Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-08-2004, 22:48   #21
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

No i konflikt rozwiązany

Mnie się marzy jeszcze zrobienie dla każdej grupy specjalnej runki...

Tzn. jak ktoś jest w grupie Gangsta Gang, to ma pod informacjami o sobie runkę symbolizującą to (dobra byłaby ta z czaszką). Gdy ktoś jest z np. Royal Members, wtedy ma inną, a jak jest jeszcze członkiem np. Gangsta Gang, to ma dwie runki itd. A zwykli userzy - blanka
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2004, 23:05   #22
Leśny Kwiat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004
Wiek: 42

Posty: 18
Domyślny

@ Dobo

Niektórym został jeszcze miesiąc wakacji . . . ale to i tak malutko.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
Dla wielu osob reputacja byla motywacja do dalszej pracy, zostawali nagradzani za ich praca. Teraz wielu uzytkownikow przestanie pisac posty, bo nic z tego nie beda miec.
Jeśli ktoś pisał tylko ze względu na reputacje to sorry

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan
Reputację mogli byście dawać jedynie Wy [Admini]. I to nie za każdy dobry post, za każdą fotę z huntu, czy kolejny fake tudzież komiks, gdyż raz - że ludzie zaczęli by znów nabijać posty, a dwa, że tak nieliczną garstką nie dalibyście radę wszystkim. Jedynie za naprawdę DOBRE posty, lub takie cieszącie się ogólną popularnością.
Moim zdaniem jest to dobry pomysł, sprawdza się on na innych forach, z reguły nazywany tam "karmą", która właśnie przyznawana jest przez admina i modów za realne wnoszenie wkładu w rozwój forum (lub jego atmosfery).
Leśny Kwiat jest offline  
stary 31-08-2004, 23:29   #23
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

Ave! Gratuluje dobrej decyzji!
Moim zdaniem cokolwiek sprawiające, że użytkownicy między soba rywalizują jest zbędne, a wręcz złe. Forum nie powinno być na zasadzie rywalizacji. Niech tak zostanie jak jest.
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline  
stary 31-08-2004, 23:54   #24
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Chcialem jeszcze raz napisac to co od poczatku uczęszczania na to forum uwazam. Zreszta nie chodzi tu tylko o to forum, ale o kazde, ktore jest czesto odwiedzane przez ludzi roznego pokroju. Otoz na zadnym forum nie jest potrzeny jakis glupi licznik, reputacja i inny badziew. Na forum powinni sie pojawiac ludzie ktorzy rysują, rozmawiaja, uczą, doksztalcaja sie tylko i wylacznie z samej przyjemnosci i checi bycia tutaj, a nie po to by za swoja "prace" otrzymywać runki i punkty.

Khan: Robisz swietne komiksy tylko dlatego ze chcesz miec punkty u innych uzytkownikow?? Odpowiedz sobie na to pytanie bo ono jest przewodnie w Twojej dalszej "karierze".
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 31-08-2004, 23:55   #25
Ludwix Trimera
Użytkownik Forum
 
Ludwix Trimera's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2004
Lokacja: Za górami za lasami...
Wiek: 34

Posty: 120
Stan: Na Emeryturze
Świat: Ziemia
Ludwix Trimera ma numer GG Niepodam.
LOL

Świetna robota, ten cały system reputacji niezbyt sie sprawdził i dobrze, że został ''usunięty''.
Jednak popieram poysł Khan'a, naprawde świetny pomysł.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan
Drodzy szanowni Mody tudzież Adminy.
Wygląda na to, że wspólnie uznaliśmy, że system reputacji POWINIEN być. Jedynie niezależny od zwykłych użytkowników. Reputację mogli byście dawać jedynie Wy. I to nie za każdy dobry post, za każdą fotę z huntu, czy kolejny fake tudzież komiks, gdyż raz - że ludzie zaczęli by znów nabijać posty, a dwa, że tak nieliczną garstką nie dalibyście radę wszystkim. Jedynie za naprawdę DOBRE posty, lub takie cieszącie się ogólną popularnością. Reputacja mogłaby wyglądać np. jak taki mały fajny runek. Dodatkowo napisane byłoby, za co dany ktoś dostał ów zaszczyt i czym sobie zasłużył. Antynagród by nie było, gdyż ludzie by tylko zaczęli bluzgać i wyzywać, ale Dobrych userów na pewno bardziej by to zachęciło do pracy.
Khan masz u mnie ''+''
__________________
_./ Old Aurea! PROSTO Team/ Old RoM!
Ludwix Trimera jest offline  
stary 01-09-2004, 00:05   #26
Wojen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiek: 39

