Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-12-2005, 23:12   #81
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

@thewojtek
święte słowa
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 20-12-2005 o 23:14.
-=DanieL=- jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-12-2005, 23:24   #82
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anjja
ad.1Lol widac ze sam nie wiesz co to rasista!!!To ze chcemy wykopac Swe czy BR z serva to co..??Co w tym zlego..??Oni wykopal nas z wpizu serv to dlaczego my mamy ich nie wykopac!!!Nawet jak ma to podchodzic pod akt rasismu przeci ktoremu nic nie mam!!!
ad2.Lek przed innym krajem to nie rasizm a ksenofobia matolku...
ad3.Ciekawe jak yglada toj stosunek do romow lub zydow lub ludzi ktorzy nie sluchaja takiej muzy jak ty..??Przeciez to tez brak tolerancji ,nie poznanie kultury 2 osoby innej grupy..??
ad4. KYRA bedzie nasza ...
Pewnie ze będzie nasza miłej walki solo vs rest serva.. ledwo gre zaczeli a już walki chcecie?.. a potem płacze taki noob że serverów niema bo z tego został wykopany.. Sam jesteś matołek "niemam nic przeciwko rasizmowi" ciekawe czy byś to powiedział jakbyś żył za czasów II wojny światowej kiedy rasiści zabijali polaków w obozach koncentracyjnych bo uważali że są rasą wyższą...
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 20-12-2005, 23:37   #83
Raxilon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 67
Skille: 80/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=-
z tego co wiem to narazie ty rax~ masz war z ng na obsidii :>
W takiej sytuacji, raczej nie ma szans na wygrana. Zaczne grac na k~ jak sie troche uspokoi na rooku i tak wiekszasc co teraz wyjdzie po 2-3 dniach sie przegoni. Ogolnie to nie wyobrazam sobie jaka tu bedzie rzez, znajac teamy, ktore tu beda grac =) Pogram, a noz widelec wygra sie jakas wojne...
Raxilon jest offline  
stary 21-12-2005, 00:09   #84
Tony ^^
Użytkownik Forum
 
Tony ^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Wiek: 33

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Poziom: 115
Skille: 98/82
Poziom mag.: 21
Domyślny

Wybije ich moja Gildia...
Zawsze na poczatku walka jest o wladze ;]
Juz przezylem kilka servow i niemam zamiaru na tym przegrac~~
Hail Expansion, Hail dla wszystkich legend z furory ;]
Draverik kiss heuheu
___________
boj sie, expansion nadchodzi!

PS.
To nie jest rasizm tylko walka o wladze ;>
__________________
Tibiopedia.pl
Tony ^^ jest offline  
stary 21-12-2005, 00:57   #85
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anjja
ad.1Lol widac ze sam nie wiesz co to rasista!!!To ze chcemy wykopac Swe czy BR z serva to co..??Co w tym zlego..??Oni wykopal nas z wpizu serv to dlaczego my mamy ich nie wykopac!!!Nawet jak ma to podchodzic pod akt rasismu przeci ktoremu nic nie mam!!!
Ludzie, którzy wykopali cię z serwera prawdopodobnie grają tam nadal, więc to nie z nimi będziesz walczyć, nie oszukuj się. Pytasz co w tym złego? Przecież zostałaś wyrzucona z poprzedniego serwera przez ludzi, którzy myślą dokładnie tak samo jak ty. Założę się, że oni też byli wykopani z jakiegoś serwera przez "pl" i w na tobie zemścili się za swoje krzywdy. Teraz ty wykopiesz Szwedów z Kyry, oni potem wykopią Polaków z innego serwera, to się nigdy nie skończy...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anjja
ad2.Lek przed innym krajem to nie rasizm a ksenofobia matolku...
Więc jesteś ksenofobem a nie rasistką. Ulżyło ci?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anjja
ad4. KYRA bedzie nasza ...
Nie jestem przekonany czy to dobrze. Wytępicie Szwedów i Brazylijczyków i co dalej? Serwer opanowany przez całą masę polskich noobów, panoszących się wszędzie w przekonaniu, że na "polskim" serwerze im wszystko wolno - tak to znacznie lepiej niż grać razem z br i swe.
Ja bym najchętniej grał na świecie, gdzie jest równowaga sił - trochę Polaków, trochę Brazylijczyków, Szwedów, Amerykanów, etc. Ale tak to chyba jest tylko na Non-PvP...

