Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-01-2007, 23:52   #1461
Chwila_Prawdy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2007

Posty: 3
Domyślny

Chcialem wyrazic swoje zdanie na temat kozakow lvl100+. Wbiliscie 100+lvl i uwazacie sie za wielkich kozakow (to oczywiscie nie tyczy sie do wszystkich ) servera co wy nie potraficie. Wasze zachowanie jest poprostu zenujace. Cala rodzina Aldix, porozaka zyciowa, co wy soba reprezentujecie !?? Wejdziecie na swoje noobchary i ostro pkujecie, ale przeciez wam mozna bo macie 100+lvl.
Ta wojna takze ma charakter zenujacy, klotnia pomiedzy 2 osobami pociagnieta za soba 80 osob.

Kozaki to do was sie tyczy !! Macie wojne to zajmijcie sie wojna a nie wpie**alac sie w zycie tibijskie innym osobom. Zabijanie pierwszej lepszej osoby, aby zarobic na runy. Zachowujecie sie jak dzieci, jakbyscie nie byli spelnieni emocjonalnie w prywatnym zyciu!! Do czego wy dazycie pkujac swoich rodakow pod pierwszym lepszym pretekstem. ZAL i nic wiecej !!
Pomyslcie troche, bo tego wam brakuje !!
Chwila_Prawdy jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2007, 02:48   #1462
Andzej
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 4
Domyślny

@up
1 nie wiem moze sam im zazrościsz tych 100+
2 nabij jakis konkretny lvl inaczej wogle sie nie wypowiadaj bo nawet nie wiesz o co chodzi w tej walce
3 a tak wogle nie porownuj tego do prawdziwego zycia bo to zupelnie co innnego to jest tylko pikselowa gra na pikselowych ludzikach ...
Andzej jest offline  
stary 13-01-2007, 03:30   #1463
djmtv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 38

Posty: 160
Stan: Aktywny gracz
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chwila_Prawdy Pokaż post
Chcialem wyrazic swoje zdanie na temat kozakow lvl100+. Wbiliscie 100+lvl i uwazacie sie za wielkich kozakow (to oczywiscie nie tyczy sie do wszystkich ) servera co wy nie potraficie. Wasze zachowanie jest poprostu zenujace. Cala rodzina Aldix, porozaka zyciowa, co wy soba reprezentujecie !?? Wejdziecie na swoje noobchary i ostro pkujecie, ale przeciez wam mozna bo macie 100+lvl.
Ta wojna takze ma charakter zenujacy, klotnia pomiedzy 2 osobami pociagnieta za soba 80 osob.

Kozaki to do was sie tyczy !! Macie wojne to zajmijcie sie wojna a nie wpie**alac sie w zycie tibijskie innym osobom. Zabijanie pierwszej lepszej osoby, aby zarobic na runy. Zachowujecie sie jak dzieci, jakbyscie nie byli spelnieni emocjonalnie w prywatnym zyciu!! Do czego wy dazycie pkujac swoich rodakow pod pierwszym lepszym pretekstem. ZAL i nic wiecej !!
Pomyslcie troche, bo tego wam brakuje !!
wiesz jakie ja mam zdanie ?
po 1
sam jak zakladales postac wybrales taki swait o nazwie nebula i przynim pisalo PvP ? jak nie zdawales sobie wtedy sprawy co to oznacza to nie placz teraz tylko zaloz nowa postac na serverze z dopiskiem non-PvP (tam Cie nikt nie ruszy i jeszcze bedziesz mogl krasc loota bez konsekwencji goraco ci polecam)
po 2
pk`owanie to normalna czesc tibi tak samo jak expienie (nie mowie teraz ze jest to dobre ) ale tak jak niektorzy lubie sobie expic czy tam nie wiem czytac ksiazki w tibi / lowic ryby to inni lubia dla sportu/zabawy pk`owac i wlasnie po to cip soft stworzyl servery pvp zeby im to udostepnic
po 3
to czy to jest rodak czy nie rodak to ma tu znaczenia


