Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-04-2005, 23:37   #41
Varmus
Użytkownik Forum
 
Varmus's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2004

Posty: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quodion
Nie żyje papież, niech żyje papież w naszych sercach na wieki wieków.
Teraz tęsknimy za nim, jesteśmy smutni, zagubieni... ale powinniśmy się radować. Jan Paweł II jest teraz szczęśliwy, zaczął się jego nowy etap życia, życia wieczego. Nie doskierają mu żadne cierpienia i siedzi koło Boga.
Coś się konczy, coś się zaczyna...
Brakuje nam go i będzie brakować, niech spoczywa w spokoju. Niech każdy zapali świeczke w oknie i pomodli się o jego duszę, tylko tyle możemy dla niego teraz zrobić.
Wielki człowiek, papież, nasz rodak, ten co pogodził ze sobą wszystkie religie (a przynajmniej chrześcijaństwo z innymi) odszedł.[*]

Minuta ciszy, nie grajcie teraz w Tibie, a jak już musicie grać, to nie zabijajcie i nie zachowujcie się jak skączone n00by.
Nic dodać, nic ująć. Amen.
__________________
Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi.
...to czy jeśli stanę na szynach i złapię druty z napięciem rękami, to czy pojadę jak tramwaj?

www.battleon.com <- na czas logowania do Tibii... http://www.losux.prv.pl <- Najlepszy Darmowy Komiks Sieciowy.
HARD |,,|(>_<)|,,| CORE
Varmus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-04-2005, 23:37   #42
Imprezowy Chłoptaś
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Z domu xD
Wiek: 32

Posty: 83
Domyślny

Strata dla nas jak i dla swiata, co to sie bedzie dzialo jutro albo za tydzien.
Imprezowy Chłoptaś jest offline  
stary 02-04-2005, 23:39   #43
Ksiądz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 04 2005

Posty: 3
Domyślny

Mam nadzieję że jusz jest w niebie.
"Czas ucieka wieczność czeka"
Ksiądz jest offline  
stary 02-04-2005, 23:39   #44
Krecik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2005

Posty: 5
Domyślny Dlaczego on??

Dlaczego on??[*]Karol Wojtyła, Jan Paweł II to był wielki człowiek.Dlaczego on umarł??pprzecież to nie tak miało być....A tak bardzo chciałem pojechać na ten światowy dzień młodzieży.Już nidgy nie będize takiego drugiego człowieka....[*]
AVE PAPA!!
Krecik jest offline  
stary 02-04-2005, 23:40   #45
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Czemu dopiero w takich chwilach zastanwiamy się nad tym kim On dla nas był, co dla nas zrobił. Największy Polak. Największy Papież. Największy Człowiek. Jan Paweł II. Niech spoczywa w pokoju.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 02-04-2005, 23:40   #46
Tibrion
Użytkownik forum
 
Tibrion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004

Posty: 20
Domyślny

[*]†[*]
rest in peace Pope
[*]†[*]

Ostatnio edytowany przez Tibrion - 02-04-2005 o 23:44.
Tibrion jest offline  
stary 02-04-2005, 23:40   #47
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

w tym własnie momecie w krakowie dzwon Zygmunta Płacze tymi słowami "vivos voco,mortuos plango,fulgura frango" (żywych wzywam, umarłych opłakuje, gromy krusze) a na usta ciśnie mi sie jeszcze jedno zdanie "vulnerant omnes, ultima necat" (wszystkir ranią ostatnia zabija[godzina]) zmarł człowiek ktory zrobił wiecej jednym zdaniem niż Busch i cała ta ameryka swoim wojskiem

----->SMUTEK<-----
Pacek jest offline  
stary 02-04-2005, 23:40   #48
Adam :P
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Papież

hmm czuje teraz coś jakby odeszła bardzo bliska mi osoba.Jednak nigdy jej nie widzialem,nie słyszalem,nie czulem jej dotyku mogłem tylko troche usłyszec w tv. Ale zawsze jak oglądałem tv i w internecie materiały o Papieżu Janu Pawle 2 to zdaje mi się jak bym go znał od lat...Niech spoczywa w spokoju...amen
 
stary 02-04-2005, 23:41   #49
DiaBloKoS
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Wielka strata :(

co tu gadać wielki człowiek ale szkoda że go już z nami nie ma


==================================
Imie : Shander
Profesja : Paladin
LvL : 9
MLvL : 4 jak dla paladyna
Skille : 35/29
Świat : Harmonia
Miasto : Thais
==================================
 
stary 02-04-2005, 23:43   #50
Varmus
Użytkownik Forum
 
Varmus's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2004

Posty: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Czemu dopiero w takich chwilach zastanwiamy się nad tym kim On dla nas był, co dla nas zrobił?
Bo najwspanialsze dary Boże doceniamy dopiero wtedy, gdy je utracimy...

Janie Pawle II, ty jesteś jak zdrowie.
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił...

