Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-07-2009, 09:58   #1
KoRn3L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 6
Domyślny Nie Sluszny Ban!!!!

* Twój nick: PuTa
* Nazwę mapy: de_dust2 ban w okolicy wyjscia na dluga od respa tt
* dzis oko 0:30 cos takiego
* STEAM_ID:0:0:15934198
* styluacial byla fajna typek dostal skana przes skrzynie i prosto w hs nie moja wina ze mam zawsze celownik na tej wysokosciuwazam ze ban nie sluszy.jak sie myle prosze o demko

Ostatnio edytowany przez KoRn3L - 13-07-2009 o 16:43.
KoRn3L jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2009, 12:52   #2
KoRn3L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 6
Domyślny

przyzna sie ten co dal mi bana?? i udowodni mi to demkiem czy czym??
KoRn3L jest offline  
stary 14-07-2009, 16:21   #3
Yetj
CS Tibia.pl Team
 
Yetj's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2007
Wiek: 31

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Yetj ma numer GG 25***** Yetj ma login Tlenu tlen@o2.pl
Domyślny

Dostałeś bana od admina skazi, poczekajmy na niego
__________________
Yetj jest offline  
stary 14-07-2009, 20:50   #4
KoRn3L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 6
Domyślny

czekamz czekamy az doczekac sie nie moge co powie
KoRn3L jest offline  
stary 16-07-2009, 20:01   #5
KoRn3L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 6
Domyślny

tEN ADMIN NAWET DO BLEDU NIE POTRFI SIE PRZYZNAC HAHAHAH NIECH SIE WYPOWIE W TEJ SPRAWIE:d:d:d
KoRn3L jest offline  
stary 17-07-2009, 09:56   #6
Glooodzilla
CS Tibia.pl Team
 
Glooodzilla's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 35

Posty: 272
Domyślny

Czekaj cierpliwie i nie spamuj bo to nie polepszy twojej sytuacji... a co jak co myślę, że skazi nie zbanował cie bezpodstawnie i jeśli on stwierdzi że czitowałeś to nie będzie musiał ci przedstawiać żadnego demka... Niestety panują u nas takie zasady a nie inne. Decydując się na grę na naszym serwerze powinieneś zapoznać się z zasadami, a pierwsza wyraźnie mówi, że admin ma zawsze racje.
Odwołałeś się masz do tego prawo a teraz spokojnie czekaj na odpowiedź bez żadnego pajacowania bo jeszcze zostaniesz zbanowany na forum.
__________________
"...mówię prawdę szczerą bo nie lubię gdy ktoś kłamie, służę pomocą nie na każde zawołanie, mam własne zdanie i szereg racji niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji."

Ostatnio edytowany przez Glooodzilla - 17-07-2009 o 09:58.
Glooodzilla jest offline  
stary 20-07-2009, 19:04   #7
KoRn3L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 6
Domyślny

cyekam cyekam i docyekac sie nie moge!!
KoRn3L jest offline  
stary 21-07-2009, 02:56   #8
cieplutkie_bamboszki
CS Tibia.pl Team
 
cieplutkie_bamboszki's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2008
Lokacja: Kielce
Wiek: 35

Posty: 49
Świat: deska od wc
Poziom: 356
Skille: bączek!
cieplutkie_bamboszki ma numer GG 3767040
Domyślny

Sry za nieobecnosc ale jestem po 2 formatach, spalonych 2 kostkach ramu i uszkodzeniu procesora, wiec to i tak gz ze mi to wszystko jakos sie kupy trzyma i dziala. Co do sytuacji, ban byl chyba w zeszlym tygodniu bo wtedy gralem w csa ostatnio, niedokonca ci powiem jak to bylo, ale raczej nie naleze do impulsywnych adminow ktorzy daja bana za jedno przewinienie. Cos kojarze ze chyba was dwoch bylo ananaskow takich i ty byles drugim ktory zerwal perma. Jesli juz ktos dostaje ode mnie taka kare to jest to potwierdzone kilkuminutowym sledzeniem twojej gry przy uzyciu adminowego pseudo wh, Jest to pierwsza skarga na moje rzekome niesluszne ukaranie kogos permem, dlatego jestem zaskoczony i moze to byc swojego rodzaju potwierdzenie ze nie wlepiam banow za nic. Niestety demka przedstawic nie moge, bo jak pisalem wyzej jestem po formacie a demka z csa nie nalezaly do plikow ktore byly w moim misternym planie ratowania resztek dysku. Ja swoich kar nie odwoluje, bo nie wlepiam ich bez zastanowienia, chyba ze byl to czysty przypadek, zly klawisz pod palcem etc... Dlatego tez perm nie zostanie zdjety. Wystarczylo myslec za wczasu... Mimo to pozdrawiam Cie i zycze powodzenia na innych serwerach i niech antycheat bedzie z toba!
__________________
Tyle ode mnie
skazi
cieplutkie_bamboszki jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:55.


Powered by vBulletin 3