ja wybierajac ten server wiedzialem ze moze mnie zabic pk i nawet tak sei zdazylo kilka razy ale jakos tu nie lacze to jest po prostu wpisane w ta gre i tego jakims postem sie nie pozbedziesz ba wiekszosc ludzi go oleje duzo ludzi bedzie sie z Ciebie po prostu smiac
__________________
Poniekąd nie ma głupich pytań...
Są tylko głupie odpowiedzi...
Nie jest tak głupota wszędzie siedzi...
djmtv jest offline  
stary 13-01-2007, 11:50   #1464
starysiad
Użytkownik Forum
 
starysiad's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 70
Domyślny

@up
tak ale chodzi tutaj o co innego. nie chodzi o to ze jakiegos random playera ktos zabije bo to w koncu serwer pvp, tylko o to ze zabije cie gosc o nicku "aldix' i nie mozesz praktycznie nic zrobic. Nawet jak nadogonisz lvl i sobie odbijesz zabijajac goscia ktory cie ruszyl masz chara z glowy gdyz gosc o nicku pyrokar ci tego nie przepusci.
starysiad jest offline  
stary 13-01-2007, 11:56   #1465
Chwila_Prawdy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2007

Posty: 3
Domyślny

[quote=starysiad;1193765]@up
tak ale chodzi tutaj o co innego. nie chodzi o to ze jakiegos random playera ktos zabije bo to w koncu serwer pvp, tylko o to ze zabije cie gosc o nicku "aldix' i nie mozesz praktycznie nic zrobic. Nawet jak nadogonisz lvl i sobie odbijesz zabijajac goscia ktory cie ruszyl masz chara z glowy gdyz gosc o nicku pyrokar ci tego nie przepusci.[/Q

starysiad ma racje !, o to mi sie rozchodzi !! Taki gosc z aldixa zabija kogo popadnie bez zadnych konsekwencji, bo nikt mu nic nie zrobi!!!
Chwila_Prawdy jest offline  
stary 13-01-2007, 12:12   #1466
Grabadia
Zbanowany
 
Grabadia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 208
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 36
Skille: Wypas;p
Poziom mag.: 40
Grabadia ma numer GG 7297024
Domyślny Popieram w 100%

@up Macie 100% racji, taki Aldix podskakuje, dajesz np. armor albo padasz - twój wybór, ale lepszej opcji nie ma. Sam tego doświadczyłem to wiem
Grabadia jest offline  
stary 13-01-2007, 13:07   #1467
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Ok aldixy pekuja, Vu nie. Moge takze was poinformowac, ze narazie watpliwe zbey cos sie zmienilo, poczekajcie do konca wojny- wtedy Viribus juz wyrzuci pyrokara z serwera i bedzie tylko milo i pieknie sie gralo.
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 13-01-2007, 13:12   #1468
starysiad
Użytkownik Forum
 
starysiad's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 70
Domyślny

@up
okej podalem przyklad aldixa bo najlatwiej znalezc powiazania gdyz chary maja taki sam nick. ale dotyczy to obu stron i graczy z obu gildii, ktorzy maja swoje nobchary czy po porostu kumpli ktorych tknac niestety nie mozna. i dopoki trwa wojna nic sie nie zmieni a i po wojnie raczej nic nie ulegnie zmianie.
starysiad jest offline  
stary 13-01-2007, 14:33   #1469
Grabadia
Zbanowany
 
Grabadia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 208
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 36
Skille: Wypas;p
Poziom mag.: 40
Grabadia ma numer GG 7297024
Pergamin

Nie mówie, że każdy Aldix pekuje, bo tego nie wiem, nie mówiwe także,że to Vu czy Vanum jest takie dobre/złe mówie tylko, że kolega Chwila Prawdy, ma rację, np. mnie zjechal do reda i okradl Antonnio Aldix, nie mówie, że tak samo robią inne Aldixy, a jeśli to się dało wywnioskować z mojego poprzedneigo posta, to przepraszam
Grabadia jest offline  
stary 13-01-2007, 14:50   #1470
Lucky_Luke
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Aldix pekuje tylko wtedy jak Webi na nim siedzi. Jak siedzi Marcin to nie pekuje.
 
