Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-12-2007, 22:11   #81
Praber
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 12 2007
Lokacja: Gostyń
Wiek: 33

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Praber
Profesja: Elite Knight
Świat: Isara
Poziom: 119
Skille: 89/83
Poziom mag.: 7
Problem

Dla idi**ów, którzy narzekają na czepki:

Wskażcie mi choć jedną wzmiankę o tym, że trzeba będzie zakładać czepek, zanim wejdziesz do wody!!


Co do newsa:
Bardzo fajny pomysł z dzieleniem expa, będzie ciekawiej, a jeśli chodzi o resztę informacji, dobrze, że zrobili nowe style łóżek (tamte już się znudziły). Pływanie trochę przesadzone, ale ok, niech będzie..
__________________
Practice makes perfect...

Ostatnio edytowany przez Praber - 06-12-2007 o 22:16.
Praber jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2007, 22:12   #82
Suhayl
Użytkownik Forum
 
Suhayl's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Wpisy bloga: 35

Posty: 363
Domyślny

Pływanie fajne, jeśli bedzie dla Facc. Co do łóżek - nie wypowiem sie, nie mam paka, nie mi to oceniać, lecz moim zdaniem zachęca to do kupna.
Suhayl jest offline  
stary 06-12-2007, 22:12   #83
Hornswogle
Użytkownik Forum
 
Hornswogle's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2007
Lokacja: Niemcy
Wiek: 30

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtek.93 Pokaż post
pewnie za pare lat dodadza mozliwosc skakania....wtedy juz bedzie koniec tibi....
Niedokońca się z tobą zgodze. Przynajmniej niemusiał bym już odpowiadać na Helpie na idiotyczne pytanie pt. jak się skacze w Tibi? Ale pomyślmy innaczej. Co wam przeszkadza że CipSoft dodał jakiś bajerek? Może niebędzie aż tak strasznie.
__________________
Uwaga! Zanim skomentujesz mojego posta to przeczytaj go chociaż 2 razy i upewnij się, że to co chcesz napisac ma sens!
Hornswogle jest offline  
stary 06-12-2007, 22:15   #84
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Do wszystkich, którzy narzekają;
  • Dzielenie expa: w tej kwestii chyba nie ma co opowiadać, jeśli ktoś uważa, że to zły pomysł, to musi być trochę skrzywiony...
  • Łóżka, pływanie: Jeśli chodzi o mnie, to nie podobają mi się za bardzo bajery typu nowe outfity, czy jakieś upiększone domki w AB, a co za tym idzie łóżka, ale czemu miałbym na to narzekać? Czy przeszkadza to komuś? nie sądzę. Mam za to paru znajomych, którym się takie bajery podobają i jakoś nie widzę w tym nic dziwnego, potrafię to tolerować.
Rybzor jest offline  
stary 06-12-2007, 22:16   #85
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Linkater Pokaż post
Hahaha Tibia Simy? Lol nóp pl0x0r, ta gra schodzi na psy, dobrze że już w nią nie gram ;] Co jeszcze? Może dadzą zwierzaki albo możliwość hodowania roślinek? xd

nie podoba się ?? to i tak nie grasz więc po kiego komentujesz... żal dupe ściska że nie grasz a takie bajjjjerrry sa!? xdd funny naap xdd


Topic
update going to be fuckin good xdd party idea rox
Ok'rzes jest offline  
stary 06-12-2007, 22:18   #86
Proszewas
Użytkownik Forum
 
Proszewas's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 24

Posty: 282
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
Letni update 2014 - Odrodzenie Tibi
Zimowy update 2014 - Bron palna w Tibi
letni update 2015 - Miasta demokratyczne ( Wybory króla miast.)
zimowy update 2015 - Wprowadzenie wojny miast.
Letni update 2016 - Spalenie Venore przez barbarzyńców ze Svargrond
Zimowy update 2016 - odbudowanie Venore i postawienie pomnika ofiar ataków barbarzyńców
Letni update 2017 - Pierwszy samochód w Tibii marki Ford
Zimowy update 2017 -otwarcie Lotniska w Ab i pierwszy ponad kratkowy lot w tibii
__________________
Si vis pacem, para bellum

