Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-12-2004, 09:39   #1
Marecki89
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2004

Posty: 3
Domyślny Czy shielding jest ważny??

Mam pytanie czy shielding opłaca się trenować jeżeli wiem że i tak będe chodził z broniom 2 ręczną.Mam 2 kolegów którzy mają wysoko poziomowe postaci i grają już długo w tibie ale obaj mówią co innego.
Marecki89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2004, 10:05   #2
K-ostry
Użytkownik Forum
 
K-ostry's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004
Lokacja: House
Wiek: 36

Posty: 193
K-ostry ma numer GG 0000001
Domyślny

a czemu ma sie nie opłacać? Przecież jak i tak trenisz np. sworda to co za porblem zalozyc tarcze i trenic shielding (to nie boli), a moze kiedyś przyda ci sie shielding. Pamietaj skillow nigdy za wiele a trening czyni mistrza.!
__________________
lol
K-ostry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 10:24   #3
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Im wieksze skille ty lepiej-To się rowniez dotyczy shieldingu.
Jak trenisz to tren z tarcza,a laz z ta swoja dwu reczna bronia
Przynajmniej bedzie satyswakcja,a napewno bedziesz cos kiedys blokowal-wtedy pocza shieldingu
-Res- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 15:10   #4
bzzyksoft
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 10
Domyślny

Obojętne czym grasz, shielding jest potrzebny. Nawet grajac Paladynem walczącym tylko kuszą albo łukiem, shielding może ci sie przydać chociażby do treningu dista (jeśli trenujesz z kimś innym, kto też chce potrenować na tobie (sex?)).
bzzyksoft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 15:15   #5
Van_Waterflew
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Lunara
Van_Waterflew ma numer GG 5654490
Domyślny

jasli cie nie zdecydowaly ich odpowiedzi to moze moja....
shielding w-g mnie jest najwazniejszym skillem w tibii dal sorcuw i maguw przecie oni zabijajo potwory na full defie wiec muszo miec chociarz te 20shieldingu pallki tez potrzebujo shieldingu a jak jakis potwur cie otoczy... knight do blokowamnia. a po za tym jak kto na ciebie sie zuci to jak bedziesz mial tyle samo shieldimgu lub wiecej niz on ma skilla walczocego to nic ci nie bedzie robil lub bedziesz dostawal od niego male obrazenia (jesli nie masz musisz miec dobro tarcze, zbroje, legsy, helm i buty) jesli nie masz to masz deada jak w banku jak nie bedziesz zwiewal... i sie uhal

Ostatnio edytowany przez Van_Waterflew - 30-12-2004 o 15:17.
Van_Waterflew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 14:27   #6
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

up: tak naprawde? mam deade jak w banku? A slsyzaes o czyms takim jak zdolnosci pvp? ze ktos moze nie umie sie uhac a chodzi w super sprzecie i ma bardoz duzo uhow?...

Ehhhh...

Jezeli trenuijesz skille broni to takze trenujesz skille tarczy wiec nei ma co sie zastawiac... no bo chyab nikt nei trenuje bez tarczy albo z bronai dwureczna
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 14:44   #7
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny @bzzyksoft

To ty zboczony jesteś! Wszędzie sex widzisz! Odkryłem zboczeńca, ha!
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 17:15   #8
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Trening shielda zawsze jest ważny, dla all profesji. Shield w broni 2-ręcznej liczy się chyba połowicznie czy coś tak, czyli jak masz skille 80/80 to z bronia-2 reczna masz tak jakby 40 shielda.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 18:10   #9
Koman
Użytkownik Forum
 
Koman's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Lokacja: Tomaszów Maz.
Wiek: 32

Posty: 44
Koman ma numer GG 2853750
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Van_Waterflew
jasli cie nie zdecydowaly ich odpowiedzi to moze moja....
shielding w-g mnie jest najwazniejszym skillem w tibii dal sorcuw i maguw przecie oni zabijajo potwory na full defie wiec muszo miec chociarz te 20shieldingu pallki tez potrzebujo shieldingu a jak jakis potwur cie otoczy... knight do blokowamnia. a po za tym jak kto na ciebie sie zuci to jak bedziesz mial tyle samo shieldimgu lub wiecej niz on ma skilla walczocego to nic ci nie bedzie robil lub bedziesz dostawal od niego male obrazenia (jesli nie masz musisz miec dobro tarcze, zbroje, legsy, helm i buty) jesli nie masz to masz deada jak w banku jak nie bedziesz zwiewal... i sie uhal
ile ty masz lat??Naucz ise pisać........"".... tibii dal sorcuw i maguw ...."" co to jest??!!"".......20shieldingu pallki tez potrzebujo shieldingu a jak jakis potwur cie otoczy... knight do blokowamnia. a po za tym ...""Naucz sie pisać a jak albo weż do ręki słownik lub idz do szkoly
__________________
nic sie nie stanie jak tu wejdziesz, ale mi pomoze!!