Świeć Panie nad Jego duszą.
__________________
Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi.
...to czy jeśli stanę na szynach i złapię druty z napięciem rękami, to czy pojadę jak tramwaj?

www.battleon.com <- na czas logowania do Tibii... http://www.losux.prv.pl <- Najlepszy Darmowy Komiks Sieciowy.
HARD |,,|(>_<)|,,| CORE
Varmus jest offline  
stary 02-04-2005, 23:46   #51
olan distino
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2005

Posty: 6
Domyślny ......

Up:
Piękne A Zarazem Smutne Słowa.....
olan distino jest offline  
stary 02-04-2005, 23:49   #52
Hellraider
Użytkownik Forum
 
Hellraider's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Wrocław ;)
Wiek: 33

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vesh
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Do Dupy :(
Świat: Iridia
Smutny

Karol Wojtyła wypełnił swoją misję na ziemi. Pan wziął go do siebie. Papież zapewnił sobie życie wieczne na ziemi. Nigdy nie zapomnimy o nim ani my ani nasi potomkowie. Ojcze rozświetlaj mu drogę[*]
__________________
-nZo- mą jedyną miłością...
-nZo- mym przeznaczeniem...
-nZo- mym jedynym pRo klanem...

Powiem Wam coś w tajemnicy... NIECH ŻYJE ODBYT !!
Hellraider jest offline  
stary 02-04-2005, 23:54   #53
dziku011
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2004

Posty: 16
Brak ikony Wielka tragedia

Papierz był wspaniałym człowiekiem. Cała Polaka płacze. Pomientajmy o nim przez całe życie trzeba go pamientać :[ OGROMNA TRAGEDIA



Niestety nie moge iść do Kościoła poniewarz jestem po operacji i nie moge chodzić za daleko ale bym poszedł na całom noc do kościołabym sie modlił i co mi zostało w domu sie modlić

Ale podkreślmy to Papierz chciał żebyśmy się cieszyli nie smucili on donrzył do szczęścia całego świta wienc smućmy sie i cieszmy Papierz odszedł do nieba

Ostatnio edytowany przez dziku011 - 03-04-2005 o 00:10.
dziku011 jest offline  
stary 02-04-2005, 23:54   #54
Linier
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 5
Linier ma numer GG 6312444
Domyślny

Wedłóg mnie żałobe po Papieżu powinno się okazywać poprzez modlitwe, a nie granie w tibie i ubieranie się w niej na czarno ;d
Linier jest offline  
stary 02-04-2005, 23:55   #55
TheO
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 27
Domyślny ...

ludzie - czytam co piszecie i doznaje szkoku ...

np taki Krecik ...

" Dlaczego on??[*]Karol Wojtyła, Jan Paweł II to był wielki człowiek.Dlaczego on umarł??pprzecież to nie tak miało być....A tak bardzo chciałem pojechać na ten światowy dzień młodzieży " ...

zapraszam do krutkiej lekturki ponizej mojego autorstwa ...

Czy to ma sens ? Dziś , dnia 2 kwietnia 2005 odszedł największy w dzisiaj historii Polak , a wszyscy sobie dopiero teraz przypomnieli o jego istnieniu … Dziesiątki , jeżeli nie setki lub tysiące młodych osób dopiero dnia 1-o i 2-o kwietnia zaczęły wysyłać do siebie długie bądź jeszcze dłuższe łańcuszki na temat zdrowia Jana Pawła II , modlitw , świec w oknach , ciszy , a nawet o jego śmierci … Połowa świata , jeśli nie więcej , tonie w łzach , gdy ja , potępiany przez większość ateista , piszę ten tekst mówiący o tym , jak ja postrzegam zaistniałą sytuację
Śmierć to podobno przepustka do lepszego życia w religii chrześcijańskiej ( gdy tylko żyło się z bożymi zasadami oczywiście – w innym przypadku – piekło bądź czyściec ). Papież jest chyba najgodniejszą osobą na świecie , jaka mogłaby dotknąć bram niebios – i zapewnie tam właśnie teraz się znajduje w chrześcijańskim mniemaniu – jest w raju , miejscu , gdzie mogło być tylko lepiej dla jego starej już duszy … Nie rozumiem was ludzie – płaczecie , bo JP II jest teraz lepiej ? Troszkę chore podejście … Łańcuszkami go i tak nie wskrzesicie , wiec po co je wysyłacie ? By mu oddać hołd ? Hołd powinno mu się oddać w zupełnie inny sposób – nie setkami pustych słów , a chociażby jednym , najmniejszym , ale za to dobrym i szczerym czynem … Co to da , że wysyłacie sobie miliony wiadomości o papieżu , skoro są smutne ? Myślicie , że JP II chciałby właśnie tak być pamiętany ? Przez łzy ? Otóż ja myślę , że gdyby młody Karol Wojtyła wiedział , że przypadnie mu stanowisko papieża , a jego śmierć wyciśnie z ludzi więcej łez niż ostatnie Tsunami w południowej Azji , które pochłonęło setki tysięcy ofiar … Uczcijcie to , że JP II umarł nie poprzez lament , ale poprzez zmianę samych siebie na lepsze … Zastanawia mnie jedno – czy ktoś w ogóle z was szczerze się pomodlił podczas choroby papieża ? Czy ktoś z was padł na kolana i błagał Boga , by oszczędził papieżowi mąk ? Lub by go uzdrowił ? Czy po prostu przesyłaliście te popierwiastkowane łańcuszki dalej i dalej by to inni się tym martwili lub za was modlili ? Jeśli tak , to żałuje , że się urodziłem w kraju prostaków … Bo jest różnica między człowiek prosty , a prostak – wysyłający to dalej „chrześcijanie” bez szczerej modlitwy to prostacy – nie macie żadnych praw do nazywania się „wierzącymi” … Z drugiej strony – czemu jest tak na tym zakichanym świecie , że śmierć jednostki potrafią opłakiwać miliony , a śmierć milionów – jednostka ?
Zastanówcie się nad soba ludzie …
TheO jest offline  
stary 02-04-2005, 23:56   #56
Piotr
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004

