Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-07-2006, 16:55   #861
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

A jak jesteś taki mądry to może powiesz gdzie jest klucz do MM co? A tak przy okazji do MM nie da sie zagadać, bo to jest potwór, można go zaatakować!

@up

Byłeś szybszy z tym kluczem
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2006, 16:56   #862
Lizek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 30
Domyślny

@stonoga wojownik
sam se idz ogladac bajeczki bobasku i sie nie spamuj na forum takimi smieciami

@edit
2 osoby były szybsze ;<
Lizek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 17:10   #863
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

Przypomniał mi sie tekst, "Skorpion, który jak każde dziecko wie, należy do rodziny wężowatych". Pewnie zaraz nam powiesz, że żeby zdobyć klucz trzeba najpierw zabić, gołymi rękami minosa na górce, i sprzedać u toma, mówiąc że to wilk, a następnie zamienić otrzymaną kase, na klucz do ghula u npc Vendora tak?


PS."ja jestem na mainie i mam spike sworda poweim wam." No, na mainie ja też mam spike sworda.
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 17:27   #864
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Domyślny

Heh, pan stonoga-wojownik zarejestrował się DZISIAJ, pewnie po to żeby nas zboczyć z tropu, albo po prostu DOPIERO TERZA zaczal grac w tibie...
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 19:02   #865
Poborca_Podatkowy
Użytkownik Forum
 
Poborca_Podatkowy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 161
Domyślny

Wy też nie jesteście mądrzejsi, bo zamiast zgłosić spam gadacie z takimi noobami, nabijając ogromną ilość postów nie wnoszącą nic do sprawy (oprócz spamu) i tak powstają kolejne strony posta. Newbie nie czytają nich bo im się nie chce. Jednocześnie chcą się popisać, więc mówią np. że w mino hell jest Mino Mag nie zaglądając nawet na początek tematu. Dzięki temu ilość stron nadal rośnie. To zniechęca uczciwych i porządnych ludzi, którzy naprawdę mają coś do powiedzenia, bo ostatnio nie widzą tu nic ciekawego oprócz gówna, syfu i kłótni.
Poborca_Podatkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 22:34   #866
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nosane
PS. Co ty, Hakuoh, boxem bijesz? . A tak btw. przecież torcha można wylootować ze skeletona, a tych chyba nie za mało wokół Ciebie?
To moja postać DP 1lvl...a boxem bo to moja szkrzynka ^.^ do trzymania itemów. A nie chce mi sie ubijać tych skele przez niewiadomo ile.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez stonoga_wojownik
noobki nawet nie wiedza gdzie jest mino hell a poruszaja sprawe spike sworda o jezu!! idzcie lepiej poogladac bajeczki a nie grac w tibie!
Na drzewo!
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 02:55   #867
Matheavyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2004

Posty: 87
Matheavyk ma numer GG 9086214
Pergamin Uporzadkujmy to moze :)

Najwyzszy czas nastal na zlozenie wszsytkiego w jakotaka calosc(o ile jakiekolwiek dzialania maja jeszcze sens).

Chcialbym zamiescic wszystkie spostrzezenia, wiadomosci, teksty z tego tematu w jednym miejscu. Och.. nie chcialbym - ja juz to zrobilem

Pozwolilem sobie posegregowac wazne rzeczy na 4 dokumenty textowe i wrzucilem je na serverek.

Oto linki:
domysly.txt

genesis_sword_of_fury.txt

historie_i_opowiesci.txt

informacje.txt



A tu ciekawostka(jak to pan Stonoga wszystko wiedzial a pozniej sie zniechecil):
przebieg_wydarzen_na_forum.txt

@do Stonogi
Nie odbieraj tego prosze jako obraze lub cos w tym stylu. Po prostu zamiescilem to aby rozluznic atmosfere poszukiwan
P.S. Tez bym sie zniechecil jakbmy do niczego nie dochodzil przez tak dlugi czas.
Matheavyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 09:50   #868
Lonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 3
Domyślny Nowy

Czesc na mainie pogadalem z bozo czy jak mu tam i cos mi odpowiedzial ale niekapie tego do konca
Lonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 09:59   #869
Lonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 3
Domyślny

A to moja rozmowa z nim

09:17 Selythor Dienn: minotaur mage09:17

Bozo: What do all little minotaurs want to become when they are grown-ups? ... Cowboys, of course!

nierozumiem zbytnio

a to rozmowa z psem
09:18 Selythor Dienn: king tibanus

09:18 Noodles: Wooooof! <wiggle> <wiggle> <wiggle>

09:20 Selythor Dienn: bozo

09:20 Noodles: <wiggle>

A to tak z ciekawosci

09:19 Selythor Dienn: cat

09:19 Noodles: GRRRRRRR! WOOOOOOF! WOOOOOF! WOOOOOF!
Lonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 11:23   #870
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Bozo: What do all little minotaurs want to become when they are grown-ups? ... Cowboys, of course!

nierozumiem zbytnio
To jest dowcip i nie ma żadnego zwiazku z mino-magiem na Rooku.