http://s1.*********.pl/c.php?uid=109206
Koman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 18:14   #10
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marecki89
Mam pytanie czy shielding opłaca się trenować jeżeli wiem że i tak będe chodził z broniom 2 ręczną.Mam 2 kolegów którzy mają wysoko poziomowe postaci i grają już długo w tibie ale obaj mówią co innego.
Ten, który powiedział, że się nie opłaca.. Pogratuluj mu inteligencji, do broni 2 ręcznej shielding przede wszystkim! Łap tarcze i na trening...
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 19:10   #11
Hoxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koman
ile ty masz lat??Naucz ise pisać........"".... tibii dal sorcuw i maguw ...."" co to jest??!!"".......20shieldingu pallki tez potrzebujo shieldingu a jak jakis potwur cie otoczy... knight do blokowamnia. a po za tym ...""Naucz sie pisać a jak albo weż do ręki słownik lub idz do szkoly
O boże, kto tu sie ma nauczyć pisać ? Jakbym miał wszystkie błędy podkreślić to by mi to zajęło do rana ( jest 19.10 ). Wogóle to bzdury mówisz...

@Topić
Moim zdaniem shielding potrzebny jest do broni dwuręcznej, nie wiem czy tak jak inni mówią, że się połowa liczy itp. po prostu sie przyda Ale nie ma tego udowodnionego naukowo, musi ktoś to w końcu zrobić!!
Hoxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 09:28   #12
Piero
Użytkownik Forum
 
Piero's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 145
Imię: Piromann
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 106
Domyślny

Chyba nie zawsze chodzisz z 2 reczna bronia?... Pomyslales o huntach? gdzie sie glownie blokuje z tarcza?.. Co do pala przecie moze on expic z tarcza i spirami -.-
Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2005, 22:14   #13
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Cool Tak!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marecki89
Mam pytanie czy shielding opłaca się trenować jeżeli wiem że i tak będe chodził z broniom 2 ręczną.Mam 2 kolegów którzy mają wysoko poziomowe postaci i grają już długo w tibie ale obaj mówią co innego.
Mimo że masz 2 ręczną broń to shielding i tak lekko zwiększa twoją szansę obrony, dlatego ćwicz shielding.
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2005, 15:40   #14
Shane Of Darkness
Użytkownik forum
 
Shane Of Darkness's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2005
Lokacja: Mielec
Wiek: 32

Posty: 8
Shane Of Darkness ma numer GG 8174973
Król Shielding... WAŻNY !!!

Shielding dla mnie jest ważny bo jestem knightem, skillowanie zacząłem odrazu jak weszłem na main nową postacią czyli dzisiaj koło godziny 11 Narazie mam marne skille, ale one nadal rosną bo teraz gdy pisze ten tekscik trenie szalenie trenie Jaki sorc też by było dobrze mieć wysoki level, bo jak cie zacznie rżnąć jakiś 50 levelowy pk knight a ty masz sorca ze skillem shieldingu 30 (bardzo dobry) to już masz plusa, bo ic mniej zadaje !! wiem z własnego doświadczenia !! !! !! !! !! !! !!

Imię : Shane Of Darkness
Świat : Amera
Skille : 25/27
Profesja : Knight
EQ: Narazie- longsword, brass shield, leather legs i boots, brass helmet i chain armor, przy trenieniu zbieram kase na lepsze itemy narazie na armory i tarczę.
Shane Of Darkness jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 11:52   #15
Master Of Devastation
Zbanowany
 
Master Of Devastation's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 486
Master Of Devastation ma numer GG 2880088
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marecki89
Mam pytanie czy shielding opłaca się trenować jeżeli wiem że i tak będe chodził z broniom 2 ręczną.Mam 2 kolegów którzy mają wysoko poziomowe postaci i grają już długo w tibie ale obaj mówią co innego.


Nawet jeżeli masz borń dwu-ręczną to shielding jest ważny....bez tarczy przyjmujesz ataki potworów na zbroje a z bronią jedno ręczną przyjmujesz ataki na tarcze i na zbroje....
Master Of Devastation jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:51.


Powered by vBulletin 3