Wojna domowa... Hurra! W imię narodu wybijemy samych siebie

Najlepszym wojownikiem jest ten, kto zdoła wroga przemienić w przyjaciela
Proszewas jest offline  
stary 06-12-2007, 22:19   #87
Vankel
Użytkownik Forum
 
Vankel's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vankel
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 155
LOL

Każdy narzeka na te pływanie, a kto wam każe pływać ! może komuś sie to podoba.. i tak wiadome ze każdy pójdzie zobaczyć jak sie pływa w tibi ( to tylko następna opcja tibi na spędzanie wolnego czasu) i pamiętajcie w tibie grają ludzie w różnym wieku .... pozdro
Vankel jest offline  
stary 06-12-2007, 22:19   #88
Nortonus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2006
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Imię: Quelis
Profesja: Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 27
Poziom mag.: 25
Nortonus ma numer GG 628481 Send a message via Skype™ to Nortonus
Domyślny

Sprzedam The Sims 2, wystarczy mi Tibia, bo to i tak już podobne gry :<

A szczerze mówiąc nie jest tak źle, jeżeli dobrze przeczytałem(a ledwo co dzis widze - oczy mi sie same zamykaja) to mozna dokupić lozka co oznacza, ze moge spac nawet w sklepie ;D Pływanie to troche hmm.. dziwne, ale jak bedzie dla FACC to przynajmniej sie troche usmiechną, bo dostana pływalnie, Secret Service Quest(pewnie do którejś tam misji) i kilka nowych potworków.
__________________

Były czasy, kiedy byłem Senior Tutorem i aktywnie grałem w Tibię

Ostatnio edytowany przez Nortonus - 06-12-2007 o 22:22.
Nortonus jest offline  
stary 06-12-2007, 22:20   #89
Lord_Piterek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 485
Domyślny

fajnie bedzie po udanym huncie ochlanac w morzu . Ciekawe, czy FACC na tym skorzysta? Jak nie, to trzeba bedzie w barze odpoczac i najebanym do domku wracac

Ostatnio edytowany przez Lord_Piterek - 06-12-2007 o 22:23.
Lord_Piterek jest offline  
stary 06-12-2007, 22:20   #90
Pszczola
Użytkownik Forum
 
Pszczola's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Wiek: 29

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Danera
Poziom: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
Letni update 2014 - Odrodzenie Tibi
Zimowy update 2014 - Bron palna w Tibi
letni update 2015 - Miasta demokratyczne ( Wybory króla miast.)
zimowy update 2015 - Wprowadzenie wojny miast.
Letni update 2018 - Międzymiastowy mecz piłki nożnej
Zimowy update 2018 - Tramwaje i autobusy
Letni update 2019 - Port Hope zdobywa złoty puchar tibii 2017 w piłce nożnej

xD

Ostatnio edytowany przez Pszczola - 06-12-2007 o 22:24.
Pszczola jest offline  
stary 06-12-2007, 22:21   #91
Slavny
Użytkownik Forum
 
Slavny's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Wiek: 30

Posty: 34
Stan: Niegrający
Slavny ma numer GG 5379252
Domyślny

Mnie osobiście podoba sie pomysł z pływaniem i te łóżka
__________________

Slavny jest offline  
stary 06-12-2007, 22:25   #92
fannet
Użytkownik Forum
 
fannet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Stargard
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 187
fannet ma numer GG 717454
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pszczola Pokaż post
Letni update 2018 - Międzymiastowy mecz piłki nożnej
Zimowy update 2018 - Tramwaje i autobusy
Letni update 2019 - Port Hope zdobywa złoty puchar tibii 2017 w piłce nożnej

xD
2007 - zal rodziców którzy maja takie dzieci...

