Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-11-2009, 23:08   #1
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny Awanse powracają!

Po bardzo długiej przerwie postanowiliśmy wznowić news'y z Waszymi awansami! Do regularnego sprawdzania została wyznaczona nowa osoba spośród Support'u. Zdajemy sobie sprawę, iż zawiedliśmy Was, ale prosimy o kolejną szansę, o danie nam kredytu zaufania

Od teraz awanse będą ukazywały się co miesiąc. Jeśli dostaniemy sporo screen'ów w krótkim czasie, to szybciej Musicie być czujni.


Wymagania wyglądają następująco:

1. Screen musi zawierać napis "You advanced..." oraz pozdrowienia dla użytkowników Tibia.pl lub inny tekst świadczący o tym, że ów screen był wykonany specjalnie dla Tibia.pl napisany przez autora screena.
2. Minimalny awans na poziom co najmniej 250, na rookgaard zaś 100.
3. Minimalny awans na poziom magiczny co najmniej 83 dla magów, dla paladynów zaś 25, a dla knightów 10.
4. Minimalny awans w skillu shieldingu lub ataku co najmniej 103, zaś w dystansie 107.
5. Minimalny awans na poziom fishingu 90 lub fist fightingu 85.
6. Screen MUSI być w formacie skompresowanym *.jpg, *.jpeg.
7. Na zdjęciu nie może być widać efektów użytkowania żadnego oprogramowaniu ułatwiającego grę. Dotyczy to botów, lighthacków, wyświetlania numeru plecaka, ilości exp do kolejnego poziomu itp. Włącza się w to modyfikację plików tibia.pic i tibia.spr lub dowolnej innej ingerencji w strukturę klienta.

Prosimy jednak powergamerów o nie spamowanie nas awansem co jeden poziom, preferujemy okrągłe liczby - podzielne przez 10, ewentualnie podzielne przez 5 - inne nie wchodzą w grę. Ten wymóg tyczy się tylko poziomu doświadczenia (levela)...

Screeny prosimy wysyłać na adres [email protected]

Życzę udanego expienia.
See Ya in tibia!

Gelt
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"

Ostatnio edytowany przez Gelt - 05-11-2009 o 23:28.
Gelt jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-11-2009, 01:34   #2
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Te awanse "powracają" już chyba od roku
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja
Regeusz jest offline  
stary 06-11-2009, 01:55   #3
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Zdajemy sobie sprawę, iż zawiedliśmy Was, ale prosimy o kolejną szansę, o danie nam kredytu zaufania
Znowu??????? /;/;/;/;/;/;

Próg na lvl wydaje się być za niski, biorąc pod uwagę to, że osoba na końcu top500 exp ma lvl 259.

btw - małe szperanko.
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=151681

Wnioski:
Minęło 9 miesięcy, a progi skopiowane żywcem. Nie wiem, nie rozumiem.

Japierdziula, nawet te marne "See Ya in tibia!" skopiowane. Wstyd, Geltuwo.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 06-11-2009 o 02:13.
Rybzor jest offline  
stary 06-11-2009, 08:24   #4
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

heh jeszcze całkiem niedawno progiem punktowym był 100lvl xD
teraz juz 300, to świadczy o poziomie tej gry ;o
Robert Lublin jest offline  
stary 06-11-2009, 08:30   #5
antropobambus
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

Troche to dziwne ze nie mozna wysyłać awansów z lvl 100. to okrągły lvl i chyba kazdy kto zaczyna grać w tibie o nim "marzy"?

apropo... screeny powinny byc od 100 lvl co 50... 100.150.200.250....etc.

to oczywiście tylko moje zdanie... nikt nie musi się pod tym podpisywać.
 
stary 06-11-2009, 09:02   #6
Inferniak2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2009
Lokacja: Europa

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Inferna
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Wymagania wyglądają następująco:

