Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-03-2009, 20:56   #41
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Nie podoba mi sie ten bonus do staminy. I tak jest za dużo ludzi z high levelami. Jak lvle będą coraz większe to nie widze za dobrze przyszłości tej gry.
Vyohman jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-03-2009, 21:07   #42
silo_alion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Lokacja: Toruń
Wiek: 29

Posty: 121
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Zeby zabic teraz potwora musze czekac az znow sie pojawi?!
OMG
A exp x2 okej i ta godzina tez tylko ,ze teraz akurat mi sie pacc konczy ;ss
silo_alion jest offline  
stary 16-03-2009, 21:29   #43
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny

ale tu niektorzy to buraki omg, teraz z ta niewidzialnoscia zmieni sie TYLKO to ze uzywajac np TibiGG bot nie bedzie mozna sprawic zeby potwory zamieniliy sie w cos innego i byly widoczne, pozatym system niewidzialnych stworow wogole sie nie zmieni.
__________________
i00n jest offline  
stary 16-03-2009, 21:30   #44
Kileros fire'son
Użytkownik Forum
 
Kileros fire'son's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski.

Posty: 413
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Jak dobrze, że już w ten syf nie gram.
Kileros fire'son jest offline  
stary 16-03-2009, 22:09   #45
Helodin
Użytkownik Forum
 
Helodin's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Cycow WLKP
Wiek: 23

Posty: 229
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Mam Czlonka
Świat: daj kamienia
Poziom: daj
Skille: mi
Poziom mag.: !!
Domyślny

a ten nowy stairhopping bedzie dzialal na pvp

jak tak to lipa bo nikogo nieda rady ubic solo
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcalian Pokaż post
waliłem na rooku swordem i na mainlandzie tez wale swordem a teraz przeczytałem w poradniku że jak waliłem swordem i teraz wale swordem to sword mi wolniej idzie.
Czy to prawda?
Zacząć od nowa i walić na rooku mace ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axeqs_of_Askara Pokaż post
Hi Dziś widziałem jak ktoś żucił Czar i było pełno szczurów które mie goniły i chciały zabic ;P
Jak się nazywa ten czar ? Czy na niego potrzeba PACC ?
Ps. Jak się robi screen (wiem że to głupie pytanie) ...
Helodin jest offline  
stary 16-03-2009, 22:24   #46
R@g3
Użytkownik Forum
 
R@g3's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2009
Lokacja: Mikołów
Wiek: 31

Posty: 157
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 223
Skille: 104/102
Poziom mag.: 9+
Domyślny

Tam już wyżej ktoś pisał, ale to z tym 50% premii do expa to będzie od 42:00 do 41:01 i na zawsze? i ten exp x2 to od 17 marca do 25 marca ta? ;d
__________________
19:55 Elatrist [123]: you always show class I think
R@g3 jest offline  
stary 16-03-2009, 22:31   #47
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Ta, zwłaszcza ze osoba z FACC stalkera spotka jedynie w okolicach banshee questa gdzie praktycznie nikt nie expi : P
tudzież na ghostland koło spawnu ds... blisko dp a exp świetny. i co, ma się marnować bo stalker zniknął? Mam nadzieje że jeśli już zniknie, to będzie go można jak dotychczas odkryć
__________________
jerrry jest offline  
stary 16-03-2009, 22:32   #48
S.T.E.K.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 66
Domyślny

Co wyście się tak przejęli tym 50% bonusem? Odzyskanie staminy do 42giej godziny zajmie 60*12=720 minut czyli +50% expa będzie można dostać co 12 godzin.... Faktycznie, dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu żeby długo expić.
Co do niewidzialności to za mało szczegółów podali. Tylko mag ma cancel inv, ale wątpię, żeby marnował 200mp na odkrycie głupiego stalkera. Może nie będzie możliwe trafienie niewidzialnego potwora na ślepo np z hmm, ale jakąś obszarówką musi być.

Ostatnio edytowany przez S.T.E.K. - 16-03-2009 o 22:39.
S.T.E.K. jest offline  
stary 16-03-2009, 22:37   #49
Mayk3l
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2007

Posty: 4
Domyślny

I Tibia stała się jeszcze łatwiejszą grą

Chyba powiem mojemu 3-letniemu kuzynowi żeby spróbował swoich sił w tibii to może w przyszłości naciągnie rodziców na pacca i nasz kochany CipSoft zrobi kolejną niespodziankę np. wbudowanego bota.

Zastanawiałem się ostatnio czy nie kupić sobie pacca pod koniec roku szkolnego i nie zacząć znowu grać w Tibie. Teraz już jestem pewien, że spróbuje WoW'a.

No trudno pieniądze rządzą światem



A tak swoją drogą - ta godzina zwiększonego expa może być naprawdę dobrym rozwiązaniem dla tych co dużo pracują albo mają wracają ze szkoły po 17 ( np taki ja ). Ale i tak duża część dotychczasowych pomysłów to czysta komercha która doprowadzi do tego, że niedługo po serwerach będą biegały napalone 12-latki z 400 levelem....

