Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-02-2007, 19:04   #41
polo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 07 2006

Posty: 4
Smutny a co jak za malo to kopiowania

z klonowaniem kasy są typki kturzy nie hcą sie złapaci na kopiowanie muwią rze hcą skopiowaci 1 gp jak to zrobisz pszy ludzah to nie dadzą się złapać
polo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-02-2007, 10:15   #42
lukas231
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2007

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Poziom: 25
Poziom mag.: 4
lukas231 ma numer GG 6423848
Domyślny

A i jeszcze coś nikt z was nie wspomniał o takim sposobie.U nas w depo jakś synek wołał KTO MI UFA i nagle po tym jak to powiedział przyszedł do niego taki 15 knight i mówi ja ci ufam a on oki jeśli mi ufasz to daj swoje eq na środek co nie a ja ci je odam i dam ci bs a on daje te swoje eq na środek ten ziomek mu je bierze i mówi s*******aj .


Uważjacie na takich synków
lukas231 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2007, 14:46   #43
kamykal
Użytkownik Forum
 
kamykal's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arc
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Undisputed
Świat: Arcania
Poziom: 114
Skille: 14/24
Poziom mag.: 61
kamykal ma numer GG 9052570
Domyślny

Mnie spotkało takie coś. Jakiś typek podawał sie za GM'a i napisał do mnie że wygrałem darmowy pacc i powiedział, że wystarczy że podam mu moje passy i po 4h załaduje mi 3miesięcznego pacca. To była moja pierwsza postac i nie wiedziałem że nie wolno podawac pasów itp. i tak straciłem swoją pierwszą postac (
kamykal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2007, 19:25   #44
Costupaki
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Na kolesi którzy "CLONE'ują" kasę znalazłem sposób - otóż do sztuczki potrzebne będzie 4 gp oraz dobra gadana. Bierzemy takiego delikwenta na bok i mówimy że chcemy sie nauczyć klonować kasę. Idziemy za nim do depo i zanim zaczniemy się bawić rozdzielamy wspomniane 4 gp (może to być dowolna kwota - byle było widać zmianę kupki po dodaniu kasy) na pół. Gdy koleś nam pokaże wyrzucamy na stół 2 gp i zamiast mówić CLONE + ctrl wpisujemy z dużych CLONE (czyli trzymając shift wpisujemy clone ) i od razu po tym jak nasza wiadomość pokaże się dokładamy drugą połówkę. Wyjdzie tak jakbyśmy sklonowali kasę - raz miałem akcję że po tym jak kolesiowi podziękowałem za naukę poszedł kawałek dalej i sam próbując sztuczki którą przed chwilą mi pokazywał stracił ( na mój koszt oczywiście) 100 gp.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 23:42   #45
Biovital
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Grozisz mi?

Posty: 164
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 64
Skille: 666/666
Poziom mag.: 52
Domyślny

Przelogowanie.

Ktoś tu podał przykład z tibią mc. To samo można zrobić "legalnie" tzn. bez tibiMC. Ale nie będe tu podawał tego bo odrazu jakieś nubki co mają 10 postaci po 8 lvle zaczną to wykorzystywać.
__________________
[IMG][/IMG]
Best SOLO: Hydra, Dragon Lord, Hero, Frost Dragon
BEST TEAM: Warlock , Behemoth, Demon
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=167962&page=3 <zapraszam;]>
Biovital jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 00:06   #46
pAnoramiks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
18. "Clone plax"
Bardzo czesty trick uzywany na rooku. Podchodzi do nas typ i mowi: "Pokazac ci jak sie klonuje kase i itemy?", my oczywiscie jestesmy w szoku idziemy, za kolesiem bo przeciez kto nie chce miec pelno kasy?
Chce zebysmy polozyli gdzies w bezpiecznym miejscu kase/item i wcisneli ctrl+l, ctrl +q lub ctrl + C,L,O,N,E. - wydaje sie z pozoru niewinne no ale coz, wciskamy to, wylogowuje nas i tracimy itemy.
jest jeszcze sposób "połóż itemek na depo, zacznij się kręcić i wpisywać lol, plx plax dam ci za to 300 gp... chce kumplowi coś pokazać... etc"
efekt: ctrl + srzałki, lol, ctrl + strzałki, lol, ctrl + lo... ( sam tak dałem sie oszukać...)

ps. ogółem to nie róbcie żadnych podejrzanych rzeczy... jak ktoś chce zobaczyć jakiś itemek to odeślijcie go na jakąś fansite...
pAnoramiks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 10:17   #47
v0n_oswiec0ny_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 76
Stan: Usunięty
Imię: kupa
Gildia: kupa
Świat: kupa
Poziom: ;/
Skille: kupa
Poziom mag.: :/
v0n_oswiec0ny_ ma numer GG 3302954
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez polo Pokaż post
z klonowaniem kasy są typki kturzy nie hcą sie złapaci na kopiowanie muwią rze hcą skopiowaci 1 gp jak to zrobisz pszy ludzah to nie dadzą się złapać
ile masz lat? 6-7? moze 8?? ^^ moj brat co ma 4 lata takich bledow nie robi ej czlowieku NIE MA TAKIEGO CZEGOS JAK KOPIOWANIE KASY KUMASZ? ROZUMIESZ? CZAISZ?

