Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-06-2006, 23:48   #21
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Juz wysłałem ,mam nadzieje ze nie zrobielm bledu z nickiem itp , bo to na szybkiego bylo.
Racon jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-06-2006, 23:50   #22
Magnus Arthur
Zbanowany
 
Magnus Arthur's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Maze of Lost Souls

Posty: 324
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Danera
Poziom: 75
Skille: 16/28
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oskaliber
Wszystko fajnie, tylko czemu aż 6zl?

Jak wczesniej mowiono, z tych 6 zł tylko 40 % idzie na Tibie.pl . Wiec nie jest to tak duzo. Jak by brali mniej kasy za SMS to by ledwo na 90 dni kupili komuś premiuma.
Magnus Arthur jest offline  
stary 17-06-2006, 23:51   #23
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Racon
Juz wysłałem ,mam nadzieje ze nie zrobielm bledu z nickiem itp , bo to na szybkiego bylo.
jakies tam reklamacje co do nicka zawsze skladac mozna...
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  
stary 17-06-2006, 23:52   #24
Krzesław
Użytkownik Forum
 
Krzesław's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Komórka pod schodami do nieba
Wiek: 33

Posty: 346
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Krzesław ma numer GG 5937171
Domyślny

Ehh... tibia.pl się komercjalizuje i to na całego... Już niedługo będzie można sciągnąć dzwonki true tone z motywem przewodnim gry Tibia. Ogólnie jestem nastawiony negatywnie do konkursów smsowych, ale ponieważ lubię nasze forum, więc zrobię wyjątek.
__________________

Powyższy post jest zapewne częścią programu pt. "Chcę zostać naj użytkownikiem w przyszłym roku"
Krzesław jest offline  
stary 17-06-2006, 23:53   #25
Always hunted
Użytkownik Forum
 
Always hunted's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Thais depot...
Wiek: 32

Posty: 600
Stan: Niegrający
Imię: Petersaber
Profesja: Druid
Gildia: Silver Cross
Świat: Julera
Poziom: 43
Skille: 22/25
Poziom mag.: 49
Always hunted ma numer GG 8078836
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oskaliber
Wszystko fajnie, tylko czemu aż 6zl?
żeby za każdym razem na PACCa wystarczyło Gdybym miał działającą komórkę, już bym wysłał 3 SMSy ;P

To mnie zaskoczyło pozytywnie, tak samo jak Tibia Earth
__________________

Już skopiowałem, w końcu pomysł był mój ;d
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez plafdzifego mloka
Mroku (21-03-2007 18:31)
hyba nie zaówarzyłeś ,rze to byl joke -.-'
Mroku (21-03-2007 18:31)
mash problem
Mroku (21-03-2007 18:31)
metalOOffcu?
Mroku (21-03-2007 18:32)
iks.IKS
PS: Dzięki za reklamę ;d
Always hunted jest offline  
stary 17-06-2006, 23:59   #26
mateusz999
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 13
Domyślny konkurs

Moim zdaniem konkurs jest fajny ale co do ceny za sms to poprostu was po*e*a*o na maxa i jeszce to bzdurne gadanie jak sie niezwruci!!! pacc na 3 miechy kosztuje kolo 70zł prosto z tibi.com wiec co to za gadanie dostaniecie 12 sms i juz sie zwruciulo no bez jaj prosze na wasza strone vwchodzi kilkanascie tys osób dziennie wiec jak moze sie niezwrucic sms powinien kosztowac 0,60gp +vat max 1zł+vat wiecej osób by wyslalo wiec i tak by sie 50 razy zwrucilo wiec zmiencie ta cene bo jestescie śmieszni jak ten post zostanie usuniety to tylk obedzie swiadczyc o tej stronie pozdrawiam
mateusz999 jest offline  
stary 18-06-2006, 00:03   #27
Rezidew
Użytkownik Forum
 
