Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-01-2007, 20:43   #181
Ursynowski
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2007

Posty: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hayne Pokaż post
Zarejestrowalem sie jedynei po to, aby odpowiedziec na ten - przepraszam - idiotyzm.

Niedogodnosci? CipSoft (czy tam podwykonawca) nie powinien sie zabierac za rzeczy o ktorych nei ma bladego pojecia. To nie jest "zmiana layoutu na super hiper itd" ktora pociaga za soba "niedogodnosci", ale jedna wielka "lameriada". Layout wg. mnie (tak, to jest subiektywna opinia) ssie, jak to opisalem na moim "macierzystym" forum jest on sciagniety z koreanskich MMORPG - szkoda, ze nieudolnie i wyglada on (nie tylko wg. mnie) dziecinnie i najogolniej do dupy. Dobra pomijamy brak gustu. DIV i CSS - panowie, szczyt wszystkiego, jak sie nie umie uzywac tych elementow to sorry, ale nie bawmy sie w budowanie stron na DIV'ach, na Tabelkach przynajmniej wszystko gralo. A juz zupelnie nie moge zrozumiec tego, jak mozna zrobic strone, ktora nie bedzie W OGOLE dzialala na przegladarce, ktora zdobywa coraz wiekszy procent rynku (a wg. mnie jest najlepsza z trojcy IE/FF/O).

I teraz jakze popularne ocenianie:
Strona - 1/10

O!
Panie webmaster, jak nie wiesz jak się robi stronki itp. to lepiej się nie udzielaj. Akurat ja mogę coś o tym powiedzieć, bo siędzę w tym przeszło 5 lat.
Ursynowski jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-01-2007, 20:45   #182
Hayne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ursynowski Pokaż post
Panie webmaster, jak nie wiesz jak się robi stronki itp. to lepiej się nie udzielaj. Akurat ja mogę coś o tym powiedzieć, bo siędzę w tym przeszło 5 lat.
Mozesz siedziec i 20, a i tak nei bedzie mnie obchodzilo ile i czy umiesz - wiem, ze cipy zjebaly sprawe.

Dodam, ze sam tez umiem, ale nie przyszedlem tutaj po to, zeby sie klocic z takimi jak ty.

Naraczescpa.
Hayne jest offline  
stary 09-01-2007, 20:47   #183
hapnik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 400
Domyślny

Mi nowa strona nie za bardzo przypadła do gustu, aczkolwiek nie jest jeszcze tak źle Choć nie ukrywam, że liczyłem na coś więcej...

PS. A co do Free PACC, to nie jarajcie się tak tym, bo i tak nie dostaniecie

Ostatnio edytowany przez hapnik - 09-01-2007 o 20:48.
hapnik jest offline  
stary 09-01-2007, 20:48   #184
Ursynowski
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2007

Posty: 26
Domyślny

Po primo lepiej by się czytało, gdybyś używał polskich literek, ale nie o to mi chodzi do końca. Jakbyś kurna sam umiał strony robić to takiego postu byś nie walnął, bo świadczy o Twojej (z całym szacunkiem) amatorszczyźnie...

Koniec gadki, papsy.

PS: Również nie mam zamiaru się kłócić.

Ostatnio edytowany przez Ursynowski - 09-01-2007 o 20:50.
Ursynowski jest offline  
stary 09-01-2007, 20:50   #185
Kardigen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kardigen
Profesja: Sorcerer
Świat: selena
Domyślny

Odpowiedzcie mi na pytanie !!
czy zeby wziac udzial w tej loteri pacc trzeba sie jakos zarejestrowac na tibia.com ?
Kardigen jest offline  
stary 09-01-2007, 20:51   #186
mariomenek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: Lodz
Wiek: 31

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mariomen
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Poziom: 25
Poziom mag.: 24
mariomenek ma numer GG 8000883
Domyślny

O boze jeżeli kolejna osoba napisze o darmowym premium account to uwazma go za idiote...
mariomenek jest offline  
stary 09-01-2007, 20:51   #187
Ent3x
Użytkownik Forum
 
Ent3x's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: Zapizdzielejewo

Posty: 80
Imię: ####'####
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 57
Skille: 8*/4*
Poziom mag.: 16
Domyślny

Kiedy bedzie ta loteria i w jakiej postaci zalogowac sie ma jakas loterie czy poprostu rozdadza po kontach z rkeyami!! Mam 56 lvl i narazie brak funduszy na pacca wiec bardzo mi zalerzy ;] pozdro a co to stronkki jest malo czytelna ale moze byc :F
__________________
Nick:****'****
Profesja
mlvl-16
Best solo-Gs
best team-DL

PoH Poradnik
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=108645
Ent3x jest offline  
stary 09-01-2007, 20:53   #188
Ribery
Użytkownik Forum
 
Ribery's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: Poznań City!
Wiek: 32

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kub Ica
Profesja: Knight
Gildia: ---------
Świat: Amera
Poziom: 16
Skille: 65/64
Poziom mag.: 3
Ribery ma numer GG 4881532
Domyślny

Pewnie Cipy zaraz ogłoszą że mają jakieś problemy i losowanie przełożą na jutro -.-
Ribery jest offline  
stary 09-01-2007, 20:53   #189
Hayne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ursynowski Pokaż post
Po primo lepiej by się czytało, gdybyś używał polskich literek, ale nie o to mi chodzi do końca. Jakbyś kurna sam umiał strony robić to takiego postu byś nie walnął, bo świadczy o Twojej (z całym szacunkiem) amatorszczyźnie... A jeszcze co do samych tabelek i DIV, to spaprali troszeczke, bo Opera kaszani co nieco, ale sama budowa strony (pomijając ten fakt) jest moim zdaniem bardzo dobra.

