Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-11-2009, 23:42   #1261
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
hah , i tak nikt nie przebije czasów podstawówki...

Kolega zrobił samolocik i se rzucał po klasie i nagle rzucił w tablice ; baba się do nas odwróciła i tak wszyscy się na niego patrzą a on leci , leci i dla baby prosto za bluzkę w dekolt , nie było w tym nic śmiesznego gdyby nie to ze baba się rozdarła i kazała mu wyciągać ;D i on taki niski był ze musiał stanąć na krześle żeby wsadzić jej rękę w cyckonosz i wyjąc ;D wtedy to był śmiech na maxa.
I nagle zadzwonił budzik, sen się skończył, a ty wstałeś i poszedłeś do szkoły?
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2009, 23:59   #1262
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Blablabla. Taki sam swiat. Cala 3 klase lo przemieszkalem w akademiku wiec wiem.
Pogodzcie sie z tym, ze takze ludzie inteligentni lubia zrobic czasem cos glupiego i smiesznego, a ty i cytrynowy jestescie po prostu zrzedliwi i sztywni.
No wybacz, ale imo gimnazjum czy nawet sam początek lo, to nie jest to samo co studia oO Wiele się zmienia w przeciągu tych 3-4 lat.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 00:15   #1263
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rater Pokaż post
No wybacz, ale imo gimnazjum czy nawet sam początek lo, to nie jest to samo co studia oO Wiele się zmienia w przeciągu tych 3-4 lat.
Czyli jak glupi zart robi czlowiek z zawodowki to jest plebsem i idiota, ale jak student robi to samo lub cos jeszcze glupszego to juz jest fajne?
Skonczcie juz.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 00:32   #1264
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Czyli jak glupi zart robi czlowiek z zawodowki to jest plebsem i idiota, ale jak student robi to samo lub cos jeszcze glupszego to juz jest fajne?
Skonczcie juz.
To, że niektórzy studenci mają poczucie humoru jak ludzie z wczesnych lat gimnazjum (a dawniejszej podstawówki), nie znaczy, że ich żarty są w dobrym tonie. Znam ludzi, którzy ogólnie zatrzymali się w rozwoju intelektualnym i emocjonalnym pod koniec podstawówki.

@down
Tak, zgadzamy się

Ostatnio edytowany przez Litawor - 19-11-2009 o 01:14.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 00:42   #1265
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
To, że niektórzy studenci mają poczucie humoru jak ludzie z wczesnych lat gimnazjum (a dawniejszej podstawówki), nie znaczy, że ich żarty są w dobrym tonie. Znam ludzi, którzy ogólnie zatrzymali się w rozwoju intelektualnym i emocjonalnym pod koniec podstawówki.
Czyli zgadzamy sie. Glupie zarty nie sa domena ludzi, ktorych ambicje koncza sie na zawodowce.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 05:55   #1266
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
I nagle zadzwonił budzik, sen się skończył, a ty wstałeś i poszedłeś do szkoły?
gdybyś w szkole podstawowej skupiał się na żartach itp. to byś wiedział ze istnieje coś innego niż liczba PI i części zdania.

według mnie , z poczucia humoru się nie wyrasta , po prostu się ono zmienia.

w podstawówce czy gimnazjum próbuje się zrobić jaja chamstwem , w szkole średniej już mało kogo chamstwo rozśmieszy wiec tu się robi inne żarty często z podtekstem seksualnym itp. na studiach pewnie są inne żarty a w dorosłym życiu jeszcze inne...

a jak ktoś był sztywny to w większości przypadków taki zostanie nawet na studiach , a jak ktoś był jajcarzem od małego to wiadomo ze nim zostanie a zmieni się tylko forma jego żartów.


pewnie każdy oglądał American Pie , i mi się podoba życie Stiflera. Znają go ludzie , lubi porobić jaja i jest dusza towarzystwa. Ja staram się być chociaż trochę podobny do niego - wszędzie być , wszędzie dolecieć , porobić jakieś jaja itp. , no może tylko oprócz sexu bo tu to mu do piet nie dorastam , chociaż ze prawiczkiem nie jestem to moje doświadczenie nadal jest małe
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 14:53   #1267
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
według mnie , z poczucia humoru się nie wyrasta , po prostu się ono zmienia.

w podstawówce czy gimnazjum próbuje się zrobić jaja chamstwem , w szkole średniej już mało kogo chamstwo rozśmieszy wiec tu się robi inne żarty często z podtekstem seksualnym itp. na studiach pewnie są inne żarty a w dorosłym życiu jeszcze inne...

a jak ktoś był sztywny to w większości przypadków taki zostanie nawet na studiach , a jak ktoś był jajcarzem od małego to wiadomo ze nim zostanie a zmieni się tylko forma jego żartów.
troche bladzisz bo stary dziadek moze posiadac poczucie humoru ktorego rozsmieszaja smieszne rzeczy na poziomie gimnazjalnym (wez tez pod uwagle kobiete a mezczyzne , tutaj napewno masz roznice) dziekuje
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 15:46   #1268
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@up
'Nic tak nie odmładza jak śmiech z kretyńskiego dowcipu'. : P

@Albertus
Stiflera nikt nie lubił.

