Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-11-2009, 00:21   #1221
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Haha, chciałbym zobaczyć ~30 osób śpiewających modlitwy tibijskie z rękami ułożonymi w "T". Mnie to śmieszy : < Taczka też, dobrze taką brechte sobie zrobić.

@topic

Dwója z wypracowania z polaka. Jedna z 6 w klasie, do tego dochodzi 3 kumpeli i reszta kołów. Human, sie wie
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2009, 15:06   #1222
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

no dzisiaj to już ostra jazda , podpisywali się na sprawdzianie

Tibijczyk Maciej...
Tibijczyk Michal...

w odpowiedziach itp. co 3 słowo było tibia , na przerwach z kompa leciała piosenka "Tibian" ;D ogólnie rox...


Ale i tak najlepsze było jak na gegrze dyro zapytał kolesia o definicje "co to są odpady" a on "definicja odpadów to zużyta benzyna" ;D ahhahaha
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 15:14   #1223
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Numer z taczką faktycznie mógłby być śmieszny.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 15:24   #1224
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Podbijam, taczka akurat bkowa.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 15:35   #1225
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

oby kolega nie skasował filmiku i żeby kabel znalazł , i jak będzie na youtube to wam wyśle...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 15:44   #1226
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Mnie najbardziej przeraża to, iż Ty naprawde wierzysz, ze to śmieszne..: x

*ściana*
A mnie najbardziej przeraża twoja apodyktyczność i święte przekonanie, że śmieszne jest jedynie to, z czego raczysz zaśmiać się ty.

Swoją drogą, wklejałeś foty jakiejś foki i twierdziłeś, że to ty, notorycznie podawałeś się za babę i robiłeś z siebie idiotę, a teraz, królu złoty, wytykasz podobne zachowania innym?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 16:33   #1227
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Mnie najbardziej przeraża to, iż Ty naprawde wierzysz, ze to śmieszne..: x

*ściana*

hahah , dziś kolega powiedział ze liczba PI to 3,10 hhahahahah a później policzył ze -5² + 6 * 3 = 25 + 18 = 42 ahhaha pomylił się bo powinno być 43 bauhahahahahah





ciebie pewnie śmieszą takie rzeczy ;p
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 16:58   #1228
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ciebie pewnie śmieszą takie rzeczy ;p
W dupie byłeś, gówno widziałeś, nic o nim nie wiesz. Za to o tobie wiemy aż nad to.

Cóż, mnie wcale taczka nie śmieszy, może dlatego, że jest masa innych śmiesznych i normalnych rzeczy? Jak za jakieś 20 lat sobie to przypomnisz, to zdasz sobie sprawę jakim idiotą byłeś.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 16:59   #1229
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

@Tibijczyk_Albert.7
Dawaj ten filmik,

Następnym razem zamiast słowa "temat" na tablicy napisz "TIBIA", zamiast Lekcjua, to Lekcja Gry W Tibia itp


@Ten co obrażał per Gelta
MOŻE ZROBIŁ SOBIE OPERACJE ZMIANY PŁCI ???

@Topic
Nudnaszkoła.pl

Chciałbym być już w 6 klasie

@Offtopic
LUbię grać w tibie!!!
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 17:05   #1230
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

To za dwadzieścia lat stwierdzi, że był głupi, ale będzie się z tego śmiał.

Kurde, religia tibijska faktycznie mnie nie śmieszy. Pewnie dlatego, że przy takich rzeczach trzeba być. W końcu najśmieszniejsze są reakcje ludzi.

Jakby nie patrzeć, niektórzy tu straszliwie spinają poślady. Na co dzień też tak wszystko atakujecie?