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 21-12-2005 o 01:04.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 21-12-2005, 03:45   #86
Lord Mati
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Pl
Wiek: 34

Posty: 39
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Skille: 15/24
Poziom mag.: 52
Domyślny

Ja czekalem ponad miesiac na nowe swiaty wkoncu te czekanie mi sie znudzilo 3 dni temu zrobilem sobie nowa postac na askarze puki co idzie mi calkiem nie zle ale chybai tak pujde na ten nowy swiat
Lord Mati jest offline  
stary 21-12-2005, 05:14   #87
Anjja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: In the bigg world:P

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anjja
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 34+
Skille: 78+/78+
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=-
Pewnie ze będzie nasza miłej walki solo vs rest serva.. ledwo gre zaczeli a już walki chcecie?.. a potem płacze taki noob że serverów niema bo z tego został wykopany.. Sam jesteś matołek "niemam nic przeciwko rasizmowi" ciekawe czy byś to powiedział jakbyś żył za czasów II wojny światowej kiedy rasiści zabijali polaków w obozach koncentracyjnych bo uważali że są rasą wyższą...
Polska dla polakow...I mam gdzies murzynow i inne rasy!!!***ie mnie to bo nie zyje za czasow 2 wojny swiatowej :/Gdybym gral w tibie 4 lata temu mial bym mlvl sworda:/
Na tym servie nie bedzie miejsca dla noobkow takich jak ty ...why
na samego rooka wczora chcialo wejsc 925 osob wiec miejsca raczej dla facc nie bedzie nawet jak zwolnia server!!!
3.Seig Hail
__________________
====....====
Anjja jest offline  
stary 21-12-2005, 05:38   #88
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Blah... drugą furore checie zrobić ? Cóz, powodzenia.. i tak nie dacie rady.. bo i tak są brazylijscy i szwedzcy PA grający po 15+h/doba. Zawsze będzie ktoś lepszy -.-
No ale - powodzenia. Ja miałem iść na nowy świat, byłem nawet w jednej ekipie ale z nudów zacząłęm grać na Luminerze i tam już zostane..
Gallar jest offline  
stary 21-12-2005, 05:46   #89
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Róbcie lvle i wychodzcie na maina bo ja dopiero 5 lvl a teraz 200~ w kolejce ....
Exodus jest offline  
stary 21-12-2005, 06:07   #90
Ricky
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 17
Domyślny ;/

Jeżeli chcecie zrobić z Kyry'i polski świat to muszą być między wami naprawde dobrzy gracze (tzn. Tacy którzy jush w swojej karierze tibijskiej mieli `100+ lvl) innaczej się nie uda... Wystarczy spojrzeć na najwyższe lvle na kyr'i ... Sami brazylijczycy ..Tak samo na tym drugim nowym; nie znam nazwy ;/ ; Jeżeli nie będzie dobrych polskich graczy to gówno z tego wyjdzie
Ricky jest offline  
stary 21-12-2005, 06:38   #91
rafux
Użytkownik Forum
 
rafux's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Neptera
Poziom: 23
Skille: 20/24
rafux ma numer GG 6022889 Adres Jabbera do rafux
Domyślny ehh

no nie ale jazda zostawilem kompa na noc zeby sie zalogowal to tibi przez noci mysle ze rano sobie jeszcze pogram a tu lipa dopiero 25 w kolejce ;/
rafux jest offline  
stary 21-12-2005, 06:39   #92
Malyszek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2005
Lokacja: Cieszyn
Wiek: 34

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Gildia: aktualnie
Świat: sie
Poziom: uce
Skille: fszkole
Poziom mag.: pa
Malyszek ma numer GG 7580090
Domyślny Hahaha

Chcecie robić polski server ? w takim razie życze powodzenia... btw, chociaż jestem polakiem wstyd mi sie przyznawac do tego czasami.

PS. Jak chcecie ten server zrobic polskim to ja stoje wam na przeszkodzie z kolegami
__________________
-A never ending dream-

Completed 2nd dream - met Cascada in Berlin

-Techno 4 evah !
Malyszek jest offline  
stary 21-12-2005, 06:53   #93
Dalv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 09 2005

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Manrox
Nie no, dla mnie spoko jeżeli z Kyra będzie polski server. Tylko żebyście mnie nie zabili od razu... może odczekam aż max lvl będzie 40, i wielu polaków będzie tam grało. Tylko żeby też nie było tak jak na Saphirze, że tylko wyszedłem na maina i spowrotem na rooka, bo se polacy zachcieli PKowania rodaków...
A tak wogóle, jedyna droga do uczynienia z Krya'ii prawdziwego, polskiego servera, to utworzenie jedynej gildi, do której przyjmują TYLKO polaków, i to bez ograniczenia lvlowego. Nastepny krok, to wypowiedzenie wojny Szwedom, bo oni pałętają się wszędzie. Przy tej wojnie najlepsze jest nie proponowanie fuzji z innymi gildiami (szwedzkimi, bo Polska powinna być tylko jedna). Kiedy się już wypędzi Szwedów z Servera, to trzeba też dbać o to, żeby żaden się nie przywalił. Potem powinno się rozbić Brazylijczyków. Ci są łatwi, bo nie umieją się lać w zwarciu, i trzymają się w rozproszeniu (taktyka jeden za drugim). Potem tylko dbać o to, żeby żaden obcokrajowiec nie gral na Kyra'ii, a Polacy pomagać sobie nawzajem. Jeżeli jednak Szwedzi/Brazylijczycy rozbiją Polaków na wojnach, to najlepiej poexpić, i przewyższyć szwedów w LVLu.

PS. Jeżeli wszyscy się do tego będą tyczyli (Zjednoczeni Polacy, tylko Jedna Polska Gildia, żadna inna gildia na serverze), to ja chętnie zagram, i myśle że pociągnę za sobą Polaków na innych serverach.