: ' <

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 19-11-2009 o 15:52.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 16:15   #1269
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
a ty i cytrynowy jestescie po prostu zrzedliwi i sztywni.
Cytuj:
Skonczcie juz.
Żałosne. W takim razie pogódź się z tym, że jesteś upośledzony umysłowo i bili cię w domu. Widzisz, to zdanie ma taki sam sens jak twoje (czyli, że mnie nie znasz, a na siłę próbujesz dojebać swoje pojazdy. Nie uważasz, że gdybym był "zrzędliwy i sztywny" to czytałbym książki a nie siedział na forum tibia.pl? Pomyśl czasem, że po drugiej stronie kabla też jest jakiś człowiek, i albo prowadzimy kulturalną rozmowę, albo idź się upij z kumplami i przyjdź tak do szkoły. Na pewno byłoby zabawnie).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Czyli jak glupi zart robi czlowiek z zawodowki to jest plebsem i idiota, ale jak student robi to samo lub cos jeszcze glupszego to juz jest fajne?
Wyobrażasz sobie studenta wjeżdżającego na wykłady w taczce? Albo krzyczącego "TIBIA!" jak opętany? Może zastanów się, co mówisz. Głupi to pojęcie względne, jest sporo głupich żartów, które jednocześnie nie są idiotyczne.

A co do tego, że mi się nie podoba. Wierzcie mi lub nie, ale z perspektywy trzeciej osoby to wygląda zupełnie inaczej. Myślicie że każdemu z waszej klasy podoba się, jak namalujecie penisa na tablicy? Żebyście się nie zdziwili. A jak chcecie się dalej poniżać, proszę bardzo, ja niestety mierzę wyżej niż występy w cyrku, żeby ludzie mogli sobie na mnie popatrzeć i się pośmiać.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 16:24   #1270
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

"O waszej kulturze to się może wypowiedzieć Pani D... Któryś z was powiedział jej 18 razy 'dzień dobry' jednego dnia"

Krwawa Vendetta, za to, jak po zastępstwie baba poleciała z ryjem do wychowawczyni, że ktoś tam jej 'dzień dobry' nie powiedział. Teraz jej mówimy głośno, wyraźne, grupowo i... Często. Ale się pięknie w*****a ; D.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 16:32   #1271
nie_slucham_ludzi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A co do tego, że mi się nie podoba. Wierzcie mi lub nie, ale z perspektywy trzeciej osoby to wygląda zupełnie inaczej. Myślicie że każdemu z waszej klasy podoba się, jak namalujecie penisa na tablicy? Żebyście się nie zdziwili.
Jak chociaż jedną osobę to rozśmieszy to żarty udany
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 16:39   #1272
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nie_slucham_ludzi Pokaż post
Jak chociaż jedną osobę to rozśmieszy to żarty udany
Nie powiedziałbym. Wyobraź sobie sytuację, że robisz to, jedną osobę to rozśmieszyło, a 28 patrzy na ciebie jak na idiotę. Nie wiem czy miło by było.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 16:56   #1273
Leczekompleksy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie powiedziałbym. Wyobraź sobie sytuację, że robisz to, jedną osobę to rozśmieszyło, a 28 patrzy na ciebie jak na idiotę. Nie wiem czy miło by było.
Na tym polega brak kompleksów, że masz gdzieś co o tobie pomyślą. Mam wrażenie, może się mylę- że czasem boisz się czegoś zrobić, powiedzieć, ubrać, bo zastanawiasz się co o tobie pomyślą. To że dla ciebie ktoś jest idiotą w ogóle tej osoby nie rani, ya rly.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 17:00   #1274
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leczekompleksy Pokaż post
Mam wrażenie, może się mylę- że czasem boisz się czegoś zrobić, powiedzieć, ubrać, bo zastanawiasz się co o tobie pomyślą.
Nie mylisz się, powiem więcej - jestem strasznie zakompleksiony. Zdarza się.