Ostatnio edytowany przez Mayk3l - 16-03-2009 o 22:41.
Mayk3l jest offline  
stary 16-03-2009, 22:50   #50
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Twój bot już nie zobaczy potworka (teoretycznie) + rzucając GFB (czy jak to się tam teraz nazywa) w miejsce gdzie jest niewidzialny stalker nie zranisz go.
No chyba aż tak daleko to to nie pójdzie. W newsie o ile dobrze pamiętam jest napisane coś o missile runes, obszarowe chyba się do takich nie zaliczają. W sumie lipa, bo boterzy boterami, ale expiąc sobie w tombach moim knightem nie używam nigdy gfby tylko jak widzę że mnie stalker bije to staję w miejscu i klikam po kolei hmm na kratki obok, zawsze wystarczało
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Dostepny tylko dla sorcow... ^^
@down
Nie. Nie bedzie mozna ich atakowac niczym.
Skąd masz to info? Jakiś CM się gdzieś wypowiedział? Pytam bo jakoś nie miałem czasu czytać wszelkich forów a newsie jak byk stoi (właśnie sprawdziłem) "It will be impossible to aim missile runes on the coordinate of an invisible creature." I po pierwsze gfb itp to chyba nie są zaliczane do kategorii missile rune a po drugie zostają spontaniczne, które już na pewno nie są jako missile rune.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid-Joseph Pokaż post
Po łatce expiąc 5h aby wrócić do full staminy trzeba będzie być wylogowanym 18h. Teraz powiedz mi czy 80% tibijskich graczy gra 5h dziennie?? Bo ja jakoś w to nie wierze.
Po łatce expiąc 5h będziesz staminę regenerował 24h :s. 1h >> 12h, i każda następna po 3h :s
Teraz jest tak zrobione że jak ktoś gra te 5+h dziennie to i tak nie będzie korzystał z tego zwiększonego expa w pierwszej godzinie, więc nie rozpaczajcie że się namnoży hlvli. A jak ktoś gra 1-2h dziennie to nawet z tym bonusem 300lvlu prędko nie nabije.
Arathorn jest offline  
stary 16-03-2009, 23:06   #51
arpensnonpvp
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Z tym x2 expem przez tydzień mógł by sobie CIP darować ...
 
stary 16-03-2009, 23:15   #52
Alacer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2009
Lokacja: Yalahar

Posty: 267
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alacer
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurora
Poziom: 53
Skille: 77/59
Poziom mag.: 14
Domyślny

Wszyscy przeżywacie nad tą Tibią jakby nie wiadomo co się stało.

- Opóźnienie zrobione przez CipSoft jest dobrą rzeczą (wreszcie nie ubije sobie solo behemota swoim palkiem, albo może i tak ale z wastą totalną). Będzie po prsotu trudniej, ale biorą pod uwagę noobków w temple na POHu, siedzących z powodu 3 GSow na dole, i nie mogąc ich ubić z powodu tego niby tj. exhausted na te 2 sec. To ja szczerze żałuję. Bedzie zajebiście trudno robić questy itd.

- +50% expa więcej od danego potwora w 1st godzinie staminy. Niezła rzecz. Chodź długo się będzie ładować. Ludzie będą kupować pacca chętniej, chodź to zwiększy zyski CipSoftu nie zdają sobie sprawy ze ludzie będą 10% szybciej expić, z czym będzię masa high lvls ale to w dłuższym orkesie czasu.

- Do niewidzialności się nie wypowiadam ponieważ zbytnio nie mam styku z tym. Moim zdaniem to następne utrudnienie.

-minus- opóźnienie
+plus+ +50% expa w 1st h staminy
-minus- invisible

Reasumując wychodzimy jak zwykle na -.
__________________
Aktywne postaci:
Alacer [Aurora]

Stare postaci:
Alacer [Berylia]- 158 Paladin 98/83 24 mlvl
Chicanek [Eternia] - 115 Paladin 93/81 22 mlvl
Mój temat na forum.tibia.pl o postaciach, a obecnie: aktulizowany Alacer [Aurora]. Zapraszam do oglądania!
Alacer jest offline  
stary 16-03-2009, 23:54   #53
Druid-Joseph
Użytkownik Forum
 
Druid-Joseph's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 95
Skille: 21/27
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arathorn Pokaż post

Po łatce expiąc 5h będziesz staminę regenerował 24h :s. 1h >> 12h, i każda następna po 3h :s
No to jeszcze lepiej

