Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-11-2007, 19:33   #141
anaman
Użytkownik Forum
 
anaman's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 23
Profesja: Royal Paladin
Świat: Luminera
Poziom: 71
Skille: 90/70
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post

zżera mnie ciekawosc na jakim huncie ci 4bp mf schodza, bo takim przykładowym 50 rp można wbijac 50k/h przy kosztach prawie zerowych, z ogromnym plusem, co dla sorca a nawet knight jest abstrakcją

oby...

Wyraźnie napisałem, że na dragach -.-.
anaman jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-11-2007, 19:51   #142
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez anaman Pokaż post
Wyraźnie napisałem, że na dragach -.-.
w poscie ktorego komentowales nie bylo sprecyzowane..., ale wracajac do tematu to tez nie bardzo wiem jak mozna na dragach mf uzywac (najwyzej pojedyncze sztuki, napewno nie bpki), no chyba ze mowisz o biciu Dli tez, wtedy sie zgodze
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 26-11-2007, 15:08   #143
Kenti
Użytkownik Forum
 
Kenti's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 481
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Empera
Poziom: 117
Skille: 90/62
Poziom mag.: 21
Kenti ma numer GG 6867811
Domyślny

@up(Piotrek~)
Powiedz mi gdzie ty expisz haha i zuzywasz bp manafluidow i masz 50 k expa.
Mowisz ze dragi nie wiec jedyne jak mi sie wydaje rozwiaznie to ze chodzisz na cyclopy. Cyclop 150exp.

50000 / 150 = 333 cycki masz 60 mniut wiec mowie juz srednio musisz zabijac cyclopa co 10 sekund.

Zdradz mi to miejsce!!! HAHA w 4 h bede miec level


zal.ru
__________________
TEKST ROKU 2009:

11:02 Dream of Fury [5]: sprzedam takom maczuge ze jak sie kliknie to gosc mowi Munch
Kenti jest offline  
stary 26-11-2007, 16:54   #144
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenti Pokaż post
@up(Piotrek~)
Powiedz mi gdzie ty expisz haha i zuzywasz bp manafluidow i masz 50 k expa.
Mowisz ze dragi nie wiec jedyne jak mi sie wydaje rozwiaznie to ze chodzisz na cyclopy. Cyclop 150exp.

50000 / 150 = 333 cycki masz 60 mniut wiec mowie juz srednio musisz zabijac cyclopa co 10 sekund.

Zdradz mi to miejsce!!! HAHA w 4 h bede miec level


zal.ru
big camp - w porywach 0-4 manasy na godzine, i wiecej niz 50k/h
oF - w porywach do 3-4 manasów na godzine, niecale 50k/h
dsy/necro na drefii, tu rekord od 1/2 do 3/4 bp mf na godzine , szok! (z zastrzezeniem ze najpierw trzeba odlurowac ghosty, ale z tego co widzialem to ludzie czesto to robia) - exp tez w poblizu 50k/h
znalazloby sie cos jeszcze napewno
BTw, na te dwa pierwsze expowiska mozna isc na lvlu grubo niższym niz moj (i twoj) obecny
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 26-11-2007, 16:58   #145
mendible
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 07 2007

Posty: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
a z kąd my mamy wiedziec? jeszcze nie bylo upa, a pozatym nie wiem co rozumiesz przez slowo "korzystniejsze"

zżera mnie ciekawosc na jakim huncie ci 4bp mf schodza, bo takim przykładowym 50 rp można wbijac 50k/h przy kosztach prawie zerowych, z ogromnym plusem, co dla sorca a nawet knight jest abstrakcją

oby...
no wież ja ci mogę powiedzieć gdzie schodzą te 4 bp mf np na hydrach gdzie rzekomy palladyn okolo 50-60lvl idze ze mną na te hydry klepiemy je w 2 i ma expa okolo 700 ale wiadomo im to zawsze mało i jedzie z exori con to wtedy im schodzą te mf i placze ze ma waste

to co podkreślone
no policzmy to na palcach jednej ręki zrobi lootbag na speary kupi z 100 hmm....
nawet nie wiem ile stoją dokładnie ale mysle około 1-2k + 5 bp mf 5.5k
7k
razem dajmy dobra niech bedzie 8k i expi z 4h jak nic na dragach
mendible jest offline  
stary 26-11-2007, 17:12   #146
Sir Dark Archeon
Użytkownik Forum
 
Sir Dark Archeon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 45

Posty: 175
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Grimera
Poziom: 133
Skille: 23/28
Poziom mag.: 74
Sir Dark Archeon ma numer GG 8764136
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Memento Mori Pokaż post
Moze nie bylo mnie na frostach, ale raczej nie maja mega super hiper kombo z dista po 1k+, ktore mogloby zabic na 1 strzala druta z energy ringiem. O ile knight 'umie grac' na tyle, ze wie co sie wokol niego dzieje to spokojnie utrzyma przy zyciu tego 60lvla. A z reszta siohanie to tez sztuka ktorej mozna sie nauczyc i zeby przezyc 'prawie wszystko' wystarczy troche myslec.
No wlasnie - nie bylo cie na frostach.. Osobiscie juz wole na dll siochac. Frosty za zje... bo czesto sie przerzucaja i dosc mocno bija z dystansu. Siochanie tam po upie gdzie musisz miec czyste pole by siochnac jest trudne i czesto sie obrywa. Robienie tego na utamie to waste masakra, a bez utamy to ponizej 600hp zbyt duze ryzyko, wiec bezpiecznie i bezstresowo to tam na 100+ mozna isc.
Poza tym... z siokerami roznie bywa, trzeba miec do kolesia zaufanie ze nie wytnie glupiego numeru.
Zreszta aktywnie grajacych druidow po 8.0 jest malo, hlvl juz wogole 1-3 na serwie w dodatku malo ktoremu chce sie isc.
Po upie bedzie moim zdaniem jeszcze gorzej, bo teraz gro z nich bedzie solo grac i nie beda sie przejmowac tym ze ktos ich prosi o pomoc... Taka niestety jest ludzka natura.
__________________
!!!Hail Eternal Friendship!!!
Sir Dark Archeon jest offline  
stary 28-11-2007, 12:35   #147
kamil00s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 19
Profesja: Paladin
Domyślny

