Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-01-2007, 19:18   #21
Alcor Sake
Zbanowany
 
Alcor Sake's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: nad rzęczką, opodal krzaczka
Wiek: 19

Posty: 417
Stan: Na emeryturze
Imię: Zurni
Profesja: Druid
Świat: Vinera
Poziom: 41
Skille: -----
Poziom mag.: 48
Alcor Sake ma numer GG 6871006
Domyślny

@Don~
zawsze to powtarzam ale to jest zbędne bo taki człowiek z dysmózgiem i neostradą max 10 lat siedzi sobie w domciu myśli , ze jest wielki w jakiejs wsi na zadupiu gdzie nikomu nie bedzie chcialo sie go szukac i wszystkich ma w dupie , a do worda nie zajrzy bo zaden "gowniarz" nie bedzie mu rozkazywa co ma robićl

Ostatnio edytowany przez Alcor Sake - 22-01-2007 o 19:21.
Alcor Sake jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-01-2007, 19:18   #22
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

Dysortografia to zasady ortograficzne. Dysleksja odpowiada również za pisanie. Ja tam akurat brzydko pisze, ale każdy pisze charakterystycznie. Popieram zdanie slawkamaga.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."


Chessterr jest offline  
stary 22-01-2007, 19:19   #23
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don^Mokate Pokaż post
@slawekmag
3 gim ale problem z tym mam od dawna;] a najbardziej denerwujace w dyslektykach jest ich tlumaczenie na robienie bledow, nawet na forum "bo ja mam dysleksje" o ile wiem w wordzie z tym mozna pisac...
Czy leń byłby leniem gdyby ruszył zadek i włączył Worda/najnowszą Mozillę? No więc właśnie... Rozumiem błędy w pisowni jak piszesz na kartce (choć i to można z nakładem pracy można poprawić), ale pisząc z błędami na komputerze, i do tego na forum gdzie inni ludzie to czytają? Rozumiem jeden, dwa błędy gdy jesteś pewien siebie i nie używasz Worda ale to co się dzieje w internecie to jakieś nieporozumienie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alcor Sake
@Q~
jak już mówiłem większa część użytkownikow to dzieci i oni nie zwracają uwagi gdzie piszą i jak piszą :/ Neostrada zmieniła dostęp do internetu na bardziej otwarty i teraz 10-11 lat chodzą i piszą jak chcą. Bo internet to jest jak gdyby taki śmietnik dla nich i oni tu nic nie muszą przestrzegać żadnych zasad bo i poco? mamusia ich zleje jak zle napiszą?
Niestety tak to teraz wygląda. Wprawdzie można gdzieniegdzie spotkać jeszcze jaką ostoję jakby nienaruszoną przez tzw. "Dzieci neostrady", ale zauważyłem, że takie fora po prostu mają dobrą i rzetelną grupę moderatorów oraz jasny i surowy regulamin. Np. bardzo skuteczny pomysł, aby w każdym podforum był przyklejony temat z regulaminem tego działu itp. + zero tolerancji dla ludzi z "muskiem" i mamy piękne miejsce. A jak dzieciak chce tam przebywać i dyskutować to po prostu musi się dostosować, ot i piękny mechanizm rzadko spotykanej resocjalizacji.

(3 słowa poprawiane w trakcie pisania, ponieważ zostały podkreślone. Kolejny powód by lubić FF, wcześniej miałem na biurku zwyczajny słownik ortograficzny, i co? skarżę się gdzieś, że mam jakieś dys? popełniam błędy? Mnie się po prostu CHCE! + kolejna zasada dla "muskowiczów", przeczytaj zanim wyślesz! Niestety lenistwo ludzkie nie zna granic.)
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 22-01-2007 o 19:40.
Quezacoatl jest offline  
stary 22-01-2007, 19:23   #24
Ddevil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alcor Sake Pokaż post
nie robie bledow typu : ,,ktury" , ,,bleduw" , ,,ze"
Hmm........
__________________
.
Ddevil jest offline  
stary 22-01-2007, 19:25   #25
Alcor Sake
Zbanowany
 
Alcor Sake's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: nad rzęczką, opodal krzaczka
Wiek: 19