Koniec gadki, papsy.

PS: Również nie mam zamiaru się kłócić.
No sorry, ale co w moim poscie bylo takiego "nie elo" ze sie przyczepiles skoro teraz przyznajesz racje? : )

I czy w swoim profesjonalizmie uwazasz, ze przygotowywana od dluzszego czasu strona ma prawo nie dzialac pod jedna z uznanych przegladarek?

PS. Nie atakuje, pytam ; )
I nei uznaje siebie za amatora w swietle twojej wypowiedzi - nie predstawiles zadnego argumentu, a pustym slowom nie daje wiary ; )
Jednym slowem - udowodnij mi to, co zarzucasz ; )

edit.
NIKT NIE WIE co i jak ma byc z ta loteria, wiec dajcie sobie na wstrzymanie ...

Ostatnio edytowany przez Hayne - 09-01-2007 o 20:55.
Hayne jest offline  
stary 09-01-2007, 20:56   #190
Anpy
Użytkownik Forum
 
Anpy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 33
Poziom mag.: 35
Domyślny

Ten layout Tibia.com w skali od 0 do 10 ocenił bym na 5/10. Linie jest bardzo, że w Operze ta strona nie działa. A Opere używa duża liczba osób w tym ja . Liczyłem na coś wiecej

Ohh... Free Pacc
__________________
Anpy jest offline  
stary 09-01-2007, 20:56   #191
Anpy
Użytkownik Forum
 
Anpy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 33
Poziom mag.: 35
Domyślny

Szkoda że w potworach tak rzadko trafiają sie prezenty (
__________________

Ostatnio edytowany przez Anpy - 09-01-2007 o 20:58.
Anpy jest offline  
stary 09-01-2007, 20:59   #192
Pan Yuzek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2006
Lokacja: Polska
Wpisy bloga: 1

Posty: 373
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Pan Yuzek ma numer GG 8927644
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aroonia Pokaż post
A skąd te wszystkie ozdoby wziąść? z tego co tu się naczytałem lecą z potworków, ale z jaką częstotliwością? I z jakich?
Mi leci z Valkyri!
__________________
ta
Pan Yuzek jest offline  
stary 09-01-2007, 20:59   #193
Iron'knight
Użytkownik Forum
 
Iron'knight's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: Rawa Mazowiecka _/
Wiek: 30

Posty: 454
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 48
Skille: slabe
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hayne Pokaż post
To nie jest "zmiana layoutu na super hiper itd" ktora pociaga za soba "niedogodnosci", ale jedna wielka "lameriada". Layout wg. mnie (tak, to jest subiektywna opinia) ssie, jak to opisalem na moim "macierzystym" forum jest on sciagniety z koreanskich MMORPG - szkoda, ze nieudolnie i wyglada on (nie tylko wg. mnie) dziecinnie i najogolniej do dupy.
Wybaczcie wszyscy ale muszę to skomentować. Ten "layout" nie jest sciągnięty z żadnej innej gry PONIEWAŻ jest to klimat typowy dla gier MMORPG i RPG więc zakończmy temat "layout'u"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hayne Pokaż post
DIV i CSS - panowie, szczyt wszystkiego, jak sie nie umie uzywac tych elementow to sorry, ale nie bawmy sie w budowanie stron na DIV'ach, na Tabelkach przynajmniej wszystko gralo.
Czyżbyś wyczytał gdzieś nowe słówka? Strona jest profesjonalnie wykonana tylko tego nie widzisz, pewnie liczyłeś na latające cyferki i migające tytuły.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hayne Pokaż post
. A juz zupelnie nie moge zrozumiec tego, jak mozna zrobic strone, ktora nie bedzie W OGOLE dzialala na przegladarce, ktora zdobywa coraz wiekszy procent rynku (a wg. mnie jest najlepsza z trojcy IE/FF/O).
Tibia wymaga poświęceń, strona jak widać zrobiona jest pod przeglądarki inne niż Opera, ale to żaden problem zainstalować sobie Mozille, a jeżeli dla CIEBIE (i wielu/kilku innych użytkowników Tibii i opery) jest to problem to napewno nie zmienią tego tylko z tego powodu.
Ostatnie kilka linijek jest moim zdaniem ale reszta to czysta krytyka tego Pana.
__________________
Sing me a song, you're a singer
Do me a wrong, you're a bringer of evil
The Devil is never a maker
The less that you give, you're a taker
So it's on and on and on, it's Heaven and Hell, oh well


Ostatnio edytowany przez Iron'knight - 09-01-2007 o 21:03.
Iron'knight jest offline  
stary 09-01-2007, 21:02   #194
Xydijo
Użytkownik Forum
 
Xydijo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Hamilton
Wiek: 30

Posty: 265
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Yuzek Pokaż post
Mi leci z Valkyri!
A mi z ghula xD Dosyć często pada....
Xydijo jest offline  
stary 09-01-2007, 21:04   #195
Ursynowski
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2007

Posty: 26
Domyślny

Reasumująć temat designu: ze swojego doświadczenie wiem, że zrobienie strony działającej w 100% dla każdej przeglądarki jest to nie lada wyczyn.

