Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-04-2006, 12:57   #121
Milten The Druid
Użytkownik Forum
 
Milten The Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: LB

Posty: 45
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 36
Domyślny Prima Aprilis?????

Ja tam mam pacca i sie ciesze ze pacc wiecej daje.
__________________
http://img118.imageshack.us/img118/4397/milten5kz.gif

-Adanos The Druid
-Beliar The Druid
-Undead Matej

Noobs Elimination Team.

Ostatnio edytowany przez Milten The Druid - 01-04-2006 o 12:58.
Milten The Druid jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-04-2006, 16:17   #122
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

a ja blagam zeby up date bylo do czasu 36 dni bo jeszcze tyle mam pacc
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  
stary 01-04-2006, 20:49   #123
Don Torpedos
Użytkownik Forum
 
Don Torpedos's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2005
Lokacja: Pustków City. Dębica Liczba postów: 3124
Wiek: 36

Posty: 125
Imię: Jonec
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90
Domyślny

Z tymi piratami to chyba prawda na tibi.com jest pirat na obrazku.
__________________

7,67 KB (bajtów: 7 676)
Don Torpedos jest offline  
stary 02-04-2006, 01:08   #124
zenek chips drugi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 4
Domyślny

zkasujcie zkasujcie prosze

Ostatnio edytowany przez zenek chips drugi - 02-04-2006 o 01:19.
zenek chips drugi jest offline  
stary 04-04-2006, 22:52   #125
Technick
Użytkownik Forum
 
Technick's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006

Posty: 164
Problem Nie Kupie

Kolejna reklama PACCA... krótko mówiąc nic nadzwyczajnego ale nie mam zamiaru kupowac bo po tym update cipsoft calkowicie zrujnowal zycie paladynom i mam nadzieje ze to cofna w nastepnym update
Technick jest offline  
stary 05-04-2006, 18:01   #126
Malen Kene
Użytkownik forum
 
Malen Kene's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Pol

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Malen Kene
Profesja: Elite Knight
Gildia: Hominium
Świat: Galana
Poziom: 52
Skille: 76/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Szczerze mówiąc niezbyt lubię takie "nakręcanie". A co, jeśli dana osoba nie ma kasy na kupno PACCA? Jeśli to delikatna osoba (yak ja) może się załamać psychicznie, widząc, jak to fajnie mieć PACCA. Mimo że to skrajne przypadki, tak się dzieje. I? Co się wtedy stanie?
Malen Kene jest offline  
stary 08-04-2006, 11:43   #127
Pomidoreks
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem czemu sie dziwicie? W ich interesie jest aby ludzie kupowali pacca. Wiec nie dziwie sie ze reklamuja swoj produkt
 
stary 08-04-2006, 12:52   #128
Malen Kene
Użytkownik forum
 
Malen Kene's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Pol

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Malen Kene
Profesja: Elite Knight
Gildia: Hominium
Świat: Galana
Poziom: 52
Skille: 76/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ale nie w taki sposób...
Malen Kene jest offline  
stary 08-04-2006, 16:38   #129
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malen Kene
Ale nie w taki sposób...
Dobra to oswiec nas i powiedz w jaki to sposob cipsoft ma reklamowac pacc nie szkodzac przy tym obecnym posiadaczom pacc
Dr. Omader jest offline  
stary 10-04-2006, 13:30   #130
Grinrrook
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 04 2006
Lokacja: Mielec

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Imię: Grinrook
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 19
Poziom mag.: 17
Domyślny zbierałem i sie niedozbierałem

ja miałem zamiar kupić PACC więc zaczołem zbierać kase:
-1 tydzień:uzbierałem 23zł
-2 tydzień:uzbierałem kolejne 21zł (razem 44zł)
-3 tydzień:uzbierałem 39zł (razem 83 zł)
-4 tydzień:impreza świetna zabawa i przepiłem (dosłownie) wszystko
I tak sie skończyła moja przygoda z PACC