@Ryba: ma 100% racji
__________________
pozdrawiam tych co włożyli głowę do mikrofali ...
igracz.eu - moja skromna stronka o grach komputerowych
fannet jest offline  
stary 06-12-2007, 22:26   #93
Trang Oul
Użytkownik Forum
 
Trang Oul's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Trang Oul ma numer GG 5846875
Domyślny

Jak znam życie, pewnie popełnią klasyczny błąd - pływanie w płytówce .
__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Najlepszy OTS! Brak lagów!
Boty do Tibii!
Trang Oul jest offline  
stary 06-12-2007, 22:29   #94
Zjawin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Yes Yes Jestem nastepnym noobem ktoremu nie podoba sie updejt hmm a dlaczego ? No cuz zeby nie bylo mam kilka argumentów na to
iż podoba mi sie ta opcja z dzieleniem expa

Lecz nie podoba mi sie :
-że cipy zajac sie bledami gry lub walka z hackerami lub cheaterami to oni wprowadzaja jakies gowniane plywanie rozumiem najpierw by zajeli sie bugami gry potem plywanie co do tych lozek to mi to zwisa ale te plywanie mnie dobilo ;/ to po to ja palem na*******am po 14h dziennie zeby inny najt postawil bota i mial to co ja po straconych nerwach itp itd

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Do wszystkich, którzy narzekają;
  • Dzielenie expa: w tej kwestii chyba nie ma co opowiadać, jeśli ktoś uważa, że to zły pomysł, to musi być trochę skrzywiony...
  • Łóżka, pływanie: Jeśli chodzi o mnie, to nie podobają mi się za bardzo bajery typu nowe outfity, czy jakieś upiększone domki w AB, a co za tym idzie łóżka, ale czemu miałbym na to narzekać? Czy przeszkadza to komuś? nie sądzę. Mam za to paru znajomych, którym się takie bajery podobają i jakoś nie widzę w tym nic dziwnego, potrafię to tolerować.
no i ujoles slowami to co chcialem powiedziec ale nie podoba mi sie to ze cipsoft sie o*******a w stosunku do hakerow i boterow

Powinni zrobic cos takiego jak np Wpisywanie IP komputerow z ktorych grasz ew opcja ze ze wszystkich a jezeli np z innego ip ktos sie laczy musi wpisac dodatkowy pass i z rookowaniem postaci np po 5-6 dedah 1 dnia ban na 1 dzien

co do boterow no cóż mam powiedziec o*******aja sie Gmowie ;/

Ostatnio edytowany przez Zjawin - 06-12-2007 o 22:35.
Zjawin jest offline  
stary 06-12-2007, 22:29   #95
Trevcio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2007
Lokacja: Świecie
Wiek: 32

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Trevaris
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 78
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Trevcio ma numer GG 2703573
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robixen Pokaż post
Fajnie by było jak by były zwierzaki
Hmmm... te hodowle zwierzakow to tylko kwestia paru updatow, chodowanie roślinek pewnie tez, ale te zielone pewnie będą nielegalne jak zwykle ;/ xD
Mnie tez zastanawia kiedy w Tibii będzie można skakać ...
niedlugo bedziemy szli a tu MDW na rowerze, Eternal na koniu a Seromontis metrem po*ierd*la... metrem dlatego bo komarek mu sie popsół ofc.
Pozdro dla ludzi którzy już w to nie grają.
__________________
Jestem jaki jestem i już taki pozostane, proste, zatem schowaj komentarze swe żałosne.
Trevcio jest offline  
stary 06-12-2007, 22:31   #96
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

W następnym uptadzie pewnie można wybrać czy chcesz spać pod kocem, kołdrą albo wogóle nago. Także będzie można wybrać swoją orientację seksualną. Jeśli będziemy gejami bądź lesbijkami dostaniemy osobne outfity.

Jak pływać można, to utopić się chyba też? Pewnie będzie od tego skill, a skillować będzie się na basenie w większych miastach na 50m i zrobimy mistrzostwa świata kto szybciej ruszy strzałką by dotrwać do drugiego brzegu basenu.

