Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-07-2006, 01:34   #781
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Golbud
Ja Wiem Jak Sie Tam Dostac Ale Raz Juz Napisalem I Prawie Za To Bana Dostalem Niewiem Czemu Wiec Bede Pisal Na Priva Jak Ktos Chce
PW. Napisz mi jak się tam dostać tak dokładnie jak umiesz. Tylko, panie Aviator (LOOOOOL!), zachowaj reguły ortografii i interpunkcji.
@down
Wiem, posta czytałem. W dodatku wcale nie był jego.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)

Ostatnio edytowany przez Dark Alphadron - 09-07-2006 o 01:43.
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2006, 01:42   #782
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Tak jasne. Skopiuje ze swojego posta, który napisał w pewnym temacie i powie wam, że trzeba przekopać kopalnie na terienie dla PACC, zdobyć jakiegoś RED KEY'a blebleble. Nie zmyślajcie, że wiecie jak się dostać do Mino Maga lub Ghoula bo to jest bez sensu. Wiesz jak się dostać a nie robisz tego. Logika, logika i jeszcze raz logika.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 11:37   #783
Rychus
Użytkownik forum
 
Rychus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 28
Skille: 16/21
Poziom mag.: 27
Rychus ma numer GG 2469261
Domyślny

Ehh przeczytalem wszystkie strony tego tematu OD POCZATKU i musze powiedziec, ze wiekszosc to bezsensowna klutnia. Tak na prawde to pracuje tu jedynie Stonoga (teraz Tom the Tanner) Kszaq (czy jakos tak ^^), Prodigy i moze jeszcze z 3 osoby, ktorych nickow juz zapomnialem za co przepraszam Z tego co widze to mamy okolo 50 - 60% zagadki rozwiazane. Bardzo duzo wniosla ta cala opowiesc o tej dziewczynce na K, z imieniem tak wymyslnym, ze zapamietalem jedynie pierwsza litere ^^ Widze jednak, ze sprawa moze obejmowac nietylko rook, ale i main. Postaram sie przeczytac WSZYSTKIE dostepne ksiazki w Ab'D jako ze obecnie robie runki i nie mam nic innego do roboty Wiele osob mowi, ze quest zostal zamkniety ja jednak w to nie wierze i mam nadzieje ze w koncu uda sie wam cos zdzialac Mam jedna prosbe. Zdecydujcie sie w koncu na jakim swiecie robimy ta expedycje, to wtedy stworze rookstayera i pomoge. Pomyslalem sobie, ze skoro osoba, ktora napotkala ta dziewczynka na K, wyszla ze swiatla to moze byl to ktorys z bogow (taka teoria juz sie tu pojawila), lub Wyrocznia, ktora moze miec cos wspolnego z roznej masci bogami (tez ktos wspomnial), a ja pomyslalem, ze moze to ktoras z innych osob wladajacych magia, lub posiadajacych jakies zdolnosci telepatyczne, a zaliczalbym tu CipFrienda i Hyiacynta, ale to tylko taka moja hipoteza i wcale nie musi sie sprawdzic Z tego co widze, to cialo wolfa moze byc kluczem do zagadki. Zauwazylem, ze chcecie szukac jakiejs osoby na PACC area, ale... martwe zwierzatka skupuje nie kto inny tylko Tom the Tanner, wiec moze jemu opchnac tego wolfa i zobaczyc co sie stanie (nie wiem czy juz ktos tego nie wymyslil, bo mozliwe ze gdzies mi umknela i jesli tak to sry). Jak narazie tyle ode mnie
Pozdrawiam.
Rychus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 11:40   #784
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

Wolfa nie da sie opchnąć Tomowi, bo mówi, że jest nie świeży. a jeśli chodzi o świat to zapraszamy na Azure do Rook Balanced
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 12:03   #785
Rychus
Użytkownik forum
 
Rychus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 28
Skille: 16/21
Poziom mag.: 27
Rychus ma numer GG 2469261
Domyślny

Ok zarejestrowalem sie na Azurze Moj nick to Rychus the Rookstayer. Napisz prv w grze plz
Rychus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 12:25   #786
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Qba
Na tabliczce jest napisane, ze tylko pokorny moze zdobyc SoF, wiec trzeba pokornie isc na maina jak kaza Cipy i zdobedziesz spike'a
Dokładnie! Jedyne 400-500 gp. A ile każdy z was stracił już na life fluidy itp?
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???