Rezidew's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 333
Stan: Niegrający
Rezidew ma numer GG 3695078
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
Moim zdaniem konkurs jest fajny ale co do ceny za sms to poprostu was po*e*a*o na maxa i jeszce to bzdurne gadanie jak sie niezwruci!!! pacc na 3 miechy kosztuje kolo 70zł prosto z tibi.com wiec co to za gadanie dostaniecie 12 sms i juz sie zwruciulo no bez jaj prosze na wasza strone vwchodzi kilkanascie tys osób dziennie wiec jak moze sie niezwrucic sms powinien kosztowac 0,60gp +vat max 1zł+vat wiecej osób by wyslalo wiec i tak by sie 50 razy zwrucilo wiec zmiencie ta cene bo jestescie śmieszni jak ten post zostanie usuniety to tylk obedzie swiadczyc o tej stronie pozdrawiam
"Dzięki naszemu konkursowi możesz wygrać PACC na 6 miesięcy." to jednak nie bedzie 70 zl tylko (prawie) 2 x tyle
__________________
"Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora"

¬
Rezidew jest offline  
stary 18-06-2006, 00:07   #28
Viniciuus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Gliwice

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Domyślny

@up : ubiegłeś mnie ;p

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
Moim zdaniem konkurs jest fajny ale co do ceny za sms to poprostu was po*e*a*o na maxa i jeszce to bzdurne gadanie jak sie niezwruci!!! pacc na 3 miechy kosztuje kolo 70zł prosto z tibi.com wiec co to za gadanie dostaniecie 12 sms i juz sie zwruciulo no bez jaj prosze na wasza strone vwchodzi kilkanascie tys osób dziennie wiec jak moze sie niezwrucic sms powinien kosztowac 0,60gp +vat max 1zł+vat wiecej osób by wyslalo wiec i tak by sie 50 razy zwrucilo wiec zmiencie ta cene bo jestescie śmieszni jak ten post zostanie usuniety to tylk obedzie swiadczyc o tej stronie pozdrawiam


aleś ty głupi, naucz sie najpierw czytać i liczyć!! Dla tibi.pl idzie tylko 40% to po pierwsze, po drugie oni jako wygraną nie daje paca na 90 dni lecz na 180, a po trzecie pacc na 90 dni kosztuje troszkę więcej niż te twoje 70 złotych.

Pzdr.

Edit : sory za głupka, ale jak czytam takie bezsensowne posty które zaśmiecają forum to nie mam innych komentarzy ..

Ostatnio edytowany przez Viniciuus - 18-06-2006 o 00:09.
Viniciuus jest offline  
stary 18-06-2006, 00:09   #29
Sir Tibiak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 33

Posty: 128
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Sir Tibiak ma numer GG 5917282
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
Moim zdaniem konkurs jest fajny ale co do ceny za sms to poprostu was po*e*a*o na maxa i jeszce to bzdurne gadanie jak sie niezwruci!!! pacc na 3 miechy kosztuje kolo 70zł prosto z tibi.com wiec co to za gadanie dostaniecie 12 sms i juz sie zwruciulo no bez jaj prosze na wasza strone vwchodzi kilkanascie tys osób dziennie wiec jak moze sie niezwrucic sms powinien kosztowac 0,60gp +vat max 1zł+vat wiecej osób by wyslalo wiec i tak by sie 50 razy zwrucilo wiec zmiencie ta cene bo jestescie śmieszni jak ten post zostanie usuniety to tylk obedzie swiadczyc o tej stronie pozdrawiam
Po pierwsza polska waluta to złotówki....
Po drugie czytaj uważnie z tych sześciu złotych do tibia.pl idzie tylko 40%.
Po trzecie te twoje kilkanaście tysięcy osób dziennie wcale nie musi wysyłać smsa.
Po czwarte może ty nie znasz pojęcia 'procent' O.o

Ostatnio edytowany przez Sir Tibiak - 18-06-2006 o 00:10.
Sir Tibiak jest offline  
stary 18-06-2006, 00:15   #30
Ostry7
Użytkownik Forum
 
