrozumieniem, więc nie poprawiajcie mnie i moich postów, bo mam na to papiery i mogę tak robić!
Pan_Apetyczny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:48.


Powered by vBulletin 3