To co mnie najbardzie martwi to leczenie u palka uhy zostaly oslabione (szczegolnie dla profesji takich jak palek i knight postaci z malymi mlvl) i na dodatek paladyni nie maja Great Health Potion ... ciekawe jak to bedzie ;/
kamil00s jest offline  
stary 01-12-2007, 03:40   #148
Quozy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Wiek: 35

Posty: 8
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamil00s Pokaż post
To co mnie najbardzie martwi to leczenie u palka uhy zostaly oslabione (szczegolnie dla profesji takich jak palek i knight postaci z malymi mlvl) i na dodatek paladyni nie maja Great Health Potion ... ciekawe jak to bedzie ;/
paladyn ma exura vita chyba co?
Quozy jest offline  
stary 01-12-2007, 03:44   #149
Quozy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Wiek: 35

Posty: 8
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Dark Archeon Pokaż post
No wlasnie - nie bylo cie na frostach.. Osobiscie juz wole na dll siochac. Frosty za zje... bo czesto sie przerzucaja i dosc mocno bija z dystansu. Siochanie tam po upie gdzie musisz miec czyste pole by siochnac jest trudne i czesto sie obrywa. Robienie tego na utamie to waste masakra, a bez utamy to ponizej 600hp zbyt duze ryzyko, wiec bezpiecznie i bezstresowo to tam na 100+ mozna isc.
Poza tym... z siokerami roznie bywa, trzeba miec do kolesia zaufanie ze nie wytnie glupiego numeru.
Zreszta aktywnie grajacych druidow po 8.0 jest malo, hlvl juz wogole 1-3 na serwie w dodatku malo ktoremu chce sie isc.
Po upie bedzie moim zdaniem jeszcze gorzej, bo teraz gro z nich bedzie solo grac i nie beda sie przejmowac tym ze ktos ich prosi o pomoc... Taka niestety jest ludzka natura.
a co to za przyjemność stać i wciskając hotkeya patrzeć jak najt sobie expi ? kasy na uhy wam szkoda, za bardzo się przyzwyczailiście do expa bez waste.
pozdrawiam.
Quozy jest offline  
stary 01-12-2007, 08:59   #150
Vardesaavre
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007
Lokacja: Bychawa

Posty: 40
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom mag.: 18
Domyślny żal mi cie dziecko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BBiX Pokaż post
1. Mogli by zrobic jakis limit wiekowy (od 16 lat+), to by zalatwilo wiekszosc problemow na forach i w grze.
2. Te life potion czy jak to sie zwalo.. 600hp moze wystarczy jak wy to mowicie, potwory bez combo.. No dobra, ale powiedzmy ze knight, ktory ma 200lvl i calkiem duzo HP trafia na zgraje EVUL sorcow i drutow, kazdy mu przysadzi za 200hp i jak taki biedak ma sie wyleczyc, jedynie ze zabronia robienia comba PK team'om.

TY KU**myślisz że ktoś będzie przestrzegać tego limitu,jak to sprawdzą itp.

Tego nie da sie zrobić i cipy na tym stracą bo dużo dzieci prosi mamusie: Mamo kupisz mi pacca na urodziny czy choinkę itp.

A



Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
a z kąd my mamy wiedziec? jeszcze nie bylo upa, a pozatym nie wiem co rozumiesz przez slowo "korzystniejsze"

zżera mnie ciekawosc na jakim huncie ci 4bp mf schodza, bo takim przykładowym 50 rp można wbijac 50k/h przy kosztach prawie zerowych, z ogromnym plusem, co dla sorca a nawet knight jest abstrakcją

oby...


Pisze się:z kąd-skąd,wiedziec -wiedzieć,bylo-było,pozatym-poza tym,solowo-słowo,ciekawosc-ciekawy,schodza-schodzą,wbijac-wbijać!



Naucz sie pisać
__________________
KOCHAM SWOJĄ MAME I TATE

Ostatnio edytowany przez Vardesaavre - 01-12-2007 o 09:04.
Vardesaavre jest offline  
stary 01-12-2007, 11:06   #151
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vardesaavre Pokaż post
TY KU**myślisz że ktoś będzie przestrzegać tego limitu,jak to sprawdzą itp.

Tego nie da sie zrobić i cipy na tym stracą bo dużo dzieci prosi mamusie: Mamo kupisz mi pacca na urodziny czy choinkę itp.

A



Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
a z kąd my mamy wiedziec? jeszcze nie bylo upa, a pozatym nie wiem co rozumiesz przez slowo "korzystniejsze"

zżera mnie ciekawosc na jakim huncie ci 4bp mf schodza, bo takim przykładowym 50 rp można wbijac 50k/h przy kosztach prawie zerowych, z ogromnym plusem, co dla sorca a nawet knight jest abstrakcją

oby...


Pisze się:z kąd-skąd,wiedziec -wiedzieć,bylo-było,pozatym-poza tym,solowo-słowo,ciekawosc-ciekawy,schodza-schodzą,wbijac-wbijać!



Naucz sie pisać
W tym twój przyjaciel Imargam... I połowa twojej boskiej gildii.
__________________
poreda jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:06.


Powered by vBulletin 3