1. Screen musi zawierać napis "You advanced..." oraz pozdrowienia dla użytkowników Tibia.pl lub inny tekst świadczący o tym, że ów screen był wykonany specjalnie dla Tibia.pl napisany przez autora screena.
2. Minimalny awans na poziom co najmniej 250, na rookgaard zaś 100.
3. Minimalny awans na poziom magiczny co najmniej 83 dla magów, dla paladynów zaś 25, a dla knightów 10.
4. Minimalny awans w skillu shieldingu lub ataku co najmniej 103, zaś w dystansie 107.
5. Minimalny awans na poziom fishingu 90 lub fist fightingu 85.
6. Screen MUSI być w formacie skompresowanym *.jpg, *.jpeg.
7. Na zdjęciu nie może być widać efektów użytkowania żadnego oprogramowaniu ułatwiającego grę. Dotyczy to botów, lighthacków, wyświetlania numeru plecaka, ilości exp do kolejnego poziomu itp. Włącza się w to modyfikację plików tibia.pic i tibia.spr lub dowolnej innej ingerencji w strukturę klienta.


Gelt
Uuu wymagania są bardzo wysokie. Powinny być kolejno dla różnych typów serwerów, np. optional 250lvl, open 200lvl, hardcore 150lvl. Podobnie powinno być z innymi kategoriami. Bo kto wbije 80 mlvl na Dolerze/Infernie?? Obecnie najwyższe to kolejno 79 (lvl 187 blisko, ale jeszcze nie) i 74 (lvl 165). Domyślam się, że wymagania te tworzyła osoba, która nie uwzględniła tych serwerów. Nie mówie, że jest to dyskryminacja, ale mocne poniżenie.
Inferniak2 jest offline  
stary 06-11-2009, 14:04   #7
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Znowu??????? /;/;/;/;/;/;

Próg na lvl wydaje się być za niski, biorąc pod uwagę to, że osoba na końcu top500 exp ma lvl 259.

btw - małe szperanko.
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=151681

Wnioski:
Minęło 9 miesięcy, a progi skopiowane żywcem. Nie wiem, nie rozumiem.

Japierdziula, nawet te marne "See Ya in tibia!" skopiowane. Wstyd, Geltuwo.
Tak znowu. Objęła to wtedy osoba nie do końca odpowiedzialna.

Tak, skopiowane bo uważałem to za dobre Jedyne do czego możesz się przyczepić to lvl. Bo skille specjalnie się przez te 9 miesięcy nie zmieniły.

@Inferniak2
Całkiem niezły pomysł. Pomysle nad tym poważnie, skonsutluje się z paroma osobami Piszcie swoje propozycje.
Nie chce teraz 10x zmieniać tych zasad więc na dzień dzisiejszy, do najbliższego news'a obowiązują te. Kto się załapie to się załapie. A kto nie, to może uda mu sie przy następnym newsie
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 06-11-2009, 14:46   #8
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Tak, skopiowane bo uważałem to za dobre Jedyne do czego możesz się przyczepić to lvl. Bo skille specjalnie się przez te 9 miesięcy nie zmieniły.
Zwrócić uwagę*, chciałeś napisać. No i nie rozumiem, dlaczego nie miałbym prawa zwrócić uwagi również w innej materii. W ogóle to niczego nie rozumiem, jeżeli chodzi o ten "powrót" awansów. Kompletna amatorszczyzna!

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 06-11-2009 o 14:48.
Rybzor jest offline  
stary 07-11-2009, 13:04   #9
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Nie dziwi mnie, iż wiele do Ciebie nie dociera Stary już jesteś, popełniasz błędy(!).
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 08-11-2009, 20:38   #10
corpo12
Użytkownik forum
 
corpo12's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2009

Posty: 5
Domyślny

Po długiej przerwie gry w tibie, znów zacząłem w nią grać i gdy czytałem te podpunkty dotyczące wysyłania ss do tibia.pl było coś wspomniane o, że screen nie może zawierać tych oprogramowań i było coś tam o numerach plecaków. Chciałbym abyście mi wytłumaczyli o co z tym chodzi ? Jestem bardzo ciekaw
corpo12 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:06.


Powered by vBulletin 3