Ostatnio edytowany przez Grinrrook - 10-04-2006 o 13:32.
Grinrrook jest offline  
stary 10-04-2006, 22:36   #131
zaniepokojony
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jestem zaniepokojony Zaniepokojony waszym roszczeniowym myśleniem. Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie, tak, straciłem swój cenny czas, ale może warto. Z tego co daje się zauważyć, duża część przeciwników PACC uważa, że to im się po prostu należy.
Granie w Tibie jest przyjemnością, a Wy za przyjemność nie macie zamiaru płacić. Moje pytanie: Jaką w życiu przyjemność dostajecie za darmo? Czy chodzicie na basen za darmo, w klubach za nic nie płacicie? Spędzanie wolnego czasu z waszymi znajomymi też macie za darmo? A gdybyście nagle zaczęli waszych znajomych olewać, wkurzać, etc etc to też by z Wami chcieli przebywać? Też musicie w pewien sposób płacić za ich przyjaźń, płacić swoim zachowaniem wobec nich.
CipSoft dając wiele możliwości właścicielom PACCów poszerza rasizm? PACC jest lepszy od FACCa pod każdym względem, tam był nawet takie porównanie białego do murzyna? No tak rzeczywiście, posiadacze PACC mają o wiele więcej udogodnień niż FACC, ale czy to tylko w Tibii tak jest? Czy biznesmen z Niemiec, zarabiający kilkanaście tysięcy euro miesięcznie powinien jeździć fiatem 125p, żeby czasem biedny mieszkaniec Polski nie poczuł się gorszy? W wielu wątkach zbliżacie się do sposobu myślenia komunistów, wszechobecna równość, wszyscy mają tyle samo, na stos z tymi, co mają więcej!
PACC jest dodatkiem do Tibii, nikt wam nie karze go kupować. Zapewniam was, że posiadając free account da się żyć.
CipSoft chce uzależnić graczy Tibijskich od kupowania PACC, zasilając tym samym swoje konta. Może to i racja, ale tak już ten świat jest złożony, za usługi trzeba płacić, powtarzam nikt wam PACC nie karze kupować. Nie mam zielonego pojęcia ile kosztuje utrzymanie tylu serwerów na których stoją światy Tibijskie czy jakkolwiek jest to tam zorganizowane. Ale napewno nie jest to mało. Nie zabraniajmy ludziom możliwości zdobywania pieniędzy na tym, na czym się znają. Obniżanie cen pacców? a gdyby tak obniżyć ceny samochodów kilkanastokrotnie, tak że ich sprzedaż w ogóle by się nie opłacała? "od ludzi dla ludzi"

btw pisanie capsem nie dodaje wam inteligencji (chyba?)


Apel do krytykujących:
Z tego co zauważyłem, uznajecie tylko swoje racje. Według was kupowanie PACC to totalna strata pieniędzy na grę, której grafika mogła zaskakiwać(pozytywnie) kilka lat temu. Ale moglibyście przestać być Miłosiernymi Samarytaninami i wmawiać innym graczom, żeby skończyli z Tibią. Może w waszym rozumowaniu czynicie dobrze, chcecie żeby ludzie przestali tracić pieniądze na beznadziejną grę. Ale, e.g. czy ja wam mówie żebyście przestali grać w piłkę na boisku? Przecież to jest brutalna gra, wszyscy biegają za piłką w tę i spowrotem jak te zwierzęta, faulują, kłócą się, przychodzą brudni do domu etc. Nie mówie wam o tym, mimo że piłka nożna w ogóle mnie nie interesuje, i takie mam właśnie zdanie na jej temat. Ale ktoś kiedyś powiedział, że o gustach się nie dyskutuje. Każdy lubi to co chce i jest to jego osobisty pogląd, który - jak najbardziej - może być sprzeczny z innymi.
Zachwycacie się tu WoWem. Idzicie więc grać w niego, płaćcie swoje pieniądze za dobrą grafikę i cokolwiek innego tam jest. Ale Tibie zostawcie w spokoju, ludzie grają w nią z własnej woli. Być może uzależnia 11-to latków zauroczonych tymże cudem, ale tym powinni się zainteresować ich rodzice. To co zostało powiedziane, w grze online nie liczy się tylko sama gra i to co nam oferuje, ale także ludzie których codziennie spotykamy grając w nią. Mała anegdota dla tych którzy na kupno pacc sobie nie mogą pozwolić: zróbcie mały skręt w stronę piractwa, jeśli brak funduszy to jedyny powód tego, że nie kupujecie pacc, pograjcie troche jako facc, zdobądzcie trochę kasy i kupcie od ludzi którzy kupują pacce biorąc od ludzi gp w tibii a wydają swoją kase w rl.

Przestańcie mówić ludziom co mają robić, pls?
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:55.


Powered by vBulletin 3