Ostry7's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 205
Stan: Na emeryturze
Imię: Spatrax
Ostry7 ma numer GG 4139914 Send a message via Skype™ to Ostry7
Domyślny

wzialem udzial
__________________


20:14 Charonsi: zostane zolnierzem
Ostry7 jest offline  
stary 18-06-2006, 01:03   #31
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 42

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzesław
Ehh... tibia.pl się komercjalizuje i to na całego... Już niedługo będzie można sciągnąć dzwonki true tone z motywem przewodnim gry Tibia. Ogólnie jestem nastawiony negatywnie do konkursów smsowych, ale ponieważ lubię nasze forum, więc zrobię wyjątek.
Komercjalizuje... Ciekawe stwierdzenie.
Hosting serwerow kosztuje (i to niemale pieniadze). Za korzystanie ze strony nie trzeba placic, wiec pieniazkow trzeba szukac gdzie indziej .
Dochody z reklam nie wystarczaja na utrzymanie takiego serwisu jak Tibia.pl.
No chyba, ze masz ochote wylozyc za hosting i sponsorowac nagrody na konkursy?
Polinik jest offline  
stary 18-06-2006, 01:16   #32
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
Moim zdaniem konkurs jest fajny ale co do ceny za sms to poprostu was po*e*a*o na maxa i jeszce to bzdurne gadanie jak sie niezwruci!!! pacc na 3 miechy kosztuje kolo 70zł prosto z tibi.com
Pacc na 3 miechy kosztuje 80 złotych. Poza tym do wygrania jest PACC na 6 miechów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
wiec co to za gadanie dostaniecie 12 sms i juz sie zwruciulo
My dostajemy tylko 40% z jednego sms'a.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
no bez jaj prosze na wasza strone vwchodzi kilkanascie tys osób dziennie wiec jak moze sie niezwrucic sms powinien kosztowac 0,60gp +vat max 1zł+vat wiecej osób by wyslalo wiec i tak by sie 50 razy zwrucilo
WYobraz sobie, ze bedzie kosztowalo 0.60 gr. Teraz taki gosc, co chce pacc wyda 6 zł na 10 smsów i jego sznase dosc sporo wzrosną. Gdy sms kosztuje 6 zł, to szkoda wydac tak duzo kasy na konkurs i kazdy ma teoretycznie rowne szanse.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
wiec zmiencie ta cene bo jestescie śmieszni
Jak juz pisal bosal - cena na razie sie nie zmieni.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 18-06-2006 o 01:18.
Shinjix jest offline  
stary 18-06-2006, 01:23   #33
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Ciekawy konkurs, nie ma co ; )

Tibia.pl coraz ciekawsze konkursy/projekty wymysla.

Konkurs sms, konkurs na stworzenie swojego potwora. Projekt Tibian Earth. Świetnie! Oby tak dalej ; )

Smsa wysłałem chwilę po tym jak zapoznałem się z zasadami. Myślę, że cena wcale taka wygórowana nie jest.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline  
stary 18-06-2006, 01:55   #34
Mabadok
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Niezły pomysł ale niebierzcie togo dosłowinie "Pogieło was?!" 6 zł a sms chyba mało ludzi bendzie wyłać sms za 6 zł pomyslą sobie ze za 6 zł bedą bogli kupic se jakies rzeczy a jak wyslo i niewygraja to 6 zł w du** jak by kosztowalo 2 zł + vta to jeszcze by wysyłali nawet często
 
stary 18-06-2006, 01:57   #35
mateusz999
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 13
Domyślny konkurs