Posty: 417
Stan: Na emeryturze
Imię: Zurni
Profesja: Druid
Świat: Vinera
Poziom: 41
Skille: -----
Poziom mag.: 48
Alcor Sake ma numer GG 6871006
Domyślny

@ up
"r" mi wcieło , poniewasz pisze bez oświetlenia bo lampka mi sie spalila ;p juz poprawiam
@Q~
jak już mówiłem większa część użytkownikow to dzieci i oni nie zwracają uwagi gdzie piszą i jak piszą :/ Neostrada zmieniła dostęp do internetu na bardziej otwarty i teraz 10-11 lat chodzą i piszą jak chcą. Bo internet to jest jak gdyby taki śmietnik dla nich i oni tu nic nie muszą przestrzegać żadnych zasad bo i poco? mamusia ich zleje jak zle napiszą?

Ostatnio edytowany przez Alcor Sake - 22-01-2007 o 19:38.
Alcor Sake jest offline  
stary 22-01-2007, 19:32   #26
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

@to slawek
W pelni popieram. Gdy w klasach 1-3 nie cwiczysz pisania to... przerobane.
Sam jestem dysgrafem i pisanie ladnego pisma podczas gdy pani dyktuje jest poprostu rekordem.

Radze troche o tym poczytac, a nie pieprzyc w ciemno :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysleksja
No to teraz mozemy rozmawiac o tym.
Dyslektycy maja lekko. Lekko poniewaz maja problemy w czytaniu itp.(nie takie problemy jakie ma wiekszosc)
Prawidlowosc dyslekcji powinno opierac sie na badaniach. np Cwiczyc dziecko z dyslekcja natepnie ow dizecko przetestowac i gdy nadal bedzie mialo problemy uznac chorobe. (nie mowie o 1 dziecku) Tak powinno sie robic.
Jezeli chodzi o dysmatme to watpie by wogole takie cos istnialo. Ja sam bylem oslem z matematyki, ale jak przyszlo to do czego i zaczalem cwiczyc to hail 5.

Moim skromnym zdaniem powinno sie pomagac takim dys-. Bycmoze to im przychodzi trudniej niz wiekszosci i dlatego powinno sie im ulatwic nauke. (nie mowie o leniach, ktorzy zrobia 2h testu i powpisuja bzdury by tylko dostac dys-)

@edit
Oj, Alcor. Innych przygania, a na siebie nie patrzy. XD

P.S.
Czy wiecie, ze dyslekcje mieli wielcy ludzie tacy jak:
-John Lennon
-George Washington
-George Bush
-Albert Einstein
oraz
-Leonardo da Vinci?

Ostatnio edytowany przez janek@ - 22-01-2007 o 19:42.
janek@ jest offline  
stary 22-01-2007, 19:36   #27
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alcor Sake Pokaż post
@ up
"r" mi wcieło , poniewarz pisze bez oświetlenia bo lampka mi sie spalila ;p juz poprawiam
huh
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alcor Sake
jak już mówiłem większa część użytkownikow to dzieci i oni nie zwracają uwagi gdzie piszą i jak piszą :/
Cóż, ciebie też można do nich zaliczyć. Wiesz co to interpunkcja?

A co do tych wszystkich dys~ oj pierdoły. Mnie się nauczyciele pytali, czy mam dysgrafię, to odpowiadałem, że ja po prostu tak ładnie piszę.
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline  
stary 22-01-2007, 19:37   #28
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alcor Sake Pokaż post
"r" mi wcieło , poniewarz pisze bez oświetlenia bo lampka mi sie spalila
Ee..mówiłeś, że jakich błędów nie popełniasz? Ciekawe wytłumaczenie nieumiejętności sprawdzenia pisowni.
Bastash jest offline  
stary 22-01-2007, 19:39   #29
Alcor Sake
Zbanowany
 
Alcor Sake's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: nad rzęczką, opodal krzaczka
Wiek: 19

Posty: 417
Stan: Na emeryturze
Imię: Zurni
Profesja: Druid
Świat: Vinera
Poziom: 41
Skille: -----
Poziom mag.: 48
Alcor Sake ma numer GG 6871006
Domyślny