Posty: 122
Stan: Aktywny gracz
Imię: Wojen
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 72
Poziom mag.: 19
Wojen ma numer GG 3773827
Domyślny

Jeden koles z wysoka reputacja pisal glupoty, obrazal innych uzytkownikow(nie tylko mnie), a jak mu powiedzialem ze nie ma racji to i dal minus. Najwiekszy cham jakiego spotkalem na forum, ale co tam, mial duzo plusow. Dzis sie dowiedzialem ze robil fajne grafiki i z tego powodu taka ilosc +
Wojen jest offline  
stary 01-09-2004, 00:06   #27
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

Nemo - wiem co masz na myśli. Przyznaję, że sam nie wiem kiedy zacząłem zawsze na dzień dobry rano sprawdzać czy nie ma nowego plusika. Jak był to czemu tylko jeden, Jak nie było DLACZEGO - przecież jestem taki 'genialny'!! Ale szybko zdałem sobie sprawę, że to jest chore... Faktycznie cała moja praca oraz wielu innych użytkowników zaczęła śmierdzieć komercją. Ja sam zaś stałem się bardziej żałosny niż ci których krytykowałem, mimo iż starałem się nikogo nie urazić. Tworzyć dla punktów. Masz rację... Szkoda, że dopiero teraz zacząłem to sobie uświadamiać...
I wiesz co? Czas bym na prawdę czegoś dokonał. Stworzę drugą część komiksu. Dłuższą i ciekawszą. Włożę w niego tyle pracy na ile będę miał sił. Nie po to by pokazać innym jaki jestem dobry, ale by udowodnić coś samemu sobie..
Widać nie na darmo jesteś modem.

Przepraszam wszystkich. Robota czeka.

Ostatnio edytowany przez Khan - 01-09-2004 o 00:19.
Khan jest offline  
stary 01-09-2004, 00:33   #28
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Cool

No niestety. Sama reputacja nie była zła, to sposób jej uzywania był niewłaściwy :/ szkoda bo bo to był naprawdę dobry motyw.
Ale mogę sięprzynajmniej pochwalić dość wysoką reputacją
I pamiętajcie, mimo że sam wskaźnik reputacji zniknął to nie zmieniły się stosunki (nie! nie chodzi mi o sex! ) między userami.

O jdobra z tym wracam do uaktualnienia mapy respawnu ^_^

3mcie się
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline  
stary 01-09-2004, 07:44   #29
Sebusiaczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Reputacja byla swietna .Zle zrobiliście cofajac ją .Radze żebyście ja naprawili .A wszyscy będą szcześliwi .
 
stary 01-09-2004, 07:46   #30
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

dobrze że usunęliście to ... już mnie dobijały dopiski typu: "może plusika?" itp... jeszcze kilka dni a zaczęli by dostawać "-" z dopiskiem "za skomlenie o reputke"
__________________





p.l jest offline  
stary 01-09-2004, 08:01   #31
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Cool Kolejny nudny post odnoœnie ruputacji

Wedlug mnie usuniecie reputacji nie bylo do konca dobrym pomyslem. Calym sercem popieram Khana i chetnie postawil bym mu plusika .Rzeczywiscie reputacje mozna by zastapic runami, albo pozwolic na przyznawanie jaj jedynie osoba z reputacja 20+. Sam powiem jeszcze ze gdy dostalem pierwszego "+" bylem mile zaskoczony i cholernie zmotywowany do dalszej pracy. Szkoda ze zdazylem nabictylko jednygo .