Powiem wprost co to za ruznica czy na 3 miechy czy tam na 6 pacc kosztuej 70zł wiem bo muj bratt sprzedaje je na allegro a wiem ile placi po 3 widze ze na tym forum same noby i 13 latkis iedza bo k***a kto by sie doczepial takich ruznic jak mówilem dziennie ki;lkanascie tysiecy ludzi tu jest jak by co 20 wyslal ta eske a wysle to oni zarobia na 100 takich pacców wiec drogie dzieci lepiej odpuscie sobie internet dopuki niedorosniecie. Jak to kiedys ktos powiedzial internet powinien byc dozwolony od 18 lat

male sprostowanie bo nie doczytalem co z tego ze 40% to zamiast 12 osób wysle 30 omg ale mi róznica jak na taki serwis po 2 lepiej 1 zeby sms kosztowal 0.60gp niz 6zł bo wysle tak czy owak wiecej ludzi i poaie madrala troche nademna jakie niby wieksze sznase jak wysle 10 sms to kazdy wysle 10 sms i szanse nadal beda takei same lol

Ostatnio edytowany przez mateusz999 - 18-06-2006 o 02:14.
mateusz999 jest offline  
stary 18-06-2006, 02:10   #36
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 42

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
Jak to kiedys ktos powiedzial internet powinien byc dozwolony od 18 lat
O tak, a dodatkowo każdy powinien przechodzić test ze stosowania interpunkcji oraz umiejętności jasnego wyrażania swoich myśli. Od razu zrobiłoby się przyjemniej, prawda?
Polinik jest offline  
stary 18-06-2006, 02:35   #37
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

jak tak patrze to mi się śmiać chce.
Krytykują was tutaj osoby które w ogóle nie mają pojęcia o opłatach za jakąś czynność i wsyzstko za drogo - bo wy byście już chcieli nie wysyłać SMS i paccana wygrać...
ehhh...
Dam wam prosty przykłąd - poproście grupke 9 letnich dzieci zeby komuś rpzekazały otwartą czekoladę - zobaczysz ile było przy daniu a ile przy dostarczeniu ;P
Cytuj:
O tak, a dodatkowo każdy powinien przechodzić test ze stosowania interpunkcji oraz umiejętności jasnego wyrażania swoich myśli. Od razu zrobiłoby się przyjemniej, prawda?
nom
ale też tak jakoś... pusto ^^
po prostu raj dla hostujących serwery

Cytuj:
male sprostowanie bo nie doczytalem co z tego ze 40% to zamiast 12 osób wysle 30 omg ale mi róznica jak na taki serwis po 2 lepiej 1 zeby sms kosztowal 0.60gp niz 6zł bo wysle tak czy owak wiecej ludzi i poaie madrala troche nademna jakie niby wieksze sznase jak wysle 10 sms to kazdy wysle 10 sms i szanse nadal beda takei same lol
1 - nie wiem czy wiesdz jak wygladaja oplaty za SMS
Wytłumaczę
wysyłąsz SMS na numer
7XYZ
gdzie YZ jest zależy od miejsca gdzie wysyłasz (36 - sms.tibia.pl)
X jest to liczba zł jakie musisz zapłacić + VAT
czyli jak masz 7128 to płacisz 1 zł + vat (łącznie 1,22 zł)
i tak dalej
To pierwsze
Dwa - ty to bierzesz jak ci by było wygodniej.
A weź pod uwagę, że (zakłądam tutaj - proszę o potwierdznie jak co od administracji) próg opłacalności czegoś takiego jest raczej - bo inaczej cała ta akcja nie miałaby sensu choćby ze wzgledu na rbak akceptacji moderatora czy osoby udostępniajacej daną usługę czy z innych nie znanych nam powodów.
Cytuj:
ki;lkanascie tysiecy ludzi tu jest jak by co 20 wyslal ta eske a wysle to oni zarobia na 100 takich pacców
W momencie gdy będzie możliwosć i po opłaceniu wszystkeigo co potrzebne dla strony - nadmiar tez pójdzie na PACCe
Bo wiecej nagród = większa szansa na wygranie = więcej chętnych
czyż to nie proste? ^^
Cytuj:
wiec drogie dzieci lepiej odpuscie sobie internet dopuki niedorosniecie. Jak to kiedys ktos powiedzial internet powinien byc dozwolony od 18 lat
Nie wiek świadczy o człowieku lecz jego dojrzałość emocjonalna oraz pare innych rzeczy - a ty w tej dziedzinie nie zdejesz się reprezentować specjalnie wybitnego poziomu co?
Cytuj:
Niezły pomysł ale niebierzcie togo dosłowinie "Pogieło was?!" 6 zł a sms chyba mało ludzi bendzie wyłać sms za 6 zł pomyslą sobie ze za 6 zł bedą bogli kupic se jakies rzeczy a jak wyslo i niewygraja to 6 zł w du** jak by kosztowalo 2 zł + vta to jeszcze by wysyłali nawet często
bo to dupa interes co?
za 6 zł masz szansę na nagrodę o wartości ponad 150 zł (tak? nie oirientuje się w cenie półroczniaka)
Odpuścisz sobie jedne dzwonek/gierkę czy cuś
a zresztą - nie pasuje? nie korzystaj
nikt cię nie zmusza