Ostatnio edytowany przez tomektrz - 09-07-2006 o 12:27.
tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 14:02   #787
Glowa14
Użytkownik Forum
 
Glowa14's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Ustron,

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Lotus
Świat: Rubera
Poziom: 75
Skille: 85/84
Poziom mag.: 6
Glowa14 ma numer GG 2433805
Domyślny

z tym wilkiem to juz chyba wszystkiego z kumplem probowalismy i nic .

a to co powiedzial Knightmare zapytany czy jest mozliwosc zdobycia Sof'a :

There are so many secrets hidden in my areas that never ever where found, only the obvious things seems to attract peoples attention and possibly distract it from other things that would be too obvious else ;o)

__________________
A to moj idol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Red Kliff
ja mam spike sworda ale nie powiem jak go zdobyc (qs)
@up
Sunrise nie ma spike sworda wiec nie walcie bzdur, spike sworda mam JA ale nie powiem jak go zdobyc bo qs no chyba ze mi modek pozwoli (ewentualnie moge na pw - msg me fast PLAX)
Glowa14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 14:25   #788
Poborca_Podatkowy
Użytkownik Forum
 
Poborca_Podatkowy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 161
Żarówka

Ej, a próbował ktoś tego wilka gdzieś położyć? Tak jak w queście na Bright Sworda. Nie wiem czemu, ale od razu nasunęły się mi 2 myśli:
- pokazać lub spróbować sprzedać do Blind Orcowi,
- położyć go nad sklep Toma, np. przy tych kratach.
Nie mam pacc, więc tego nie sprawdze
@edit
I jeszcze jedno:może do Toma trzeba powiedzieć np. I have orc wofl, skeleton wolf, wolf skeleton lub coś w tym stylu? Bo to nie jest w zwykły wolf i na pewno nie da się opylić go w zwykły sposób
@edit 2 down
Faktycznie, srry, zapomniałem gdzie on jest. Byłem obok Wasp tower i tam był krąg, ale dead wolfa nie znalazłem (ktoś go chyba zabrał) i chociaż już tam byłem kilka razy, pomyślałem że jest na terenie dla pacc (mój kolega miał pacc, 1 raz zobaczyłem ten krąg u niego) i stąd ta pomyłka

Ostatnio edytowany przez Poborca_Podatkowy - 09-07-2006 o 21:10.
Poborca_Podatkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 14:41   #789
Olitar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2006

Posty: 22
Domyślny

Poborca a na huj ci pacc?? Przeciez Tom, Slepy Orc jak i Tom sa w strefie dla facc
Olitar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 14:55   #790
Klusus91-plock
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ehhh

Alex del piero ja bylem przy tym jak sie robila gildia rook balaned tylko ze teraz mam bana na tym koncie (do jutro!!) Jedna rzzecz rozkiminilem tylko nie wiem jak jest ta gora wapsów to po >> jest taki malutki bialty kwadracik wydaje mi sie ze mozna tam wolfa połozyc ale nie wieczy co to tam wagule jest! ja mam 4 lvl tam pamieta m ze trzeba bylo miec (zółte wlosy niebieski tółów i jakie sie cchailo buty :> dacie invite do gildi? moze cos pomoge ;D.Jutro konczy mi sie ban o 14 to sie logne i zagadam do was POZDRO RB!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 15:14   #791
Pan Qba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2006
Lokacja: Daleko stąd

Posty: 23
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 24
Skille: 15/21
Poziom mag.: 22
Domyślny