Ostatnio edytowany przez Adolphus Elbragol - 01-09-2004 o 08:03. Powód: literówki
Adolphus Elbragol jest offline  
stary 01-09-2004, 10:19   #32
Obłedny Rycerz
Użytkownik Forum
 
Obłedny Rycerz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Wzgórza Erathii
Wiek: 33

Posty: 134
Wyślij wiadomość przez ICQ do Obłedny Rycerz Obłedny Rycerz ma numer GG =nieważne= Obłedny Rycerz ma login Tlenu =nic ci do tego :P=
Smutny A jednak....

To co zaczęló się wczoraj dziać ok . 21 na moim kompie to nie przywidzenia.Myślałem ze przeglądarka mi nawala , a tu się okazuje że jednak naprawde usuwaliście licznik reputacji . Czy teraz w takim razie powróci , stary , dobry licznik postów ? Czas pokaże......
__________________
To mówiłem ja

Rycol


Zdjęcie Doba (miałem bana na 3 dni)
Obłedny Rycerz jest offline  
stary 01-09-2004, 10:34   #33
Luix Von Mag
Użytkownik forum
 
Luix Von Mag's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004

Posty: 16
Domyślny

Jednym słowem LoL. Teraz kiedy repazostała zniesiona wszyscy na to narzekają, a jak była to narzekali na repute(co się dzieje!!). Reputa była dobra ale dobrze by było gdyby tylko modkowie mogli wystawiać reputacje albo ludzie powyrzej 25 repy(tak było by lepiej) - ale cuż reputacja została zniesiona. Moim zdaniem licznik postów też był ciekawy. Ciekawe o teraz wymyślą modkowie.(Może dadzą exp-Było by tak jak z reputą-podobnie za coś mądrego dostawało by się np. 20 expa, za coś głupiego 0, a za coś beznadziejnego -10pt i tak dalej.) Takie jest moje przypuszczenie a exp mogli by wystawiać tylko modkowie. Takie jest moje zdanie.
Luix Von Mag jest offline  
stary 01-09-2004, 10:35   #34
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Obłedny Rycerz
Czy teraz w takim razie powróci , stary , dobry licznik postów ?
Nie, nie mamy zamiary przywracac licznika postow, bo wrocilibysmy do punktu wyjscia.
Dr. Omader jest offline  
stary 01-09-2004, 10:37   #35
Uncle Warrior
Użytkownik Forum
 
Uncle Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Lokacja: Dunno :!

Posty: 435
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebusiaczek
Reputacja byla swietna .Zle zrobiliście cofajac ją .Radze żebyście ja naprawili .A wszyscy będą szcześliwi .
Ciekawe czy bysbyl szczesliwy gdyby ktos dal Ci minus bez komentarza, albo "bo tak" napewno bylbys szczesliwy.
Co do newsa to bylo konieczne ;/ na poczatku jeszcze chyba nikt takich glupot nie robil ale pozniej ehhhh... szkoda gadac podjelicie DOBRĄ decyzje!
Eee... licznik postow jeszcze chyba jest w profilu mozna zobaczyc kto ile ma postow :|
__________________
Juz tylko patrze

Ostatnio edytowany przez Uncle Warrior - 01-09-2004 o 10:38.
Uncle Warrior jest offline  
stary 01-09-2004, 10:39   #36
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Khan: tak dalej bedziesz wielki. (eee czy to powinno byc pij mleko? )
Obłędny rycerz: Czy wy niczego nie rozumiecie?? po cholerę Wam to??
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 01-09-2004, 10:43   #37
Youri
Użytkownik Forum
 