OMG!!!!WHAT A LOOSER!!!! ŻAL!!!
Hmm, wiesz co ci powiem? Żałosny jesteś Serv polskim? Bo dobrze się czujesz gdy nie jesteś jedynym n00bem na servie? Bosh...
Szwedzi to najlepszy naród grający w Tibie i powinieneś ich szanować, a nie....
Ale OK spróbuj wypowiedzieć wojne. Ciekawe ile wytrzymasz
BTW jak do czegoś takiego dojdzie na pewno nie będe walczył razem z tobą.Wręcz przeciwnie...
Jeżeli server miałby stać się polski to na pewno nie tylko ja będe stał na przeszkodzie

Ostatnio edytowany przez Dalv - 21-12-2005 o 06:55.
Dalv jest offline  
stary 21-12-2005, 06:54   #94
Gaxusai
Użytkownik forum
 
Gaxusai's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 5
Domyślny

Heh... tylko jedna osoba na mainie . Mósi mu sie bardzo dobrze expic.. Juffs sie chyba nazywa
Gaxusai jest offline  
stary 21-12-2005, 07:10   #95
Xenio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 31

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: -
Poziom: 15
Domyślny

Mmmmm jak zwykle dla PACC...Trzeba w koncu w tego Premiuma zainwestowac
Xenio jest offline  
stary 21-12-2005, 07:12   #96
Kowa_l
Użytkownik Forum
 
Kowa_l's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2005
Lokacja: Bytom
Wiek: 34

Posty: 295
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Świat: --
Poziom: --
Skille: --
Poziom mag.: --
Kowa_l ma numer GG 5777544 Kowa_l ma login Tlenu ymonek89@O2.PL
Domyślny

Podziekowania dla Cipsoftu..wreszcie pogram mam nadzieje ze bez problemow tak jak na furorze...niby polski serwer a ch**** sie gralo;/ pozdrawiam
__________________
09:28 Charuto Uso Crak [13]: BUY FREE ITENS (NO NOOB OFFER)
Kowa_l jest offline  
stary 21-12-2005, 07:17   #97
praktor
Użytkownik Forum
 
praktor's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Gostyń
Wiek: 33

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Imię: Praber
Profesja: Knight
Świat: Isara
Poziom: 131
Skille: 89/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Chłopaki... skończcie pieprzyć o tym, że zrobicie ten świat Polskim servem... To jest żałosne.. LOL! Szwedzi tak łatwo sie nie dadzą. Nie wypowiadajcie żadnej wojny... - jesteś dobry? Możesz expić i być najlepszy w lvlu... Dopiero później można działać, teraz byśmy to przegrali.
praktor jest offline  
stary 21-12-2005, 07:19   #98
Szczepan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 01 2005

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kosmita
Czyzby te swiaty mialy pozostac tylko dla Premium, czy moze to nowa polityka Cipow, polegajaca na udostepnianiu nowych swiatow np. przez miesiac tylko dla PACC, potem FACC.
Lol powiedz mi kiedy bylo inaczej, servy przez tydzien tylko dla pacc a potem dla wszystkich, nie zrobia kolejnego swiata takiego jak premia, bo na premi w sumie jest nudno, nie dochodzi wiecej osob, a facce zapelniaja server przez co jest komu sprzedawac przedmioty, ma kto robic runki itp.
Szczepan jest offline  
stary 21-12-2005, 07:23   #99
Seru :]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 31

Posty: 108
Stan: Niegrający
Imię: Napol
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 31
Poziom mag.: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Seru :] Seru :] ma numer GG 7064833
Domyślny

Infestus to rodzina Szwedzka... niemają poco grać na Kyrze bo będą tępieni ;D
Ps.Polacy dopóki Szwedzi grają na Kyrze trzymajcie sie razem zabijajcie szwedów dopiero potem możecie się między sobą pobić
__________________
Kiedyś Moje Życie Było Hardkorem Dlatego Wole Bardziej Być Przykładem Niz Wzorem
Seru :] jest offline  
stary 21-12-2005, 07:25   #100
Seru :]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 31

Posty: 108
Stan: Niegrający
Imię: Napol
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 31
Poziom mag.: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Seru :] Seru :] ma numer GG 7064833
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez praktor
Chłopaki... skończcie pieprzyć o tym, że zrobicie ten świat Polskim servem... To jest żałosne.. LOL! Szwedzi tak łatwo sie nie dadzą. Nie wypowiadajcie żadnej wojny... - jesteś dobry? Możesz expić i być najlepszy w lvlu... Dopiero później można działać, teraz byśmy to przegrali.
Ojj uwierz mi że Polaków będzie tam Baaardzo dużo.
Gdy niebędziemy bić szwedów od początku ponabijają wysokie levele i będą chcieli rządzic
__________________
Kiedyś Moje Życie Było Hardkorem Dlatego Wole Bardziej Być Przykładem Niz Wzorem
Seru :] jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:36.


Powered by vBulletin 3