Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-10-2005, 08:22   #141
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

@Up
Mój miły misiu. Takie informacje można w 5 minut znaleźć na google, a widać, że ty skonczyłeś ledwo pedałówę, a już siewymądrzać chcesz. Zresztą jeśli chciałbym hackować maila to prędzej bym się pobawił w socjotechnikę niż pokazywać sowje lamerstwo. Nie chcę tu odgrywać żadnego fifaraf bo sam nic nie umiem, ale czemu ty piszesz, że ja włamywanie na maila nazywam hakerstwem? Choćbyś się wkradł do NATO i im pokasował tam rzeczy i powydobywał różne informacje to i tak by nie było hakerstwo tylko crackerstwo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrikozzz
Metoda słownikowa, polega na tym, iż pewien program próbuje się połączyć z kontem mailowym za pomocą różnych kombinacji liter - jest to metoda słownikowa. Jesli nasze hasło to np. Jasiu, nie będzie miał problemów, jednak jeśli nasze hasło to xyhyfshyfhsy653856w39hfsuhfsu, to nigdy go nie znajdzie. Program jest ogólnie słaby z uwagi na:
- Jeśli szukamy za pomocą małej ilości kombinacji, nie znajdziemy.
- Za pomocą dużej też nie ma pewności, a szukanie będzie trwać miesiącami

Kolega używa, więc wiem. Ogólnie słaba metoda
Nie mogłeś się oprzeć, com? :> :> Mogłeś jeszcze napisać, że na słabszych kompach to może trwać wiele godzin.
Thero jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-10-2005, 12:16   #142
boorex
Zbanowany
 
boorex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Wa-wa

Posty: 355
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Jeśli chcesz zgrywać wstydnisia hakera
Co za dzieckooooo !!?!?! A tu co napisales? Co chcesz wiedziec wiecej ??? Co za ludzie !! Wes sie chlopcze otrzasnij troche i nie bedziesz mnie tutaj wyzywal tylko z tego powodu ze nie umiesz lamac hasel na maile!!! Wiec wal sie i koncze rozmowe z 13 latkiem ...!
boorex jest offline  
stary 21-10-2005, 12:48   #143
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez boorex
Co za dzieckooooo !!?!?! A tu co napisales? Co chcesz wiedziec wiecej ??? Co za ludzie !! Wes sie chlopcze otrzasnij troche i nie bedziesz mnie tutaj wyzywal tylko z tego powodu ze nie umiesz lamac hasel na maile!!! Wiec wal sie i koncze rozmowe z 13 latkiem ...!
hehehe... właściwie nie miałabym tu nic do gadania..
ale jak sobie poczytałam te posty, jedno DZIECKO przygryza drugiemu DZIECKU
ależ oczywiście.. treść świadczy o dziecinności ta cała bulwersacja i większość tej dyskusji, która nie ma sensu - ot roztrząsanie czegoś ze strony - byle dokopać drugiemu..
czy to nie jest dziecinne? według mnie jest a ktoś, kto się zachowuje jak dziecko, dzieckiem jest i nie liczą się tu lata, czy ktoś ma 13, czy może trochę więcej, tak czy inaczej, jeśli uważa się za dorosłego i innych traktuje jak dzieci, to niech lepiej nie robi tego w tak dziecinny sposób (niektórzy w wieku 13 lat są bardziej dojrzali niż ktoś kto ma ich 'dzieści..)

trochę kulturki proszę, a nikt się nie obrazi i wszyscy będą zadowoleni.. rozmowy na poziomie kształcą, płytkie kłótnie niszczą atmosferę i wzbudzają agresję

d. Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 21-10-2005, 12:53   #144
Halkon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grah Amek
Dla niektórych pól roku to chwila, dla innych wieczność..Pomyśl zanim coś napiszesz...



A ty byś też komentował swojego hacka ?? A pozatym jakim niby cudem wkradli mu sie na meila ?!
jego kolega wy***a kartke z pasami do emaila i cudował z nim hehe
 
stary 21-10-2005, 14:09   #145
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez boorex
Co za dzieckooooo !!?!?! A tu co napisales? Co chcesz wiedziec wiecej ??? Co za ludzie !! Wes sie chlopcze otrzasnij troche i nie bedziesz mnie tutaj wyzywal tylko z tego powodu ze nie umiesz lamac hasel na maile!!! Wiec wal sie i koncze rozmowe z 13 latkiem ...!
Jezu uspokój że się, sorry, że cię tak okropnie wyzwałem ("nie piszcie tu ze sie chwale albo cos nie uzywam tej wiedzy nie jest mi potrzebna ..." Chodzi mi o to, żebyśmy sobie wyjaśnili, że żadna to wiedza umieć scrackować konto mailowe). Poza tym, ja też mam skończoną pedałówę, ale mi "wiedza"... Ja już raczej też skonczyłem z tobą 'dyskutować'. Chciałem sprawdzić czy wiesz coś tak banalnego, ale ty wolałeś inaczej odpowiedzieć (" po co chcesz to wiedziec -.-' ..."). Sorry jeśli tak bardzo krzywdzi cię moje stwierdzenie, że udajesz wstydnisia hakera.
Aha, napisałeś do mnie "dzieckooooo". Idź się otrząśnij, a nie mnie będziesz wyzywał z tego powodu, że mam 13 lat.
Thero jest offline  
stary 30-10-2005, 19:16   #146
AibiT
Użytkownik Forum
 
AibiT's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Miasto

Posty: 144
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: -
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 75/63
Poziom mag.: 18
Domyślny

I co w sprawie raula, wyjasnilo sie cos ??
__________________
AibiT jest offline  
stary 04-11-2005, 13:39   #147
szymon95
Użytkownik forum
 
szymon95's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2005
Lokacja: Jastrzębie
Wiek: 28

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kuba Ranox
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 14
Skille: 38
Poziom mag.: 2
szymon95 ma numer GG 2774378
Domyślny

Ej a jak ktos ma antyvirursa to wykryje mu?? nie raz mi wykrywał różne trojany!!
szymon95 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:37.


Powered by vBulletin 3