A tu coś z tibia.com

Cytuj:
One Premium of 3 months have the total of 2160 hours , with the new patch you can HUNT only 6 hours for day, if you want HUNT every and have stamina , so you can use only 540 hours (of 2160 hours of premmy) , so you are losing 1620 hours (soso 67 days - OF 90 ) , so you buy 2160 hours and can use only 540 hours ..
Troszku się tego traci Może powinni wprowadzić coś takiego żeby pacc zużywał się tylko wtedy gdy jest sie online Tylko cipkom to się raczej nie będzie opłacało...
__________________


Druid-Joseph jest offline  
stary 17-03-2009, 00:09   #54
Tjolek
Użytkownik Forum
 
Tjolek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arathorn Pokaż post
Po łatce expiąc 5h będziesz staminę regenerował 24h :s. 1h >> 12h, i każda następna po 3h :s
Teraz jest tak zrobione że jak ktoś gra te 5+h dziennie to i tak nie będzie korzystał z tego zwiększonego expa w pierwszej godzinie, więc nie rozpaczajcie że się namnoży hlvli. A jak ktoś gra 1-2h dziennie to nawet z tym bonusem 300lvlu prędko nie nabije.
Ciekawe co na to tibijscy maniacy grający po 10h Chyba będą zakładać nowe postacie na tym samym koncie żeby grać Bo co oni zrobią w 5h :>
__________________

Tjolek jest offline  
stary 17-03-2009, 00:19   #55
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez R@g3 Pokaż post
Tam już wyżej ktoś pisał, ale to z tym 50% premii do expa to będzie od 42:00 do 41:01 i na zawsze? i ten exp x2 to od 17 marca do 25 marca ta? ;d
Dokładnie tak
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
tudzież na ghostland koło spawnu ds... blisko dp a exp świetny. i co, ma się marnować bo stalker zniknął? Mam nadzieje że jeśli już zniknie, to będzie go można jak dotychczas odkryć
Aha, że niby ghostland to nie są okolice banshee questa : P
Rybzor jest offline  
stary 17-03-2009, 02:16   #56
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Bardzo dobrze, mniej sharowania, mniej bocenia, mniej grania.
Ci co mówią, że będzie pełno 300 lvli przez 50% expa - haha jeśli chodzicie do szkoły to sobie policzcie, ta godzina odrabia się przez 12 godzin czyli sobie pograsz 2 godziny na dobę z 50% expem, licząc, że po tej 42 godzinie dajesz od razu loga. Takim stylem to naprawdę będzie pełno 300 lvli...
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline  
stary 17-03-2009, 07:31   #57
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mayk3l Pokaż post
Zastanawiałem się ostatnio czy nie kupić sobie pacca pod koniec roku szkolnego i nie zacząć znowu grać w Tibie. Teraz już jestem pewien, że spróbuje WoW'a.
WoW tez juz zszedl na psy, jak kiedys trzeba bylo sie wykazac ladnym zgraniem i umiejetnym wykorzystaniem many i skilli na rajdzie tak teraz poprostu nie musisz prawie nic umieć i tylko najwyszej rangi skilli uzywasz...
__________________
i00n jest offline  
stary 17-03-2009, 07:44   #58
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid-Joseph Pokaż post
Troszku się tego traci Może powinni wprowadzić coś takiego żeby pacc zużywał się tylko wtedy gdy jest sie online Tylko cipkom to się raczej nie będzie opłacało...
A jakby wtedy był rozwiązany problem domków? 1h przed końcem bym się nie logował po prostu i domek by był zajęty do nie wiadomo kiedy
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tjolek Pokaż post
Ciekawe co na to tibijscy maniacy grający po 10h Chyba będą zakładać nowe postacie na tym samym koncie żeby grać Bo co oni zrobią w 5h :>
Dzień w dzień można grać po 6h dziennie (tylko wtedy praktycznie nie korzystasz z bonusu expa), ew. czasami można sobie dłużej pograć, po to są te 42h. Co nie zmienia faktu że rzeczywiście to zmniejszy ilość czasu online. Ale z drugiej strony można stać i ćwiczyć mlvl/skille, do tego stamina niepotrzebna
Arathorn jest offline  
stary 17-03-2009, 09:01   #59
Micros
Użytkownik Forum
 
Micros's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Poland

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Quo Vadis
Świat: Pandoria
Domyślny

ku*** w tych łatkach brakuje jeszcze tylko mega bossa Misia Przytulasia ktory atakowalby nas miloscia zabierajac 2k hp
__________________
17:26 Hexerq [30]: Mówic o milosci to jak tanczyc o architekturze



10:00 See Net [27]: u have buy wanda corserer lvl 26 and lvl 19 msg me fast plx~~~~~~~
Micros jest offline  
stary 17-03-2009, 10:57   #60
Pablo134
Użytkownik Forum
 
Pablo134's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia
Poziom: 34
Skille: 21/28
Domyślny

No mam nadzieje choć niewielką że część debili-boterów przerzuci się na swoje postacie z maina w związku z 2xexp week. Ale to pewnie moje pobożne życzenia
Pablo134 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin 3