Edyta: Pierwsza czwóra z matmy w tym roku... Je : D
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 18-11-2009 o 17:06.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 17:13   #1231
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
A mnie najbardziej przeraża twoja apodyktyczność i święte przekonanie, że śmieszne jest jedynie to, z czego raczysz zaśmiać się ty.
To nie jest kwestia standardów poczucia humoru (które dla każdego są inne), tylko usilnych prób ich naginania, tak, żeby podpiąć pod nie własną głupotę i chęć zaistnienia w Internecie.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 18-11-2009 o 17:24.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 17:15   #1232
nie_slucham_ludzi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Jak za jakieś 20 lat sobie to przypomnisz, to zdasz sobie sprawę jakim idiotą byłeś.
Jak za jakieś 20 lat przypomnisz sobie pomysły Albertusa, to żal Ci będzie że już w wieku 17stu lat zachowywałeś się jak zrzędliwy emeryt
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 18:20   #1233
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nie_slucham_ludzi Pokaż post
Jak za jakieś 20 lat przypomnisz sobie pomysły Albertusa, to żal Ci będzie że już w wieku 17stu lat zachowywałeś się jak zrzędliwy emeryt
Prędzej będzie mi żal tego, że będę mieszkał z takimi ludźmi, którzy z Polski robią wieś. Zresztą wierzyć mi się nie chce, że takie "akcje" oni tam robią, i żadnych konsekwencji nie ma. Chciałbym, żeby odwiedził ich ktoś z oświaty, zamknęliby w końcu tą imitację szkoły.

A śmiać się potrafię, oj wierzcie mi. Dziwnym trafem codziennie trafia się dużo rzeczy śmiesznych w normalnym tego słowa znaczeniu (jak ktoś chce przykładów to priv zaprasza). W taczce na lekcję? Niedorozwój umysłowy, czy co to?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 18:44   #1234
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytrynowy, widac, ze masz ogromne kompleksy, ale naprawde nie musisz z tego powodu zrzedzic na forum.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 18:48   #1235
nie_slucham_ludzi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Zresztą wierzyć mi się nie chce, że takie "akcje" oni tam robią, i żadnych konsekwencji nie ma.
Przecież to są jeszcze normalne akcje ;o
Nie chciał bys wiedzieć co się działo w moim gimnazjum(które swowja drogą zajmowało porządną pozycje w rankingach)
Cytuj:
Dziwnym trafem codziennie trafia się dużo rzeczy śmiesznych w normalnym tego słowa znaczeniu
Nie mam czegoś takiego jak "normalne poczucie humoru", mnie śmieszy wbijanie taczką na lekcje, Ciebie dzielenie przez 0
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 18:51   #1236
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Prędzej będzie mi żal tego, że będę mieszkał z takimi ludźmi, którzy z Polski robią wieś. Zresztą wierzyć mi się nie chce, że takie "akcje" oni tam robią, i żadnych konsekwencji nie ma. Chciałbym, żeby odwiedził ich ktoś z oświaty, zamknęliby w końcu tą imitację szkoły.
Tą imitację tę. Primo.

A primo ultimo - gorsze i trochę mniej gorsze rzeczy dzieją się w każdej szkole. Po jednej lekcji w mojej klasie stwierdziłbyś, że to klasa niedorozwiniętych przedszkolaków, których ciała zbyt szybko urosły.

Cytuj:
A śmiać się potrafię, oj wierzcie mi. Dziwnym trafem codziennie trafia się dużo rzeczy śmiesznych w normalnym tego słowa znaczeniu (jak ktoś chce przykładów to priv zaprasza). W taczce na lekcję? Niedorozwój umysłowy, czy co to?
C'mon, daj tę jedną, śmieszną sytuację w twoim małym, idealnym świecie pełnym geniuszów.

Wjechanie taczką na lekcję jest śmieszne, tak samo jak śmieszne jest zdjęcie majtek i machanie penisem, tak samo jak śmieszne jest puszczenie bąka na lekcji (ftw), tak samo jak śmieszne jest obserwowanie tego, jak kolega wpada do rzeki, bo walił nogą w lód.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 19:14   #1237
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Cytrynowy, widac, ze masz ogromne kompleksy, ale naprawde nie musisz z tego powodu zrzedzic na forum.
A znasz inne sposoby leczenia kompleksów? Bo ja tylko ten

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nie_slucham_ludzi Pokaż post
Nie mam czegoś takiego jak "normalne poczucie humoru", mnie śmieszy wbijanie taczką na lekcje, Ciebie dzielenie przez 0
A skąd ty możesz wiedzieć, co mnie śmieszy. Daruj sobie tą (tę? w/e) kpinę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
A primo ultimo - gorsze i trochę mniej gorsze rzeczy dzieją się w każdej szkole. Po jednej lekcji w mojej klasie stwierdziłbyś, że to klasa niedorozwiniętych przedszkolaków, których ciała zbyt szybko urosły.
Może tak, a może nie, skąd wiesz? To było primo. A primo ultimo, jeśli u innych dzieją się gorsze rzeczy, to mają na tyle rozwinięty mózg żeby wpaść na to, że to nie jest powód do dumy.