Zapewne jak w WoWie będzie można wybrać zawody w których chcemy robić. To ja zostanę nauczycielem bicia expa, plx.


@A na poważnie
A na poważnie powiem tak że CipSoftowi chyba się nudzi. Żeby dodawać takie szmelce zamiast choćby nowych nieodkrytych terenów jak dla PACC jak i dla FACC, i wzięło by trochę doświadczonych graczy z każdej profesjii i wreszcie by je zbalansowali.


PS : Dzisiaj na FACCu biłem się z 97 knajtem facc o dwarf solki (ja posiadam 60lvl) bo wszystko inne było zajęte.
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline  
stary 06-12-2007, 22:31   #97
Pszczola
Użytkownik Forum
 
Pszczola's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Wiek: 29

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Danera
Poziom: 95
Domyślny

@fannet

Uuu może mnie zabijesz bo masz 44 lv ;s Kurde się wystraszyłam.. ;/
Pszczola jest offline  
stary 06-12-2007, 22:33   #98
Don'Richie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 07 2007
Lokacja: Poniatowa
Wiek: 30

Posty: 14
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 25
Poziom mag.: 25
Don'Richie ma numer GG 2380978 Send a message via Skype™ to Don'Richie
Domyślny

Update bedzie fajny, ale nie długo exp bedziemy zdobywać po przez pracowanie w sklepach lub w kuźni lub na basenie
Don'Richie jest offline  
stary 06-12-2007, 22:37   #99
V_E_G_E_T_A
Użytkownik Forum
 
V_E_G_E_T_A's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 34

Posty: 33
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 82/68
Poziom mag.: 15
Dumny Ave...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taj Wong Pokaż post
O boze jak czytam te komentarze tych osob ktore nic tylko potrafia narzekac...to normalnie az krew zalewa...
Wiem ze kazdy ma Swoje zdanie i w ogole ale co wam kur...a(za przeproszeniem)
przeszkadza ze bedzie np kilka kolorow lozek do wyboru? to, ze gra sie rozwija to wam zle? a wam ku...a co tylko triple exp i double loot drop wlaczyc do szczescia? i klapki na oczy i pojechal? lole jedne nic tylko narzekacie i narzekacie....a tak by ktory z was wzial np jakis program graficzny i zrobil leprze spraity i sie pochwail...co za trudno? albo niech w jezyku programowania napisze wlasna gre i zobaczy jak to ku.wa jest latwo i prosto jak ktos z was narzekajacych to zrobi to respect dla was...
nastepnym razem sie ku..wa zastanowcie zanim cos napiszecie a nie odwrotnie....
A żebyś wiedział, że znalazło by się na tym forum co najmniej kilkudziesięciu takich ludzi, którzy zrobili by o wiele lepiej spirity niż ten pożal się boże Cipsoft (nie wierzysz? Look do działu grafika). Także znalazło by się kilkunastu ludzi, którzy w życiu niejedna grę stworzyli, panie wszechwiedzący!! I oni też są niezadowoleni z tej kpiny jaką firma Cipcoft serwuje nam co aktualizacje gry! <-- Bo wg. mnie oni sobie z nas (a raczej Was bo ja już nie gram ) kpią!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Retukss Pokaż post
Jeju jest !!! w końcu wykąpie się w tibijskim morzu !!! jeszcze nigdy naprawde sie nie kapałem w morzu ale za to wykompie siem w tibii yeah !! i te czepki mhhhmmm cudne normalnie zakochałem się UPDATE PLAX błagam cipy zróbcie jeszcze łóżka dla 2 osób zeby mozna było baraszkować i robić dzieci !! i jeszcze zwierzaczki chce ! bo chce wychodzić z pieskiem na spacer i kotkiem i rybki nakarmic ! i dodajcie lodówki bo przeciez w czym mam przechowywać jedzenie ?! A TAK wogule to jak ja sikam ! niech dodadzą kibelki !!!!! Kocham cie czipsoft daj jeszcze plix coś ekstra super mega orshabala dla 10 lvla zeby mozna bylo robic z 10 na 100 plix !!