@2up
miss click nie gryż . Pozatym nie znasz zasad gdzie się wstawia przecinki i inne pierdoły więc mnie nie pouczaj ok?
przejrze twoje posty i zara porozmawiamy
"Lub jakiś mod na Własną Grę"
nie musiałem długo szukać by stwierdzić , że nie wiesz kiedy sie wstawia dużą litere
@up
Word nie wykrywa wszystkich błędow
dobra wymowka?
pozatym każdy błędy popełnia ale nie napisałem , że nigdy nie popełniam, ale napisałem, że nie popełniam takich błedów typu " ktury" , "rze" itp.
Umiesz czytac ze zrozumieniem?
@down

Ostatnio edytowany przez Alcor Sake - 22-01-2007 o 19:43.
Alcor Sake jest offline  
stary 22-01-2007, 19:40   #30
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

@up

Ale imponujesz swoimi postami, super...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MATI9630 Pokaż post
Mnie się nauczyciele pytali, czy mam dysgrafię, to odpowiadałem, że ja po prostu tak ładnie piszę.
Heh, to tak jak u mnie, tylko mnie jedna nauczycielka pytała, od historii i WOS-u

@topic

A ja myślę, że można się poprawić z gramatyki czytając dużo książek. Wzrokowo się zapamiętuję pisownie wyrazów i poszerza własny zakres słów, by się lepiej wysławiać.

@bastash

Może, które gimnazjum?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."



Ostatnio edytowany przez Chessterr - 22-01-2007 o 19:47.
Chessterr jest offline  
stary 22-01-2007, 19:44   #31
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

>Alcor
Widzę, że nie odpuścisz, mimo że robisz błędy. Mniej będzie bolało jeśli kogoś oczernisz?

>Chess~
U mnie to samo i to nawet tez nauczycielka, która uczy mnie Historii i WOS'u :|. Jest na to skubana uczulona. To samo miasto, może ta sama szkoła? ; o
Bastash jest offline  
stary 22-01-2007, 19:47   #32
NervGal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2006

Posty: 304
NervGal ma numer GG 6666666
Domyślny

Kolejny beznadziejny wymysł głupich i leniwych dzieci.
NervGal jest offline  
stary 22-01-2007, 19:47   #33
Alcor Sake
Zbanowany
 
Alcor Sake's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: nad rzęczką, opodal krzaczka
Wiek: 19

Posty: 417
Stan: Na emeryturze
Imię: Zurni
Profesja: Druid
Świat: Vinera
Poziom: 41
Skille: -----
Poziom mag.: 48
Alcor Sake ma numer GG 6871006
Domyślny

@ Bastash
Nikogo nie oczerniam tylko uświadamiam mu , że każdy robi błędy. Mi też się zdarzają.
pozatym tobie proboje powiedziec, ze nie doczytales mojego posta.
pozatym : korona z głowy spadnie jak sie przyznasz do błedu?
Wy pierw piszecie zamiast pomyśleć i tak to wychodzi.
nieważne , ja się wyłaczam z tej rozmowy bo nigdzie ona nie doprowadzi bo zaczeliśmy spamować.

@topic
niedługo będzie jezdzilo sie do poradni bo zaświadczenie by być zwolnionym z testow matematyki ;p

Ostatnio edytowany przez Alcor Sake - 22-01-2007 o 19:51.
Alcor Sake jest offline  
stary 22-01-2007, 19:56   #34
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Ja piszałem ładnie, ale tak małymi literami, że mało który nauczyciel mógł się doczytać bez lupy Teraz już piszę dużymi literkami jednak ciut brzydziej, ale też ładnie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Moim skromnym zdaniem powinno sie pomagac takim dys-. Bycmoze to im przychodzi trudniej niz wiekszosci i dlatego powinno sie im ulatwic nauke. (nie mowie o leniach, ktorzy zrobia 2h testu i powpisuja bzdury by tylko dostac dys-)
Tylko że bardzo trudne odróżnić prawdziwego dysklektyka (jeśli taki istnieje, ja w to nie wierze) od kogoś kto albo oszukiwał, albo się kiedyś nie uczył. A chyba nikt nawet nie próbuje ich rozróżniać.