"Kim chcą zostać małe minotaury gdy dorosną ? Cowbojami oczywiście !
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 04:06   #871
Gorzala
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kiedyś przeczytalem jak (nie pamiętam kto i nie che mi sie szukać po all postach)
łumaczył książke która mówiła o tej małej szalonej dziewczynce. Wtedy myślałem po co sie trudzicie jak i tak nikt nie będzie mial spike sworda. Ale ostatnio przykuło coś moją uwagę. Było tam o tym, że miecz dotknie osoba pokorna. You read: Only the humble may touch the Sword of Fury.

Tłumaczenie slowa Humble-pokorny, skromny, uniżony, upokorzyć, poniżyć, upokarzać się

Zmierzam do pewnej rzeczy która mnie zaciekawiła. Gdy pisze sie do Cipfried'a
Hi, Job odpowiada on nam : Cipfried: I am just a humble monk. Ask me if you need help or healing.

Biorąc jedno tłumaczenie z tego słowa np. "uniżony" można by pomyśleć ze został uniżony gdy ta mala dziewczynka podrapala go na oczach mieszkańców Rooka.

Pisząc to samo do Obi'ego odpowiada nam : I am a merchant, just a humble merchant. What can I do for you? Tłumacząc : Jestem handlowcem | i w tym momęcie wspomina ze jest : pokornym handlowcem...

Bardzo dziwne... Czyżby mieli oni coś wspulnego z SS-em? A może poprostu chcą być pokorni do momętu aż ktoś przyjdzie aby dać im SS. Tylko jak my gracze mamy być "pokorni" aby go mieć?

To 1 moje spostrzeżenie. Drugie. Wracając do wilka. Tam gdzie lezy SS z kąd można go ujrzeć biegają właśnie... WILKI. Dziwne? A może tylko przypadek.
I 3 takie spostrzeżenie to miejsce polozenia SS'a.

czerwona kreska na minimapie pokazuje ze jkolor podłoża jest jasno szary, biała że podloże jest ciemno szare a jak widać na skale po lewej jest kolor własnie takiego podloża a tam gdize spike sword jest tylko 1 kamien a nie cała wysepka w jednej dużej skale. Fioletowymi kreskami oznaczone są 2 punkty kóre są izelone czyli takie jak trawa. Bardzo dziwne. Tam gdzie nie ma skały na mini mapie oznaczone jest że ów skała tam jest...

Długo sie zastanawiałem z wyjściem z wysepki jeśli już ktos by tam sie dostał przyszlo mi tylko jedno do głowy. Zapewne wszsyscy wiecie że na Ghost Landzie jest Ghost przy drzewie. Jednak gdzy do niego podchodzimy on znika a drzewo stoi. Na OTS można tak zrobić dodając to samo co na dole tylko że z Ghostem i daje taki sam efekt jak na RL tibi. Może i tak jest zrobione z SS. On jest na dole a wszystko na górze i tam gdzie już nie możemy zobaczyć w lewo jest teleport w który mozna wejść aby sie z tamtąd wydostać. Albo Spike Sword jest z fire fieldami na skale a tak jak widzimy na mini mapie tam naprawde jest skała i gdybyśmy podeszli bliżej to widzieli byśmy skałe a nie SS którego nie można wziaść.
To są tylko moje przypusczenia byc może komuś pomogą, komuś innemu dadzą do myślenia. Największa pytanie to czy tego SS można mieć na 100%. Być może nigdy albo już niedługo sie o tym przekonamy.

Pozdrawiam ALL
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 09:47   #872
Poborca_Podatkowy
Użytkownik Forum
 
Poborca_Podatkowy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 161
Domyślny

@ up
Eh, chyba to jednak nie to z tym Cipfriedem. On mówi coś w stylu "Jestem prostym, spokojnym monkiem", czyli jest to przeciętny, zwykły mnich.