tak dla uzupełnienia. Post pisany z ironią
Czy Ty tylko potrafisz ironizować? Coraz gdy czytam Twoje posty to widzę w nich ten sam syf. Syf zupełnie niewnoszący nic do tematów. Wiem, że jest teraz moda na ironie, ale bez przesady. Ile można!?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matekk fst bolt Pokaż post
narzekacie tylko nooby jebane które nigdy niemialy 30+ polowa z was pierdoli nie gram syf,ots a sie pierwsi zalogujecie po upie nc dla was mogli byu wyjebac czip bota tylko reszta ok
Co do 1 części twego postu:
Odezwał się PRO!!! Brawo, brawo... dla największego n00ba jaki kiedykolwiek chodził po tym świecie!
Człowieku! Zastanów się kilka razy zanim coś napiszesz. Nie obchodzi mnie ani nikogo tutaj, że wybuchłeś złością! Trzymaj nerwy na wodzy, koleś.
Co do 2 części twego postu:
Mimo, iż żeś napisał posta jak debil to masz sporo racji. Wielu z tych, którzy narzekają i wmawiają innym, że kończą z grą to i tak się zalogują tuż po update, a nawet będą pierwszymi w kolejce. <--Aczkolwiek to jest zrozumiałe bowiem każdy chce się przekonać na własne oczy co ten Cipsoft znów zmajstrował. Natomiast nie zrozumiałe jest to, że te maniaki mimo wcześniejszych zapowiedzi i niemiłych odczuć z update, nie kończą z grą (opętani kur. . Dawać księdza plx).
Jednak cała ta gadanina nie zmienia faktu, iż te ludki dalej będą jeździć po Cipfoscie jak skate po rurce grindując <-- o ile się nie wyjebie i nie połamie paru ząbków .
Co do 3 części twego postu:
Nie rozumiem z tego bełkotu zupełnie nic. Co najwyżej mógłbym się domyślać, ale nie zrobię tego ponieważ wole cię wyśmiać XD (hahah). Dla ciekawostki powiem tylko tyle, że spytałem się kumpla o ostatnie zdanie i on też go nie zrozumiał <--- hahaha
(Hunted plx XD)

@Ksuri
Gz fake . Bardzo mi się podoba :>.

@Co do programu anty-hacker'skiego:
Jak najbardziej popieram. Mam tu też na myśli wszystkie boty, programy cheaterskie.
Zamiast zajmować się duperelami jakimi są aktualizacje gry mogli by najpierw zrobić z tym porządek. Przecież to sprawa kluczowa dla komfortowej gry na światach non pvp (nie wiem jak się to ma do pvp). Nie oszukujmy się, ale Cipsoft daje dupy w tej kwestii! Szczerze mówiąc zastanawiam się czy zrobią coś podobnego jak przed laty. Czyli wprowadzą kolejnego wpół bota .

@A co do samego update
Już się wypowiadałem. Może zrobię to po raz drugi, obszerniej.

P.S Jeśli mi się zechce, a na to się nie zapowiada ;P. To być może skomentuje resztę postów.
V_E_G_E_T_A jest offline  
stary 06-12-2007, 22:49   #100
drimer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja mysle ze cipsoft juz niema pomyslow i robia coraz to nowsze rzeczy
niestety niezbyt im wychodzi

juz mogli by dac to ze mozna samemu na jakas wyspe pynac Tylko Pacc oczywiscie bo faccom juz nic niedaja

a te lozka tez taki sobie pomysl moim zdaniem powinni sie brac za grafike monsterow


a na dzielenie expa nienarzekam mam 2 kompy to se podbije

ale mysle ze to jest troche jak cavebot ja tak moge zrobic dac se 2 postacie 35 i 8 lvl <bedzie tylko atakowal raz i po sprawie

Ostatnio edytowany przez drimer - 06-12-2007 o 22:53.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:45.


Powered by vBulletin 3