Proponuję nie wspominać już o budowanie witryny, bo będą wynikać niepotrzebne kłótnie.

Pozdrawiam! =]
Ursynowski jest offline  
stary 09-01-2007, 21:05   #196
Dadik94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 3
Domyślny

Siemka! Mi się stronka nawet podoba, nawet fajny wygląd ( śmieszne te potworki na góże strony ) i szybko można dojść do "celu" w tej stronce.
Jeżeli ten Pacc by był naprawde jak niektóży mówią, że każdy może wygrać to by było super!!! Tylko trzeba napewno mieć dużo sczęścia ponieważ 1000 pacców na tyle osób ile gra w Tibie to baaardzo mało ;p
Pozdro All!!

PS - Heh fajne te rzeczy sylwestrowe, czy naprawde można wystrzeliwac petardy?? Jak tak to ExTra Ja mam taka czapke sylwestrową <heh>
Dadik94 jest offline  
stary 09-01-2007, 21:07   #197
Hayne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iron'knight Pokaż post
Wybaczcie wszyscy ale muszę to skomentować. Ten "layout" nie jest sciągnięty z żadnej innej gry PONIEWAŻ jest to klimat typowy dla gier MMORPG i RPG więc zakończmy temat "layout'u"
Skocz na strone WoW'a, potem odwiedz koreanskie MMORPG. Wyciagnij wnioski i napisz jeszcze raz posta.

Bo miec oryginalny layout to grzech.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iron'knight Pokaż post
Czyżbyś wyczytał gdzieś nowe słówka? Strona jest profesjonalnie wykonana tylko tego nie widzisz, pewnie liczyłeś na latające cyferki i migające tytuły.
Dam jeden argument - staromodnie wykonany rollover. Profesjonalnie? Pffff.
I profesjonalizmem NAPEWNO nie jest pozbawienie mozliwosci korzystania ze strony RZESZY uzytkownikow najbezpieczniejszej obecnie przegladarki ; )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iron'knight Pokaż post
Tibia wymaga poświęceń, strona jak widać zrobiona jest pod przeglądarki inne niż Opera, ale to żaden problem zainstalować sobie Mozille, a jeżeli dla CIEBIE (i wielu/kilku innych użytkowników Tibi i opery) jest to problem to napewno nie zmienią tego tylko z tego powodu.
Ten paragraf swiadczy o twoim dziecinnym podejsciu do tematu, poczytaj wypowiedzi fachowcow w dziedzinie webmasteringu (w tym i pozycjonowania stron) wroc i popraw posta.

btw. mam na dysku Mozille, ale nie o to chodzi, zebym byl zmuszony do uzywania innej przegladarki niz jedna z wiodacych.

edit.
Wlasnie zauwazylem ze na FF strona sie rozjezdza, HRHR.

@Ursynowski
Nie jest to wielki problem jesli sie chce. Na dodatek przewaznie nie strona dziwnie chodzi pod IE (7ka bodajze juz standardow sie trzyma ...), ktore nie wie co to W3C.

Ale rzeczywiscie skonczmy rozmowe o wykonaniu - IMO porazka na calej linii. I tego bede sie trzymal - nei przekonujcie mnie.

Ostatnio edytowany przez Hayne - 09-01-2007 o 21:10.
Hayne jest offline  
stary 09-01-2007, 21:07   #198
Iron'knight
Użytkownik Forum
 
Iron'knight's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: Rawa Mazowiecka _/
Wiek: 30

Posty: 454
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 48
Skille: slabe
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dadik94 Pokaż post
( śmieszne te potworki na góże strony )
Omg czy Ty chodzisz do przedszkola. To jest pierwsze słowo z trudnościami ortograficznymi jakie poznałem bodaj. w zerówce !!!
__________________
Sing me a song, you're a singer
Do me a wrong, you're a bringer of evil
The Devil is never a maker
The less that you give, you're a taker
So it's on and on and on, it's Heaven and Hell, oh well

Iron'knight jest offline  
stary 09-01-2007, 21:07   #199
LothGovi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 10 2006

Posty: 10
Domyślny pacc

Wygralem wlasnie pacca....loteria sie zaczola
LothGovi jest offline  
stary 09-01-2007, 21:08   #200
LothGovi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 10 2006

Posty: 10
Domyślny pacc

Wygralem wlasnie pacca....loteria sie zaczeła
LothGovi jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:20.


Powered by vBulletin 3