Po za tym znam paru "dyslektyków" Średnia ich ocen to około 2.5 co w gimnazjum jest bardzo słabą średnią. Po prostu nie uważają na lekcjach a potem popełniają błędy ortograficzne.

Ja osobiście nie uczę się w domu, wystarczy, że uważam na lekcjach, to mój mózg "chłonie wiedzę". A tacy uczą się w domu gdzie ich wszystko rozprasza itp....


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NervGal Pokaż post
Kolejny beznadziejny wymysł głupich i leniwych dzieci.
Dokładnie.
__________________
[HACKED] by Winzard

Ostatnio edytowany przez slawekmag - 22-01-2007 o 19:57.
slawekmag jest offline  
stary 22-01-2007, 19:59   #35
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag Pokaż post
Ja osobiście nie uczę się w domu, wystarczy, że uważam na lekcjach, to mój mózg "chłonie wiedzę". A tacy uczą się w domu gdzie ich wszystko rozprasza itp....

Ja tak samo, jak na lekcjach uważam, to się w domu przed sprawdzianami się nie uczę. A inni mówią, że kuję dniami i nocami

Co do dysleksji, to myślę, że na pewno prawdziwi dyslektycy istnieją, ale to tylko mały procent, wiele młodzieży oszukuje, aby mieć fory. Pisać łatwiejszy sprawdzian itp itd
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."



Ostatnio edytowany przez Chessterr - 22-01-2007 o 20:02.
Chessterr jest offline  
stary 22-01-2007, 20:15   #36
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

>Alcor
Dziwne, że teraz zacząłeś nagle poprawniej pisać ;] Btw. a nie przyznałem się? Dziwne...Może mam Dyszapamiętywanie : /
Bastash jest offline  
stary 22-01-2007, 20:24   #37
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alcor Sake Pokaż post
@2up
miss click nie gryż . Pozatym nie znasz zasad gdzie się wstawia przecinki i inne pierdoły więc mnie nie pouczaj ok?
przejrze twoje posty i zara porozmawiamy
"Lub jakiś mod na Własną Grę"
nie musiałem długo szukać by stwierdzić , że nie wiesz kiedy sie wstawia dużą litere
@up
Word nie wykrywa wszystkich błędow
dobra wymowka?
pozatym każdy błędy popełnia ale nie napisałem , że nigdy nie popełniam, ale napisałem, że nie popełniam takich błedów typu " ktury" , "rze" itp.
Umiesz czytac ze zrozumieniem?
@down
Ja pie.dolę... weźcie mnie trzymajcie :| Po 1. Wlasna Gra to tryb gry w Warcrafcie. Po 2. nawet jeśli to błąd - o kutwa, popelnilem jeden błąd na ileśtam postów :/.

"pozatym tobie proboje powiedziec, ze nie doczytales mojego posta."
pozatym', 'proboje'... a nie, sorry, to missclicki :/
"pozatym : korona z głowy spadnie jak sie przyznasz do błedu?"
No i się odezwał.

No cóż, "stwierdzić , że"... ale to ja nie wiem jak się stawia przecinki :///. Ale mój mistrz Alcor wie! ON JEST TAKI MĄDRY.

@alcor
Chcesz sie dalej kłócić - PW, bo się offtop robi.

@slawekmag
Co do tych ze średnią 2.5 - to nie chodzi o to, że uważają czy też że mają dysnerki. To idioci.


@ileśrazydown(tak, naprawdę down)
Cytuj:
wez ty pierdolnij sie w ten pusty łeb...
* MATI9630 bierze pierdoli się w ten pusty łeb, po czym stwierdza, że wcale nie jest pusty.
Cytuj:
Przytoczyłem błąd z jednego posta bo nie było sensu szukać dalej. Zajrzyj do słownika języka polskiego pozatym przecinki czasami wetną się tam gdzie nie trzeba ty moj mistrzu ortografii
Ech, po 1. źle postawiony przecinek nie jest błędem ortograficznym, tylko interpunkcyjnym. mistrz ortografii? Bardzo rzadko kiedy popełniam blędy ort. Mistrz interpunkcji? Oj, tu już zdecydowanie nie. Po 2. w tWOJEJ wypowiedzi zabrakło sporej ich ilości. Po 3. Wolę nawet nie widzieć, co jest w twoich inynch postach. Po 4. 'poza tym' się pisze, do cholery
Cytuj:
szkoda mi zawalać skrzynke więc skończmy tą głupią rozmowe bo sie zdołujesz człowieku
Zapewne zdołuję sie twoją inteligencją =((((
Cytuj:
Pozatym posiedze na forum jeden dzień z takimi jak ty i już mi się na mózg rzuca :/
Przepraszam, jaki mózg? A przy okazji - dostałeś ode mnie notkę, bo wiem, że je bardzo kochasz =))).