Tyle ode mnie- baridzje odświeżać wypowiedzi nie będę
btw - niedługo wyślę SMSa - na razie mam pare spraw
Trzeba w końcu coś zrobić na konkurs potworzasty - choć nie wiem czy się wyrobię - FCE mi zeżarł 95% czasu całego konkursu i troche kicha.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 18-06-2006, 02:40   #38
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Tym razem jestem jak najbardziej za tibia.pl. Marudzicie, że ich konkursy są zbyt konkretne często dotyczą grafik o czym niektórzy nie mają pojęcia i dlatego marudzą. Jeszcze inni narzekają, że konkursy są zbyt czasochłonne i nudne (kilka godzin szwędania się po rooku). A teraz co? Każdy ma szanse wystarczy zapłacić 6 zł a macie szanse pomnozyć swoją kase o 26 razy i nie fatygować się na poczte bądź do banku.

@polin

Btw. Fajny masz wiersz na tibia.com trafia w sedno polski ;],
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 18-06-2006 o 03:14.
-=DanieL=- jest offline  
stary 18-06-2006, 07:28   #39
Kasuga Kuchiki
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ale macie problem "6 zł to za duuużo, powinno być 2..." Jak wam nie pasi to nie wysyłajcie i huk -. OmG, jakby było po 2 zł to byście się nigdy nie doczekali do końca tego konkursu bo tibia.pl bierze tylko 40% czyli ok. 2,40 a z tej kasy ma być pacc... To jednak prawda, że polacy nie rozumieją czytanego teksu... Jak chcecie wysłać a nie macie kasy to co za problem podpierniczyć mamci kome i wysłać esa. Przecież nie zje was za 6 zł... Bosh co za ludzie

Ps. Ya wyśle ze dwa od mamci i jednego od siebie Co mi tam 6 zł, smsy mam po pół grosza więc 6 zł w te czy we wte nie robi różnicy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateusz999
jakie niby wieksze sznase jak wysle 10 sms to kazdy wysle 10 sms i szanse nadal beda takei same lol
Tu sie mylisz. Większość tu narzeka, że 6 zł to za dużo, ale napewno niektórzy z nich wyślą chociaz jednego smsa. Reszta tak jak w Lotto wyśle 1 esa, ale pomyśli sobie kij z tym czy wygram, można spróbwać. No i jeszcze ci którzy chcą wygrać to znajdą sposób i wyślą 15 smsów... Jakby nie patrzeć 10 smsów to 60 zł... już bardziej sie opłaca samemu kupić, ale ze trzy esy można wysłać...
 
stary 18-06-2006, 07:39   #40
Trojek
Użytkownik Forum
 
Trojek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 109
Stan: Niegrający
Domyślny

:O GZ pomysłu. Pozytywnie mnie zaskoczyliście. No ale ta cena sms'a to mnie rozczarowala :/ 6 zł + vat to będzie 7 zł z hakiem za sms'a. choćby 100 osób tylko wysłało sms'a to na PACCA uzbieracie i bedziecie mieć na piwo. Może by jednak zniżyć tą cenę do 2zł + vat? :> Za 2 to bym wysłał ^^
Trojek jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:05.


Powered by vBulletin 3