Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-12-2004, 23:38   #41
Hengar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2004

Posty: 172
Domyślny

Nie ma zlych wszystko jest spoko...
Ale jest jedna wada: Bh pakuje w ciebie wiecej Sd
Hengar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-12-2004, 19:57   #42
Centaurek
Użytkownik Forum
 
Centaurek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 139
Stan: Niegrający
Imię: Centaurek
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 22
Skille: 53/52
Poziom mag.: 3
Centaurek ma numer GG 1073095
Domyślny

Wiecie co ? Zmieniłem zdanie:
1.)Kolejka jest dobra - nie trzeba używać żadnych Proxy itp - śmieci do śmietnika...
2.)Wygląd rzeczy mi się podoba - dark armor fajny, dsm i dsl też ładne
3.)Potworki lepsze - już nie te pixelowe pajączki...
4.)Ochrona przed missclickiem - już nie będzie MYSCLAK PLX NO ATACK...
5.)Wady - guardy...
I już chyba nic więcej...
Ładne te ustrojenia domkooff !!
__________________
W trakcie zmian
Centaurek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2004, 21:00   #43
Kik_asx
Użytkownik Forum
 
Kik_asx's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: G|)4ńsk
Wiek: 34

Posty: 21
Stan: Początkujący
Imię: Kikamy
Profesja: Druid
Świat: Titania
Poziom: 10
Skille: 17/16
Poziom mag.: 9
Kik_asx ma numer GG 1485267
Domyślny Obalanie

Ja wam powiem że nie wszędzie lootbaga nie można ropować. Dzisiaj ( ofkolz, przed tym %^#$%$#% resetem elysii) ropowałem baga z troll caves koło Thais i po drabinkach dalej można ( nie wiem jak z dziurami, ale jak stał na dziurze szkielet to nie mogłem ropować się ). Druga sprawa wiem że przy takich ilościach dwarfów jakie są w Kazzo te 15 xp robi różnicę, ale to naprawde bardzo mała strata (omg 165 xp za stwora, to bylby mój rekord). Kolejka jest fajna i jeżeli przez jedną kolejkę się nie posuwasz to na pewno posuniesz się w następnej, z wyjątkiem nr 20-1. Raz w ciągu 30 sek z50 przeniosło mnie na 24! Ale jednak dla mnie też jest porachą to, że NOWE potwory są tylko dla Pacc, ale Euro łatwiej i taniej dostać niż dolary, no nie??? Skillbar to dobra zmiana, daje motywaję ( ok, to już tylko 2 utevo luxy do 4 mlvl...itp) i ułatwia skillowanie. Mnie jako 8 lvlowca nie obchodzi wygląd DSM, bo i tak przez 2 miechy przynajmniej go nie zdobęde . Zmieniony wygląd innych itemów i potworów nie jest zły, ale takie np studded legsy(płaskie, dwuwymiarowe) niezbyt pasują do trójwymiarowego chain armora. Panowie CiP-soft, jak zmieniać, to wszystko! Przecież jest wielu twórców z których można brać przykład i prosić o współpracę, wystarczy się rozejrzeć po tym forum. Najazdy potworów- pyt. KIEDY będzie na Thais??? Bo na razie to lipa. Ogólem nie jest źle, ale wszyscy narzekają, że ten update to jest tylko do przyciągnięcia ludzi do Pacca. Dobrze, ci ludzie mają rację, ale przy okazii CiP-soft sprawił, że Pacc jest bardziej przystępny, dla drogich userów tego 4um.
__________________
Life is brutal(ale admin potrafi być bardziej) and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas. Fakty są inne?- Tym gorzej dla faktów! [*] Losux [*]
Eksluzywna restauracja dla smakoszy w tibii- kliknij tutaj
Kik_asx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2004, 14:34   #44
Centaurek
Użytkownik Forum
 
Centaurek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 139
Stan: Niegrający
Imię: Centaurek
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 22
Skille: 53/52
Poziom mag.: 3
Centaurek ma numer GG 1073095
Domyślny

@up
A przy okazji najazdów...trudno powiedzieć kiedy na jakiekolwiek miasto będzie zajazd...to tak NAGLE, może akurat wtedy kiedy ciebie nie ma. Obecnie jak przesiedziałem troche od update'u ANI RAZU nie widziałe napisu "XXX is under attack"...
__________________
W trakcie zmian
Centaurek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2004, 15:27   #45
sMiThh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

co do wchodzenia na kolejke ... łącze sie jakies 40 min jestem 1 i wyskakuje ip ban . straszne .... a i jeszcze jedno . straszne problemy z servami . padaja co 10 godzin akurat po up date
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2004, 15:29   #46
sMiThh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Centaurek
@up
A przy okazji najazdów...trudno powiedzieć kiedy na jakiekolwiek miasto będzie zajazd...to tak NAGLE, może akurat wtedy kiedy ciebie nie ma. Obecnie jak przesiedziałem troche od update'u ANI RAZU nie widziałe napisu "XXX is under attack"...
a ja widzialem bylo to takie cos " rats plauge ( cos takiego nie znam sie dobrze) to thais i okazalos sie ze 20 ratow szlo
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:51.


Powered by vBulletin 3