Youri's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2004
Lokacja: Lublin

Posty: 107
Domyślny

Gratulujemy zwycięzcy konkursu i życzymy dalszych sukcesów :tongue:.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojen
Jeden koles z wysoka reputacja pisal glupoty, obrazal innych uzytkownikow(nie tylko mnie), a jak mu powiedzialem ze nie ma racji to i dal minus. Najwiekszy cham jakiego spotkalem na forum, ale co tam, mial duzo plusow. Dzis sie dowiedzialem ze robil fajne grafiki i z tego powodu taka ilosc +
No już nie moge. Ile można tak pisać? 1000 razy próbowałem ci wytłumaczyć że to ja miałem racje, a ty w kólko w kolejnym swoim poście gadasz o kimś kto miał bardzo dużą reputacje i obrażał każdego dookoła. Nie obraziłem nikogo, a to co chciałeś wyciełem. Aha i to nie ja dałem ci minusa, za to ty mi tak i nie płacze jakoś z tego powodu tak jak ty. Kto ci dał wtedy minusa mody mogą łatwo sprawdzić. Wystarczy?
Youri jest offline  
stary 01-09-2004, 11:04   #38
hobson
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2003
Wiek: 42

Posty: 54
Domyślny Pomysł na moją reputację

Mi wydaje sięże reputacja była mechanizmem, który jednak w jkaimś stopniu ograniczał różnego rodzaju głupoty, bezmyślności i wynaturzenia (krata piwa dla tego, kto wymyśli mechanizm eliminujący powyższe zjawiska w 100 procentach). Idea, jak to zwykle bywa, była bardzo dobra, dopóki nie zaczęli się kręcić wkoło niej ludzie. Mnie np. plusiki motywowały do dalszej pracy a minusy pozwalały na przemyślenie mojego błędnego poglądu na świat . Dla tego mam pomysł, aby przywrócić system reputacji, z następującymi zasadami:
0. Na początku każdy ma 0 punktów reputacji
1. Ustala się MIRPNPJI (czyli Minimalną Ilość Reputacji Pozwalającą na przyznawanie Jej Innym)
2. Ustala się IRDB (czyli Ilość Reputacji Dającą Banana)
3. Moderator nie ma reputacji (ma władzę, to mu wystarczy ), lecz może ją przyznawać i odejmować
4. Forumowicz może zmieniać czyjąś reputację dopiero po uzyskaniu MIRPNPJI (patrz pkt 1)
5. Po osiągnięciu IRDB (patrz pkt 2) użytkownik dostaje bana (lub inny rodzaj kary), a po jego uplywie jego reputacja wraca na IRDB+1 czy inną ustaloną wartość (no bo precież jakby cały czas pozostało na IRDB to by po odbanowaniu znowu dostawał bana i tak w kółko)
6. Po osiągnięciu IRDB ustaloną ilość razy - Red Skull/Rook/Kasacja/Cokolwiek, w każdym razie coś BARDZO NIEDOBREGO
7. Reputacja NIE JEST anonimowa, chociaż ja i tak się podpisywałem. Anonimowośćdaje złudne poczucie bezkarności.

To jest mój pomysł
Pozdrawiam
Hob
hobson jest offline  
stary 01-09-2004, 11:18   #39
behi
Użytkownik Forum
 
behi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Wrocław- West Coast

Posty: 369
Imię: BURNIASTY
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 102
behi ma numer GG Parampampam
Domyślny

Reputa była 100 razy lepsza od licznika popularnego licznika postów... A od noobów się po prostu nie uwolnimy... Nie ma na nich rady i tyle... Wszystko co nowego wymyślicie zostanie spieprzone przez idiotów... Więc albo zostawcie jak jest, albo wróćmy do reputy bądź licznika postów...
__________________
If you hated me before, NOW you will hate me with passion.


Postaw się ludziom notorycznie puszczającym smuty i kwasy! Powiedz BURN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
behi jest offline  
stary 01-09-2004, 11:21   #40
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Poprostu nic nie będzie, EW coś TYLKO dla modów (bo dać userom możliwość oceniania - to sie porobiło)
Dan the Automator jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:20.


Powered by vBulletin 3