Dzis jakis noobek mi tlumaczyl, ze aby dostac sie do sof, nalezy znalezc miotle i poleciec na wysepke xDDDDDDD
__________________

Pan Qba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 17:17   #792
Yambler
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

[quote=Tomi'RookStayer]Witam jestem rookstayerem pewnie jak wiele z was i rowniesz interesoje mnie tajemnice Sof'a , przez dlugi czas sledze wasze forum i uwazam ze jestesci bardzo blisko cele ale nie pisze taego posta zeby was pochwalic ;P ale dlatego ze wpadlem na pewnien pomsul sodze ze jezeli no oklo SS so kamienie i nie mozomy przez nie przejsc to moze w czasie gdy ognie naokolo niego jak i zaruwano ognie na tych z wlokach na pacc area sie zmiejszajo to wlasnie w tym czasie SS sie teleportuje do jakiegos miejsca np: Do pokojo z MM. Wiem ze to jest troche nienajlepszy pomusl ale sodze ze jezeli chcemy ten sword kiedys zdobyc powinismy probowac wszytkiego. -PoZdRo-

O i jeszcze jedno sodze ze te plagi z eratami tp tez nie przypadek uwazam ze wlasnie jest to znak ze w tym czasie Sof zostal "teleportniety" do miesca na ktorym na nas czeka ;P bo bowiedzcie mi czy koles ktory chce zdobyc sword bedzie czekam przy wyspie i patrzyl kiedy sword zniknie :/ nie sodze ale so to tylko moje przypuszczenie wiec prosze was o skomentowania mojej wypowiedzie nie wazne co o niej myslicie

to pisze yambler :

pierwszy raz kozystam z tego forum i mam pomysł
moim zdaniem najbardziej zaangażowani sa w tej sprawie hiacynth semur cz4e jakis tak i ze wlasciwym tropem jest znikanie ss mysle ze wlasnei gdy ss znika rozpoczyna sie plaga ratów po co?? zeby hiacynth który o wszystkim wie nie ukradl go na spule z semurem któru nic nie wie ale ma kase i skupuje zmarłe szczury ale zwykle gdy plaga sie konczy ss wraca na swoje miejsce mysle tez ze ten mpc co boi sie królikuw na mainie jest intrygujacy stanol dokladnie pod cavem z zajacami i az prosi sie zeby mu je zrulowac prubowaliscie juz? a moze jeden z tych królików to ten pierwszy mpc ?? kolega mi mówil ze na hibernie 30 rookslayer ma spikesworda kolega ma 74 msa to raczej nei klamie jutro dowiem sie nika tego rokstayera i napisze moze ktos go wypyta i uda sie zdobyc legendarny miecz??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 17:45   #793
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

@Yambler
1. Brednie
2. Ortografia
3. "Kolega" nie ma spike sworda
4. O tym już było wiele razy
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2006, 21:19   #794
Poborca_Podatkowy
Użytkownik Forum
 
Poborca_Podatkowy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 161
Domyślny

@ 2 up
Ciekawe, bo przyjaciel znajomego kolegi kumpla mojego ciotecznego brata ze strony ojca stwierdził, że na wysepce otoczonej ogniami jest jakaś broń i związany z nią quest i po długim namyśle powiedział to innym. Oczywiście jego geniusz z niewiadomych przyczyn (NIE)wniósł dużo do sprawy. Ten gość miał nick bliźniaczo podobny do ciebie. Wiesz coś o tym?
Poborca_Podatkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 15:01   #795
Zdechly kret kanalowy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2006
Lokacja: Poland/wielkopolska/piła

Posty: 73
Stan: Na emeryturze
Imię: :)
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 000
Skille: 00/00
Poziom mag.: 00
Domyślny ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Chciałbym spokojnie oznajmic ze wiem skad sie wziool i co robi minomag w minohell oraz skad spike sword
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
W kazdym razie bylem blisko rozwiazania ale nic ale absolutnie NIC nieznalazlem, koledzy szukali nawet na Edron... Znalazlem tez cos o spike swordzie ale to zaraz na razie ocencie!