Dobra. Argumentów to zabrakło tOBIE chyba, kretynie. 'wez ty pierdolnij sie w ten pusty łeb...' i ty piszesz do mnie 'jak już stawiasz polskie litery, to stawiaj je wszędzie'? I WIEM! WIEM, KRETYNIE, CO TO JEST SPACJA! A czy ty wiesz co to wielka litera? "jesteś kolejnym dysmózgiem, który próbuje narzucić mi swoją wole ciężko chorego dziecka :/ przykre." Czy ja kiedys pisalem, ze mam dys~ lub daje to do zrozumienia? To chyba ty piszesz 'ooo super polazłem sobie zauatwić papiery na dyzortografie i mam ale ja nie popelniam blenduw jak 'rze' poniewarz jestem mondry'. I nie obracaj tego co piszę o 180 stopni. Nie twierdzę, że ja jestem idealny, ale skoro ja jestem dysmózg, to wolę nie pisać kim... czym ty jesteś. Wiem, dałem się grzecznie sprowokować do kłótni z genisuzem tego forum, ech. Jak dorosnę, chcę być Alcorem. =( =****
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty


Ostatnio edytowany przez MATI9630 - 22-01-2007 o 22:13.
MATI9630 jest offline  
stary 22-01-2007, 20:25   #38
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Jedyne przypadłości jakie mogły dosięgnąć tych 2 mln polaków to debilizm i lenistwo.
Dr.Unknown jest offline  
stary 22-01-2007, 20:54   #39
Ahril
Użytkownik Forum
 
Ahril's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ahril
Profesja: Druid
Świat: Secura
Domyślny

To teraz czekamy na dysmemorię (gdy trzeba się czegoś nauczyć na pamięć), albo co tam! Dajmy od razu dysinteligencję! Żeby mieli załatwione wszystkie przedmioty jednym papierkiem! O!
Ahril jest offline  
stary 22-01-2007, 20:55   #40
Alcor Sake
Zbanowany
 
Alcor Sake's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: nad rzęczką, opodal krzaczka
Wiek: 19

Posty: 417
Stan: Na emeryturze
Imię: Zurni
Profesja: Druid
Świat: Vinera
Poziom: 41
Skille: -----
Poziom mag.: 48
Alcor Sake ma numer GG 6871006
Domyślny

@Mati czy jak cie zwą
wez ty pierdolnij sie w ten pusty łeb...
Przytoczyłem błąd z jednego posta bo nie było sensu szukać dalej. Zajrzyj do słownika języka polskiego pozatym przecinki czasami wetną się tam gdzie nie trzeba ty mój mistrzu ortografii
szkoda mi zawalać skrzynke więc skończmy tą głupią rozmowe bo sie zdołujesz człowieku
Pozatym posiedze na forum jeden dzień z takimi jak ty i już mi się na mózg rzuca :/
@edit
zabrakło argumentow? najprosciej jest szukać dziury w całym.
No ale kij ci w oko, zabawie się twoją techniką ubliżania
Cytuj:
źle postawiony przecinek nie jest błędem ortograficznym, tylko interpunkcyjnym. mistrz ortografii? Bardzo rzadko kiedy popełniam blędy ort.
Jak już stawiasz polskie litery to stawiaj je wszędzie

wiesz co to spacja?
"ileśrazydown"
jesteś kolejnym dysmózgiem, który próbuje narzucić mi swoją wole ciężko chorego dziecka :/ przykre.

Ostatnio edytowany przez Alcor Sake - 22-01-2007 o 21:35.
Alcor Sake jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:33.


Powered by vBulletin 3