stary 13-01-2007, 15:10   #1471
djmtv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 38

Posty: 160
Stan: Aktywny gracz
Świat: Nebula
Domyślny

z tego co wiem dokladnie tak samo robi nie jaki Maledrus (kaziu zabijaka)
ale mniejsza o to
__________________
Poniekąd nie ma głupich pytań...
Są tylko głupie odpowiedzi...
Nie jest tak głupota wszędzie siedzi...
djmtv jest offline  
stary 13-01-2007, 16:44   #1472
Ke'to
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 76
Domyślny

Co do pekowania noob charami dobrze wiem ze i Virbus i Ordo pekowało noob charami bo nieraz we mnie wpadli na Guardy i dużo razy jak ich zabiłem odgrażali się że tylko ordo/virbus da loga to wpadna main charem ale też pare razy padłem...
Ale to ich sprawa zrobili lvl maja plecy/cos do powiedzenia na servie to sobie pekują i nikt im tego nie zabroni kiedy wy zrozumiecie ze to jest server PvP jeśli niechcecie być zabici przez czlowieka pójdzcie na non-pvp
Co do wyzywanie sie tylko dlatego ze ktoś jest po drugiej stronie w wojnie to jest śmieszne bo równie dobrze za kilka miechów się zmienić sytuacja w składach i wtedy co będziecie kumple? bro? to będzie fałszywe...wiem na własnym przykładzie z wojny z mojego byłego serva...
Takie są "uroki" wojny
Tibia=Gra
Gra=Zabawa
Zabawa=Wojny/Pk
Ke'to jest offline  
stary 13-01-2007, 21:11   #1473
jura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Juroqu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 103
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez djmtv Pokaż post
@up
jestem zywym dowodem ze z dysortografia da sie zyc ^^
jak z kims rozmawiasz nie widac ze nie znasz ortografi
mi sie jakos udala mature z polskiego zdalem
obecnie jestem szczesliwym studentem
a to polacy lubia sobie utrudniac zycie i stad sie wzielo
ż i rz albo u i ó to nie nasza wina
duzo bardziej wygodnie bylo by gdybysmy sobie nie musieli zawracac glowy sprawami co jak napisac szczegolnie ze nawet jak popelnisz blad to i tak druga osoba to rozumie

tam tez pisali o angielskim to juz jest wiekszy problem

'ż' i 'rz' inaczej sie wymawia. Większości osób to nie robi rożnicy.
__________________
Valoria, Kazo
60lev, knight
half-retired
jura jest offline  
stary 13-01-2007, 22:57   #1474
Pieczarek
Użytkownik Forum
 
Pieczarek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jura Pokaż post
'ż' i 'rz' inaczej sie wymawia. Większości osób to nie robi rożnicy.
A jak jest z "ó" i "u"?



PS: Offtopic na maxa <lol2>
Pieczarek jest offline  
stary 13-01-2007, 23:03   #1475
Chwila_Prawdy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2007

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pieczarek Pokaż post
A jak jest z "ó" i "u"?



PS: Offtopic na maxa <lol2>
Problem jest w tym, ze oni mysla ze sa wielkimi kozakami, ze im wszystko wolno. Zaczepiaja niewinne osoby, ktore chca w spokoju poexpic, a tu wpadnie jeden z drugim i pkuje w kopalni !! Jak jest taki kozak to czemu nie pkuje 100+lvl ?? Tylko na nizszych sie wyzywa ?? POPROSTU ZAL !! Nie wiem co w ten sposob osiagnal takie osoby, ale zal mi ich !! I pewno wiele osob ma podobne zdanie do mojego, ale znajde sie takze lizusy i bede przeciwko mnie !!
Chwila_Prawdy jest offline  
stary 13-01-2007, 23:53   #1476
Bjoern Shu
Użytkownik Forum
 
Bjoern Shu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Noobcave called Poland
Wiek: 23