A zmieniając temat znalazłem coś ciekawego na mainie:
Hardek *
Bozo *
Sam ****
Oswald
Partos ***
Quentin *
Tark ***
Harsky ***
Stutch *
Ferumbras *
Frodo **
Noodles ****

Czyżby pisała to Amber? A może ci wyżej wymienieni mają coś o niej do powiedzenia?
@edit down
Sorry, coś mi sie w głowie po**********, myślałem że w tej z rooka są imiona roookowych NPCów. Walnołem to bo znalazłem na mainie i miałem radoche

Ostatnio edytowany przez Poborca_Podatkowy - 17-07-2006 o 10:55.
Poborca_Podatkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 10:36   #873
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poborca_Podatkowy
Hardek *
Bozo *
Sam ****
Oswald
Partos ***
Quentin *
Tark ***
Harsky ***
Stutch *
Ferumbras *
Frodo **
Noodles ****

Czyżby pisała to Amber? A może ci wyżej wymienieni mają coś o niej do powiedzenia?
Tak, pisała to Amber. To jest część short sword questu. To jest spis osób, które Amber zrobiła jakiś dowcip na Mainlandzie. I co ciekawe, te wszystkie osoby znajdują sie w mieście Thais. Zapytałem Amber o Thais:
09:45 Eldryzif: Hello
09:45 Amber: Oh hello, nice to see you Eldryzif.
09:45 Eldryzif: Thais
09:45 Amber: A fine city, but the king has some problems enforcing the law.
09:46 Eldryzif: King
09:46 Amber: King Tibianus is the ruler of Thais.


Król Tibianus ma jakieś problemy...z teściową? Wiem że nie tyczy to rooka ale to ciekawostka.

A ponieważ znalazłeś to na Mainie to oznacza że jakiś noobek przenióśł to z Rooka.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 17-07-2006 o 10:42.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 10:46   #874
Pan Qba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2006
Lokacja: Daleko stąd

Posty: 23
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 24
Skille: 15/21
Poziom mag.: 22
Domyślny

09:45 Amber: A fine city, but the king has some problems enforcing the law.
Ma problemy z przestrzeganiem prawa a nie z tesciowa xDDDDDDDDDD
__________________

Pan Qba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 11:57   #875
Lonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 3
Domyślny

Ej ludzie a może GORZALA ma racje moze to jest tak tak jak w GL.

Czytałem poradnik dla druida z tibia com ale przetłumaczony na polski i tam pisało że on znalazł bazyliszka znalazł droge do niego ale tej drogi niebyło widac na mapie ! Może to jest to że jest droga do SS ale jej na mapie niewidac moze to jest pod naszym nosem ale niewidzimy

(Oczy potrafią mylić , tak jak iluzjonista wycionga z renkawa bukiet kwiatów , tak samo droga do SS jest obok ale oczy nie widzom na mapie i tak jak gorzala pisal niewidac ale moze tak byc SS lezy na ziemi a zanim tp lub schody ) ( A to ciekawe !?!? )
Lonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 14:09   #876
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:37.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 15:15   #877
Gorzala
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie widziałem wcześniej tego posta. Tylko dziwi mnie że tam na mini mapie pokazuje że powinna tam stać skała. A jej nie ma i lezy SS na kamieniu. Zobaczcie to u siebie w tibi albo na moim wczesniejszym poście. To jest bardzo dziwne. Na mini mapie jest skała a jak widzimy na ekranie jej nie ma.

Pozdro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 15:37   #878
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:55.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 15:44   #879
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

Mnie jedynie zastanawia jasno szare pole, bo tak oznacza się droge. I ja obstawiam, że spike sword i kamienie znajdują się nad ziemią, a w tym miejscu znajduje się .?. (niewiem co). I to jest efekt ducha w GL.
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2006, 18:00   #880
RazoR-R
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 6
Domyślny

LoLo... moim zdaniem ten cały Spike Sword to pic na wode... Nie wiadomo już czy oczy mylą czy nie... Czy on tam jest czy go tam nie ma... Ja już mówiłem tak jak powyżej uważam że to pic... Ale z chęcią bym stworzył jeszcze jedną postać do pobawienia się tym tematem Poszukał bym bajerów na ten temat ale nie typu przeglądać książki ale chodzic gdzies wokoło... wziąść kilof i pokopac tu i tam... może jest przejscie pod ziemia... a potem wejscie na góre i tak do tej wysepki... Kto wie... a może pod ziemią teleport jest... Powchodzic na góre tam pokręcic się.. szukać... To wszystko po przeczytaniu tworzy atmosfęrę przez którą bardzo chcielibyśmy zdobyć ten miecz... Ale nie sądze żeby ten miecz był na rooku... Ale jednak...NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH !!
PSoszyły mnie słuchy "tak to ujmę" że jeżeli pokonamy sam na sam i rękoma ! "Fist Fighting" Minotaura to w naszej ręce pojawi się SS... Ale raczej to mit i nie prawda chociaż wszystko jest możliwe...
RazoR-R jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:55.


Powered by vBulletin 3