Cytuj:
To że dla ciebie ktoś jest idiotą w ogóle tej osoby nie rani, ya rly.
Kiedy byłem w 1 kl LO, pewien gość z innej 1szej kl przyniósł na godź wych butelkę wódki, żeby pokazać, jaki to on nie fajny. Tydzień później nie chodził już do naszej szkoły. I to nie dlatego, że go wywalili (mieli wtedy zastępstwo, a raczej wolną lekcję więc nauczyciela nie było), po prostu sam zmienił szkołę, bo przez to nie miał ŻADNYCH kolegów w szkole (to był początek roku szkolnego). Może głupi przykład, ale pokazuje, jak niektóre rzeczy mogą przynieść konsekwencje.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 18:17   #1275
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Przez butelkę wódki nikt go nie lubił?

Lmao.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 18:40   #1276
nie_slucham_ludzi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie powiedziałbym. Wyobraź sobie sytuację, że robisz to, jedną osobę to rozśmieszyło, a 28 patrzy na ciebie jak na idiotę. Nie wiem czy miło by było.
Ja nie słucham ludzi
Nigdy nie da się wszystkim dogodzić, jeśli mogę pożartować z jednym kumplem, to oleję resztę klasy, no chyba że z kimś bym był w dobrych stosunkach, ale wtedy taki ktoś nie patrzył by jak na idiotę tylko jak na pociesznego debila
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 18:47   #1277
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Kiedy byłem w 1 kl LO, pewien gość z innej 1szej kl przyniósł na godź wych butelkę wódki, żeby pokazać, jaki to on nie fajny. Tydzień później nie chodził już do naszej szkoły. I to nie dlatego, że go wywalili (mieli wtedy zastępstwo, a raczej wolną lekcję więc nauczyciela nie było), po prostu sam zmienił szkołę, bo przez to nie miał ŻADNYCH kolegów w szkole (to był początek roku szkolnego). Może głupi przykład, ale pokazuje, jak niektóre rzeczy mogą przynieść konsekwencje.
Nie miał ŻADNYCH kolegów? To chyba się flachą nie podzielił. : d
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 18:49   #1278
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytrynowy pewnie też nie zna tej frajdy płynącej z zabawy domofonami.

- Dzień dobry, my w sprawie tych liści
- Jakich liści?
- Co się nimi dupę czyści!
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 18:59   #1279
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
gdybyś w szkole podstawowej skupiał się na żartach itp. to byś wiedział ze istnieje coś innego niż liczba PI i części zdania.
nie chodziło mu o to, że robiliście sobie jaja na lekcji, tylko o to, że kolega trafił nauczycielce w dekolt a ona kazała mu w cycach grzebać
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
w szkole średniej już mało kogo chamstwo rozśmieszy wiec tu się robi inne żarty często z podtekstem seksualnym itp.
czyli jak np ktoś powie 'kondom', to cała klasa ryczy?
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2009, 19:04   #1280
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Nie miał ŻADNYCH kolegów? To chyba się flachą nie podzielił. : d
no tez tak myślę...

U nas w szkole często się coś rozpija , ogólnie to obok szkoły siedzą i browarki sączą , a jak maja coś mocniejszego to raczej w butelkach plastikowych

A to ze nie polubiliście go to :

a) był konfidentem lub innym frajerem.
b) nie podzielił się flaszka.

Bo NORMALNI ludzie nie zachowują się tak jak wy... kurde chłopak z flaszka przychodzi a nikt go nie lubi ;D przecież to jest szokujące , rozumiem gdyby był idiota z charakteru , ale jeżeli to normalny fajny chlopak i jeszcze flaszkę przyniósł to ja bym się z nim zakumulować.


u nas gdyby jakiś nowy doszedł i przyniósł wódeczkę od razu wśród całej klasy zyskał by dużo i by było wiadomo ze to swój chłop.... Chyba ze wspaniałym powitaniem próbowałby przykryć swoje wady które dyskwalifikowały by go jako kumpla , wtedy nie zyska nic a straci 13 zl na wódeczkę.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
nie chodziło mu o to, że robiliście sobie jaja na lekcji, tylko o to, że kolega trafił nauczycielce w dekolt a ona kazała mu w cycach grzebać


czyli jak np ktoś powie 'kondom', to cała klasa ryczy?

nie grzebać tylko wyciagnac ;D

nie no bez przesady , ale gdy w odpowiednim momencie się takie słowo wykorzysta wtedy już będzie śmieszne... bo samo powiedzenie tak bez tematu nie jest niczym śmiesznym...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 19-11-2009 o 19:07.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:59.


Powered by vBulletin 3