Posty: 16
Smutny Papierz Odszedł

Odszedł nasz polak zarazem swietny przywódca duchowieństawa...........
Kto teraz zostanie papierzem ?????
Piotr jest offline  
stary 03-04-2005, 00:01   #57
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny

Boże mój ten Papież tak wiele uczynił dla tego świata że obawiam się że poprzeczka będzie za wysoko uniesiona dla nastepnego Papieża, obawiam się że następny może niedorównąć Karolowi Wojtyle nawet do pięt co może nas rozczarówać nawet niechcę mysleć co może się wydarzyć. W tych trudnyvh bardzo trudnych czasach jest otrzebna silna ręka Papieża takiego jak
Jan Paweł II mam nadzieje ze następny Papież nie zawiedzie.

[*] [ ' ][*] [ ' ] Jan Paweł II żyje w naszych sercach
i nigdy o nim nie zapomniemy!!!!!!!!!!
Łolek jest offline  
stary 03-04-2005, 00:02   #58
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

[']

Cisza jest najbardziej wymowna....
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 03-04-2005, 00:09   #59
Brave
Użytkownik Forum
 
Brave's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 160
Brave ma numer GG 1472401
Domyślny

"Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć.."

Jan Paweł II na zawsze pozostanie w moim sercu, pociechą na smutek jest tylko to, że jest on teraz w lepszym świecie, w Niebie.
Wspaniałe jest, że cały świat jednoczy się teraz w modlitwie za niego, ludzie chociaż na chwilę przestali się kłócić, wywyższać, spierać itd, łącząc się razem.
To jest chyba własnie ta jego niezwykła moc. Ja i wiele innych ludzi nigdy nie zapomnimy tego wspaniałego, niezastąpionego człowieka.

"Father, can you hear the tolling of the bells... fields and the sanctuaries soon will overflow with the solidarity of hearts... into our lives you came, with us you will remain, you were given to the figth with the terror of the night and the many crimes of Cain"

TheO --> Ojca Świętego opłakujemy dlatego, że odszedł z tego, fizycznego świata, że przestał być blisko nas FIZYCZNIE. Cieszymy się, że obcuje z Bogiem i jest szczęśliwy, ale żal nam jest, że opuścił nas tu, na ziemi.
Co do modlitwy i zdania, że nie godni jesteśmy nazywać siebie wierzącymi - Ja osobiście się pomodliłem, tak jak wiele innych osób, a łańcuszki na gg są jednym z symboli łączenia się w bólu. Jedni się modlą w domu, drudzy są w kościele, inni zapalają świeczkę, a jeszcze inni łączą się z innymi przez gg, sms'a lub inną tego typu rzecz i nie masz prawa tego negować, jeśli jest to czynione w dobrej intencji. Oczywiście są ludzie, którzy 'łączą się w bólu' tylko, żeby przypodobać się innym, wmieszać w 'tłum' i do takich powinien odnosić się Twój tekst, ale takich ludzi jest naprawdę bardzo mało.
__________________
Oh, through the mist and the madness, we are trying to get message to YOU, Metal Militia! Metal Militia! Metal Militia!

...Growing darkness, taking down
I was me but now he's gone...



Ostatnio edytowany przez Brave - 03-04-2005 o 00:21.
Brave jest offline  
stary 03-04-2005, 00:11   #60
cornii
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Wiek: 34

Posty: 6
cornii ma numer GG 3746343
Domyślny

nikt juz Go nie zastąpi....... brak mi słów "niech zstapi duch twoj i odmieni oblicze tej ziemi"
cornii jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:10.


Powered by vBulletin 3