KtÓrzy
CHca
zlapaĆ
mÓwia
Że
CHcą
skopiowaĆ
pRZy
luDZIaCH ^^
__________________
jak zwykle przemawial, mowil albo pisal... moze nawet spiewal (dobra zamknij sie wreszcie) Von Grube Jajo


pzdroO 4 all, cYa in da Tiolet

13:20 Geno Deru [8]: jetses trentwy

HAIL DANCING SHADOWS!!!
Even if I wasnt in that Guild I Love THEM : )


~~HI~~
~~BYE~~
v0n_oswiec0ny_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 19:02   #48
yankesik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny "oficjalna" BL Tibi

witam! to mój pierwszy post tutaj ale chciałem Was ostrzec przed kolesiem o nicku "Manieczki ..." coś tam otóż sprawa wygląda tak: gdy chcemy coś sprzedać na trade koleś sie do nas zgłasza i mówi ze chętnie by kupił ale sie waha bo jesteśmy na BL a my z chorej ciekawości pytamy jak to możliwe a on podaje nam linka do owej BL (www.blacklisttibia.com) strona jest łudząco podobna do strony Tibia.com pisze tam po angielsku ze mamy sie zalogować gdy już to zrobimy nie mamy postaci ... kumpel tak sie nabrał
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2007, 22:17   #49
Ryba_Firefox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Wejherowo

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Iridia
Poziom: 19
Skille: ok47/43
Poziom mag.: 2
Ryba_Firefox ma numer GG 10520665 Send a message via Skype™ to Ryba_Firefox
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szumanom Pokaż post
[...] "daj eq do ss"[...]
Niektórzy wpychają w jakieś np. ślepe "zaułki" i piszą teksty typu "pay or hunted" i jak sie odpisze "no have money" lub "no!" otrzymuje się odpowiedź "Ok, HUNTED".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szumanom Pokaż post
Bardzo częsty trick uzywany na rooku. Podchodzi do nas typ i mowi: "Pokazac ci jak sie klonuje kase i itemy?"
Nie, nie tylko na ROOKU - wiem bo sam miałem taki przypadek że gość podszedł do mnie (w Thais w DP) i mówił "Chcesz się dowiedzieć jak się klonuje rzeczy? (runy, miecze i inne)".



A teraz odnośnie poradnika:
Ten poradnik jest super. Moja ocena to 10/10 wiele się nowego dowiedziałem.
Pzdr. Ryba
__________________
Chidiel Alles:
lvl: 18
mlvl skille lvl status
2 37/33 18 - tak
3 40/35 20 - nie
4 45/40 20 - nie
4+ 50+/45+ 22+ - nie
Ryba_Firefox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2007, 10:23   #50
Desmondzik12345
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 06 2007
Lokacja: Carlin :P

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 27
Skille: LOL
Poziom mag.: 27
Król

Czy w w ogóle nie patrzycie co kto pisze. Trik z katana i BS juz był napisany kilka razy tak jak i o kopiowaniu kasy. Czytjcie dokładniej wszystkie posty albo w ogóle je zacznijcie czytac. Przy okazji moje kolege ostatnio oszukali. Z tym trade. Zamiast bright sworda dali mu carlin sworda ;/. Widzielm jak gosciu mówi chcesz b. robe. On cały podniecony tak chce plz. On sie pyta a jaki masz armor, on mówi plate daj na trdae bo biedak jestes. isie zgodził a to nie byłob. robe tylko zwykly 1 arm`owy capr. ;/ NAIWNE TE NOOBY
Desmondzik12345 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 19:28   #51
fracek91
Użytkownik Forum
 
fracek91's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2007
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 19
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Pergamin

jeszcze nie bylo starej metody o winie zamiast mf (ktos sprzedaje bp za bezcen- np 4 pierwsze i 4 ostatnie viale zawieraja manafluid,pozostale vine)oraz "questa u krola" - ktos oferuje nam pomoc w wykonaniu questa prowadzi nas do krola/krolowej i kaze mowic 'i fag a key' w celu uzyskania klucza. Slabo znajacych angielski latwo nabrac - ofiarze pozostaje 1 hp po uzyciu wulgarnego wyrazu w towarzystwie krola, wystarczy tylko dobic
fracek91 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 20:53   #52
panzrooka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przyda się . THNX
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 10:34   #53
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 30