Cytuj:
C'mon, daj tę jedną, śmieszną sytuację w twoim małym, idealnym świecie pełnym geniuszów.
Miałem zamiar, aż do tego "małym, idealnym świecie pełnym geniuszów". Jeśli czujesz się lepiej używając takich określeń, proszę bardzo. A jak będziesz chciał pogadać na poważnie, to mów.

Cytuj:
Wjechanie taczką na lekcję jest śmieszne, tak samo jak śmieszne jest zdjęcie majtek i machanie penisem, tak samo jak śmieszne jest puszczenie bąka na lekcji (ftw), tak samo jak śmieszne jest obserwowanie tego, jak kolega wpada do rzeki, bo walił nogą w lód.
Zrób to samo w banku albo na komisariacie. Toż to też instytucje państwowe. Tylko który kumpel by was tam zobaczył, prawda (taka jest właśnie różnica. Wy musicie udowadniać coraz to nowymi głupotami jacy to fajni nie jesteście. W moim otoczeniu nikt niczego udowadniać nie musi)?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 19:16   #1238
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ahahah ;D no my kiedyś mieliśmy taka sytuacje , kolega pijany łaził po lodzie i kozaczył i tupną i się wwalił ;D tyle ze zaczął panikować i biec ; a był na głębokości do pasa ;D na początku się śmieliśmy ale po chwili podeszliśmy mu pomoc gdy zobaczyliśmy ze panikuje.


A co do tego filmiku to odrazu wstawię , tylko muszę go jakoś dostać , kolega ma nagrane ale nie ma kabla i rzadko chodzi do szkoły , ale jak będzie to poproszę żeby komuś przesłał co ma kabel.


PS. my ta taczka rok temu jeździliśmy po rondzie (centrum) na przerwie , wokoło chodziły tłumy ludzi , jeździły samochody ;D i byliśmy tylko we 2 , wiec nic nikomu nie udowadnialiśmy , robiliśmy coś żeby się pośmiać.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 18-11-2009 o 19:18.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 19:28   #1239
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Może tak, a może nie, skąd wiesz? To było primo. A primo ultimo, jeśli u innych dzieją się gorsze rzeczy, to mają na tyle rozwinięty mózg żeby wpaść na to, że to nie jest powód do dumy.
Bo znam swoją klasę i słyszę komentarze nauczycieli.
I my nie jesteśmy z tego dumni, bo i po co? My się z tego po prostu śmiejemy. Bo to jest śmieszne.


Cytuj:
Miałem zamiar, aż do tego "małym, idealnym świecie pełnym geniuszów". Jeśli czujesz się lepiej używając takich określeń, proszę bardzo. A jak będziesz chciał pogadać na poważnie, to mów.
Innymi słowy na stronie www.smiesznesytuacje.pl nie znalazłeś jeszcze czegoś, co by zaspokoiło twoje wygórowane poczucie humoru, więc grasz na czas. No więc ok, msg jak już coś znajdziesz.


Cytuj:
Zrób to samo w banku albo na komisariacie. Toż to też instytucje państwowe. Tylko który kumpel by was tam zobaczył, prawda (taka jest właśnie różnica. Wy musicie udowadniać coraz to nowymi głupotami jacy to fajni nie jesteście. W moim otoczeniu nikt niczego udowadniać nie musi)?
Ale ty jesteś tępy.
Robienie takich rzeczy w miejscu, w którym nie ma znajomych, ma taki sam sens, jak mówienie kawałów na głos w pustym pomieszczeniu.
My nie musimy niczego udowadniać. My to po prostu robimy, bo to jest śmieszne i chcemy się pośmiać.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 19:34   #1240
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
My nie musimy niczego udowadniać. My to po prostu robimy, bo to jest śmieszne i chcemy się pośmiać.
ja bym to dodał na jakas stronke z cytatami , trafione w 10
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:10.


Powered by vBulletin 3