PLAGIATPLAGIATPLAGIATPLAGIATPLAGIATPLAGIATPLAGIATP LAGIATPLAGIAT


urgh..ten noob skopiowal to z jakiegos bloga na onecie....zreszta mow prawde anie ukrwywaj ze w rl jestes chlopakiem



(serio widzialem to w jakims blogu na onecie)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Clark Pokaż post
mi w pamieci utwil jeden koles ktory mowil do Toma(gosc ktory sprzedaje raty) "listen me tom i sell you rat but for 8 gp" no i oczywisice tom mowi bo to npc "sorry then not" i noob wyskakuje z tesktem "i kill you on main noob"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dregar Pokaż post
pewien Damian D. pobil Krystiana Z. za to ze zabral mu scale armor w grze tibia, jak wiadomo scale armor to jest bardzo dobra zbroja warta kilkadziesiat tysiecy zlota "gp", a zeby zdobyc te pieniadze trzeba grac 1 miesiac ...
??
Zdechly kret kanalowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 16:07   #796
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

On od początku mówił, żę jest facetem. A może to blog zrobił plagiat? Daj link do tego bloga, a nie oskarżaj bez dowodów.
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 17:05   #797
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

Ignorujmy go, zdechły kanałowy to noob.
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 18:13   #798
Yambler
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Gu Rokuguardin jego nick jak bendzie online poprosze go o screna to polak

hiberna swiat
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 21:12   #799
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Król

OK Więc przeczytałem (w 3 dni jakby to kogoś obchodziło) wszystkie 80+ postów i bardzo mnie to wszystko zaciekawiło. Ogólnie na samym początku gdy pierwszy raz zobaczyłem ss na wyspie to pomyslalem ze to tylko taki bajer, dopiero po przeczytaniu tego tematu dowiedzialem sie minomagu ghoulu itp. Chcialbym dolaczyc do rook balanced (sry jak cos przekrecilem ) Zalozylem chara na tym swiecie.

Moj nick: Spalony Omlet

@Ten gosc co przeszukal PoH i dal te screeny
na tej polce sa zdaje sie 3 czesci, trzeba kliknac na wszystkie 3 bo na kazdym moze byc co innego(sry jak mimo to znalazles tylko to)

Ogolnie gratz wszystkim za wysilek, ja tez wlaczam sie do poszukiwan


/EDIT\ Hehe na tym swiecie dzis byla wyrzynanka. Kilku gosci (najprawdopodobniej z rook balanced) stalo na wejsciu nad sklepem toma z katanami fluidami salmonami itp a nooby rzucaly tam macy zloto i co sie dalo zeby ich wpuscili nawet dyskoteka była


@topic
Wrócę do tego wilka na kamieniu. Może to mało prawdopodobne ale wolf czytane od tyłu daje nam wyraz FLOW.

flow1
przepływ, strumień, prąd; a flow of information przepływ informacji

flow2
płynąć; The river flows into the sea. Ta rzeka wpływa do morza. Tears flowed down her cheeks. Łzy spływały jej po policzkach.

Cytuj:
Po tym, jak zemdlała z wycieńczenia i płaczu

To może być po prostu szukanie za daleko od wszystkiego, ale nie wiem - Można pokombinować
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.

Ostatnio edytowany przez Wievioor - 11-07-2006 o 14:08.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 11:44   #800
THC1983
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006

Posty: 21
Domyślny

a tu prosto z tibianews zamieszczam to zdjecie bo moze nie kazdy to widział według mnie to test server albo fake


a tak pozatym to czytam codziennie te posty i nikt nie spomniał o jednej zeczy a mianowicie ze obok slepego orka jest kowadło moze slepy ork to KOWAL moze trzeba mu dac okreslona liczbe piece of iron a on na wykuje cos wzamian

Ostatnio edytowany przez THC1983 - 11-07-2006 o 12:09.
THC1983 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin 3