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny

ladne ale powinienes jescze dodac trik z biblioteka: najlatwiej to zrobic w thais, miedzy depo a biblioteka biega noob i krzyczy come look mine eq, idziemy za nim on wchodzi miedzy polki z ksiazkami i na samym koncu na stoliku który tam wczesniej polozyl kladzie swoje lipne eq potem nas wysmiewa ze mamy gorsze... my zbulwersowani wchodzimy miedzy polki obok na koncu ktorych stoi krzeslo! nie stolik! gdy pokazujemy item zlodziej rzuca na to fielda, podchodzi wpycha nas na krzeslo i gdy field zniknie zabiera item...
__________________


Galeon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 10:38   #54
Dinrepfilo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galeon Pokaż post
ladne ale powinienes jescze dodac trik z biblioteka: najlatwiej to zrobic w thais, miedzy depo a biblioteka biega noob i krzyczy come look mine eq, idziemy za nim on wchodzi miedzy polki z ksiazkami i na samym koncu na stoliku który tam wczesniej polozyl kladzie swoje lipne eq potem nas wysmiewa ze mamy gorsze... my zbulwersowani wchodzimy miedzy polki obok na koncu ktorych stoi krzeslo! nie stolik! gdy pokazujemy item zlodziej rzuca na to fielda, podchodzi wpycha nas na krzeslo i gdy field zniknie zabiera item...
Człowieka nie da sie na fielda wrzucić
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2007, 22:28   #55
mgika
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007
Lokacja: tibia

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Odia Lewer
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 13
Poziom mag.: 1
Problem oszukiwanie

mnie oszukali tak że ja niedośwaidczona se na ratach expie a facet podchodzi mówi że mi rzeczy skopiuje ja wszystko wykładam on bierze (myślałam że kopiuje ) a on mi mówi głupek i sie loguje!!!
mgika jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 12:28   #56
Loki007
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Lokacja: Kielce Jaworznia

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rieb Zuana
Profesja: Knight
Świat: Honera
Poziom: 20
Skille: 56/55
Poziom mag.: 3
Domyślny Gratz :D

Dzięki temu poradnikowi niestraciłem knight armora.
Oszust chciał bym dał ctrl L+O+L a ja sie na to nienabralem i niestraciłem knight armora
__________________
Loki007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2007, 01:05   #57
Sharingan
Użytkownik forum
 
Sharingan's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2007
Lokacja: Bytom
Wiek: 32

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nejin
Profesja: Paladin
Gildia: Żadna
Świat: Nerana
Poziom: 19
Skille: 59/47
Poziom mag.: 8
Sharingan ma numer GG 7166382
LOL

Super poradnik większość tych sposobów znalem. Kiedyś straciłem k arma na eterni nabrałem sie na ten motyw ze smiecmi na dp pokazałem arma i zaczęli mi rzucać śmieci ja chcialem zrzucić śmieci i za szybko to robiłem i rzuciłem na środek a on wziol . Bylo to rok temu na eterni grasowała powiedzmy taka mafia okradali tak wszystkich ja właściwie straciłem najmniej wciągu miesiąca zdobyli kilka mpa i golden legsow itp.zawsze sie dziwiłem ze takie high lvl sie nabierają. Grasowali może tak przez 2 miesiące aż znikli bo ludzie przestali sie nabierać.




Zapomniałeś dodać kradzież w carlin w dp ktoś wylogowuje sie tam gdzie jest npc który sprzedaje paczki, ale wcześniej bloknal npc paczkami i pokazał jakieś eq potem sie przelogowal na ina postać i czekał aż ktoś inny pokaże eq i rzuca mu śmieci gdy on zrzuca śmieci on sie przelogowuje i bierze mu eq.
Sharingan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 17:46   #58
Tarra
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Oki

Może być
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2008, 11:26   #59
daryska133
Użytkownik Forum
 
daryska133's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2007

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Manduhri
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 114
Skille: 88/88
Poziom mag.: 7
Domyślny Może LOL?

Ja znam pewien sposób który jest bardzo niewinny (może ktos już o tym pisał) Jakiś koleś sprzedaje coś i ma to położone na depo (wiadomo że noob da się tylko na to nabrać) mówimy "umiesz tańczyć i napisać lol?"
On odpowiada tak i zaczyna się kręcić po czym wylogowuje się a ty bierzesz itemka... Parę razy udało mi się to zrobić jakiś chłopak miał 100 crytsal arrows na depo i ..zatańczył.. LOL
__________________
:*
daryska133 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2008, 13:52   #60
Dawst
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2008

Posty: 3
Gildia: Szukam ;)
Poziom: 12
Domyślny Oszukali mnie

Shackowali mi konto 3 Razy 1 raz przez tibia.com a drugi i 3 to wchodze na konto i tam pisze wiecie co .......

Zabije tego gnojka co mi to zrobił miałem lvl 160
Dawst jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:52.


Powered by vBulletin 3