Posty: 715
Stan: Niegrający
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chwila_Prawdy Pokaż post
Problem jest w tym, ze oni mysla ze sa wielkimi kozakami, ze im wszystko wolno. Zaczepiaja niewinne osoby, ktore chca w spokoju poexpic, a tu wpadnie jeden z drugim i pkuje w kopalni !! Jak jest taki kozak to czemu nie pkuje 100+lvl ?? Tylko na nizszych sie wyzywa ?? POPROSTU ZAL !! Nie wiem co w ten sposob osiagnal takie osoby, ale zal mi ich !! I pewno wiele osob ma podobne zdanie do mojego, ale znajde sie takze lizusy i bede przeciwko mnie !!
haha nie mam komu dupy lizac a bede przeciw tobie, otoz skoro tak bardzo nie lubisz gdy ktos cie zabija po co grasz na servie PVP? przeciez na milosc boska miales swoj wybor na ktorym servie chcesz grac, a moze jednak pvp dlatego zebys ty mogl sobie zabijac czasem hę? tych wlasnie ucisnionych i pokrzywdzonych.., musisz to zaakceptowac ze pvp to czesc zabawy (lub podstawa) dla niektorych

cu
Bjoern Shu jest offline  
stary 14-01-2007, 09:04   #1477
Sonik'ex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 84
Profesja: Elite Knight
Domyślny ^^

Chwila prawdy napsales co chciales napisac ale to ze piszesz w kazdym poscie "oni sa kozakami" staje sie nudne wydaje mi sie ze masz level 30-50 kuples bohy lub meduse zabili cie i placzesz :/ niepisz juz prosze ze padles ja tez padlem od aldixuw ale to jest gra, zabawa,pekowanie,wojna exp .............................jura a moze ty nauczycielem zostaniesz? o.0
Sonik'ex jest offline  
stary 14-01-2007, 11:01   #1478
Pieczarek
Użytkownik Forum
 
Pieczarek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chwila_Prawdy Pokaż post
Problem jest w tym, ze oni mysla ze sa wielkimi kozakami, ze im wszystko wolno. Zaczepiaja niewinne osoby, ktore chca w spokoju poexpic, a tu wpadnie jeden z drugim i pkuje w kopalni !! Jak jest taki kozak to czemu nie pkuje 100+lvl ?? Tylko na nizszych sie wyzywa ?? POPROSTU ZAL !! Nie wiem co w ten sposob osiagnal takie osoby, ale zal mi ich !! I pewno wiele osob ma podobne zdanie do mojego, ale znajde sie takze lizusy i bede przeciwko mnie !!
Bardzo sie ciesze, ale co ma do tego wymowa "ó" i "u". A jeśli chodzi o pkowanie to wcale im sie nie dziwie ze to robia. To naprawde super zabawa zlozyc 60 lvl noob charem i zlootowac powiedzmy 50 k w runach i eq.
Pieczarek jest offline  
stary 14-01-2007, 11:37   #1479
Bobek55
Użytkownik forum
 
Bobek55's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2007
Lokacja: Godziszka

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 15
Poziom mag.: 20
Domyślny

tyle mi wiadomo to na selenie byla ostatno wojna ze swedami ale te obrazki co pokazywal ten gosciu to jest jeszcze stara tibia
Bobek55 jest offline  
stary 14-01-2007, 13:21   #1480
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bobek55 Pokaż post
tyle mi wiadomo to na selenie byla ostatno wojna ze swedami ale te obrazki co pokazywal ten gosciu to jest jeszcze stara tibia
zanim coś napiszesz przeczytaj chociaż ostanie trzy strony tematu

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pieczarek Pokaż post
Bardzo sie ciesze, ale co ma do tego wymowa "ó" i "u". A jeśli chodzi o pkowanie to wcale im sie nie dziwie ze to robia. To naprawde super zabawa zlozyc 60 lvl noob charem i zlootowac powiedzmy 50 k w runach i eq.
masz racje ze pk to swietna zabawa i po to powstały servy pvp jak komuś sie nie podoba to na niech idzie na harmonie albo inny syf tego typu...

Ostatnio edytowany przez Lynx - 14-01-2007 o 13:48.
Lynx jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:38.


Powered by vBulletin 3